Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vannak olyan szezonok, mikor a nüanszok mindig a másik irányba billennek, s vannak ilyenek, amikor meg ide.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ennyi izgalmat egy meccsre. 10 kardiológusból 9 ezt nem ajánlja.
Nem az a meccs ami után könnyű elaludni.
Nagyon szenvedtünk, de meg van!
Nem sokat számít most de vezetjük a csoportot!
És most mindenki szorítson, hogy Dallas @ Philly meccsen ne legyen döntetlen!

Otthon hoztuk a kötelezőket!
Most nyerni kell Chicagóban! (Mocskosul nehéz lesz)topmodell
Melyik hülye ajánlja ezt?

Amúgy remeg a gyomrom, ki vannak pattanva a szemeim, izzadt vagyok, pörgök mint a Duracell nyuszi és mindjárt mennem kell melózni.
Nyerjen a Philly asszem nekünk az a legjobb. De ha nyerünk a mackóknál akkor megvan a PO.Bazzani
Egy esetleges döntetlen ma este, nem feltétlen lenne elég a döntetlen.
A rangod eszméletlen jó, nem tudom mióta ez.
Aludni én se tudom hogy, hogy fogok ezután, és ha tippelnem kéne az utolsó heti meccsünk kezdési időpontját későbbre teszik majd.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennyi izgalmat egy meccsre. 10 kardiológusból 9 ezt nem ajánlja.
Nem az a meccs ami után könnyű elaludni.
Nagyon szenvedtünk, de meg van!
Nem sokat számít most de vezetjük a csoportot!
És most mindenki szorítson, hogy Dallas @ Philly meccsen ne legyen döntetlen!

Otthon hoztuk a kötelezőket!
Most nyerni kell Chicagóban! (Mocskosul nehéz lesz)topmodell
Melyik hülye ajánlja ezt?

Amúgy remeg a gyomrom, ki vannak pattanva a szemeim, izzadt vagyok, pörgök mint a Duracell nyuszi és mindjárt mennem kell melózni.
Nyerjen a Philly asszem nekünk az a legjobb. De ha nyerünk a mackóknál akkor megvan a PO.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mennyire lett rövid a FG?
A másik szobában "néztem".Bazzani
Nem csak a hosszán múlt!
Kiment oldalra!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Így alakuljon bármi bárhogyan az utolsó fordulóra marad az NFC North elsősége. Bitang nagy meccs lesz 😉


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ennyi izgalmat egy meccsre. 10 kardiológusból 9 ezt nem ajánlja.
Nem az a meccs ami után könnyű elaludni.
Nagyon szenvedtünk, de meg van!
Nem sokat számít most de vezetjük a csoportot!
És most mindenki szorítson, hogy Dallas @ Philly meccsen ne legyen döntetlen!

Otthon hoztuk a kötelezőket!
Most nyerni kell Chicagóban! (Mocskosul nehéz lesz)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mennyire lett rövid a FG?
A másik szobában "néztem".

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
4!
Mondtam már, hogy playoff-t kértem karácsonyra?Hege
Nem lehetett volna suerbowlt kérned?

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még egy biztos kell.
Az offense meg gondolkodjon el jó alaposan....

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Már csak be kell húzni a két kötelezőt.

Ja és én megmondtam:
 twitter.com/TamsValakis/status/539213628646625280

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.detroitlions.com/media-center/videos/NFL_Films_Presents_Joique_Bell/3a1c8e3f-2cb0-4cd4-bcca-6935b56e9300

Csináltak egy jó kis cinderella story-s videót Bellről (az amerikaiak imádják az ilyeneket)topmodell
Most tudtam megnézni.
Szenzációs ez a csávó, nemhiába lett az egyik legnagyobb kedvencem.
Órákig tudtam volna még nézni a storyt róla, a csapatról meg a városról.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 www.detroitlions.com/media-center/videos/NFL_Films_Presents_Joique_Bell/3a1c8e3f-2cb0-4cd4-bcca-6935b56e9300

Csináltak egy jó kis cinderella story-s videót Bellről (az amerikaiak imádják az ilyeneket)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Melvin Gordon Wisconsin RB

😊

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ihedigbo is megbetegedett ma nem edzett.
Viszont Suh ha limitáltan is, de részt vett az edzésen. (Valószínű játszik vasárnap)
Dig-nek is jobbulást!

Fairley kivételével elvileg mindenki rendelkezésre állhat!
(R.Bush és T.Whitehead questionable)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Lombardi azt nyilatkozta hogy Riddick múlt heti padoztatása csak anomália volt és játszik a Vikings ellen !

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Szerintem is nyerünk de keservesen. 6 ide.Bazzani
Valamiert olyan érzésem van, hogy szenvedni fog az offense.
De a Defense most is hozza a meccset, ahogy az eddigieket is 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem is nyerünk de keservesen. 6 ide.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A tippem vasárnapra: 11 ponttal nyerünk!
Bazzani: várom a te tippedet is!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem edzettek ma: Suh (ill), Josh Bynes (ill), Nick Fairley (knee). Suhnak ez az első edzése amit kihagy amióta itt van.valakis
Reméljük Suh meggyógyul vasárnapig.
Még annyi kiegészítés, hogy Waddle sérülését, head sérülésről, concussion-re módosították tegnaphoz képest.
Bush pedig ma más edzett, csak limitált munkát végzett.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
LeShoure és Jonte Green a Seahawks-nál míg Nate Freese a Browns-nál járt próbajátékon.Bazzani
A Bears meg leigazolta Montell Owenst.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nem edzettek ma: Suh (ill), Josh Bynes (ill), Nick Fairley (knee). Suhnak ez az első edzése amit kihagy amióta itt van.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
LeShoure és Jonte Green a Seahawks-nál míg Nate Freese a Browns-nál járt próbajátékon.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Thrilled to be covering a playoff race and not a coaching search.Justin Rogers Detroit Lions reporter for MLive

Vegyes érzésekkel vagyok tele, ezt be kell vallanom. Furcsa de természetesen igen kellemes dolog állandóan a rájátszás lehetőségét latolgatni, de az elmúlt évek történéseiből adódóan tele vagyok kételyekkel is. Külső szemlélőként bizonyosan jóval könnyebben ítélném meg nyerhetőnek a következő két meccsünket, egy Bears és Vikings elleni derbyn valahogy mégsem tudom magunkat esélyesként látni. Túl sokszor vertek ők meg minket, remélem ez az év az amikor visszavágunk nekik sokmindenért.
Tudjátok mikor nyertünk utoljára decemberben? 2011-ben a Chargers ellen, akkor PO-ba jutottunk. Tudjátok mikor volt Staffordnak -a mostanihoz hasonlóan- utoljára két egymást követő meccsen 100 feletti passer ratingje? Szintén ugyanakkor. Ha nem lennék ilyen pesszimista, akkor ezt akár jelként is felfoghatnám.
Én a Tampa meccstől is nagyon féltem, de a csapat bizonyította, hogy ez már nem a Schwartz féle beszari brigád. Nézzük hogyan is láttam a vasárnap estét, induljon az "Ahogy Bazza látta" gondolatátvitel:

A nap hőse:
OFFENSE:

Kevés kivételtől eltekintve nem lehet panaszunk a támadókra, hisz már második hete pakolnak fel több mint 30 pontot a táblára. A sérülésből visszatérőknek hála egyre stabilabbnak tűnik a támadófal, az elkapók jól dolgoztak, talán egyedül a futójáték akadozik továbbra is. Hol van a csavar a dologban? Ott, hogy én mégis egy futójátékost választottam a mérkőzés legjobbjának, nevezetesen Joique Bell-t.
Továbbra is az gondolom, hogy Bell a Lions támadósorának egyik legalulértékeltebb játékosa. Olyan ő mint egy jó barát, amikor szükség van rá akkor lehet rá számítani.
When the Lions have had the ball on the 1 yard line, they have run with Joique Bell 5 times. All 5 have been for TDs.
Ez a gondolat egyezik az én véleményemmel is, ha be kell gyötörni egy TD-t az 1 yardosról akkor abban Bell a liga egyik legjobbja. Soha nem fog űrszámokat produkálni (ami adódik a passzorientált filozófiából és a támadófal gyengeségéből is), de annyit pontosan hozni fog amire a csapatnak adott pillanatban szüksége van.
Nem mellesleg a Tampa ellen megfutotta az idei szezon leghosszabbját egy remek játék során:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlight_Bell_breaks_off_57yard_run/38da4021-4510-4910-b2c8-5c11f6c1dd55

DEFENSE:

Nehéz volna egy embert kiemelni, szerintem maguk a játékosok sem szeretnék ezt.
A Buccaners ellen a teljes defensive line fantasztikus munkát végzett. 14-szer ütötték meg Josh McCown-t (Ansah 4, Suh 3, Levy 2, Mosley 1, Whitehead 1, Fluellen 1, Johnson 1, Taylor 1) ebből 6 lett sack. Persze itt LB-ek is szerepelnek a listában, de senki ne gondolja, hogy az ő remek játékuk nem köszönhető nagyban a DL nyomásának. Levy például életében először ért el két sack-et egy meccsen, köszönhetően a védőfal emberei által nyitott lyukaknak.
Az egység játékéhségét remekül jellemzik a vezér szavai:
We want to help them up...and then knock them back down again.Suh, on shaking hands with McCown after big hit
Ndamukong Suh the astronomer. Said the Lions were close to Mars in their performance today, want to go find Pluto.
De milyen magasságokban jár a DL vezette Lions védelem?
Nézzünk pár érdekesebb adatot.
62,8 futott yardot engedélyeznek meccsenként, ha most érne véget a szezon akkor ez az 5.legjobb lenne az NFL történetében.
A red zone-ban 75,2 passer ratingje van ellenünk az ellenfelek irányítóinak, a ligaátlag 99,9.
Idén egy csapat futott ellenünk 100 yard felett. Nézzünk pár korszakosabb adatot ezügyben:
100 yard rushing games allowed
2014 Lions 1
1985 Bears 3
2000 Ravens 4
2013 Seahawks 11
1976 Steelers 9
1972 Dolphins 13

A Pro Bowl szakmaiságára is szeretném felhívni a figyelmet. Ebből a védelemből jelenleg egyedül talán Suh lenne ott. Ő a 3. a DT-k közötti szavazáson. Levy a 9. az OLB-k között míg Ansah 7. a DE-k listáján közvetlenül Willie Young mögött... Más nem szerepel a listán.
Végül álljanak itt a következő ellenfelünk főedzőjénak szavai Suh-ról akit bármi áron meg kell tartani:
I think he's one of the best of all time.Mike Zimmer
A nap hülyéje:
OFFENSE:

Az egyre jobban működő offense-ben van egy olyan játékos aki feltűnően nem találja a helyét. Reggie Bush sokkal nagyobb reményekkel érkezett Detroitba, jelenleg ott tartunk, hogy egyre többen kikövetelik a csapatból. A neve egyelőre benn tartja a csapatban, de remélhetőleg el fog jönni az a pillanat amikor a teljesítmény fog dönteni és akkor el fog jönni újra Theo Riddick ideje. Caldwell korábban azt ígérte, hogy a hasonlóságuk ellenére mindkét játékos helyet fog kapni az offense gameplan-ben:
Both guys have unique qualities, and both guys have big-play impact. We plan to use them both.Caldwell on Oct. 30
A mostani meccs után a HC azt nyilatkozta, hogy Riddick Bush visszatérése miatt nem kapott szerepet mégpedig azért mert Reggie sokkal hatékonyabb fiatalabb csapattársánál. Arra a kérdésre már nem tudott válaszolni, hogy miben hatékonyabb. Elkapásoknál Riddick 10,1 yardot míg Bush 5,9-et átlagol. Futásoknál 3,6-2,5 ugyanez Bush javára. Ez az egy futott yard döntene?
Yes, Theo Riddick does a lot of the same things as Reggie Bush... just much better and more consistently.Pride of Detroit
DEFENSE:

Vitathatlanul a liga egyik legjobb safety párosa jelenleg a Glover Quin-James Ihedigbo duó. Utóbbinak talán ez volt a legrosszabb meccse. Amellett, hogy Evans két TD elkapásánál is teljesen vakon volt (avagy nem ért oda kisegíteni Mathis-nek ki hogy gondolja) egy olyan hibát is vétett ami egy nehezebb meccsen akár a győzelembe is kerülhetett volna. Az endzone-ban kapta el McCown passzát, de térdelés helyett ő a biztos "halálba" rohant, el is vesztette a labdát fumble formájában. TD lett a dologból természetesen.
I should have taken a knee, but I was trying to make a play for the team and give us some field position for our offense.James Ihedigbo
A nap meglepetésembere:
OFFENSE:

2 elkapás, 17 yard, 1TD. Nem egy nagy dolog mondhatná jogosan bárki. Joe Fauria esetében azonban ez az idei legjobb produkció volt. Sérülések miatt keveset játszott, sajnos mire Lombardi igazán megtalálhatta volna a helyét a támadósorban egy újabb probléma véget is vetett az idényének.

DEFENSE:

Miben zseniális leginkább Teryl Austin Lions DC? Hosszan lehetne sorolni az érveket én most kiválasztanék egyet. Olyan játékosokból tud hasznos csere vagy kezdőembert kovácsolni akik talán máshol perememberek sem lehetnének. Leginkább ékes példa erre Andre Fluellen aki pár hete még csak szurkolóként volt jelen a Lions hazai meccsén és most a liga egyik legjobb védelmének fontos tagja.
A Tampa ellen egy sack,1 QB hit és egy megszerzett fumble szerepel a neve mellett. Ki gondolta volna ezt amikor a 9.hétig még csapata sem volt?
I've been with Flu since I've been here in 2009 and he's one of the most special guys to come through the room. He never complains, shows up every day, does his job with all the effort in the world. I couldn't be more happy to see Flu in the game get a sack. He's one of my all-time favorite guys.defensive line coach Kris Kocurek
Megemlíteném még Cassius Vaughn-t is aki legjobb Lions-os meccsét játszotta vasárnap. Reméljük, hogy a Pats és Cards elleni csúfos teljesítményeket a hétvégihez hasonlókkal feledteti majd.

Kedvenc play:
OFFENSE:

A támadó oldalon Joique Bell megpattanós TD-jára esett a választásom. Leginkább azért mert a korábbi években ezek a labdák többnyire az ellenfélhez pattantak.
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlight_Ring_Bell_for_good_luck/baefeb69-7738-4431-b45a-df2d482a5952
All I heard in the background was 'Joique, score score score!Bell on his tipped pass TD
DEFENSE:

A védőknél Glover Quin megpattanós INT-je volt a legszebb, ami alighanem sok évvégi összefoglalóba is bekerül majd.
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlight_Quin_snags_deflected_pass/8bd701ca-45ea-4126-b0ab-9400e13fbba3
Quin már 5 INT-nél jár idén.

Amin jót nevettünk:
Természetesen Big Joe Fauria TD tánca az eheti nyertes. Szinte felrobbant a twitter a mozdulatsor után.
 v.cdn.vine.co/r/videos/CC69775F621153475005397557248_24af60754be.5.1.6035061713000810977.mp4?versionId=ggT5EWzQgLBgWWw0kwdSghbHVxoSWUkk

Persze nem csak a drukkereknek hanem a csapattársaknak is megvolt a véleménye a dologról:
I didn't want to get caught on camera with him.Calvin Johnson said he was running away from Fauria's twerking
I saw it, and I wasn't surprised. I wasn't surprised at all. From him, I would expect that.Reggie Bush on Fauria's twerking
That wasn't my favorite.Stafford on Fauria's TD dance
Egy aggódó szülő is megköszönte a mutatványt:
Thanks Fauria, my 5-year old son is now twerking after yesterday...Expecting a scathing phone call from his kindergarten teacher.
😊


A nap képe:
Nem konkrétan a meccshez kapcsolódik a kép, de egy olyan eseményt ábrázol ami a meccs előtti héten történ. Ndamukong Suh megajándékozta a defensive line tagjait különböző karácsonyi jellegű ruhadarabokkal.

Legrosszabbul Devin Taylor járt aki egy ilyet kapott (sajnos nem készült róla fotó az öltözőben):
 www.tipsyelves.com/adult-christmas-onesie


Újoncfigyelő:

A sérüléséből múlt héten visszatérő Ebront ezen a meccsen is 4szer vette célba Stafford, amiből 3 elkapás és 28yard lett. A csapat továbbra is csak a rövidebb elkapásoknál számít rá, pedig az egyetemen igazi életveszély volt a hosszabb passzoknál is. Ebron amúgy már lehagyta Vernon Davis rookie elkapás számát, úgyhogy van remény vele kapcsolatban.
Van Noy továbbra is keveset szerepel a védelemben (3snap), leginkább a ST-ben számolnak vele. Travis Swanson 4 játékot játszott a támadóknál (3szor extra blokkolóként). Egyszer állt fel RG-ként Warford helyén, McCoy alaposan meg is verte őt.

Slowlights:

Nagyon messze van még az út vége, de jó olvasni, hogy már motoszkálunk a GB játékosok fejében:
We've got a great crowd, great stadium environment. We'll need to get a little bit louder end of the season against Detroit.Aaron Rodgers

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Suh azt nyilatkozta hogy Jimmy Sexton az ügynöke dönti el, hogy ő hol jatszik jövőre.
Ekkora hülyeséget sem hallottam még. De ez olYan mintha ez lenne a kibúvó. Hogy ne kelljen azt mondani hogy mindenképpen a pénz a lényeg. Pedig ebből egyértelmű. Mert az ügynöke egyértelmű hogy oda küldi ahol a legtöbbet fizetnek neki!
Ebből Oakland lesz.
Pedig azt hittem, hogy ha végre egy jó védelemben jatszik akkor lehet marad. Vagy hogy legalább olyan egyre igazol ahol sikeres lehet. De ha valaki Csak a pénz alapján dönt, azzal nem tudok azonosulni.
Évi 15 millát bárhol meg kaphat. Erre képes oda menni ahol kap mondjuk 16-18 millát???
vagy mennyit adhatnak neki???topmodell
Erre írta azt valaki twitteren(most nem keresem vissza amíg nem láttam a most menő RW meccset), hogy ez a válasz így hangzik mint hogy hagyjatok engem már békén a picsába ezzel a kérdéssel, bár válaszoihatott volna lojálisabban is de hát na.valakis
Igen, eléggé ilyen szaga van.
Hálaadás előtt olvastam egy cikket Suhról, hogy milyen durván benne van a tözsdézésben, ráadásul saját erőből ásta bele magát, szóval több esze van mint a játékosok 80%-ának, csak ezt a pályán jól palástolja olykor.

De ennyi alapján simán lehet, hogy üzleti döntést hoz, ezzel a csapattal is fel tudott emelkedni, lehet másikkal is menne.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Suh azt nyilatkozta hogy Jimmy Sexton az ügynöke dönti el, hogy ő hol jatszik jövőre.
Ekkora hülyeséget sem hallottam még. De ez olYan mintha ez lenne a kibúvó. Hogy ne kelljen azt mondani hogy mindenképpen a pénz a lényeg. Pedig ebből egyértelmű. Mert az ügynöke egyértelmű hogy oda küldi ahol a legtöbbet fizetnek neki!
Ebből Oakland lesz.
Pedig azt hittem, hogy ha végre egy jó védelemben jatszik akkor lehet marad. Vagy hogy legalább olyan egyre igazol ahol sikeres lehet. De ha valaki Csak a pénz alapján dönt, azzal nem tudok azonosulni.
Évi 15 millát bárhol meg kaphat. Erre képes oda menni ahol kap mondjuk 16-18 millát???
vagy mennyit adhatnak neki???topmodell
Erre írta azt valaki twitteren(most nem keresem vissza amíg nem láttam a most menő RW meccset), hogy ez a válasz így hangzik mint hogy hagyjatok engem már békén a picsába ezzel a kérdéssel, bár válaszoihatott volna lojálisabban is de hát na.

We just form a fucking wall.