Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan

 kickoff.blog.hu/2014/11/17/ezmivolt
Valószínűleg a leggyengébb teljesítmény, amit az Eaglestől láttam az utóbbi 5 évben. Beleértve a tavalyi első Dallas elleni meccset, az azelőtti 4-12-es szezont, a Buffalo elleni vereséget 2011-ből, vagy a Joe Webb vezette Minnesota elleni mérkőzést, ahol bebizonyosodott, hogy játszani kell a wild cardon. Kivel? A Green Bay Packersszel. Pont úgy, mint tegnap is, de a 2011 januári playoff meccsen legalább esély volt. Tegnap nem.

Nézzük is a részleteket, amolyan Bazzani-féle rendszerben. | (Utólagos engedelmeddel Bazza, megtetszett ez a forma. Remélem, nem haragszol) |

A nap hőse

Nehéz bárkit kiemelni a tegnapi csapatból. Aki nem hibázott, az el volt tűnve teljesen, számomra azonban Sanchez játéka továbbra is biztató. A Nick Foleshoz szokott szememnek mindenképpen jó látni, hogy az irányító gyorsan és viszonylag jól dönt kiélezett szituációkban. Amíg volt tét, pontos, erős, jó labdákat osztogatott, egész jól játszott, a garbage time-beli dolgokról inkább nem írok, mert ami ott történt, az tök mindegy. Tetszik, a dobómozdulata, a release time fényévekkel gyorsabb Folesénál, és olyan játékosokat használ, akik felé az első számú QB alig nézett. Nyilván a training campben inkább a második csapattal edző Matthewsra gondolok elsősorban, valamint az előző meccsen feltűnő Brent Celekre. Az is pozitív, hogy az első benyelt sack után nem zavarodott meg teljesen, pedig azért inkább erre lehetett volna számítani. Kevésszer láttam Sanchezt a Jetsben játszani, leginkább a playoffban, vagy ha prime time mérkőzésen lépett pályára. Hihetetlen, hogy egy offensehez teljesen fogalmatlan edzői gárda mennyi lehetőséget hagyott ebben a srácban, (na jó, azért nem kell átesni a ló túloldalára, egy átlagos QB-ról beszélünk, gyenge defenseolvasási képességekkel) és Kellyék mennyi mindent ki tudnak belőle hozni. Szomorú látni és hallani, hogy sokaknak a buttfumble meg az interceptionök jutnak eszébe, pedig Sanchez nem hiába volt 1/5-ös a 2009-es drafton. Az más kérdés, hogy Rex Ryan és a stábja milyen szerepet vállalt az általa vezetett offense teljesítményben.

A nap hülyéje

Na itt lehetne válogatni, szinte az összes kulcsjátékos hibázott fontos szituációban. Nagyjából az összes Eagles védő elfelejtett szerelni, olyanoktól láttunk borzasztó teljesítményt, akik eddig stabilan hozták a jó játékokat. Kezdve például Kendricksszel vagy Jenkinsszel, akik az egyik TD-nél egymást szerelték gyakorlatilag, folytatva Kelce nagyon magas shotgun snapjeivel, vagy Shady kéztartásával az egyik handoffnál. Utóbbi kettőből fumble lett. A legfontosabb momentum szerintem Micah Hyde visszahordott TD-je volt, amikor Josh Huff rettentő rossz szöget választott gunnerként, és simán elcsúszott a returner mellett. Huff elmondása szerint ez a dolga gunnerként, ezt tanították neki az edzők. Nem valami kedves tőlem egy újoncot bűnbaknak kikiáltani, nem akarom a nyakába varrni semmit, azonban pont Huff az, aki már meccsek óta a legfontosabb momentumokban volt negatív főszereplő. A pontos statisztikát nem tudom, de az elég szembetűnő, hogy gyakorlatilag nem tudja elkapni a labdát, vagy ha már elkapta, bármikor kiütik azt a kezéből. Az említett Hyde TD például simán elkerülhető lett volna, ha a két gunner nem repül el a returner mellett. Azért Donnie Jonestól nem várhatjuk, hogy utolérje a nála fényévekkel gyorsabb ellenfelet.

A nap meglepetésembere
Komoly bajban vagyok, mert mindenki hozott valami meglepőt, általában negatív értelemben. Vinny Curry azonban meccsek óta dominálja az ellenfeleit, amikor pályára kerül. A tegnap általa kiharcolt fumble is egy momentum volt, más kérdés, hogy rossz felé pattant a labda, és a Green Bay szedte össze. Kíváncsi vagyok, mire lesz képes egy 4-3-as csapatban szerződése lejárta után. Mivel Thornton szerződése RFA lesz a szezon után, Curry jövőre akár több szerepet is kaphat. Egyelőre Kelly és Davis kizárólag szituációs passzsiettetőként gondol rá.

Újoncfigyelő

Marcus Smith továbbra is csak a special teamsben tűnik fel, a második körös Jordan Matthews viszont a legjobb receivere volt az Eaglesnek tegnap. Ahogy fent is írtam, jól látszik, hogy megvan a chemistry közte és Sanchez között. A szezon előtt láttuk, hogy már a Vanderbilten is szerette elejteni a könnyebb labdákat, bár a nehezebbeket simán behúzta. Ebben mindenképpen javulnia kell, mert ez a probléma továbbra is fennáll. Huffról már szóltam, a negyedik körös Jaylen Watkins inaktív volt, ahogy a hatodik körös Taylor Hart is. Beau Allen több lehetőséget kapott, 3 tacklet jegyzett. Trey Burton továbbra is csak a ST-ben kap szerepet.

Kedvenc play:
Jordan Matthews touchdownja, mert nagyot harcolt, és hatalmas stiff armot osztott ki a safety Morgan Burnettnek. Riley Cooper idén eddig nagyon el van tűnve, de ennél a playnél nagyszerűen blokkolta a külső cornert.
Jordan Matthews' 6 TD catches = 3rd-most by a rookie in Eagles history. Calvin 9 and Freddie 8 in 1990, Keith Jackson Charle Young also 6.— Reuben Frank (@RoobCSN) 2014. november 16.
Amin jót nevettünk
Nem szép dolog a mozgássérülteken nevetni, de Cary Williams és Bradley Fletcher, valamint az egész védelem teljesítménye kabaréba illik. A két cornert eddig próbáltam védeni, de tegnap ők is, még a megszokottnál is gyengébb napot fogtak ki. Bár Fletchernek volt egy jó megmozdulása, ezt a szintet talán még Curtis Marsh és Roc Carmichael is hozta volna. Azért az sokat elárul a linebackerek és a fal teljesítményéről is, hogy az alábbi négy játékos jegyezte a legtöbb szerelést.

No comment, nevetséges az egész. Ide akár belinkelhetném Lacy elkapott touchdownját is, mert ennél az esetnél is legalább három missed tacklet jegyzett a védelem. Ja és ha valaki ráér, vágja be a Benny Hill zenéjét e jelenet alá.

A nap képe


Amiről még beszélni kell

Talán ez volt a legszörnyűbb meccse a Kelly érának, de nem a legkilátástalanabb. Egy csúcsformában lévő ellenféltől sikerült simán kikapni. Minden egyben van a Packersnél, Rodgers pedig a liga legjobb irányítója továbbra is. A tavalyi szezon közepén azért borúsabban láttam a helyzetet, amikor 3-5-tel állt a csapat, és egyáltalán nem működött az offense. Megfelelő formaidőzítéssel a fontos csoportmeccsekre (Cowboys oda-vissza, Giants idegenben, Redskins idegenben), és a playoffra csúcsformába kerülő Eaglest borzasztó nehéz lesz megállítani, bárki is legyen az ellenfél.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Én azt nem értem miért kell rögtön haterkedni. Minden csapattal megtörténik legalább 1 ilyen meccs, na bumm. Mindenki, ismétlem mindenki szar volt. Panthers ellen meg hurrá-hangulat volt 1 hete...hagyjuk már.
Aki meg 19 tökéletes meccset akar az meg ne nézzen NFL-t, sőt sportokat sem. A Pats is ekkora verést kapott a Chiefs-től, akik meg a Titans-től...
Mindenkinek van szar napja, legalább túl vagyunk rajta. Vagy szerintetek mely csapatok lényegesen jobbak nálunk? Szerintem van mondjuk 3 ilyen, és lehet sokat mondtam. Ne sírjunk már emberek.Hulkeinstein
Ti reagáljátok túl, még mindig nem értem ez miért haterkedés. Én biztos nem szurkálok itthon Huff-os woodoo babát ennek a nyilatkozatnak a hatására.Highlander
Nem kifejezetten neked szántam, csak pont akkor írtál. Egy ilyen interjú nekem sem szimpi, én a csapat egészéről beszélek.Hulkeinstein
Akkor oké, csak tényleg nem láttam olyan írást amiben kifejezetten a bűnbakot keresi valaki, ez a meccs tényleg rosszul sült el minden lehetséges szempontból. (de legalább volt blokkolt extra pont meg punt XD )

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Én azt nem értem miért kell rögtön haterkedni. Minden csapattal megtörténik legalább 1 ilyen meccs, na bumm. Mindenki, ismétlem mindenki szar volt. Panthers ellen meg hurrá-hangulat volt 1 hete...hagyjuk már.
Aki meg 19 tökéletes meccset akar az meg ne nézzen NFL-t, sőt sportokat sem. A Pats is ekkora verést kapott a Chiefs-től, akik meg a Titans-től...
Mindenkinek van szar napja, legalább túl vagyunk rajta. Vagy szerintetek mely csapatok lényegesen jobbak nálunk? Szerintem van mondjuk 3 ilyen, és lehet sokat mondtam. Ne sírjunk már emberek.Hulkeinstein
Ti reagáljátok túl, még mindig nem értem ez miért haterkedés. Én biztos nem szurkálok itthon Huff-os woodoo babát ennek a nyilatkozatnak a hatására.Highlander
Nem kifejezetten neked szántam, csak pont akkor írtál. Egy ilyen interjú nekem sem szimpi, én a csapat egészéről beszélek.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Én azt nem értem miért kell rögtön haterkedni. Minden csapattal megtörténik legalább 1 ilyen meccs, na bumm. Mindenki, ismétlem mindenki szar volt. Panthers ellen meg hurrá-hangulat volt 1 hete...hagyjuk már.
Aki meg 19 tökéletes meccset akar az meg ne nézzen NFL-t, sőt sportokat sem. A Pats is ekkora verést kapott a Chiefs-től, akik meg a Titans-től...
Mindenkinek van szar napja, legalább túl vagyunk rajta. Vagy szerintetek mely csapatok lényegesen jobbak nálunk? Szerintem van mondjuk 3 ilyen, és lehet sokat mondtam. Ne sírjunk már emberek.Hulkeinstein
Ti reagáljátok túl, még mindig nem értem ez miért haterkedés. Én biztos nem szurkálok itthon Huff-os woodoo babát ennek a nyilatkozatnak a hatására.

Olyat meg sztem senki nem írt, hogy 19 tökéletes meccset akar vagy, hogy 1 ember tehet a vereségről. peace.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Én azt nem értem miért kell rögtön haterkedni. Minden csapattal megtörténik legalább 1 ilyen meccs, na bumm. Mindenki, ismétlem mindenki szar volt. Panthers ellen meg hurrá-hangulat volt 1 hete...hagyjuk már.
Aki meg 19 tökéletes meccset akar az meg ne nézzen NFL-t, sőt sportokat sem. A Pats is ekkora verést kapott a Chiefs-től, akik meg a Titans-től...
Mindenkinek van szar napja, legalább túl vagyunk rajta. Vagy szerintetek mely csapatok lényegesen jobbak nálunk? Szerintem van mondjuk 3 ilyen, és lehet sokat mondtam. Ne sírjunk már emberek.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Huff próbál mosakodni, és saját balfaszságát igyekszik az edzőkre hárítani, grat (Y)
 www.bleedinggreennation.com/2014/11/17/7235015/josh-huff-blames-coaches-packers-big-punt-returnHighlander
Pont linkelni akatam, hihetetlen a csávó. Nem elég, hogy idáig csak hibákat láttunk tőle, még a felelősséget sem vállalja...somebody08
Ez a csak azért erős. Láttam én tőle szép megmozdulásokat is. Frusztrált az arc és szarul vezeti most le...ennyi.Greengo
Lehet h frusztrált, de sztem mindenki szarul érzi magát a csapatban egy ilyen vereség után, mégsem az edzőkön vezetik le. Ráadásul pont egy rookie-nak kéne csöndben maradni és dolgozni tovább ha akar valamit a jövőben. Számomra nagyon unszimpatikus megnyilvánulás az ilyen, mint ahogy Williams sírása is az volt a Skins meccs után.Highlander
Akkor haterkedésre fel ! xD Ilyenkor mindig kell egy arc akit ki lehet kezdeni vagy utálni. Hajrá !
Huff most hátrébb tart mint a többiek. Rookieként elég szar időpontban(tanulási fázisban) jött a súlyos sérülés ami alaposan visszavetette....pláne úgy , hogy ő kapta alegtöbb tanulni valót. A mostani hibája ellenére azért a ST-ben nem játszik rosszul..és időnként 1-1 passzal is már megtalálják....Ja , hogy droppol? Ki nem? Szerintem van benne fejlődési lehetőség...nem véletlenül hozta ide Kelly. A Ducksnál is szép lassan lett a játék fontos része..és utolsó évében termelt is már rendesen. Én bízok benne még úgy is , hogy ez a nyilatkozat nem épp a legjobban sült el.Greengo
Nem kell túlozni, senki nem akar haterkedni... nem Huff tehet róla, hogy kikaptunk, ha megcsinálja a tackle-t akkor is vereséggel távozunk, tök mindegy...Attól még, hogy a nemtetszésemet nyilvánítottam ki a nyilatkozatával kapcsolatban, nem kell minden rosszat belelátni. Én is ugyanúgy bízok benne, hogy kinövi a hibáit, mint ahogy JM is tette/teszi.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Huff próbál mosakodni, és saját balfaszságát igyekszik az edzőkre hárítani, grat (Y)
 www.bleedinggreennation.com/2014/11/17/7235015/josh-huff-blames-coaches-packers-big-punt-returnHighlander
Pont linkelni akatam, hihetetlen a csávó. Nem elég, hogy idáig csak hibákat láttunk tőle, még a felelősséget sem vállalja...somebody08
Ez a csak azért erős. Láttam én tőle szép megmozdulásokat is. Frusztrált az arc és szarul vezeti most le...ennyi.Greengo
Lehet h frusztrált, de sztem mindenki szarul érzi magát a csapatban egy ilyen vereség után, mégsem az edzőkön vezetik le. Ráadásul pont egy rookie-nak kéne csöndben maradni és dolgozni tovább ha akar valamit a jövőben. Számomra nagyon unszimpatikus megnyilvánulás az ilyen, mint ahogy Williams sírása is az volt a Skins meccs után.Highlander
Akkor haterkedésre fel ! xD Ilyenkor mindig kell egy arc akit ki lehet kezdeni vagy utálni. Hajrá !
Huff most hátrébb tart mint a többiek. Rookieként elég szar időpontban(tanulási fázisban) jött a súlyos sérülés ami alaposan visszavetette....pláne úgy , hogy ő kapta a legtöbb tanulni valót. A mostani hibája ellenére azért a ST-ben nem játszik rosszul..és időnként 1-1 passzal is már megtalálják....Ja , hogy droppol? Ki nem? Szerintem van benne fejlődési lehetőség...nem véletlenül hozta ide Kelly. A Ducksnál is szép lassan lett a játék fontos része..és utolsó évében termelt is már rendesen. Én bízok benne még úgy is , hogy ez a nyilatkozat nem épp a legjobban sült el.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Huff próbál mosakodni, és saját balfaszságát igyekszik az edzőkre hárítani, grat (Y)
 www.bleedinggreennation.com/2014/11/17/7235015/josh-huff-blames-coaches-packers-big-punt-returnHighlander
Pont linkelni akatam, hihetetlen a csávó. Nem elég, hogy idáig csak hibákat láttunk tőle, még a felelősséget sem vállalja...somebody08
Ez a csak azért erős. Láttam én tőle szép megmozdulásokat is. Frusztrált az arc és szarul vezeti most le...ennyi.Greengo
Lehet h frusztrált, de sztem mindenki szarul érzi magát a csapatban egy ilyen vereség után, mégsem az edzőkön vezetik le. Ráadásul pont egy rookie-nak kéne csöndben maradni és dolgozni tovább ha akar valamit a jövőben. Számomra nagyon unszimpatikus megnyilvánulás az ilyen, mint ahogy Williams sírása is az volt a Skins meccs után.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Azért Huff egy harmadik kör vége játékos és ott is korainak tartották.
JM is szinte láthatatlan volt a szezon elején...türelem kell főleg az edzőktől.

Ha a WR sort nézzük sokkal nagyobb gond Cooper idei szezonja...

több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Huff próbál mosakodni, és saját balfaszságát igyekszik az edzőkre hárítani, grat (Y)
 www.bleedinggreennation.com/2014/11/17/7235015/josh-huff-blames-coaches-packers-big-punt-returnHighlander
Pont linkelni akatam, hihetetlen a csávó. Nem elég, hogy idáig csak hibákat láttunk tőle, még a felelősséget sem vállalja...somebody08
Ez a csak azért erős. Láttam én tőle szép megmozdulásokat is. Frusztrált az arc és szarul vezeti most le...ennyi.Greengo
Amióta tart az alapszakasz? Akkor lemaradtam valamiről...
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Huff próbál mosakodni, és saját balfaszságát igyekszik az edzőkre hárítani, grat (Y)
 www.bleedinggreennation.com/2014/11/17/7235015/josh-huff-blames-coaches-packers-big-punt-returnHighlander
Pont linkelni akatam, hihetetlen a csávó. Nem elég, hogy idáig csak hibákat láttunk tőle, még a felelősséget sem vállalja...somebody08
Ez a csak azért erős. Láttam én tőle szép megmozdulásokat is. Frusztrált az arc és szarul vezeti most le...ennyi.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Huff próbál mosakodni, és saját balfaszságát igyekszik az edzőkre hárítani, grat (Y)
 www.bleedinggreennation.com/2014/11/17/7235015/josh-huff-blames-coaches-packers-big-punt-returnHighlander
Pont linkelni akatam, hihetetlen a csávó. Nem elég, hogy idáig csak hibákat láttunk tőle, még a felelősséget sem vállalja...
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Huff próbál mosakodni, és saját balfaszságát igyekszik az edzőkre hárítani, grat (Y)
 www.bleedinggreennation.com/2014/11/17/7235015/josh-huff-blames-coaches-packers-big-punt-return

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
létezik ,hogy Kelly rendszere is bonyolultabb és sok gyakorlást kíván?
mert ugye könnyű a fotelból osztani az észt de lehet nem csak a QB rossz.
Azt mindenki tudja,hogy Sanchez nem lesz már egy Áron de ebben az egész csapat benne volt kivétel nélkül minden poszton teritett betlit mondtunk.

Ez egy ilyen forduló volt... east LJanek
Alapvetően igen is meg nem is véleményem szerint. A mögöttes koncepció az pl kurva egyszerű, mnt tudjuk, húzzuk ki a védelmet, hogy minden egyes centimétert le kelljen védeni, alakítsunk ki missmatcheket ezáltal, és haladjunk gyorsan, hogy ne tudjanak reagálni. Annyira kézenfekvő dolgok ezek, hogy azt gondolná az ember, mi a szarért nem ezt csinálja mindenki? Hát mert azért a megvalósítás ennél lényegesen bonyolultabb.

Másik oldalról meg ott van az is, hogy Kelly könnyen játszhatóvá igyekszik ezt tenni, ahogy multkor is mondta, a nem QB friendly offense szar offense.

A vége az egyetértés, mindenhol betliztünk.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
létezik ,hogy Kelly rendszere is bonyolultabb és sok gyakorlást kíván?
mert ugye könnyű a fotelból osztani az észt de lehet nem csak a QB rossz.
Azt mindenki tudja,hogy Sanchez nem lesz már egy Áron de ebben az egész csapat benne volt kivétel nélkül minden poszton teritett betlit mondtunk.

Ez egy ilyen forduló volt... east LJanek
Elvileg a snap előtti olvasásoknál egyszerűbb dolga van, mert a center is csinál hívásokat. A route kombinációk is inkább egyszerűbbek, mint máshol, és kevésbé épülnek az időzítésre, mint pl. a WCO-nél.
Amivel mindig is baja volt Sancheznek, az a coverage és a védők mozgásának olvasása. Minden védelem igyekszik megtéveszteni a Qb-t és álcázni a valódi szándékokat, és ezeket Sanchez időnkét jól beszívja. Ebből vannak olyanok, hogy meccsenként 1-2-szer hozzávágja a védőkhöz a labdát, mintha nem is látná, hogy ott vannak a passzsávban. A Peppersnek dobott int. is ilyen amatőr hiba volt, de 2 meccsel korábban is csinált ilyeneket.
Vele csak akkor tudunk nyerni, ha a többiek is segítik, mert ő nem fogja a hátán cipelni a csapatot, mint ahogy Rodgers tette volna fordított esetben. Ilyen csapatteljesítmény mellett Sanchez csak kb. önmagát hozta, míg az OL, védelem mélyen a tudása alatt játszott.


több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Az előző 4 meccsen ligaelit passrush-unk volt. Ezen a meccsen semmi nem működött, hiába rugózunk rajta. A csapat nem ennyit tud, egyszerűen így jött ki a lépés, nyilván ha ennyire nem megy, egy ponton fel is adod.
Viszon ez is ugyanúgy 1L-t jelent mintha 1 ponttal kaptunk volna ki, és még ha a legjobbunkat hozzuk, a Lambeau-n akkor sem mi nyerünk.
Mindenki ismeri az NFL-t, 1 meccs semmit nem jelent, hány csapat lett már úgy bajnok hogy több ilyen kilátástalan meccse volt...
Felejtsük ezt el, és koncentráljunk a kövi meccsekre, ha pl most 4-et nyerünk zsinórban (abból 3 otthon lesz) akkor legitim NFC 1. kiemelt esélyünk van.

RELAX
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Thorntonnak ráadásul lejár a szerződése, restricted FA lesz a szezon után.

Egyébként olyan domináns freaket, mint pl Watt, szerintem nehezebb találni, mint rendes franchise QB-t. Hirtelen mást nem is tudnék mondani, aki komoly upgradet jelentene LDE poszton.mustaine
OLB poszton azért lehetne mondani. Azt mán nem tudom, hogy ki lesz FA, meg ki nem.Eazzy
Hozhat akármit az offseason. Tőlünk se sokan gondolták volna, hogy Peppers ekkora leader lesz a D-ben 34 évesen. De azzal, hogy ide"kukáztuk" alapoztuk meg azt a védelmet amit pl a bears és ellenetek is fel tudott hozni a csapat. Szerencsétlenségünkre muszáj 4-3 tolni mert a NT kiesett év elején, de Matthews-on kívül az összes passrusherünk DE alkat, Peppers mindig is 4-3 DE volt, Nealt mi neveltük át DEból OLB-be de Perry is jó alap egy DE-nek. A borzalmas ILB szereplésnek köszönhetően pedig a szörnyeteget bevontuk arra, hogy ne fussák szét úgy a csapatot ahogy azt tették az év első 8 meccsén, de szerintem baromira élvezi, hogy nem kell DE-be szenvednie (mert tényleg nem volt ott önmaga).
1 ember! Akár egy olyan is aki sokak szerint már megette a kenyerét is okozhat ekkor változást egy csapatban.
Sok sikert a további meccsekre, klasszisokkal szimpatikusabb csapat vagytok számomra a Cowboysnál. Fly! 😊balazs799
Köszönjük, viszont! 😊 Nagy kár, hogy ellenük nem játszotok idén... 😕 😀😀 (az alapszakaszban)

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Thorntonnak ráadásul lejár a szerződése, restricted FA lesz a szezon után.

Egyébként olyan domináns freaket, mint pl Watt, szerintem nehezebb találni, mint rendes franchise QB-t. Hirtelen mást nem is tudnék mondani, aki komoly upgradet jelentene LDE poszton.mustaine
OLB poszton azért lehetne mondani. Azt mán nem tudom, hogy ki lesz FA, meg ki nem.Eazzy
Hozhat akármit az offseason. Tőlünk se sokan gondolták volna, hogy Peppers ekkora leader lesz a D-ben 34 évesen. De azzal, hogy ide"kukáztuk" alapoztuk meg azt a védelmet amit pl a bears és ellenetek is fel tudott hozni a csapat. Szerencsétlenségünkre muszáj 4-3 tolni mert a NT kiesett év elején, de Matthews-on kívül az összes passrusherünk DE alkat, Peppers mindig is 4-3 DE volt, Nealt mi neveltük át DEból OLB-be de Perry is jó alap egy DE-nek. A borzalmas ILB szereplésnek köszönhetően pedig a szörnyeteget bevontuk arra, hogy ne fussák szét úgy a csapatot ahogy azt tették az év első 8 meccsén, de szerintem baromira élvezi, hogy nem kell DE-be szenvednie (mert tényleg nem volt ott önmaga).
1 ember! Akár egy olyan is aki sokak szerint már megette a kenyerét is okozhat ekkor változást egy csapatban.
Sok sikert a további meccsekre, klasszisokkal szimpatikusabb csapat vagytok számomra a Cowboysnál. Fly! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
létezik ,hogy Kelly rendszere is bonyolultabb és sok gyakorlást kíván?
mert ugye könnyű a fotelból osztani az észt de lehet nem csak a QB rossz.
Azt mindenki tudja,hogy Sanchez nem lesz már egy Áron de ebben az egész csapat benne volt kivétel nélkül minden poszton teritett betlit mondtunk.

Ez egy ilyen forduló volt... east L

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Sokan szívják sajna Szancsez vérét, olvasom mindenfele facebukon meg itt ott. De kb tegnap a csapat legjobbja volt.
Sanyi a sport tv szakkomentátora is fikázta. Hogy így meg úgy kéne fellépnie, de nem bír. Sanyi tegnap amúgy mellékesen ezzel a 4-3 as cover 2 es felállásos dumájával nálam Gyula szintre süllyesztette magát szakmailag. De lényegtelen is. Ha nálunk van tegnap Rodgers is kikapunk. Ezt a szar qb protot, meg ezt a szar védelmet amit tegnap összehoztak a srácok... Jóisten is dobálhatott volna se nyerünk.ano92
tegnap megtudhattad, milyen érzés Bears szurkolónak lenni! 😊 amúgy Sanchez csak azért lehetett MVP, mert a többiek annyira gyengék voltak, sajnos ő is sokat hibázott, és itt nem a labdaeladásokról beszélek, hanem a kulcsok és az elkapók olvasásáról, ami Foles-nál is akkora probléma

mikor egy szakkomm. egy játékos egyetlen évekkel ezelőtti megmozdulásán, legyen az akár a buttfumble, bevallottan nem tudja magát túltenni, akkor tulajdonképp nincs is miről beszélni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Thorntonnak ráadásul lejár a szerződése, restricted FA lesz a szezon után.

Egyébként olyan domináns freaket, mint pl Watt, szerintem nehezebb találni, mint rendes franchise QB-t. Hirtelen mást nem is tudnék mondani, aki komoly upgradet jelentene LDE poszton.mustaine
OLB poszton azért lehetne mondani. Azt mán nem tudom, hogy ki lesz FA, meg ki nem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Thorntonnak ráadásul lejár a szerződése, restricted FA lesz a szezon után.

Egyébként olyan domináns freaket, mint pl Watt, szerintem nehezebb találni, mint rendes franchise QB-t. Hirtelen mást nem is tudnék mondani, aki komoly upgradet jelentene LDE poszton.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
..Azt mindenképpen, hogy kell egy premier pass rusher de kurvára. Semmi nyomás nem volt Áronkán. A front7 szánalmas volt most érzésem szerint. Én biztosan valami freaket húznék mihamarabb. Legalábbis én ugy gondolom, hogy jobb esélyünk van egy állat front7-re, mint kijavtani a sec összes hibáját, ami gyakorlatilag a teljes sec Jenkins kivételével.Eazzy
a jövő évi draft pickek között nem biztos, hogy lesz ilyen "freak" mint idén. Shane Ray azért nem egy Clowney....rva
Nem ismerem sajnos a 15-ös draftclassot, nem is én hozom a döntéseket, szóval fogalmazzunk úgy, hogy én örülnék, ha érkezne valamilyen formában egy elit passrusher.Eazzy
Majd Smith II (jövőre). xD
Az a vicc, hogy szimpatikus hármas mondjuk a mostani D line, de pl. ha Thornton helyére jönne a kezdőbe vmi vadállat az már akkora upgrade lenne, hogy a többiek is jobban tudnának érvényesülni.

A secondaryba meg nincs mese...jobban bele kell majd nyúlni az offseasonban. Nate Allen ennyire képes és nem többre. Szolid csere. A Fleccs-Williams párosnál meg azt veszem észre, hogy a meccsek elejét rendre álmosabban kezdik aztán szépen belemelegednek és akkor akár mehet is a jó védekezés, de erre sem alapoznék a jövőben. Vicces, hogy kicsit tartottam Jenkins ideigazolásától és ő a legmegbízhatóbb tagja a secondarynek.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
..Azt mindenképpen, hogy kell egy premier pass rusher de kurvára. Semmi nyomás nem volt Áronkán. A front7 szánalmas volt most érzésem szerint. Én biztosan valami freaket húznék mihamarabb. Legalábbis én ugy gondolom, hogy jobb esélyünk van egy állat front7-re, mint kijavtani a sec összes hibáját, ami gyakorlatilag a teljes sec Jenkins kivételével.Eazzy
a jövő évi draft pickek között nem biztos, hogy lesz ilyen "freak" mint idén. Shane Ray azért nem egy Clowney....rva
Nem ismerem sajnos a 15-ös draftclassot, nem is én hozom a döntéseket, szóval fogalmazzunk úgy, hogy én örülnék, ha érkezne valamilyen formában egy elit passrusher.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sokan szívják sajna Szancsez vérét, olvasom mindenfele facebukon meg itt ott. De kb tegnap a csapat legjobbja volt.
Sanyi a sport tv szakkomentátora is fikázta. Hogy így meg úgy kéne fellépnie, de nem bír. Sanyi tegnap amúgy mellékesen ezzel a 4-3 as cover 2 es felállásos dumájával nálam Gyula szintre süllyesztette magát szakmailag. De lényegtelen is. Ha nálunk van tegnap Rodgers is kikapunk. Ezt a szar qb protot, meg ezt a szar védelmet amit tegnap összehoztak a srácok... Jóisten is dobálhatott volna se nyerünk.ano92
Egyébként is kritikán aluli a közvetités. Szerintem eljutottunk már olyan szintre, hogy ne kelljen a hülye nézői kommenteket beolvasni, meg ilyen megnyilvánulásokra is mi szükség van, hogy "Megnyugtatok mindenki, nem káromkodott a Sanyi az előbb"
Multkor ilyen kérdést olvastak be, hogy a sisak mikrofonon keresztül tudnak-e az edzők szólni a QB-nak, h kinek passzoljon....az ilyen agyhalott kérdésekkel a rendes nézőt kurvára ki tudják ám akasztani. Az már más kérdés, hogy Ricsi alapvető baromságokat is puffogtat néha.

Tudom, tudom, nem is ide tartozik, meg nem is kötelező őket nézni.Eazzy
Én lenémítom ha véletlenül magyar közvetítést néznék, de mindig az angol nyelvűt favorizálom, ott legalább megtudom, hogy miért csinálnak turmixot, mit mondott Kelly a szünetben a játékosoknak és nem mellékes, hogy már amikor repül a sárga zászló az esetek 95%-ban bemondják kapásból, hogy ki és miként követett el szabálytalanságot. Nincs az, hogy "hohó egy sárga zászló...valaki szabálytalankodott, mi lehetett az?" Mentségükre szóljon, hogy nincsenek a helyszínen és ők is csak azt látják amit a kamera mutat.

Meccsről: Nyilvánvaló, hogy ennyire nem vagyunk szarok. Reménykedtem némi feltámadásban, hogy egy kicsit jobban kozmetikáztuk az eredményt, de képtelenek voltunk megújulni. Amikor az O mutathatott volna valamit, mindig történt valami rossz momentum (Matthews drop, Shady elejtett handoff, visszahordott TD stb.) ezek mind arra utalnak, hogy fejben nem voltak ott a srácok. Előzetesen azt vártam, hogy Rodgersre sikerül némi nyomást gyakorolni és így lehet szoros, de ennek semmi nyoma nem volt. A vereség képlete nagyon egyszerű: Otthon félelmetes, de amúgy is nagyon jó Packers élén Rodgers-szel, remekül teljesítő összes csapatrésszel > > > Gyenge passrush, ócska secondary, idegenben nagyon fázó játékosok, sok peches momentummal megfűszerezve.

Következtetés: Elit passzjátékkal szemben esélytelenek vagyunk és ez idén nem fog már változni. Idegenben nem megy úgy ahogy kellene, playoffban csak otthon lesz esélyünk nyerni.

easy easy
kill kill
Lane Lane