Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wisniewski:  hosted.stats.com/fb/playerstats.asp?id=24835&team=13

FA-körkép fél nappal nyitás előtt, akikkel hírbe hoztak minket (a Suh, Julius Thomas vonalat inkább már hagyom):

Adrian Clayborn (DE)
Jabaal Sheard (OLB)
Cary Williams (CB)
Davon House (CB)
Tramon Williams (CB)
Andre Johnson (WR)
Jordan Cameron (TE)tejbegrrr!!!
UPDATE:

Adrian Clayborn (DE)
Jabaal Sheard (OLB)
Cary Williams (CB) (Y)
Davon House (CB) ---> Jaguars
Tramon Williams (CB)
Andre Johnson (WR) ---> Colts?
Jordan Cameron (TE)tejbegrrr!!!
UPDATE 2:
(Cameront kivettem, még nincs helye, a Dolphins viheti, de nekünk Graham után nem igazán kell)

Adrian Clayborn (DE) ---> Falcons?
Jabaal Sheard (OLB) ---> Patriots
Cary Williams (CB) (Y)
Davon House (CB) ---> Jaguars
Tramon Williams (CB) ---> Saints?
Andre Johnson (WR) ---> Colts

+
Shelley Smith (G) ---> Broncos? Falcons?
Terrence Knighton (DT) ---> Colts? Redskins?
Stefen Wisniewksi (C/G) ---> Bucs? Rams?tejbegrrr!!!
wisniewski + knighton. hmm 😊 knighton-mebane DL mellett fussanak 😀
nemtudom h férne be ez a 2 ember, de jó lenne
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
FA-körkép fél nappal nyitás előtt, akikkel hírbe hoztak minket (a Suh, Julius Thomas vonalat inkább már hagyom):

Adrian Clayborn (DE)
Jabaal Sheard (OLB)
Cary Williams (CB)
Davon House (CB)
Tramon Williams (CB)
Andre Johnson (WR)
Jordan Cameron (TE)tejbegrrr!!!
UPDATE:

Adrian Clayborn (DE)
Jabaal Sheard (OLB)
Cary Williams (CB) (Y)
Davon House (CB) ---> Jaguars
Tramon Williams (CB)
Andre Johnson (WR) ---> Colts?
Jordan Cameron (TE)tejbegrrr!!!
UPDATE 2:
(Cameront kivettem, még nincs helye, a Dolphins viheti, de nekünk Graham után nem igazán kell)

Adrian Clayborn (DE) ---> Falcons?
Jabaal Sheard (OLB) ---> Patriots
Cary Williams (CB) (Y)
Davon House (CB) ---> Jaguars
Tramon Williams (CB) ---> Saints?
Andre Johnson (WR) ---> Colts

+
Shelley Smith (G) ---> Broncos? Falcons?
Terrence Knighton (DT) ---> Broncos? Colts? Patriots? Ravens? Redskins?
Stefen Wisniewksi (C/G) ---> Bucs? Rams?

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Amúgy kíváncsi vagyok az öltözői fogadtatására. Gondolom emlékeztek még a 2 szezonnal ezelőtti kis "kakaskodásra" 😀undisputedly
Tuti az lesz az első, hogy ezt tisztázzák. Na meg örülnek annak, hogy ezek után nem egymást kell lebontani a pályán 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Stefan Wisniewski has finished in the top 5 of Pass Blocking Efficiency for centers in each of the last 3 seasons

kell!braxa88
Nope, el ne hidd

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy kíváncsi vagyok az öltözői fogadtatására. Gondolom emlékeztek még a 2 szezonnal ezelőtti kis "kakaskodásra" 😀
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
SOURCE: Marcus Mariota will throw at 10am HST at Oregon Pro Day #Titans #Bucs #Jets #Falcons #Rams & #Seahawks will be in attendance

A megfejtők szerint a földrajzi közelségen túl az indokolhatja a jelenlétet, hogy Grasuról érdeklődjünk nála:  www.nfl.com/draft/2015/profiles/hroniss-grasu?id=2552245tejbegrrr!!!
3.körben oké
de wisni is kell. oszt az egyik majd lesz OG
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
SOURCE: Marcus Mariota will throw at 10am HST at Oregon Pro Day #Titans #Bucs #Jets #Falcons #Rams & #Seahawks will be in attendance

A megfejtők szerint a földrajzi közelségen túl az indokolhatja a jelenlétet, hogy Grasuról érdeklődjünk nála:  www.nfl.com/draft/2015/profiles/hroniss-grasu?id=2552245tejbegrrr!!!
na most ez is eléggé napvilágot látott... Nekem Grasu nagy kedvenc (1 kacsa, 2 román felmenők, 3 nagyon jó) és a combine, meg mock draftok nem igazán csináltak nagy buzz-t körülötte... remek lenne, ha ő nálunk folytatná, bár sztem Csip is feni a fogát rá. (fun fact: Grasu románul azt jelenti, hogy a kövér... illik a név 😀)

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
SOURCE: Marcus Mariota will throw at 10am HST at Oregon Pro Day #Titans #Bucs #Jets #Falcons #Rams & #Seahawks will be in attendance

A megfejtők szerint a földrajzi közelségen túl az indokolhatja a jelenlétet, hogy Grasuról érdeklődjünk nála:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/iddcucis5ohiptbmuxdx
Hroniss Grasu Stats, News and Video - C | NFL.com
Latest on C Hroniss Grasu including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
T-Jax azt nyilatkozta nem olyan rég, szívesen menne a Viks-hez, Bridgewater mentorának. Most, hogy Hill a Ramsból ott kötött ki, úgy néz ki ez nem sikerült. Lehet, hogy a coin toss bajnokunk marad?BigBaltazar
Az Eaglest emlegették még, de aki elkezdte terjeszteni a hírt, azóta jelezte, hogy tévedett.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Stefan Wisniewski has finished in the top 5 of Pass Blocking Efficiency for centers in each of the last 3 seasons

kell!braxa88
bizony h kell... csak egy gond: a cap.
 overthecap.com/salary-cap/seattle-seahawks
ha így állunk, akkor még talán befér Wisnyó... de akkor meg abban lehetünk biztosak, h RW kijátsza a rookie szerződését... nem vagyok nagy cap guru, de nekem így jön le... kell a rookieknak is hely és akkor be is telünk... ez az egy needünk van kb., a többi megoldható.
Az azért nem kicsit lenne meglepő, ha RW kijátszaná a rookie szerződését.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Paul Allen ‏@PaulGAllen
@Seahawks @TheJimmyGraham passes physical officially a member of the team. #GoHawks

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Stefan Wisniewski has finished in the top 5 of Pass Blocking Efficiency for centers in each of the last 3 seasons

kell!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
És tényleg: C Stefen Wisniewski headed to Seattle for a visit. 😀 A Bucsnál már járt, talán még a Ramshez is mehet.tejbegrrr!!!
nem kémne elengedni szrződés nélkül.
bár Hudson szerződése után sztem kurva nagy igényei lehetnek
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
T-Jax azt nyilatkozta nem olyan rég, szívesen menne a Viks-hez, Bridgewater mentorának. Most, hogy Hill a Ramsból ott kötött ki, úgy néz ki ez nem sikerült. Lehet, hogy a coin toss bajnokunk marad?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
És tényleg: C Stefen Wisniewski headed to Seattle for a visit. 😀 A Bucsnál már járt, talán még a Ramshez is mehet.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
Andre Johnson Colts
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
knighton felé megy az érdeklődésbraxa88
Nagyon jó lenne! Akkor viszont McDaniel cut. De Knighton jobb játékos.Sebii
Az megvan, hogy egy kurva pipa szurkoló átírta a wiki oldalt...nézzétek meg a combine adatokat...szipogok a röhögéstől 😀 😀 😀

 en.wikipedia.org/wiki/Terrance_Knighton
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
knighton felé megy az érdeklődésbraxa88
Nagyon jó lenne! Akkor viszont McDaniel cut. De Knighton jobb játékos.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
knighton felé megy az érdeklődés
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam

Nem röhögni, annyira cuki
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
nem sérülékeny.
Ez mondjuk nem teljesen igaz, mert az elmúlt két évben eléggé hátráltatták a sérülések (láb, könyék, váll), főleg utóbbi adhat aggodalomra okot, meg az, hogy nem akarta megműttetni, mert sokat kellett volna kihagynia, holott egész szezonban szenvedett miatta.
Másik oldalon Unger sem az a Vasember az elmúlt időben, sajnos.nfl_lover
Az orvosok ma nézik Grahamet, és Unger is alapos kivizsgáláson esik át New Orleansban. Ha bármi kiderül, nincs üzlet.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
nem sérülékeny.
Ez mondjuk nem teljesen igaz, mert az elmúlt két évben eléggé hátráltatták a sérülések (láb, könyék, váll), főleg utóbbi adhat aggodalomra okot, meg az, hogy nem akarta megműttetni, mert sokat kellett volna kihagynia, holott egész szezonban szenvedett miatta.
Másik oldalon Unger sem az a Vasember az elmúlt időben, sajnos.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Akik pedig azért aggódnak, hogy a Saints túl könnyen engedte el: nem kell túl gondolni a dolgot, rém rossz cap helyzetben van/volt a Saints, és ha úgy tudsz ezen javítani, hogy közben komoly értéket kapsz, akkor azt meg kell lépni. Teljesen érthető lépés volt szerintem.Medvepapa
Állítólag az egész onnan indult, hogy Sean Payton Ungert akarta, és WR-eket is ajánlott cserébe.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Azokat az érveket sem preferálom,hogy az 1/31 már tulajdonképpen 2. kör, mert a 2/1-re meg mindig azt mondják,hogy az tulajdonképpen első kör... Szóval ilyenkor igencsak hajlkony az a vélemény.
undisputedly
Nem a vélemény hajlékony, hanem a kettő közti határ halovány. Jóval haloványabb, mint a különbség az 1/31 és mondjuk az 1/16 között.

több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Először leszögezném, hogy nem értékelni akarom a cserét, nincs is értelme a következő offseason-ig.

Inkább megvizsgálni az elemeit a cserének (fontos, hogy inkább a csapatvezetés szemszögéből mintsem szurkolóként), és arról elmondani a véleményem.

Előzmény: Már szezon közben tudtuk és láttuk, hogy Russell Wilson fegyver arzenálja nem üti meg az NFL átlagot. Nincs egy go-to target a csapatban, akire bátran fel lehet dobni a labdákat. Baldwin slot WR, ahogy azt Undi is mondta. Kearse max. 3. számú elkapó, és inkonzisztens. Richardson igazából csak a sebességéből él és mint kiderült papír. Norwood-ot említeni is túlzás, ahogy Walters-t is. Lockette meg egy gunner, semmi több, igen voltak elkapásai, de mennyit húzott le jó coverage-ban? Nem sokat, általában üresen kapta a labdákat (üres: 1 méteren belül szinte senki). Miller bokájával már tavaly is voltak bajok de játszott, és erre most komolyan rásérült 29 évesen, látszott is a sebességén, ami addig sem volt nagy. Luke Willson nagyon nyers játékos, a TE poszt Kearse-je. Harvin-ról ne is beszéljünk. Ergo az offense ordított egy playmaker játékosért. Ezt a vezetés is látta, mint kiderült Harvinért vittük volna Thomas-t, Cameron-t. Srácok! A legtöbb elkapott TD-t 2014-ben Marshawn Lynch jegyezte 4-el!!!!!!!! A szerzett 43 TD-ből 23-at Lynch és Wilson hozott össze. Ebből talán látszik, hogy jelenleg miért olyan kurva fontos számunkra Lynch, és hogy miért nem fasza, ha ennyire egy emberes az offense. A RZ hatékonyságunkról meg már írt tejbegrrr... És akkor elérkeztünk az idei offseasonhoz.

Amit adtunk:
1/31: Nagy valószínűséggel alap esetben itt egy elkapót húztunk volna. Tavaly hasonló magasságban hátra cseréltünk 2. körbe és behúztuk P-Rich-et, sőt ha nem sikerül cserélni akkor 1. kör végén is ő jött volna. Be kell látni, hogy a FO nagyon jó, szeretjük, de offense oldalon RW (Wisconsin-JS) kivételével nem sikerült impact játékost hozniuk, ehhez annyira nem értenek, és a rendszer sem kedvez az offensive rookie-knak, lásd pl. Michael. Ha nem tudsz ezzel pick-kel mit kezdeni, de tudod hogy mire kellene fordítani, akkor a másik lehetőség a trade. Már személyes véleményem, hogy kb. 3-4. első kört érő elkapó van szerintem, a depth sokkal nagyobb és jobb ezen a poszton az idei drafton, 1/31-nél már nem tudnál nyerőt húzni, mert kb. 2/31-nél is találsz olyan minőséget.

Max Unger C: Határozottan jobban fáj, mint az 1/31. DE azt nem tudhatjuk, amit esetleg a FO tudhat. Lehet, hogy teljesen meg voltak elégedve pl. Patrick Lewis játékával (én pl. igen), vagy éppen van tervük a pótlására FA-n, vagy drafton. Nem tudhatjuk. De ha van B-terv, akkor már érthető a lépés, mert ahogy többen mondták, egy centert könnyebb pótolni. Igen, Unger top 5 center, de ettől még nem volt jó a falunk, mert ez egy egység, és mint olyan nem volt jó. Carpenter-t lehet pótolni, nem gáz, annak ellenére, hogy eddigi legjobb szezonját hozta. Unger esetében hozzá jön még a sérülékenység is, hiába szuper, ha csak 6-10 meccsen játszik évente. És lehet hogy a FO már nem bízott a "tartósságában", ezt nem tudhatjuk.

Amit kaptunk:

Jimmy Graham: Nem kell bemutatni senkinek, én nem is szaporítanám vele kapcsolatban a szót. Nem blokkolni hoztuk. Elit és unikum. Nagyon erős, nem sérülékeny. És van egy QB-d akit meg fogsz fizetni. És itt nem kell jönni, hogy futó csapat vagyunk. Tök mindegy. Ennek ez a rendje, meg lehet nézni a többi hasonló franchise-t. Ha meg van az embered a C mögé, akkor meg kell adni neki a lehetőséget, hogy passzolhasson mert azért van ott, azért fizetsz neki évi c. 20 milliót. Jelenleg nincs ilyen játékos a keretben, mind kiegészítő ember csak. Tovább kellett lépni ezen a fronton, és láttuk hogy ez draftról nem sikerül. Akik pedig azért aggódnak, hogy a Saints túl könnyen engedte el: nem kell túl gondolni a dolgot, rém rossz cap helyzetben van/volt a Saints, és ha úgy tudsz ezen javítani, hogy közben komoly értéket kapsz, akkor azt meg kell lépni. Teljesen érthető lépés volt szerintem.

4/13: Emellé kaptunk egy idei 4. körös választási jogot, ami ismerve a csapatot és a draft mélységét, aranyat érhet.

Konklúzió: Jelen pillanatban szerintem ez egy win-win trade mindkét csapat szempontjából, mert mindkettő azt kapta, amit akart. Hogy melyik miért akarta ezt vagy azt, annak is meg vannak az okai. De mondom, értékelni a cserét 1 év múlva lehet majd, de szerintem az ilyen döntések kellenek ahhoz, hogy egy csapat sikerességét fenn tartsd. Tetszik a dolog, és szerintem még nincs vége. Tartogat még ez a hét meglepetéseket nekünk, ahogy a draft is. De a kiszámíthatatlanság a legjobb az egészben.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"