ARENA4

22 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm a múltkorit. Reméljük a 7. meccset csoda folytán hozzuk és akkor talán lesz esély újra képernyőre kerülni 😊
dande
Dolgozunk rajta, hogy a 7. meccset is megkapjuk. 😊
Az első körös meccsszámunk már elfogyott, de rajtavagyunk!
shawnka
Meg is van, 1től adjuk élőben!
shawnka
Ismétlés esetleg holnap várható?
zavi27
Egyelőre nem látom, de ha igen én is köszönöm az infót mert kevesebbet sikerült látni belőle mint szerettem volna 😛 😉
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Köszönöm a múltkorit. Reméljük a 7. meccset csoda folytán hozzuk és akkor talán lesz esély újra képernyőre kerülni 😊
dande
Dolgozunk rajta, hogy a 7. meccset is megkapjuk. 😊
Az első körös meccsszámunk már elfogyott, de rajtavagyunk!
shawnka
Meg is van, 1től adjuk élőben!
shawnka
Ismétlés esetleg holnap várható?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm a múltkorit. Reméljük a 7. meccset csoda folytán hozzuk és akkor talán lesz esély újra képernyőre kerülni 😊
dande
Dolgozunk rajta, hogy a 7. meccset is megkapjuk. 😊
Az első körös meccsszámunk már elfogyott, de rajtavagyunk!
shawnka
Meg is van, 1től adjuk élőben!
shawnka
Ezer hála akkor is ha elszúrjuk. Valóban csoda, hogy egyáltalában esély van rá!
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Köszönöm a múltkorit. Reméljük a 7. meccset csoda folytán hozzuk és akkor talán lesz esély újra képernyőre kerülni 😊
dande
Dolgozunk rajta, hogy a 7. meccset is megkapjuk. 😊
Az első körös meccsszámunk már elfogyott, de rajtavagyunk!
shawnka
Meg is van, 1től adjuk élőben!
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Köszönöm a múltkorit. Reméljük a 7. meccset csoda folytán hozzuk és akkor talán lesz esély újra képernyőre kerülni 😊
dande
Dolgozunk rajta, hogy a 7. meccset is megkapjuk. 😊
Az első körös meccsszámunk már elfogyott, de rajtavagyunk!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm a múltkorit. Reméljük a 7. meccset csoda folytán hozzuk és akkor talán lesz esély újra képernyőre kerülni 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom ez itt off de hátha itt látja vmelyik illetékes😊 előfordulhat hogy legalább az egyik Habs-Leafs meccset adja az Arena vagy erről ne álmodozzak?
dande
Ha minden igaz, akkor a mait adjuk ebből a párharcból. És adni fogunk holnap is, de arra még nem kaptuk meg a kiajánlást (szerintem MIN@LV game7 lesz)
shawnka
Szuper, jó lesz látni, ahogy kiesünk 😉 no offense, köszönöm!!!!
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
viszont állat autó-motor hétvége lesz most😊
NB2
a V8 lendületből el is marad a korona miatt, pedig Maka szabadsága miatt ezen a hétvégén debütáltam volna az ausztráloknál 😕
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
viszont állat autó-motor hétvége lesz most😊
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Tudom ez itt off de hátha itt látja vmelyik illetékes😊 előfordulhat hogy legalább az egyik Habs-Leafs meccset adja az Arena vagy erről ne álmodozzak?
dande
Ha minden igaz, akkor a mait adjuk ebből a párharcból. És adni fogunk holnap is, de arra még nem kaptuk meg a kiajánlást (szerintem MIN@LV game7 lesz)
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom ez itt off de hátha itt látja vmelyik illetékes😊 előfordulhat hogy legalább az egyik Habs-Leafs meccset adja az Arena vagy erről ne álmodozzak?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
 index.hu/fomo/2021/05/14/arpa-attila-gyanusitas-drogkereskedelem-rendorseg-razzia/
warr_b
Na neeeeeeee.
Ez tuti rágalom!
Csak jó kedve volt!
Bazzani


milyen jó az időzítés 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Akkor a SuperBowl-on mégsem a vodka volt a ludas, hanem a fehér porocska 😊 Elnézést kérek a vodkától 😊
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 index.hu/fomo/2021/05/14/arpa-attila-gyanusitas-drogkereskedelem-rendorseg-razzia/
warr_b
Na neeeeeeee.
Ez tuti rágalom!
Csak jó kedve volt!

több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
 index.hu/fomo/2021/05/14/arpa-attila-gyanusitas-drogkereskedelem-rendorseg-razzia/
warr_b
paging @Bazzani
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/fomo/2021/05/14/arpa-attila-gyanusitas-drogkereskedelem-rendorseg-razzia/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük a közvetítést, szerintem ez így nagyon rendben volt. 😀 😉
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
tényleg seahawks sapka lesz? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
@shawnka
A műsorújság szerint péntek délután ötkor lesz ismétlés a draftról. Ez valós? Ha leülök a tv elé, ezt fogom látni? Meg lesz vágva az ismétlés?
Zolika
Valós, délután öttől lesz az ismétlés. Ugyanaz fog lemenni, mint ami hajnalban is történik, nem fogja senki megvágni.
több mint 2 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
@shawnka
A műsorújság szerint péntek délután ötkor lesz ismétlés a draftról. Ez valós? Ha leülök a tv elé, ezt fogom látni? Meg lesz vágva az ismétlés?

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Állítólag Árpa Attilát mostanában hétköznaponként Makkosszállás környékén látták motorozgatni, gengszterkedni 😛
xrace77
Jon a valasz amit kaptam
Es??😀
YoungZeeZee
Nem fog ráérni beülni az FK-sok közé a draft közvetítésre. Több pia marad nekik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 858
Állítólag Árpa Attilát mostanában hétköznaponként Makkosszállás környékén látták motorozgatni, gengszterkedni 😛
xrace77
Jon a valasz amit kaptam
Es??😀
több mint 3 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Állítólag Árpa Attilát mostanában hétköznaponként Makkosszállás környékén látták motorozgatni, gengszterkedni 😛

Szerkesztette: xrace77
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Nem tudom, hogy mennyire lesz idén műsor a draftról, de tökre jó ötlet és poénos lenne, ha az FK stábja kicsit bepiálva adná le a műsort. Egyedi lenne. Nyilván nem a csutka részeg állapotra gondolok, hanem a "betoltam fél üveg vodkát, hogy jobban csússzon" Árpis megoldásra. Gondoljátok át. Sokkal lazábban menne a műsor és nem lenne minimális szorongás sem a résztvevők között.
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
A network4 egyik arca Arpa.korabban is vezetett musort a tv4-en es most a musora uj promot kapott vele😀
YoungZeeZee
és?
shawnka
Es😂
Szoval remelem marad az nflnel is a kovetketo szezonban foleg a super bowl felvezetoben.
YoungZeeZee
Nopers, de a két dolognak semmi közé egymáshoz.