ARENA4

22 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Korrekten lehoztátok a Steelers meccset,gratula shawnka! ✌👍
JoeyPorter
Messze ez volt a legjobb közvetítés!!!

Bezzeg nálunk...az egy dolog, hogy mi bénák vagyunk, jogosan kapjuk az ívet, de hogy igen tisztelt Buday ennyire ne legyen képben velünk... DS nem üti meg az első WR szintet???? van egy egy Burrowja vagy Herbertje 2000yardot hoz össze....Hurtsel meglett majdnem az ezer, úgy, hogy alig használtuk....persze Waddle....minden chekdownt meg drawt ő kapott, persze, hogy abból hozott yardokat...

Meg csak egy minőségi CB???? Évek, mit évek évtizedek óta nem volt ilyen minőségi SEC munka nálunk, mindhárom CB elit vagy átlag feletti szinten teljesített (akkor is ha a PFF nem ezt hozta ki) Slay nyilván kiemelkedő, de nagyon Nelsonra és Maddoxra se lehetett panasz, nem véletlenül kapott utóbbi hosszabítást.... szóval na, ez nem teljesen úgy sikerült, de hát senki sem tökéletes 😉 😛
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 192 — Kinek mit intézett a kormánya
Korrekten lehoztátok a Steelers meccset,gratula shawnka! ✌👍
JoeyPorter
Több, mint korrekt, én reggel néztem vissza Aréna4+, de kifejezetten tetszett.
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Le a kalappal az Aréna4+ előtt is mostanában, tegnap és ma is korán reggel már fent voltak az összes éjjeli meccs is, ahogy az NHL-ek is mindig.
több mint 2 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Korrekten lehoztátok a Steelers meccset,gratula shawnka! ✌👍

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 210
(in before a miért itthonról megy a közvetítés idén is kérdések előtt)



shawnka
de szerintem ez nem is kérdés, vagy akinek igen annak mindegy is 😊
dande
Mondjuk 20-30 éves szanaszét oltott emberekkel vajon mi szokott történni? Pont az ami itthon.
Mondjuk a szervezési káosz vlsz keményebb probléma lehet.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
(in before a miért itthonról megy a közvetítés idén is kérdések előtt)



shawnka
Csak Arpa legyen a tobbi nem szamit 😀
rokaur
No Ati, no party!

De el kell, hogy szomorítsalak, idén otthonról nézi (ha nézi).
több mint 2 éve
rokaur 862
(in before a miért itthonról megy a közvetítés idén is kérdések előtt)



shawnka
Csak Arpa legyen a tobbi nem szamit 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
(in before a miért itthonról megy a közvetítés idén is kérdések előtt)



shawnka
de szerintem ez nem is kérdés, vagy akinek igen annak mindegy is 😊
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
(in before a miért itthonról megy a közvetítés idén is kérdések előtt)


több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Week18
01.08.
DEN-KC
PHI-DAL

01.09.
JAX-IND
LAR-SF
LV-LAC
shawnka
A 7 órási sávban nem ajánlották ki a Pittsburgh-Ravens meccset?
Ott mindkét csapat még rájátszásba juthat és Big Ben utolsó meccse, ráadásul rangadó. Ellenben a Jags-Indi szépen lefog csordogálni sima vendég győzelemmel.
Riverske
A Pittsburgh nagyjából a 12. hét óta minden héten bekúszott valahogy a programba. Az első PIT-BAL képernyőn volt, de ez most úgy playoff meccs, hogy 4 meccsnek kéne jól alakulnia, hogy ez valóban az legyen. A Redzoneon pedig ott lesz a meccs, Big Ben összes könnyes búcsúztatásával, ami ugye szintén elérhető.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Week18
01.08.
DEN-KC
PHI-DAL

01.09.
JAX-IND
LAR-SF
LV-LAC
shawnka
A 7 órási sávban nem ajánlották ki a Pittsburgh-Ravens meccset?
Ott mindkét csapat még rájátszásba juthat és Big Ben utolsó meccse, ráadásul rangadó. Ellenben a Jags-Indi szépen lefog csordogálni sima vendég győzelemmel.
Riverske
Igen, de ha nyer a Colts, akkor a PIT-BAL párosnak az bukó.
Willie Parker
Colts ‘14 óta nem nyert Jacksonfalván
Heisman
Én simán kinézek egy nullázást most.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Week18
01.08.
DEN-KC
PHI-DAL

01.09.
JAX-IND
LAR-SF
LV-LAC
shawnka
A 7 órási sávban nem ajánlották ki a Pittsburgh-Ravens meccset?
Ott mindkét csapat még rájátszásba juthat és Big Ben utolsó meccse, ráadásul rangadó. Ellenben a Jags-Indi szépen lefog csordogálni sima vendég győzelemmel.
Riverske
Igen, de ha nyer a Colts, akkor a PIT-BAL párosnak az bukó.
Willie Parker
Colts ‘14 óta nem nyert Jacksonfalván

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Week18
01.08.
DEN-KC
PHI-DAL

01.09.
JAX-IND
LAR-SF
LV-LAC
shawnka
A 7 órási sávban nem ajánlották ki a Pittsburgh-Ravens meccset?
Ott mindkét csapat még rájátszásba juthat és Big Ben utolsó meccse, ráadásul rangadó. Ellenben a Jags-Indi szépen lefog csordogálni sima vendég győzelemmel.
Riverske
Igen, de ha nyer a Colts, akkor a PIT-BAL párosnak az bukó.
több mint 2 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Week18
01.08.
DEN-KC
PHI-DAL

01.09.
JAX-IND
LAR-SF
LV-LAC
shawnka
A 7 órási sávban nem ajánlották ki a Pittsburgh-Ravens meccset?
Ott mindkét csapat még rájátszásba juthat és Big Ben utolsó meccse, ráadásul rangadó. Ellenben a Jags-Indi szépen lefog csordogálni sima vendég győzelemmel.
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Week18
01.08.
DEN-KC
PHI-DAL

01.09.
JAX-IND
LAR-SF
LV-LAC
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Legalább a
Cseréket is láthatjuk éles meccsen főműsoridőben 😉
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nincs utolsó forduló NFC East primetime meccs nèlkül 😁

Chargers-Raiders to SNF in Week 18; Chiefs-Broncos, Cowboys-Eagles on Saturday
 www.thescore.com/nfl/news/2266178
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 858
 arena4.network4.hu/tvguide

Mobilon masnak sem mukodik rendesen?
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Ha erre járna egy Arena4 "belsős", akkor kérdezném, hogy gondolkodtok esetleg mobil alkalmazáson? Elsősorban (sőt tulajdonképpen engem kizárólag) az Arena4+ streaming érdekelne, mert előfizetnék rá szívesen, ha ki tudnám tenni a TV-re a streamet. De mobil app nincs, a webes stream lejátszójának meg bugos a (chrome)castingja, úgy szakadozik a "castolás", hogy nézhetetlen.

(Tableten / laptopon / PC-n meg egyszerűen én már nem vagyok hajlandó meccset nézni. A szemem se jó hozzá és kényelmetlen is. Én már vagy TV-n fotelből nézek meccset, vagy sehogy.)
peterk2005
Megy a fejlesztés, a tervek szerint a következő év Q1-ben jelenik meg a storeokban.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha erre járna egy Arena4 "belsős", akkor kérdezném, hogy gondolkodtok esetleg mobil alkalmazáson? Elsősorban (sőt tulajdonképpen engem kizárólag) az Arena4+ streaming érdekelne, mert előfizetnék rá szívesen, ha ki tudnám tenni a TV-re a streamet. De mobil app nincs, a webes stream lejátszójának meg bugos a (chrome)castingja, úgy szakadozik a "castolás", hogy nézhetetlen.

(Tableten / laptopon / PC-n meg egyszerűen én már nem vagyok hajlandó meccset nézni. A szemem se jó hozzá és kényelmetlen is. Én már vagy TV-n fotelből nézek meccset, vagy sehogy.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
NFL Week16

12.24. 02:20 TEN-SF
12.25. 22:30 GB-CLE
12.26. 02:15 ARI-IND
12.26. 19:00 MIN-LAR
12.26. 22:25 KC-PIT
12.27. 02:20 DAL-WFT
12.28. 02:15 NO-MIA
shawnka
Közben megtaláltam, de a W18, jöhet majd, köszi 😊
 arena4.network4.hu/press/igy-alakul-a-kovetkezo-fordulo-nfl-programja-az-arena4-en
Bruschi85
Azt mi is csak a jövő héten tudjuk meg, az utolsó hét schedulejével és kiajánlásával mindig kivár az NFL. 😊
shawnka
Van egy egy olyan èrzèsem, hogy most nem NFC Easttel zárunk, ha nyernènk a WFT ellen akkor sem 😜😛 így esèlyes, hogy max a POban leszünk itthon tvben egy meccs erejéig 😁 ez is vmi lesz 😊
dande
Egy Cowboys-Eagles meccsre első körben vevő lennék 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
NFL Week16

12.24. 02:20 TEN-SF
12.25. 22:30 GB-CLE
12.26. 02:15 ARI-IND
12.26. 19:00 MIN-LAR
12.26. 22:25 KC-PIT
12.27. 02:20 DAL-WFT
12.28. 02:15 NO-MIA
shawnka
Közben megtaláltam, de a W18, jöhet majd, köszi 😊
 arena4.network4.hu/press/igy-alakul-a-kovetkezo-fordulo-nfl-programja-az-arena4-en
Bruschi85
Azt mi is csak a jövő héten tudjuk meg, az utolsó hét schedulejével és kiajánlásával mindig kivár az NFL. 😊
shawnka
Van egy egy olyan èrzèsem, hogy most nem NFC Easttel zárunk, ha nyernènk a WFT ellen akkor sem 😜😛 így esèlyes, hogy max a POban leszünk itthon tvben egy meccs erejéig 😁 ez is vmi lesz 😊
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
NFL Week16

12.24. 02:20 TEN-SF
12.25. 22:30 GB-CLE
12.26. 02:15 ARI-IND
12.26. 19:00 MIN-LAR
12.26. 22:25 KC-PIT
12.27. 02:20 DAL-WFT
12.28. 02:15 NO-MIA
shawnka
Közben megtaláltam, de a W18, jöhet majd, köszi 😊
 arena4.network4.hu/press/igy-alakul-a-kovetkezo-fordulo-nfl-programja-az-arena4-en
Bruschi85
Azt mi is csak a jövő héten tudjuk meg, az utolsó hét schedulejével és kiajánlásával mindig kivár az NFL. 😊
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
NFL Week16

12.24. 02:20 TEN-SF
12.25. 22:30 GB-CLE
12.26. 02:15 ARI-IND
12.26. 19:00 MIN-LAR
12.26. 22:25 KC-PIT
12.27. 02:20 DAL-WFT
12.28. 02:15 NO-MIA
shawnka
Közben megtaláltam, de a W18, jöhet majd, köszi 😊
 arena4.network4.hu/press/igy-alakul-a-kovetkezo-fordulo-nfl-programja-az-arena4-en

Szerkesztette: Bruschi85



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Valaki, aki nálam többet tud, segítene?
Hogyha előfizetek Arena4+ra, azon vissza tudom nézni január elsején az NCAA elődöntőket?
Sajna a szolgáltatóm Digi, tehát tv-m nincs, és mea culpa, december 3-én el terveztem menni bulikázni.
zacknorb
48 órán belül igen.