ARENA4

23 feliratkozó

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Arra milyen magyarázat van, hogy a 7. meccset csak a pluszon éjjel láthatjuk, a tv-ben meg nem lesz leadva?
Gondolom a sok élő műsor indok most nem játszik 😊
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egy boldog rajongo:
Tök jó, hogy az utolsó RB Leipzig meccsről az Aréna4 kb. 20 perccel a mérkőzés kezdete előtt méltóztatott tájékoztatni a nagyérdeműt, hogy az Aréna4+-on lehet csak megnézni (ha jól értem, 4000 forintért), persze a weboldalukon is nehézkes volt tájékozódni, miután 10 perc volt, mire betöltött...igazi profi brigád, hozzáértő emberekkel, "jó pénzért" (mondjuk ebben az országban ez eddig is így volt). A Dazn havi 600 forintért full HD, bármikor visszanézhető meccseket közvetít, a legjobb boxgálákat, felvezető műsorokkal, interjúkkal, satöbbi, hát nekünk az aréna 4 jutott 😊
Mindegy, elnézem én német streamen
YoungZeeZee
DAZN focival (PL, olasz, spanyol, angol kupák, Copa Libertadores) + F1 MotoGP duóval spanyolban €12.
Olaszországban a Serie A jogokkal €25.
De igen az app remekül működik gépen és TVn is.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én is ugyanígy jártam. Odakapcsoltam az ARÉNA4-re és aztán láttam, hogy ARÉNA4pluszos. 1 perc anyázás aztán 8 percembe telt találni egy HD streamet,így lemaradtam a meccs első 10 percéről. De ennek ellenére eszembe sem jutott kiadni ezért 4 ezer ft-ot. Szerintem nincs értelme szidni az ARÉNA4 vezetőségét, mert hamarosan úgyis bedől a gazdasági koncepciójuk (nem hiszem, hogy sok előfizetőjük lenne az ARÉNA4 pluszra. Addig meg teljesen felesleges kapálóznunk 😊
Riverske
azt hogy?
Negritis
Gondolom ami működött rendesen ès nem akadt vagy ugrott át reklámra stb stb...èn is tudok vele időnkènt rendesen szenvedni, mèg a "bejáratott" oldalon is....ezèrt lenne jó a stabil tv vagyok ilyen boomer...de hát...sokat várok ha már egyszer előfizettem, akkor is....

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Én is ugyanígy jártam. Odakapcsoltam az ARÉNA4-re és aztán láttam, hogy ARÉNA4pluszos. 1 perc anyázás aztán 8 percembe telt találni egy HD streamet,így lemaradtam a meccs első 10 percéről. De ennek ellenére eszembe sem jutott kiadni ezért 4 ezer ft-ot. Szerintem nincs értelme szidni az ARÉNA4 vezetőségét, mert hamarosan úgyis bedől a gazdasági koncepciójuk (nem hiszem, hogy sok előfizetőjük lenne az ARÉNA4 pluszra. Addig meg teljesen felesleges kapálóznunk 😊
Riverske
azt hogy?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Én is ugyanígy jártam. Odakapcsoltam az ARÉNA4-re és aztán láttam, hogy ARÉNA4pluszos. 1 perc anyázás aztán 8 percembe telt találni egy HD streamet,így lemaradtam a meccs első 10 percéről. De ennek ellenére eszembe sem jutott kiadni ezért 4 ezer ft-ot. Szerintem nincs értelme szidni az ARÉNA4 vezetőségét, mert hamarosan úgyis bedől a gazdasági koncepciójuk (nem hiszem, hogy sok előfizetőjük lenne az ARÉNA4 pluszra. Addig meg teljesen felesleges kapálóznunk 😊
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 910
Egy boldog rajongo:
Tök jó, hogy az utolsó RB Leipzig meccsről az Aréna4 kb. 20 perccel a mérkőzés kezdete előtt méltóztatott tájékoztatni a nagyérdeműt, hogy az Aréna4+-on lehet csak megnézni (ha jól értem, 4000 forintért), persze a weboldalukon is nehézkes volt tájékozódni, miután 10 perc volt, mire betöltött...igazi profi brigád, hozzáértő emberekkel, "jó pénzért" (mondjuk ebben az országban ez eddig is így volt). A Dazn havi 600 forintért full HD, bármikor visszanézhető meccseket közvetít, a legjobb boxgálákat, felvezető műsorokkal, interjúkkal, satöbbi, hát nekünk az aréna 4 jutott 😊
Mindegy, elnézem én német streamen
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 910
Az én véleményem az (és ugye a szakmában, valamint itt a fórumon azért elég nagy súllyal bír az álláspontom), hogy a 4K-s ingyen streamek világában a jövőkép az, hogy a különböző csatornáknak a reklámokból lesz egyedül bevétele. És mivel az ingyen stream-nek köszönhetően több emberhez jut el egy műsor, annál több pénzt lehet kérni a reklámokért is a cégektől.
Riverske
Az rtl most is hasonlio.
Ingyenes.
Reklam van ott azert.
több mint 1 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Az én véleményem az (és ugye a szakmában, valamint itt a fórumon azért elég nagy súllyal bír az álláspontom), hogy a 4K-s ingyen streamek világában a jövőkép az, hogy a különböző csatornáknak a reklámokból lesz egyedül bevétele. És mivel az ingyen stream-nek köszönhetően több emberhez jut el egy műsor, annál több pénzt lehet kérni a reklámokért is a cégektől.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Szerintem aki szeretne alkalmazást tuti nem egy draft miatt fizetné be.
Ostoba aki így gondolja, lehet le kellene váltani, lehet az apja népsportos voltés csak mert ő sem ért a munkájához? Ügynök akták? Ki tudja.
Fizetek vagy 30-40 eFt -ot havonta mindenféle tévé újság stb, de erre nem fogok, mert nem érzem hogy jó fejek.szerintem sokan vannak így.
/biztos vannak akik mások másként.
Nem baj ez/
ozibozi
Well én befizettem 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Szerintem aki szeretne alkalmazást tuti nem egy draft miatt fizetné be.
Ostoba aki így gondolja, lehet le kellene váltani, lehet az apja népsportos voltés csak mert ő sem ért a munkájához? Ügynök akták? Ki tudja.
Fizetek vagy 30-40 eFt -ot havonta mindenféle tévé újság stb, de erre nem fogok, mert nem érzem hogy jó fejek.szerintem sokan vannak így.
/biztos vannak akik mások másként.
Nem baj ez/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 910
Azert sztem vicces h megy a mutogatas h mi jobbak vagyunk mint a masik volt.
Az is h itt magatokra veszitek azt amit a csatorna kap.
Engem az arena csak az nfl miatt erdekel.a + es azon felul a ++ nem erdekel mert ennyit nem er semmilyen sportesemeny.

Nekem az egesz annyira nem szimpatikus h az hihetetlen.
Az ott dolgozo kaeaktereket sem sikerul megkedvelnem.
Van sok jo sportesemeny de a nagyresze kb a fizetoson megy mert a strukturaba nem fer bele

A bundas meg felig le lett passzolva a spilernek ami meg ha nem lenne foci senkit nem erdekelne.

De ez egyeni szocprobelema tudom.

😀
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Az ismétlés 16:00-kor kezdődik?Zolika
igen
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
kiváló a kapcsolatunk az NFL-lel.
shawnka
Nekem is, ezért jelezném, hogy a Game Pass minden az utóbbi oldalakon felvetett problémát orvosol, plusz rengeteg idegeskedést is megspórol.

Fizetett hirdetést láttatok.


Kampman
The 2022 NFL Draft is sponsored by... Game Pass. Watch live the draft anytime, anywhere. And it is also brought to you by Nationwide. Always on your side.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 862
Wait, akkor most az 5 élő meccsből 3 fizetős lesz?
labo7
Huh, oké.

Ezen időszak alatt, az NFL holtszezonját értettem. Februártól szeptemberig.

braxa: Senki nem mondta, hogy az Arena4-en lesz. Maka se utalt rá. Én se utaltam rá. Nincs baj azzal se, ahogy vélekedtek, full megértem miért dühítő. Holnap ott lesz egész délután ismétlésben.
shawnka
Az ismétlés 16:00-kor kezdődik?

több mint 1 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
kiváló a kapcsolatunk az NFL-lel.
shawnka
Nekem is, ezért jelezném, hogy a Game Pass minden az utóbbi oldalakon felvetett problémát orvosol, plusz rengeteg idegeskedést is megspórol.

Fizetett hirdetést láttatok.


Kampman
Az nem jó, azért fizetni kell. Sóher banda ez a Goodell-féle társaság.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
kiváló a kapcsolatunk az NFL-lel.
shawnka
Nekem is, ezért jelezném, hogy a Game Pass minden az utóbbi oldalakon felvetett problémát orvosol, plusz rengeteg idegeskedést is megspórol.

Fizetett hirdetést láttatok.

több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Én azon kevesek közé tartozom utóbbi hónapokban, hogy kifejezetten örülök amikor azt látom, hogy valami a +-on lesz, nem a tvben, mert a Digisként az itt ott tv-t lemondtam mikor piszok módon hirtelen beemelték több ezer forinttal csak az Aréna részét, a netes felületen meg bármikor élőben vagy visszanézve kényelmesen megnézhetem azokat amik érdekelnek bármikor, ugyanúgy tv-n is simán. (NHL, NFL, college, Nascar) Nekem ez ennyit megér jelenleg. Mondjuk jöhetne már a tv+re meg telóra is a kb. egy éve lebegtetett, beígért app is, hogy tvn is ne állandóan a honlapra kelljen felmenni. Amúgy meg le is tölthető minden másnap regge/délelőtt is már simán ami TV-ben megy, ha tényleg ennyire sokan a magyar adásokra kíváncsiak a hajnali külföldi élő streamek helyett/mellett.
zavi27
de az élő adást így sem tudod nézni, nem?
NB2
Ja igen, az jogos, bocsi. Arra gondoltam, hogy élő közvetítések is vannak sok, nem csak visszanézés.
több mint 1 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Én azon kevesek közé tartozom utóbbi hónapokban, hogy kifejezetten örülök amikor azt látom, hogy valami a +-on lesz, nem a tvben, mert a Digisként az itt ott tv-t lemondtam mikor piszok módon hirtelen beemelték több ezer forinttal csak az Aréna részét, a netes felületen meg bármikor élőben vagy visszanézve kényelmesen megnézhetem azokat amik érdekelnek bármikor, ugyanúgy tv-n is simán. (NHL, NFL, college, Nascar) Nekem ez ennyit megér jelenleg. Mondjuk jöhetne már a tv+re meg telóra is a kb. egy éve lebegtetett, beígért app is, hogy tvn is ne állandóan a honlapra kelljen felmenni. Amúgy meg le is tölthető minden másnap regge/délelőtt is már simán ami TV-ben megy, ha tényleg ennyire sokan a magyar adásokra kíváncsiak a hajnali külföldi élő streamek helyett/mellett.
zavi27
de az élő adást így sem tudod nézni, nem?
NB2
Nem.
Hónapokkal ezelőtt rá is kérdeztem itt,hogy elérhető lesz e a tv adás live feedje a + előfizetőinek.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Whoops, looks like something went wrong.
KoporShow
Az orosz-ukrán háború és a koronavírus során is sokszor előjött ez az üzenet

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Én azon kevesek közé tartozom utóbbi hónapokban, hogy kifejezetten örülök amikor azt látom, hogy valami a +-on lesz, nem a tvben, mert a Digisként az itt ott tv-t lemondtam mikor piszok módon hirtelen beemelték több ezer forinttal csak az Aréna részét, a netes felületen meg bármikor élőben vagy visszanézve kényelmesen megnézhetem azokat amik érdekelnek bármikor, ugyanúgy tv-n is simán. (NHL, NFL, college, Nascar) Nekem ez ennyit megér jelenleg. Mondjuk jöhetne már a tv+re meg telóra is a kb. egy éve lebegtetett, beígért app is, hogy tvn is ne állandóan a honlapra kelljen felmenni. Amúgy meg le is tölthető minden másnap regge/délelőtt is már simán ami TV-ben megy, ha tényleg ennyire sokan a magyar adásokra kíváncsiak a hajnali külföldi élő streamek helyett/mellett.
zavi27
de az élő adást így sem tudod nézni, nem?
több mint 1 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Whoops, looks like something went wrong.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Wait, akkor most az 5 élő meccsből 3 fizetős lesz?
labo7
Huh, oké.

Ezen időszak alatt, az NFL holtszezonját értettem. Februártól szeptemberig.

braxa: Senki nem mondta, hogy az Arena4-en lesz. Maka se utalt rá. Én se utaltam rá. Nincs baj azzal se, ahogy vélekedtek, full megértem miért dühítő. Holnap ott lesz egész délután ismétlésben.
shawnka
Ismétlésben.
A draft.
Délután.
Minden megbántás nélkül, de inkább adjátok vissza a Sport TV-nek, mert vérciki az egész. Vegyetek haszonlesni valami más sportot légyszi.
(Nem neked szól, a csatornának.)
Bazzani
Bocs, a tweet alapján valóban utaltam rá.

Bazza: Tavaly is jelentősen többen nézték délután az ismétlést. Igazából minden közvetítésnél, ami éjjel megy, annak többszöröse a másnapi ismétlés. És kereskedelmileg az a prioritás. (ez bármelyik csatornánál így van).
shawnka
Én megértem mi a prioritás, de mint néző magasról szarok rá.
Volt egy éjjelnappali bolt ahol eddig meg tudtam venni a kenyeret. Most lett helyette egy ahol nem tudom megvenni mert már az ajtónál be sem engednek (értsd Digis vagyok), de ha lefizetném a biztiőrt (értsd szolgáltatót váltanék) éjszaka mostmár akkor sem tudnám megvenni csak brutális felárral.
De az eladó megnyugtat, hogy nyugi ez azért van, hogy ők jobban gazdagodjanak.
Lehet másnak ez marhára bejön (lásd zavi), szerintem kisstílű.
És továbbra sem a ti hibátok, bűzös a feje a halnak.

több mint 1 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Wait, akkor most az 5 élő meccsből 3 fizetős lesz?
labo7
Huh, oké.

Ezen időszak alatt, az NFL holtszezonját értettem. Februártól szeptemberig.

braxa: Senki nem mondta, hogy az Arena4-en lesz. Maka se utalt rá. Én se utaltam rá. Nincs baj azzal se, ahogy vélekedtek, full megértem miért dühítő. Holnap ott lesz egész délután ismétlésben.
shawnka
Ismétlésben.
A draft.
Délután.
Minden megbántás nélkül, de inkább adjátok vissza a Sport TV-nek, mert vérciki az egész. Vegyetek haszonlesni valami más sportot légyszi.
(Nem neked szól, a csatornának.)
Bazzani
Bocs, a tweet alapján valóban utaltam rá.

Bazza: Tavaly is jelentősen többen nézték délután az ismétlést. Igazából minden közvetítésnél, ami éjjel megy, annak többszöröse a másnapi ismétlés. És kereskedelmileg az a prioritás. (ez bármelyik csatornánál így van).

A jogok pedig nem úgy működnek, hogy ide-oda adogassuk őket. 2026-ig (és probably beyond) a Network4-nél van, kiváló a kapcsolatunk az NFL-lel. Az, hogy egy hajnali kettes drafttal - és érted, nem a Super Bowlról beszélünk - a csatorna vezetősége úgy dönt, hogy promótálja a streaming szolgáltatását, az fotelszurkolóként megértem, hogy dühítő, üzletileg viszont érthető. Ennek ellenére, Makával addig próbáltunk nyújtozkodni a műsor kapcsán, amíg a takarónk elért, de ez higgyétek el, hogy masszívan rajtunk kívül álló döntés. Lehet te vércikinek tartod, szerintem viszont rohadt nagy eredmény, hogy lett saját stúdiós műsorunk, ott a redzone streamvadászás nélkül, lementek sorozatok, dokumentumfilmek NFL témában, stabilan van college, elhoztuk most a USFL-t és a gamedayre is teszünk feliratot (a sporttvn 10 évig nem volt, fyi).

Szerkesztette: shawnka
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Zsombor se tudta április 12-én (a tweetje napján), hogy online lesz.

Egyébként még ma is küzdünk, hátha sikerül tv-be tenni, de basztassatok minket nyugodtan.
Maka
Amúgy senki nem basztatott titeket.
A csatornát igen.

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy milyen nézettséget generál Mo-on egy NFL draft (vagy akármilyen draft) hétköznap hajnal 2-3 körül?

500 néző? 1000? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta