ARENA4

23 feliratkozó

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
vodafonetol kaptam egy kódot h a csúcsszupi +ra tudok vele regisztrálni
braxa88
amivel a lineárisan, TV-ben leadott és utólag feltöltött tartalmakat lehet visszanézni, a kizárólag online közvetített adásokat nem. de ha pl. lemaradsz egy tv-s nfl meccsről, nem kell ismétlésre várnod, hanem online is vissza tudod nézni.
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
vodafonetol kaptam egy kódot h a csúcsszupi +ra tudok vele regisztrálni
meg is tettem, mondjuk sokmindent nem tudok vele visszanézni. USFL, EFL, Nascar, NHL, MLS, darts nem lehet. "A megtekinteni kívánt tartalom a Te jelenlegi előfizetési csomagodban nem elérhető.
Válts másikra, itt!"

MotoGPt igen meg Bundesligát is.

NFLt majd kiderül, remélem igen, mert ha nem, akkor csak időpocséklás volt a regisztrálás.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
 arena4.network4.hu/press/az-arena4-bekerul-a-digi-kinalataba
NB2
| 2020-ban | azt mondták, hogy ősszel ott lesznek a diginél is, erre nyáron is sikerült 😛
Kicsit vilmoscsászári jóslat volt, de csak bejött 😀

Na jó, nem gúnyolódok, mert végül is örülök 😊, plusz én kb. 2023 februárjára tippeltem a nagy bejelentést.

Szerkesztette: Kampman
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Digi Sport balra el, de vajon jön-e az Aréna4 a Digi előfizetőknek?

 24.hu/sport/2022/06/24/megszunik-a-digi-sport/
jr79
Majd aug 31-én kiderül, addig lehet hívogatni az ügyfélszolgálatokat.😉
zavi27
Június 27. van 😉
főajtónálló r.baggio
Meglepő, de örömteli.😀
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Digi Sport balra el, de vajon jön-e az Aréna4 a Digi előfizetőknek?

 24.hu/sport/2022/06/24/megszunik-a-digi-sport/
jr79
Majd aug 31-én kiderül, addig lehet hívogatni az ügyfélszolgálatokat.😉
zavi27
Június 27. van 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
 arena4.network4.hu/press/az-arena4-bekerul-a-digi-kinalataba
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Mindenesetre most a tvben USFL rájátszás az Arenan 😊
dande2
Élvezhető meccs volt, viszont a másodikat nem adja a TV, pedig megnéztem volna.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre most a tvben USFL rájátszás az Arenan 😊
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Digi Sport balra el, de vajon jön-e az Aréna4 a Digi előfizetőknek?

 24.hu/sport/2022/06/24/megszunik-a-digi-sport/
jr79
Majd aug 31-én kiderül, addig lehet hívogatni az ügyfélszolgálatokat.😉

Szerkesztette: zavi27
több mint 1 éve
jr79 New England Patriots 70
Digi Sport balra el, de vajon jön-e az Aréna4 a Digi előfizetőknek?

 24.hu/sport/2022/06/24/megszunik-a-digi-sport/
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Lesz idén preseason közvetítés?
DamienSlayer
persze, a pluszon
braxa88
Komolyan? Nem mintha, engem megmozgatna, mert Game Passom is van illetve ha lejár akkor tavaly ha jól emlékszem free volt a Preseason illetve a Dofusports az ott van bárkinek bárhol.
KeyG
ismerve braxa-t, szerintem ironizált 😊
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Lesz idén preseason közvetítés?
DamienSlayer
persze, a pluszon
braxa88
Komolyan? Nem mintha, engem megmozgatna, mert Game Passom is van illetve ha lejár akkor tavaly ha jól emlékszem free volt a Preseason illetve a Dofusports az ott van bárkinek bárhol.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Lesz idén preseason közvetítés?
DamienSlayer
persze, a pluszon
braxa88
Tévedsz, mert biztos forrásból (Árpa Attila) tudom, hogy az NFL príszízon és az NFL törszdéjnájtfútból a kialakítás alatt lévő ARÉNA4++-on lesz. Hogyan érhető majd el az ARÉNA4++? Egyszerűen. Fizetsz a kábelszolgáltatódnak 5 ezer havidíjat az ARÉNA4-ért, majd fizetsz közvetlen az ARÉNA4-nek 4 ezret az ARÉNA4+-ért és ekkor nyílik meg a lehetőség, hogy további 3500 Ft-ért előfizethess az új ARÉNA4++-ra!
Amennyiben nem így lesz, ahogy fentebb írtam, akkor azt tudjátok be annak, hogy amikor beszélgettem Árpa Atival, akkor fura fehér porocskadarabok voltak az orra mindkét szélén és kicsit zavart volt.
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lesz idén preseason közvetítés?
DamienSlayer
persze, a pluszon
több mint 1 éve
DamienSlayer 15
Lesz idén preseason közvetítés?
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 910
Itt egy kis elofizetes ott egy kis elofizetes aztan maris tobbre jon ki mint a tv net kombom most😀
YoungZeeZee
Jaja, kicsit nekem is besokallt: tv+net, NFL Game Pass, MLB.tv, NBA League Pass, ittott tv, The Athletic, Ringer All Access, PFF előfizetések, egy-két patreon...
Willie Parker
Én csak NFL Game Pass-ra költök, a többire ott a Dofusports. 😊
HBO Max van még meg Apple TV, de egyiket sem fogom meghosszabbítani ha lejár az 1 év.
KeyG
Koszi a dofusport tippet.
Aztmindenki tudja h szarrago vagyok.eltem nfl nelkul evekig stb..vmi ugyis lecsereli a szokasokat.nekem ezek nem ernek meg annyit.
Mostanaban a visszanezos dakat preferalom amik ingyensek.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Itt egy kis elofizetes ott egy kis elofizetes aztan maris tobbre jon ki mint a tv net kombom most😀
YoungZeeZee
Jaja, kicsit nekem is besokallt: tv+net, NFL Game Pass, MLB.tv, NBA League Pass, ittott tv, The Athletic, Ringer All Access, PFF előfizetések, egy-két patreon...
Willie Parker
Én csak NFL Game Pass-ra költök, a többire ott a Dofusports. 😊
HBO Max van még meg Apple TV, de egyiket sem fogom meghosszabbítani ha lejár az 1 év.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Itt egy kis elofizetes ott egy kis elofizetes aztan maris tobbre jon ki mint a tv net kombom most😀
YoungZeeZee
Jaja, kicsit nekem is besokallt: tv+net, NFL Game Pass, MLB.tv, NBA League Pass, ittott tv, The Athletic, Ringer All Access, PFF előfizetések, egy-két patreon...
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 910
Itt egy kis elofizetes ott egy kis elofizetes aztan maris tobbre jon ki mint a tv net kombom most😀
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Ma egy kávézóban összefutottam Árpa Atival, és azt ígérte nekem, hogy ha megnyeri a Nagy Ő című műsort és talál végre egy olyan nőt, aki elviseli, hogy szereti a fehér porocskát, akkor..............akkor minden bowl.hu regisztrált tagnak vásárol egy Aréna4+ előfizetést. Nah, mit szóltok? 😊
Riverske

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Ma egy kávézóban összefutottam Árpa Atival, és azt ígérte nekem, hogy ha megnyeri a Nagy Ő című műsort és talál végre egy olyan nőt, aki elviseli, hogy szereti a fehér porocskát, akkor..............akkor minden bowl.hu regisztrált tagnak vásárol egy Aréna4+ előfizetést. Nah, mit szóltok? 😊
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Arra milyen magyarázat van, hogy a 7. meccset csak a pluszon éjjel láthatjuk, a tv-ben meg nem lesz leadva?
Gondolom a sok élő műsor indok most nem játszik 😊
NB2
Az egész NHL szezon a +-on megy élőben. Lényegtelen, hogy mikor van.
shawnka
Ne haragudj shawnka tudom könnyen beszèlek de ilyen anti műsorpolitikához adni a nevetek...biztos erre szerződtetek????? Nem titeket akarunk csesztetni állandóan ha nem tehettek róla csak ti vagytok itt. 😉..üzenjük az ezèrt a rèszlegèrt felelősöknek hogy....na inkább semmit....ha pusztán valóban netes csatorna lennètek ès csak streamelnètek stb akkor elfogadható lenne ès senki nem szólna egy szót se...de így...na jó befejeztem 🤔😔😏
dande
Bár nem írtad le a nevem, de megszólítva érzem magam. Mégis milyen anti műsorpolitikáról beszélsz?

Lassan jó lenne, ha mindenki megértené, hogy az Arena4+ nem azért van, hogy “mindenkivel kicsesszen”, hanem egy tejesen különálló, tv csatornától eltérő szolgáltatás.

Persze, elsődleges feladata az, hogy ami nem fér be a TV csatornára, az ennek ellenére is le tudjon menni, de ezzel az eggyel nem lehet előfizetőket generálni, kellenek olyan jogok is, amik a csatorna kiegészítéseként csak ott mennek élőben.

Azt is kérdezhetném, hogy jobb lenne, ha nem lenne NHL, USFL, ELF, NCAA, stb. közvetítés Magyarországon? Mert ezek olyan jogok, amiket az ég adta világon senki nem közvetítene itthon, ha nálunk nem menne online. Az NHL évekig a sportjogok pattanásos, vöröshajú mostohagyereke volt, amit mindenki ledobott, és egy teljes éven át egyetlen magyar csatornán se ment, mielőtt mi felkaroltuk újra.

Ne vedd magadra, nem ellened irányul, de én ettől a konstans rinyálástól teljesen kivagyok, hogy felnőtt emberek pár ezer forinton problémáznak, miközben gondolom több streaming szolgáltató akkor is lecuppantja havi szinten a pénzüket, ha be se kapcsolják. Egyetemista koromban (!) egyszerre fizettem a UFC Fight Passt, az MLB.tv-t és az NBA League Passt, mert specifikusan akartam nézni ezeket, és sehol máshol nem kaptam meg. Nem volt kevés, de fel se merült bennem, hogy problémázzak ezen, az meg végképp nem, hogy ne nézzem.

Nem hasonlítom a szolgáltatásunkat ezekhez (szerintem is ciki, hogy ennyi ideje készül az app, nyilván erről nem mi tehetünk shawnkával), de pl. akit annyira érdekel az NHL, hogy hajnalozni szeretne (mert ugye nagyjából az összes meccs lemegy a tv-ben is másnap), vagy szeretné BÁRMIKOR VISSZANÉZNI, annak szerintem egy hónapra megéri előfizetni, hiszen a konferenciadöntőktől ténylegesen minden meccset adni fogunk (és akkor arról nem beszélek mennyi minden mást is kap mellé, Nemzetek Ligája meccsekkel, Nascarral, MotoGP-vel, USFL és ELF amerikai focival, stb.).

Még egy gondolat: a legtöbb embert nem az zavarja, hogy nem tudja nézni a meccseket hajnalban, hanem, hogy nincs meg az esélye se, hogy nézze, miközben alszik. Tudod mit csinálnak az emberek hétköznap hajnalonként? Alszanak. Az MNF és TNF számokat is (de még a Super Bowlt is) agyonveri a másnapi ismétlésük.

Aki annyira fanatikus, hogy ezt az alvást feláldozná, hogy a kedvenc hokicsapatát nézze, vagy nem szeretne a másnapi TV-s ismétlésre várni, hanem egyből kelés után megnézné az archívunkban, és mondjuk nem szeretne streameket/torrenteket keresgélni, az kifizeti csendben ezt a pénzt. De mondhatnám ezt bármelyik sportra. Honnan tudom? Nem lenne létjogosultsága a plusznak, ha nem lennének előfizetői.
Maka
Maka rèszben benne van a problèma ès a megoldása is abban amit írtál. A problèma a kommunikáció.
Az a helyzet, hogy mèg mindig vannak olyan "rinyáló nyuggerek" akik hozzá lettek ahhoz szoktatva az elmúlt 20-25 èvben, hogy ha egy tv előfizetésük megvan akkor azzal tudják akár èlőben is nèzni kedvenc amerikai sportjukat. Mert azèrt úgy az igazi. Ők elsősorban, amikor indult ez az egèsz Arena4s sztori úgy èrtelmeztèk (ebben èn is benne vagyok ☺️😜) hogy mint a règi szèp időkben a tvben megy nfl nhl stb ès majd mèg esetleg pluszban 1-2 dolog online amit ott akar megnèzhet A "beetetès" erre rá is játszott. Aztán szèp lassan kiderül, hogy mègse... Hanem szèp új világ van....

Azt mondták volna van az Arena4 tv ahol mondjuk elfut az NFL ès mèg nèhány dolgot ismètlèsben majd meg lehet nèzni abból ami egyébként online streamen megy, az egy tisztább dolog. Esetleg azt mondják hogy lètrehozzák az első online sport stream csatornát MOn valami jobban eltèrő nèven, amire elő lehet fizetni, akkor szerintem senkinek nincs egy szava sem. De nem ez történt.

Èrtem, persze ez üzlet ès a csatorna üzleti szempontokat követ, de a vevőt is akkor megilleti a jus mormorandi, a mormogás (rinyálás 😜😉) joga. Mèg eltelik 20 èv ès már tv sem lesz, akkor már nem fogunk ezen rágódni 😀

Remélem èrtitek mi a problèma, hogy némelyek átverve èrzik magukat ès ezt senki nem szereti. Ezèrt már dafke sem fizetünk többet igaz ezzel nem veletek szúrunk ki. Ennyi.

Èrtelek titeket remèlem ti is minket 😉

További sok sikert a munkátokhoz! 😀
több mint 1 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Arra milyen magyarázat van, hogy a 7. meccset csak a pluszon éjjel láthatjuk, a tv-ben meg nem lesz leadva?
Gondolom a sok élő műsor indok most nem játszik 😊
NB2
Az egész NHL szezon a +-on megy élőben. Lényegtelen, hogy mikor van.
shawnka
Ne haragudj shawnka tudom könnyen beszèlek de ilyen anti műsorpolitikához adni a nevetek...biztos erre szerződtetek????? Nem titeket akarunk csesztetni állandóan ha nem tehettek róla csak ti vagytok itt. 😉..üzenjük az ezèrt a rèszlegèrt felelősöknek hogy....na inkább semmit....ha pusztán valóban netes csatorna lennètek ès csak streamelnètek stb akkor elfogadható lenne ès senki nem szólna egy szót se...de így...na jó befejeztem 🤔😔😏
dande
Bár nem írtad le a nevem, de megszólítva érzem magam. Mégis milyen anti műsorpolitikáról beszélsz?

Lassan jó lenne, ha mindenki megértené, hogy az Arena4+ nem azért van, hogy “mindenkivel kicsesszen”, hanem egy teljesen különálló, tv csatornától eltérő szolgáltatás.

Persze, elsődleges feladata az, hogy ami nem fér be a TV csatornára, az ennek ellenére is le tudjon menni, de ezzel az eggyel nem lehet előfizetőket generálni, kellenek olyan jogok is, amik a csatorna kiegészítéseként csak ott mennek élőben.

Azt is kérdezhetném, hogy jobb lenne, ha nem lenne NHL, USFL, ELF, NCAA, stb. közvetítés Magyarországon? Mert ezek olyan jogok, amiket az ég adta világon senki nem közvetítene itthon, ha nálunk nem menne online. Az NHL évekig a sportjogok pattanásos, vöröshajú mostohagyereke volt, amit mindenki ledobott, és egy teljes éven át egyetlen magyar csatornán se ment, mielőtt mi felkaroltuk újra.

Ne vedd magadra, nem ellened irányul, de én ettől a konstans rinyálástól teljesen kivagyok, hogy felnőtt emberek pár ezer forinton problémáznak, miközben gondolom több streaming szolgáltató akkor is lecuppantja havi szinten a pénzüket, ha be se kapcsolják. Egyetemista koromban (!) egyszerre fizettem a UFC Fight Passt, az MLB.tv-t és az NBA League Passt, mert specifikusan akartam nézni ezeket, és sehol máshol nem kaptam meg. Nem volt kevés, de fel se merült bennem, hogy problémázzak ezen, az meg végképp nem, hogy ne nézzem.

Nem hasonlítom a szolgáltatásunkat ezekhez (szerintem is ciki, hogy ennyi ideje készül az app, nyilván erről nem mi tehetünk shawnkával), de pl. akit annyira érdekel az NHL, hogy hajnalozni szeretne (mert ugye nagyjából az összes meccs lemegy a tv-ben is másnap), vagy szeretné BÁRMIKOR VISSZANÉZNI, annak szerintem egy hónapra megéri előfizetni, hiszen a konferenciadöntőktől ténylegesen minden meccset adni fogunk (és akkor arról nem beszélek mennyi minden mást is kap mellé, Nemzetek Ligája meccsekkel, Nascarral, MotoGP-vel, USFL és ELF amerikai focival, stb.).

Még egy gondolat: a legtöbb embert nem az zavarja, hogy nem tudja nézni a meccseket hajnalban, hanem, hogy nincs meg az esélye se, hogy nézze, miközben alszik. Tudod mit csinálnak az emberek hétköznap hajnalonként? Alszanak. Az MNF és TNF számokat is (de még a Super Bowlt is) agyonveri a másnapi ismétlésük.

Aki annyira fanatikus, hogy ezt az alvást feláldozná, hogy a kedvenc hokicsapatát nézze, vagy nem szeretne a másnapi TV-s ismétlésre várni, hanem egyből kelés után megnézné az archívunkban, és mondjuk nem szeretne streameket/torrenteket keresgélni, az kifizeti csendben ezt a pénzt. De mondhatnám ezt bármelyik sportra. Honnan tudom? Nem lenne létjogosultsága a plusznak, ha nem lennének előfizetői.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Arra milyen magyarázat van, hogy a 7. meccset csak a pluszon éjjel láthatjuk, a tv-ben meg nem lesz leadva?
Gondolom a sok élő műsor indok most nem játszik 😊
NB2
Az egész NHL szezon a +-on megy élőben. Lényegtelen, hogy mikor van.
shawnka
Ne haragudj shawnka tudom könnyen beszèlek de ilyen anti műsorpolitikához adni a nevetek...biztos erre szerződtetek????? Nem titeket akarunk csesztetni állandóan ha nem tehettek róla csak ti vagytok itt. 😉..üzenjük az ezèrt a rèszlegèrt felelősöknek hogy....na inkább semmit....ha pusztán valóban netes csatorna lennètek ès csak streamelnètek stb akkor elfogadható lenne ès senki nem szólna egy szót se...de így...na jó befejeztem 🤔😔😏
több mint 1 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Arra milyen magyarázat van, hogy a 7. meccset csak a pluszon éjjel láthatjuk, a tv-ben meg nem lesz leadva?
Gondolom a sok élő műsor indok most nem játszik 😊
NB2
Az egész NHL szezon a +-on megy élőben. Lényegtelen, hogy mikor van.