ARENA4

23 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
 arena4.network4.hu/press/erkezik-a-premier-league-es-a-ligue-1-a-network4-sportcsatornaira
NB2
nem meglepo.szoval lesz eleg hely ingyen vagy mennek a +-ra penzert 😊
skot, bundas, champo 1, pl, francia 1...nfl...
YoungZeeZee
"Az angol és a francia bajnokság első fordulójából ezeket a mérkőzéseket láthatják a MATCH4 nézői..."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 449
Lehet tudni arról valamit hogy esetleg a Direct One szolgáltatásba a Match4 bekerül e a Digisport helyére?
több mint 1 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
DigiOnlineon keresztül is elérhetőek lesznek az Arena4/Match4 csatornák?
KoporShow
Ez érdekelne engem is, azóta kaptál esetleg választ erre?
Hulkeinstein
Nem. @Maka Tudsz valamit erről?



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
 dtvnews.hu/hirek/meg-tobb-premier-league-a-spilereken

itt a válasz a kérdésetekre
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 993
vodafone-nal hamar legyen megegyezés.

Amúgy a PL marad felesbe a spílerrel?
Ja és Kassai-Tóth ne nagyon kapjon PL meccset...
braxa88
A Spíler FB oldala tegnap azt hozta le, hogy több meccset fog adni, mint tavaly.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
vodafone-nal hamar legyen megegyezés.

Amúgy a PL marad felesbe a spílerrel?
Ja és Kassai-Tóth ne nagyon kapjon PL meccset...
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
 arena4.network4.hu/press/erkezik-a-premier-league-es-a-ligue-1-a-network4-sportcsatornaira
NB2
nem meglepo.szoval lesz eleg hely ingyen vagy mennek a +-ra penzert 😊
skot, bundas, champo 1, pl, francia 1...nfl...
YoungZeeZee
Nfl miatt nem kell aggódni (max az európai 4 meccs lehet necces tévében ha olyan pl-lel, bundással vagy motóval menne szembe)
shawnka
Pedig tök jó lenne emberi időben nfl-t nézni. Igen, nekem is lesz augusztustól a mannából 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
 arena4.network4.hu/press/erkezik-a-premier-league-es-a-ligue-1-a-network4-sportcsatornaira
NB2
nem meglepo.szoval lesz eleg hely ingyen vagy mennek a +-ra penzert 😊
skot, bundas, champo 1, pl, francia 1...nfl...
YoungZeeZee
Nfl miatt nem kell aggódni (max az európai 4 meccs lehet necces tévében ha olyan pl-lel, bundással vagy motóval menne szembe)
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 928
 arena4.network4.hu/press/erkezik-a-premier-league-es-a-ligue-1-a-network4-sportcsatornaira
NB2
nem meglepo.szoval lesz eleg hely ingyen vagy mennek a +-ra penzert 😊
skot, bundas, champo 1, pl, francia 1...nfl...

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
DigiOnlineon keresztül is elérhetőek lesznek az Arena4/Match4 csatornák?
KoporShow
Ez érdekelne engem is, azóta kaptál esetleg választ erre?
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
 arena4.network4.hu/press/erkezik-a-premier-league-es-a-ligue-1-a-network4-sportcsatornaira
több mint 1 éve
DamienSlayer 15
Félhivatalos infó a két közvetítésről:

2022. augusztus 22. 2:00
Cardinals - Ravens

2022. augusztus 26. 2:15
Texans - 49ers

A Brown revenge game, és a Niners QB battle messze a két legizgalmasabb opció volt a lehetőségeink közül. De ugye előszezon, szóval... 😊

A meccsek TV-ben lesznek, napközbeni ismétléssel.
Maka
Nagyon köszönöm az infót! Tehát ha jól értem, az összes preseasn meccsből összesen 2-t enged az NFL, vagyis ha akarnátok se lehetne többet adni?
Köszönöm
DamienSlayer
Így van.

Ha jól tudom, GP-n ingyen lehet nézni az összeset, arra tippelnék, hogy ez is szerepet vállal.
Maka
Igen, ez érthető, köszönöm!
több mint 1 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Félhivatalos infó a két közvetítésről:

2022. augusztus 22. 2:00
Cardinals - Ravens

2022. augusztus 26. 2:15
Texans - 49ers

A Brown revenge game, és a Niners QB battle messze a két legizgalmasabb opció volt a lehetőségeink közül. De ugye előszezon, szóval... 😊

A meccsek TV-ben lesznek, napközbeni ismétléssel.
Maka
Nagyon köszönöm az infót! Tehát ha jól értem, az összes preseasn meccsből összesen 2-t enged az NFL, vagyis ha akarnátok se lehetne többet adni?
Köszönöm
DamienSlayer
Így van.

Ha jól tudom, GP-n ingyen lehet nézni az összeset, arra tippelnék, hogy ez is szerepet vállal.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 1 éve
DamienSlayer 15
Félhivatalos infó a két közvetítésről:

2022. augusztus 22. 2:00
Cardinals - Ravens

2022. augusztus 26. 2:15
Texans - 49ers

A Brown revenge game, és a Niners QB battle messze a két legizgalmasabb opció volt a lehetőségeink közül. De ugye előszezon, szóval... 😊

A meccsek TV-ben lesznek, napközbeni ismétléssel.
Maka
Nagyon köszönöm az infót! Tehát ha jól értem, az összes preseasn meccsből összesen 2-t enged az NFL, vagyis ha akarnátok se lehetne többet adni?
Köszönöm
több mint 1 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Félhivatalos infó a két közvetítésről:

2022. augusztus 22. 2:00
Cardinals - Ravens

2022. augusztus 26. 2:15
Texans - 49ers

A Brown revenge game, és a Niners QB battle messze a két legizgalmasabb opció volt a lehetőségeink közül. De ugye előszezon, szóval... 😊

A meccsek TV-ben lesznek, napközbeni ismétléssel.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 1 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Sziasztok! Tehát lesz preseason közvetítés A TV-Ben? Nem erdekel h kit nem érdekel maga az esemény v hol lehet streamelni. csak az h igen v nem. 1 hónap múlva kezdődik a szezon (aminek része a pre) és csak szeretném tudni h az tv tarsasag aki jogosult közvetíteni ezt, fogja-e? Köszönöm.
DamienSlayer
Kettő meccset engedélyez az NFL, hamarosan kiválasztjuk őket.

A Hall of Fame game-et nem adjuk, ez egészen biztos (tekintve, hogy ritkán játszik rajta bárki, aki ténylegesen kereten lesz az alapszakaszra).

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 1 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
DigiOnlineon keresztül is elérhetőek lesznek az Arena4/Match4 csatornák?



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 1 éve
DamienSlayer 15
Sziasztok! Tehát lesz preseason közvetítés A TV-Ben? Nem erdekel h kit nem érdekel maga az esemény v hol lehet streamelni. csak az h igen v nem. 1 hónap múlva kezdődik a szezon (aminek része a pre) és csak szeretném tudni h az tv tarsasag aki jogosult közvetíteni ezt, fogja-e? Köszönöm.

Szerkesztette: DamienSlayer
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Ismételten egy sportriporter aki megpróbált valamit elmagyarázni Kele Janinak más szemszögből.
Sajnos lehetetlen.
Azért pro-Kele érvben olvasni a kollegalitást elég cringe volt.
zacknorb
Jó, hát megértem őt is. Könnyebb a kormányra (?) kenni, hogy minden egyes hazai sportcsatorna hátat fordított neki, mint elgondolkozni az okokon.

Követ szerintem 6 éve twitteren, kivétel nélkül csak akkor jelent meg, amikor lehetett egy kicsit kötekedni, balhézni. Elég fárasztóak lehetnek így a mindennapok.
Maka
Szia Maka,

Nem ismerlek, de vagy oltári naivságra vall részedről, ha azt hiszed, hogy ebben nincs politika vagy épp teljes mértékben tisztában vagy vele, mert ugye te érdekelt vagy és hát "valamiből meg kell élni"...

Egyszerűbb lett volna, hogyha csak leírod a tényeket és nem kezded el mosdatni a szerecsent:

 forbes.hu/uzlet/magyar-kezbe-kerulhet-a-digi-epul-a-nemzeti-tavkozlesi-platform/
 g7.hu/vallalat/20190914/az-allam-es-a-mobilhasznalok-is-milliardokat-bukhatnak-a-tegnapi-dontes-miatt/

Ugye, kicsiny országunkban minden piaci alapon működik, ezért vonultak ki a Cafetériás cégek, mert biztos nem érte meg nekik vagy épp a dohányárusítás volt olyan veszteséges, hogy a kormánynak kellett létrehozni a Nemzeti Dohányboltokat.

Amint látjuk, muszáj a sportcsatornákat és a távközlést is ilyen-olyan módon felkarolni...

De tudom, te bennfentes vagy, így bizton tudod, hogy semmi politika sincs benne...
Lúdas Solymi
Félreértettél, én nem mondtam, hogy minden piaci alapon működik. Én csak az “Arena4 = fidesztv” konteót szeretném kitörölni az emberek agyából, vajmi kevés sikerrel.

Csak azt nem értem, hogy akkor mi a hipotézis jelenleg. A NER csinált egy konkurens csatornát, hogy szembemenjen az M4/Spíler kettőssel, mert... miért is?

Hogy a háromdimenziós sakkban úgy tűnjön vannak fehér bábuk is? És akkor mi azért vagyunk lekenve/lefizetve shawnkával, hogy hazudjuk azt, hogy nem vagyunk NER-esek? Ez kinek jó? Hiszen láthatóan senkit nem lehet meggyőzni, mert a jelenlegi politika helyzetben (érthetően) senki nem tudja elfogadni a tényt, hogy működhet valami hátszél nélkül is.

(Az eddigi legviccesebb gondolat az volt twitteren, hogy a Sport TV 20 éve a piacon van, ezért ők biztosan kimaradnak ebből. Azzal mi a helyzet, hogy a Network4 első csatornái (TV4/Story4) konkrétan 17 éve üzemelnek, és az Arena megjelenéséig egy másodpercig senki nem mondta a cégre, hogy NER-es? De amint van sportcsatorna!!!)

Nyilván védhetném úgy is a csatornát, hogy a vezér minden hétfőn kiszáll a limuzinból, becsönget, majd egy “jó napot Makesz úr, hogy szolgál az egészsége?” mondat mellett beletömködi a borítékot a zsebembe. De egyrészt, ha ez történne, akkor ott tartunk, hogy ténylegesen azért fizetnének, hogy hazudjam a tényállás ellenkezőjét, amiben én semmi logikát nem látok (nézd meg a Spílereseket, akik nyíltan bólintanak a kérdésre, ha a NER-es háttérről van szó, és M4-szerűen maradnak ki minden ilyen beszélgetésből), másrészt merném remélni, hogy ismertek már annyira, akár a fórumról, akár a tv-ből, akár sokan személyesen, hogy nekem ilyenbe nem lenne gyomrom részt venni.

De ez volt az utolsó két centem. Megnyerhetetlen szélmalom harc ez, ahol valaki beírja A konteóját/véleményét, mi megválaszoljuk, amire jön B konteó/vélemény, amit megválaszolunk, amire jön egy C, és nincs beszélgetés, nincs a válaszaink értelmezése, átgondolása. Az egyik oldalról repül a szar, a másik oldal meg védi páncéllal és próbál mögüle kiordibálni, hogy ugyan ne dobálj már, egy csapatban vagyunk. Leteszem, dobáljatok. Én csinálom tovább a munkám, mindenki gondolja azt, amit jónak lát, akár a cégről, akár rólam, elvégre ha pusztán a kommentátori szerepről beszélünk, ott sem lehet mindenkinek megfelelni. 😊
Maka
Köszi a választ!
Nem akarlak én téged és a munkatársaidat dobálni vagy szapulni, csak jeleztem, hogy kár volt elvinned a kommented olyan irányba, amiről sejthetted, hogy visszatetszést vált ki és (szerintem) nem is feltétlenül igaz úgy amilyen formában előadod.
Elhiszem, hogy a csatornák, műsorok megvásárlásában nincs semmilyen politikai hátszél, nade abban van, hogy eljutott ide a helyzet, hisz azért gondolom a DIGI se önként és dalolva adta el az érdekeltségeit, főleg azok után, hogy milyen tervei voltak.

De ezt leírták többen is, Cruyffista pedig elég jól összefoglalta.

Egy szó mint száz, szerintem azzal többet segítesz magadnak és a csatornának, hogyha elmondod a tényeket azzal kapcsolatban, hogy mi fog történni és pont.
Értem én, hogy a jó szándék vezérel és ezt köszönjük is, de a kommunikáció a többi dologról meg legyen más feladata, ne a saját energiád pazarold rá, azt inkább fordítsd saját magadra, mert olyan terhet veszel a válladra, ami nem segít.
Egyszerűbb szólni a PR-osoknak, hogy dobjanak össze valami választ, azt meg kiposztolod, nem hiába vannak az ilyen feladatokra külön social media emberek.

Egyébként meg köszönjük a háttérinfókat, mert örülünk nekik.

több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
Én az Aréna4 felépítését nem ismerem, szóval elhiszem amit írsz. A sportjogok politikamentes leosztására reagáltam. Már eleve necces a magyar kapcsolódású vs nem magyar kapcsolódású leosztás, ami kialakult az M4 megalakulásával. Erre jön rá, hogy a legnépszerűbb nem magyar sportjogok (Forma1, BL, Angol és spanyol bajnokság) mind az M4 - Spíler duón találhatók meg, mindezt legfőképpen azért, hogy megfelelő mennyiségű embert érjenek el az adásokat körbeölelő 1 percesek és politikai reklámok. Szóval mégha az Arena4 nem is közvetlen politikai motiváltsággal szerzi a jogait, maga a piac úgy működik, hisz látszólag erősen korlátolt miből válogathat a többi csatorna.
több mint 1 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Ismételten egy sportriporter aki megpróbált valamit elmagyarázni Kele Janinak más szemszögből.
Sajnos lehetetlen.
Azért pro-Kele érvben olvasni a kollegalitást elég cringe volt.
zacknorb
Jó, hát megértem őt is. Könnyebb a kormányra (?) kenni, hogy minden egyes hazai sportcsatorna hátat fordított neki, mint elgondolkozni az okokon.

Követ szerintem 6 éve twitteren, kivétel nélkül csak akkor jelent meg, amikor lehetett egy kicsit kötekedni, balhézni. Elég fárasztóak lehetnek így a mindennapok.
Maka
Szia Maka,

Nem ismerlek, de vagy oltári naivságra vall részedről, ha azt hiszed, hogy ebben nincs politika vagy épp teljes mértékben tisztában vagy vele, mert ugye te érdekelt vagy és hát "valamiből meg kell élni"...

Egyszerűbb lett volna, hogyha csak leírod a tényeket és nem kezded el mosdatni a szerecsent:

 forbes.hu/uzlet/magyar-kezbe-kerulhet-a-digi-epul-a-nemzeti-tavkozlesi-platform/
 g7.hu/vallalat/20190914/az-allam-es-a-mobilhasznalok-is-milliardokat-bukhatnak-a-tegnapi-dontes-miatt/

Ugye, kicsiny országunkban minden piaci alapon működik, ezért vonultak ki a Cafetériás cégek, mert biztos nem érte meg nekik vagy épp a dohányárusítás volt olyan veszteséges, hogy a kormánynak kellett létrehozni a Nemzeti Dohányboltokat.

Amint látjuk, muszáj a sportcsatornákat és a távközlést is ilyen-olyan módon felkarolni...

De tudom, te bennfentes vagy, így bizton tudod, hogy semmi politika sincs benne...
Lúdas Solymi
Félreértettél, én nem mondtam, hogy minden piaci alapon működik. Én csak az “Arena4 = fidesztv” konteót szeretném kitörölni az emberek agyából, vajmi kevés sikerrel.

Csak azt nem értem, hogy akkor mi a hipotézis jelenleg. A NER csinált egy konkurens csatornát, hogy szembemenjen az M4/Spíler kettőssel, mert... miért is?

Hogy a háromdimenziós sakkban úgy tűnjön vannak fehér bábuk is? És akkor mi azért vagyunk lekenve/lefizetve shawnkával, hogy hazudjuk azt, hogy nem vagyunk NER-esek? Ez kinek jó? Hiszen láthatóan senkit nem lehet meggyőzni, mert a jelenlegi politika helyzetben (érthetően) senki nem tudja elfogadni a tényt, hogy működhet valami hátszél nélkül is.

(Az eddigi legviccesebb gondolat az volt twitteren, hogy a Sport TV 20 éve a piacon van, ezért ők biztosan kimaradnak ebből. Azzal mi a helyzet, hogy a Network4 első csatornái (TV4/Story4) konkrétan 17 éve üzemelnek, és az Arena megjelenéséig egy másodpercig senki nem mondta a cégre, hogy NER-es? De amint van sportcsatorna!!!)

Nyilván védhetném úgy is a csatornát, hogy a vezér minden hétfőn kiszáll a limuzinból, becsönget, majd egy “jó napot Makesz úr, hogy szolgál az egészsége?” mondat mellett beletömködi a borítékot a zsebembe. De egyrészt, ha ez történne, akkor ott tartunk, hogy ténylegesen azért fizetnének, hogy hazudjam a tényállás ellenkezőjét, amiben én semmi logikát nem látok (nézd meg a Spílereseket, akik nyíltan bólintanak a kérdésre, ha a NER-es háttérről van szó, és M4-szerűen maradnak ki minden ilyen beszélgetésből), másrészt merném remélni, hogy ismertek már annyira, akár a fórumról, akár a tv-ből, akár sokan személyesen, hogy nekem ilyenbe nem lenne gyomrom részt venni.

De ez volt az utolsó két centem. Megnyerhetetlen szélmalom harc ez, ahol valaki beírja A konteóját/véleményét, mi megválaszoljuk, amire jön B konteó/vélemény, amit megválaszolunk, amire jön egy C, és nincs beszélgetés, nincs a válaszaink értelmezése, átgondolása. Az egyik oldalról repül a szar, a másik oldal meg védi páncéllal és próbál mögüle kiordibálni, hogy ugyan ne dobálj már, egy csapatban vagyunk. Leteszem, dobáljatok. Én csinálom tovább a munkám, mindenki gondolja azt, amit jónak lát, akár a cégről, akár rólam, elvégre ha pusztán a kommentátori szerepről beszélünk, ott sem lehet mindenkinek megfelelni. 😊

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Ismételten egy sportriporter aki megpróbált valamit elmagyarázni Kele Janinak más szemszögből.
Sajnos lehetetlen.
Azért pro-Kele érvben olvasni a kollegalitást elég cringe volt.
zacknorb
Jó, hát megértem őt is. Könnyebb a kormányra (?) kenni, hogy minden egyes hazai sportcsatorna hátat fordított neki, mint elgondolkozni az okokon.

Követ szerintem 6 éve twitteren, kivétel nélkül csak akkor jelent meg, amikor lehetett egy kicsit kötekedni, balhézni. Elég fárasztóak lehetnek így a mindennapok.
Maka
Szia Maka,

Nem ismerlek, de vagy oltári naivságra vall részedről, ha azt hiszed, hogy ebben nincs politika vagy épp teljes mértékben tisztában vagy vele, mert ugye te érdekelt vagy és hát "valamiből meg kell élni"...

Egyszerűbb lett volna, hogyha csak leírod a tényeket és nem kezded el mosdatni a szerecsent:

 forbes.hu/uzlet/magyar-kezbe-kerulhet-a-digi-epul-a-nemzeti-tavkozlesi-platform/
 g7.hu/vallalat/20190914/az-allam-es-a-mobilhasznalok-is-milliardokat-bukhatnak-a-tegnapi-dontes-miatt/

Ugye, kicsiny országunkban minden piaci alapon működik, ezért vonultak ki a Cafetériás cégek, mert biztos nem érte meg nekik vagy épp a dohányárusítás volt olyan veszteséges, hogy a kormánynak kellett létrehozni a Nemzeti Dohányboltokat.

Amint látjuk, muszáj a sportcsatornákat és a távközlést is ilyen-olyan módon felkarolni...

De tudom, te bennfentes vagy, így bizton tudod, hogy semmi politika sincs benne...

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Hazai sportcsatornák piaci alapon.
Hihetetlen basszus az M4 és a spíler korában ilyet leírni. Akkor ilyen alapon a magyar foci is piaci alapon működik
Ez a Viccek rovatba mehetne.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
A személyes sértettségeket nem ismerem, de itthon a Spíler és az M4 esetében is lehet olyan példát mondani, amikor azért raktak ki kommentátort vagy ex-focista szakértőt, mert a fidesszel ellentétes véleményen volt valamiben. A sportjogok pedig politikai alapon kerülnek leosztásra, így nehéz nem belekeverni.

Ha egy csatorna elkezd a hazai gennyes propagandahálózat részeseként funkcionálni, fontosabb kiállni értékek mellett, mint bármilyen sporteseményre hüledezni.
Cruyffista
Lukács Viktor, pl. pont az ARENA4-nél helyezkedett el az M4 után.
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
A személyes sértettségeket nem ismerem, de itthon a Spíler és az M4 esetében is lehet olyan példát mondani, amikor azért raktak ki kommentátort vagy ex-focista szakértőt, mert a fidesszel ellentétes véleményen volt valamiben. A sportjogok pedig politikai alapon kerülnek leosztásra, így nehéz nem belekeverni.

Ha egy csatorna elkezd a hazai gennyes propagandahálózat részeseként funkcionálni, fontosabb kiállni értékek mellett, mint bármilyen sporteseményre hüledezni.