Hivatalos: 11 meccsre tiltották el végül Deshaun Watsont

ARENA4

17 feliratkozó

1 napja
Bruschi85 New England Patriots 1 535 — Patriots és Kaposvári KK fan
Volt valaki, aki a Digis előfizuval tudott Arena4+-hoz jutni?
zacknorb
Nem, még a nincs hivatalos infó, hogy pontosan, hogyan, majd értesítenek.

A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kaposvári Kosárlabda Klub!
3 napja
KeyG Baltimore Ravens 4 531
Match4 és Telekom egyeztetésekről lehet tudni valamit?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
4 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 1 099
Volt valaki, aki a Digis előfizuval tudott Arena4+-hoz jutni?
9 napja
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 14 532 — Tyrone Creek
A Hard Knocks mikor lesz látható?
Bazzani
Csütörtökönként teszi elérhetővé az NFL nekünk, hétfőnként megy majd először adásba magyar felirattal és narrációval.

Augusztus 15 20:00 a premier a Match4en, keddenként 21:30 pedig ismétlés az A4en.

9 napja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 22 840 — Axel Foley
A Hard Knocks mikor lesz látható?

11 napja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 149 — Amerikai sportok rajongója
DigiOnlineon keresztül is elérhetőek lesznek az Arena4/Match4 csatornák?
KoporShow
Ez érdekelne engem is, azóta kaptál esetleg választ erre?
Hulkeinstein
Nem. @Maka Tudsz valamit erről?
KoporShow
Ne haragudj, de fogalmam sincs.

(Ez nem úgy van, hogy ami benne van a tv-s kínálatban, az egyből van online is?)
Maka
Köszi a választ!

Nem nincs minden csatorna online. A Digisportok pl voltak a spílerek meg nincsenek.
A kb 90 csatornából ami a tv-s csomagban van a bő harmada elérhető az online kínálatában is.
KoporShow
Kiprobaltam most telon es mindket csatorna bejott a Digionline-on is!
12 napja
Ha valaki tudja hogy a digitől , hogy lehet igényelni az aréna+ akkor kérem írja le, mert az ügyfélszolgálatos akivel beszéltem semmit nem tud erről...
focilap
"Hamarosan a DIGI előfizetők számára is elérhetővé válik az ARENA4+, Magyarország első sport-streaming szolgáltatása. A regisztrációval kapcsolatos teendőkről a későbbiekben adunk tájékoztatást, addig is türelmét kérjük."
forrás: Digi fb oldala

13 napja
YoungZeeZee 5 894
Valaki aki Telekomos tud valamit a Match4-ről?
KeyG
tvgo-n nem látom
Negritis, a vajda
Mert a Telekommal meg nincs megállapodás. Szólunk, amint lesz.
shawnka
Ahogy irtam tegnap.ott ha lesz is ujra kell majd kotni,mintden mas csatornat.szarragok ebbol a szempontbol
YoungZeeZee
Nem feltétlen, 2 éve is csomaghoz volt kötve, 2020 tól kötött IPTV csomagoknál járt azt hiszem. Nekem IPTV Családi van most amit 2-3 hónapja kötöttem újra. Szóval én biztos vagyok benne, hogy lesz ha lesz megegyezés.
KeyG
lesz megegyezes, en azt irtam hogy majd megint "papirmunka" kell az embereknek akik nem akkor kotottek szerzodest , mint te.
es emelkedik az ar, mert ha meg is egyeznek akkor nem rakjak be rogton. kerned kell.
mondom spektrum home van hd-ben,ramegyek a boxon kiirja kerni kell ezt es azt a csomagot.
ezert szarragoak.
a digin meg mashol ahogy latod siman jottek a csatornak
13 napja
KeyG
tvgo-n nem látom
Negritis, a vajda
shawnka
Ahogy irtam tegnap.ott ha lesz is ujra kell majd kotni,mintden mas csatornat.szarragok ebbol a szempontbol
YoungZeeZee
Nem feltétlen, 2 éve is csomaghoz volt kötve, 2020 tól kötött IPTV csomagoknál járt azt hiszem. Nekem IPTV Családi van most amit 2-3 hónapja kötöttem újra. Szóval én biztos vagyok benne, hogy lesz ha lesz megegyezés.

13 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 20 730
Nahát, nálam is van végre 😀
13 napja
YoungZeeZee 5 894
KeyG
tvgo-n nem látom
Negritis, a vajda
shawnka
13 napja
KeyG
tvgo-n nem látom
Negritis, a vajda

13 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 30 832 — The Mathematician
KeyG
tvgo-n nem látom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
13 napja
warr_b Washington Football Team 13 747 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Digim van. Most bekapcsoltak a tv-t, és most az eddigi Digisport 1 helyen Match4 HD van, a Digisport 2 helyen meg Arena4 HD 😳

Tegnap még megvoltak a Digisportok...
warr_b
Ha lemaradtál volna, megszűntek 😀
alatriste
Nyilván 😂
Csak úgy remlett, augusztus végéig vannak.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
13 napja
alatriste Green Bay Packers 10 152 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Digim van. Most bekapcsoltak a tv-t, és most az eddigi Digisport 1 helyen Match4 HD van, a Digisport 2 helyen meg Arena4 HD 😳

warr_b
Ha lemaradtál volna, megszűntek 😀

Liverpool Fc fan
13 napja
warr_b Washington Football Team 13 747 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
13 napja
r.baggio Washington Football Team Utah Utes 56 513 — no es importante
Frissítés után Vodafone-nál a 166-os csatorna, viszont az arena4-től eltérően (egyelőre?) nincs benne a comfort csomagban

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
13 napja

13 napja
focilap 16
Ha valaki tudja hogy a digitől , hogy lehet igényelni az aréna+ akkor kérem írja le, mert az ügyfélszolgálatos akivel beszéltem semmit nem tud erről...
13 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 10 310
A szolgáltatóm (kabelszatnet kft.) nincs a felsorolt listában, az ÁSZF-je nem mutat változást a műsorprogramban, de kb egy éve van Arena4-em. Vajon elérhető lesz a Match4?
Willie Parker
No way, semmit se tudnak arról, hogy lépniük kellene.

Szal az esti Arsenal meccset streamen nézem, ha nézem.

Szerk: 30 perce írtak, h frissítsek és lett MATCH4!!!

Szerkesztette: Willie Parker
14 napja
YoungZeeZee 5 894
Ez egy jo dolog h a digi kikerult es az arena4 es match4 lesz.
Mert ok lesznek mas szolgaltatoknal is es igy kb eljuthat minden mindenkihez.
A telekomnal tutti ujra kell kotni igenyelni vmi csomagot.mint pl a spektrum home mar van hd-ban de alapbol nem rakjak be hanem koss ujra.
A diginel elvileg alapbol lesz a4 es m4 ahhoz meg van appom szoval en okes leszek😀
YoungZeeZee
Nagyon ne ijedj meg, ha reggel 6 előtt nem történik semmi!
shawnka
Nem fogok.
Bar gurulost nem neztem sokat az elmult 1 evben de ha van valasztasod az mindig jo dolog😀
YoungZeeZee
Digi app:
Digi1=match4
Digi2=arena4

Nem frissitettemcaz appot.nem tudom kell-e.a regi telom kb outdated es orulok h igy megy.a digi3 hiba uzenetet add ki.
A logok meg digisek.
14 napja
YoungZeeZee 5 894
A telekomnal tutti ujra kell kotni igenyelni vmi csomagot.mint pl a spektrum home mar van hd-ban de alapbol nem rakjak be hanem koss ujra.
A diginel elvileg alapbol lesz a4 es m4 ahhoz meg van appom szoval en okes leszek😀
YoungZeeZee
shawnka
Nem fogok.
Bar gurulost nem neztem sokat az elmult 1 evben de ha van valasztasod az mindig jo dolog😀
14 napja
YoungZeeZee

14 napja
YoungZeeZee 5 894
14 napja
 digi.hu/hirek/csucsfutball-digi-kinalataban-az-arena4-es-match4-elhozza-legjobb-angol-nemet-es-francia
"A DIGI előfizetői igényelhetik az ARENA4+ streaming platform szolgáltatásait is."

Erről lehet már tudni valamit? Kinél, mikortól, hogyan, vagy majd csak később derül ki?
Bruschi85
erről szerintem náluk tudsz érdeklődni, de a vodafone által is biztosított ingyenes ARENA4+ alapján itt nem tudsz élő tartalmakat nézni, hanem a TV-ben leadott, lineáris anyagokat tudod utólag visszanézni. NFL esetében mondjuk ez kifejezetten hasznos, ha nem tudsz/szeretnél éjszakázni.
kristof
Köszi, már meg is történt, várom válaszukat.
Mindenképp igényelni fogom a kódot. 😊
Bruschi85
majd dobd be ide is pliz a válaszukat
dancogo
Persze, de szokásos sablon válasz várható, Ászf szerint 30 napon belül válaszolnak, Shawnka gyorsabb volt, köszi. 😊

Nekem az a legutóbbi infóm, hogy az Arena4+-ra elő lehet majd fizetni a Digis boxon keresztül is. (de ne vegyétek készpénznek, lehet végül ez csak a Net4-es app lesz, ami a vodásoknak is van jelenleg).

Megpróbálok utánajárni.
Bruschi85
Na, kaptam választ. Utóbbi lesz, viszont a digisek és a vodások valamennyi kedvezménnyel fogják megkapni a + előfizetést, menni fog a visszanézés (tehát amit kristóf is írt). Élőben csak a weboldalon lehet majd nézni, illetve az appon, amint kijön (ennek a tesztelése már a végénél jár)
shawnka
Köszi a gyors utánajárást, infókat, tehát akkor nem lesz ingyenes kód, mint pl. a Vodánál.
Amúgy azzal pl. az NFL dokusorozatai nézhetőek vagy az csak teljes előfizetéssel?

Szerkesztette: Bruschi85