Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 8 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Szeretnék 7 napos free gamepass-t előfizetni. Tavaly használtam már úgyhogy elvileg semmit nem rontok el, még is a feliratkozásnál a kártyámra hibát ír. Ezt eljátszotta a barátnőmével is, és egy csapattársammal is. Van valakinek tudomása arról, hogy most nem működne az oldalon az előfizetés rész?

Ami furcsa, hogy alapból a kártyámról a 3 karakteres kódot nem is kéri, csak a nevemet, és a kártya számot, majd kiírja, hogy invalid
(Paypal-t használtam tavaly, de azt a 7 napos free-nél nem engedélyezi, csak a kártyás fizetést.)

Egész pontosan ez a hibaüzenet:
"The credit card information you entered is invalid. Please contact the financial institution that issued the card for further assistance."


Csak a 7 órási Steelers-49ers meccsre kéne a gamepass nagyon, és pont kapóra jönne a 7 napos ingyenes verzió.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Sziasztok!

Engem a "holland-módi" ingyen meccsnézés érdekelne, hogyan működik?
Vagy gondolom már nincs rá lehetősé....?
xxKRIPAPAxx
már sajnos nem, de a cikk megírása óta bejött a  zunox.hk/ oldal is, amin elég jó minőségű streamek szoktak lenni, az SNF-et pl. simán HD-ben néztem

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
xxKRIPAPAxx Pittsburgh Steelers 4
Sziasztok!

Engem a "holland-módi" ingyen meccsnézés érdekelne, hogyan működik?
Vagy gondolom már nincs rá lehetősé....?

www.magyarmaddenliga.info
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Lemondani, hogy lehet a GamePass-t? És ha lemondom levonnak plusz egy hónapot vagy valami ilyesmi?
LnB
ha időben mondod le, nem vonnak le semmit

 www.nfl.com/game-pass-help#game-pass-billing-cancel
baggio
Ezt én is megtaláltam. De ez arról szól, hogy nem újítja meg automatikusan az előfizetést. Én arra lennék kíváncsi, hogy ha már van GamePass-om azt hogy lehet? Nem egybe fizettem hanem 4havi részben.

Nem akarom lemondani, de érdekelne azért. Bármi közbejöhet..
LnB
amit kifizettél időtartamot, azt már azonnali hatállyal nem tudod lemondani, tehát az előfizetés megszüntetése tulajdonképp azt jelenti, hogy nem újul meg automatikusan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
LnB Philadelphia Eagles 79
Lemondani, hogy lehet a GamePass-t? És ha lemondom levonnak plusz egy hónapot vagy valami ilyesmi?
LnB
ha időben mondod le, nem vonnak le semmit

 www.nfl.com/game-pass-help#game-pass-billing-cancel
baggio
Ezt én is megtaláltam. De ez arról szól, hogy nem újítja meg automatikusan az előfizetést. Én arra lennék kíváncsi, hogy ha már van GamePass-om azt hogy lehet? Nem egybe fizettem hanem 4havi részben.

Nem akarom lemondani, de érdekelne azért. Bármi közbejöhet..

https://www.youtube.com/watch?v=VDTKfhGYwrU
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Lemondani, hogy lehet a GamePass-t? És ha lemondom levonnak plusz egy hónapot vagy valami ilyesmi?
LnB
ha időben mondod le, nem vonnak le semmit

 www.nfl.com/game-pass-help#game-pass-billing-cancel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
LnB Philadelphia Eagles 79
Lemondani, hogy lehet a GamePass-t? És ha lemondom levonnak plusz egy hónapot vagy valami ilyesmi?

https://www.youtube.com/watch?v=VDTKfhGYwrU
több mint 8 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Live247 acc-ot vásárolnék,ha van valakinek kérem jelezze, megfizetem......! 😉

Szerkesztette: kovi470

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
lehet, hogy nem elsőként kérdezem, de lehet sporttv-t nézni streamen HD-ban? van GamePassem, de a nyitómeccset szívesen megnézném sporttv-n, ha elérhető az is HD-ban. banok stream-en láttam már, hogy szokott lenni, de az nem HD ha jól tudom.
winston
nem találkoztam még ilyennel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
lehet, hogy nem elsőként kérdezem, de lehet sporttv-t nézni streamen HD-ban? van GamePassem, de a nyitómeccset szívesen megnézném sporttv-n, ha elérhető az is HD-ban. banok stream-en láttam már, hogy szokott lenni, de az nem HD ha jól tudom.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Már ca. 2 éve nincs kuponkód, ha jól emlékszem.

Vagy csak én nem találkoztam vele azóta.
Medve81
Akkor jó, mert én sem találkoztam, de annyira nem is mélyültem bele a keresésbe. 😊 Előfizettem teljes áron aztán jó az így is, csak sokallottam azt a sok pénzt kiadni. 😀
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
ESPN player előfizetéssel most már 0-24-ben lehet nézni az ESPNU és SEC Network csatornákat is (természetesen az összes ESPN-es adón közvetített college football meccsel együtt)!

 www.espnplayer.com/espnplayer/ncaa

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Már ca. 2 éve nincs kuponkód, ha jól emlékszem.

Vagy csak én nem találkoztam vele azóta.

Szerkesztette: Medve81
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
live247.tv előfizetéshez tud valaki coupon kódot?
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Érdekelne valakit egy 6 hónapos live247 pass?
Privátban jelentkezzen pls az érdeklődő.
Medve81
Írtam PM-et!

több mint 8 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Érdekelne valakit egy 6 hónapos live247 pass?
Privátban jelentkezzen pls az érdeklődő.
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Tudnátok küldeni egy linket, ahol a preseason meccseket vissza lehet nézni?Giowa
 www.sport-video.org.ua/americanfootball.htmlbaggio
<3

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Tudnátok küldeni egy linket, ahol a preseason meccseket vissza lehet nézni?Giowa
 www.sport-video.org.ua/americanfootball.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Tudnátok küldeni egy linket, ahol a preseason meccseket vissza lehet nézni?

több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 248
Mivel gyakran felvetődnek a kérdések, így hirtelen összecsaptam egy kis összefoglalót az érdeklődöknek

Na így hirtelen ennyiWyatt
Pöpec kis részletes leírás, egy rövid kiegészítés (érdekesség): ha valaki esetleg külföldről (Németországot tudom biztosra, de az analógia szerint más helyekre pl. Londonra is gondolom igaz lehet). Ha külföldön akarsz előfizetni GamePass-re, nem biztos, hogy ugyanazért a szolgáltatásért ugyanazt az árat kell fizetned mint itthon, azonban miután már befizetted, külföldről is tudod használni a teljes alkalmazást.

Példa: Season alapszakasz: 119,99 EUR 129,99 USD Magyarországon
Season alapszakasz: 179,99 EUR 199,99 USD Németországban (teljesen mindegy hol hoztad létre az NFL.com accountot)

Ellenben, ha Magyaországon jelentkezel be, és kifizeted a 119,99 EUR pénzt, utána már Németországban, Angliában stb. történő bejelentkezéssel is teljes körű szolgáltatást kapsz. Ha valaki Európában él, de nem itt Magyarországon, célszerű megkérni egy itthon élő rokont, hogy jelentkezzen be a fiókba és fizessen olcsóbban (60 EUR difi azért nem apró pénz) "magyar" árfolyamon.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
peyton4president Indianapolis Colts 22
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy gamepassos kuponkódokat,hol lehet találni,illetve,ha valakinek a birtokában van idei azt nagyon megköszönném,ha megosztaná velünk 😊
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Hali! engem egy úgynevezett LA KISS-Angyali Foci érdekelne. Hol lehetne megnézni "magyarul"? Vagy nemtudjátok hogy mikor vannak a közvetítések, mert én nem találtam a tv animarén.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mivel gyakran felvetődnek a kérdések, így hirtelen összecsaptam egy kis összefoglalót az érdeklődöknek

yooker
Az nfl.comon már van hétnapos próbaidőszak a Game Passre, akit érdekel, meg tudja lesni, hogyan néz ki a történet. Vissza lehet nézni az összes meccset a 2009-es szezon kezdetétől, egy csomó Super Bowlt (sajna nem az összeset, ahogyan nézem), folyamatosan megy az NFL Network

A Red Zone segítségével is vissza lehet nézni a fordulókat, ahol folyamatosan odakapcsolgatnak szezon során is, ahol esemény van, ez amúgy nagyon jó kis cumó, én a Pats-meccsek mellett ezt is szoktam nézni (egyszerre négy találkozót tudsz nézni, persze, ha bírja a gép 😀), és akkor a többi eseményről sem marad le az ember. Ha nfl.comon van fantasyd, azt is tudod nézni, hogy áll, ha ez foglalkoztat valakit.

Visszanézésnél van play by play, ha csak egy jelenet érdekel, nem kell keresgélni, elég oldalt kiválasztani az eseményt, bár ez a funkció nem él pl öt évvel ezelőtti meccseknél, nyilván annál frissebb fejlesztés.

Az egyik legjobb történet amúgy a condensed verzió, a meccs utólag történő elindításakor meg lehet nézni a broadcast verziót (gyakorlatilag a tv-adás, mínusz reklámok), a coaches film, ahol az edzők szemszögéből lehet látni a playeket (ez sem kutya, bár hang így nincs :/) ebben a vágottban (condesed) pedig minden ki van szedve, tényleg csak a játékok maradnak meg (a játékok ismétlésének hiánya és a köztes idő nullára redukálása miatt viszont eléggé figyelni kell 😊 ), és kb 35-40 perc alatt meg lehet nézni minden meccset (pl munkába menet elég jó program meccseket nézni 😀, ez fent szokott már lenni nem túl későn, persze nem meccs után, van hogy csak ilyen 9-10 felé láttam reggel).

Mert applikáció formájában le lehet szedni telefonra és tabletre is, így akár mobilról is leshetünk meccseket. Annyi, hogy élő meccset telóról nem tudsz az elejére visszapörgetni sajnos, azt csak onnan látod.

Lehet letölteni is meccseket elvileg IOS-es rendszerre, és akkor offline is lehet nézni, de nekem ilyen nincs, szal ezt passzolom, biztos jó, én nekem jó online is 😊

FONTOS! Aki nem wifiről, hanem mobilnetről akarja nézni telóról pl a meccseket, az készüljön fel, hogy eszi a mobilnetet, mint a fene 😀 Ilyen 10 perc 100 mega körül visz el, tán még többet, egy 180 perces meccsnél 2 giga körül el tud vinni, szal a korlátokra figyelni kell 😀

Mert amúgy erre is van lehetőség. Megállíthatod, amikor kedved van, és utána ugyanonnan folytatod, nem kell megvárni a szüneteket feltétlenül. De olyat is lehet, hogy valami miatt mondjuk csak 8-ra érsz haza, de érdekel az elejétől kezdve a mérkőzés, akkor a legelejére tekered (célszerű addig mondjuk valamivel eltekerni a képernyőt, ha nem akarod látni az állást 😀), onnan tudod nézni. Igazából még az sem biztos, hogy emiatt később fejezed be, mint mások, mert lehet pörgetni az időt alul előre és hátra 10 mp-enként (elég sokszor nyomod, akkor nagyobb léptékben), és pl a reklám- és egyéb szüneteket így átugorva, simán utolérhető az élő adás úgy, hogy közben a meccs elejéről sem maradtál le.

Be lehet állítani alul, hogy mutassa-e az eredményeket, én ezt ki szoktam lőni, mert gyakran van, hogy másnap reggel nézek vissza egy esti meccset, aztán a bánatnak nem kell, hogy lelőjék a poént. Viszont pl telón csak ennek benyomásával látod a play by playt, az összefoglalót és a statokat. Mert amúgy közben nézheted is a statokat, oldalt, ha ahhoz van kedv, persze, ha lemaradva nézed a meccset, akkor annyira nem poén látni 😊

Ez amúgy egyébként is karcos lehet, mert a Game Pass nagy hátránya, hogy csúszik. Nem sokat, nem perceket, de a Sport Tv adásához képest azért pl jó néhány másodpercet, és még a streamekhez képest is szokott lemaradás lenni egy nagyon kevés, ami miatt az eredménykövető nem biztos, hogy feltétlenül ajánlott.

Van még slow lejátszásra is lehetőség, nagyon jól kikockázhatók így a dolgok, meg elég jól lehet követni már élőben is a dolgokat, ismétlés nélkül.

Egyébként még annyi, hogy az első néhány másodpercben nálam mindig szemcsés a kép, egy kb 5 mp után azért már elég pöpec minőségben fut a történet, ha elég jó géped és neted van, akkor akár 4 meccs is simán elmegy akadás nélkül. Idegesítő tud lenni, amikor belaggol mondjuk, de ez szerencsére nem gyakori (mondjuk ingyenes próbaidőszaknál az előszezonban voltak már rossz élményeim, de akkor tényleg mindenki rá tud szakadni, meg fenntartásokkal kezelem azt is, hogy véletlenül nem a gépem-e egy ótvar vacak 😀)

XBoxról is lehet elvileg már nézni, vannak ilyen jó kis átalakítók, amiről telóról TV-re ki lehet tolni pl, mi szoktuk siman HDMI-kábellel gépről is kitolni TV-re, és akkor HD-ben szépen lehet tolni, ha a TV és a gép ehhez megfelelő persze (mondjuk 2015-ben ez szerintem kb elég sanszos).

Másik nagy hátrány, hogy itt egy felhasználóval csak egy ember tudja nézni, illetve, hogy egyféle eszközről, pl ha gépen nézed, és elkezded utána telóról, akkor gépről kilök, és nyilván fordítva is (jó, láttam olyat, hogy ketten úgy oldották meg, hogy amikor az egyiküket épp kidobja, akkor az egyből bejelentkezik, aztán a másik is, és így gyakorlatilag folyamatosan tudják nézni ketten is, de a bánatnak nincs kedve 3 órán keresztül enterezgetni őszintén 😀)

Be lehet még állítani a minőséget, de én az elérhető legjobbon szoktam hagyni. Meccs közben előfordul, hogy rövidebb időre leesik mondjuk 400kbs-re, de gyönyörűen elfut most nekem pl 4500-on is. Ha többet nézel egyszerre, vagy lassabb a neted, lehet, hogy érdemes alacsonyabbra venni (de ebben sem vagyok ám biztos)

Archívumban vannak még jó cuccok a fogékonyaknak, Hard Knocks, Sound FX, Game Day, NFL Films, Total Access meg még jó sok cumó. Van kereső is, életben nem használtam még, de pl beírom, hogy Gronkowski, kiválasztom, hogy Broncos, és az összes Denver elleni 2014-es jelenetét meg tudom nézni. Az sem rossz.

Mondjuk igazából megoldhattam volna úgy is, hogy előszezonban tolom az egyhetes próbaverziót, és akkor annál később kell előfizetni, meg tudod nézni előfizetés előtt, hogy tetszik-e, hogy érdekel-e annyira, hogy ennyit fizess érte (de mondom, nekem előszezonban simán szokott lassabb lenni). Amire nagyon figyelni kell, hogy ha egyhetes próbaverziót kérsz, akkor azt le kell mondani a határidő előtt, mert különben season plus csomagot kapsz, ami 200 dolcsi. A lemondás mondjuk kb fél perc, szóval azzal nincs para. Ahogy lesem, már lehet egész szezonra venni, úgyhogy akár már nyáron végig lehet nézni a tavalyi meccseket, a Super Bowlokat, vagy csak a Networköt, bármit.

Én az összes csapatos, alapszakaszos történetet javaslom, mert akkor minden forduló minden meccsét láthatod az alapszakaszban (130 dolcsi), szemben azzal, ha pl csak egy csapat meccseit akarod követni (100 dolcsi, a kettő között viszont akkora a meccskínálatbeli különbség, hogy az félelmetes, meg abban sem vagyok biztos, hogy ha csak egy csapatra veszel ilyet, akkor a korábbi évekre visszamenőleg miket lehet nézni). Mivel a Sport Tv minden rájátszásbeli meccset ad évek óta, így nekem az nem ér annyit, hogy season plust toljak (aminél júli 31-ig él minden, de nekem a rájátszásra jó a magyar adás, draft meg úgyis megy NFL Networkön NFL Mobile applikációval, szal nekem ezért sok lenne a +70 dolcsi). Lehet négy részletben is fizetni, de úgy jóval drágább azért.

Na így hirtelen ennyi

több mint 8 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Udv, szeretnem megkerdezni, hogy nincs-e meg valakinek a Seahawks Packers Play Off merkozes, sajnos lemaradtam rola es amit szereztem az nezehetetlen minoseg. Elore is koszonom.forwardolemiss
Esetleg:  yourbittorrent.com/down/7322402.torrent
Leszedtem, egész jó minőség

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 8 éve
forwardolemiss Indianapolis Colts 2
Udv, szeretnem megkerdezni, hogy nincs-e meg valakinek a Seahawks Packers Play Off merkozes, sajnos lemaradtam rola es amit szereztem az nezehetetlen minoseg. Elore is koszonom.forwardolemiss
noonkick?peach
Jo kis oldal de ez csak NCAA, azert koszonom 😀