Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Botond Vizi 1
Sziasztok.

Nem szeretném, hogy idén újra automatikusan megvetessék velem a game pass-t, viszont a lemondásban már kezdeti stádiumban elakadtam. FAQ azt mondja, hogy a my account-ban a lap közepén rá tudok nyomni, hogy cancel game pass-re ha jól emlékszem. Ám ott csupán a 2016os előfizetést reklámozza és az egyetlen dolog amire rá tudok nyomni, az a launch.

Hogyan is kéne a lemondást elintézzem? Választ előre is nagyon köszönöm!
több mint 8 éve
egonj Washington Commanders 149
25 dollár? Nem akarok fillérb.szónak tűnni de egy meccs stream-ért azért ez tényleg rablás ahogy baggio írja. Nincs valami alternatív megoldás? Amiért fizetek, faszán működik de azért normál kereteken belül? 10 dolcsi környékén fizetnék érte szívesen, 25-nél azért szívom a fogam kicsit.

HTTR
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Biztos, hogy működik (csak a sport tv-s képhez képest késik kb. 1 percet), de a 25 dollár szerintem már rablás érte.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
bebop 413 — Packers fan
Idén 25 dollárért lehet előfizetni az Superbowlra gamepassen.
Mivel azért nem két forintról van szó, továbbra is várnám a tapasztalatokat: működik-e akadás mentesen a stream a nagydöntőn? Fontos lenne ezt tudni, megköszönném a segítségeteket.

GB
több mint 8 éve
bebop 413 — Packers fan
Valószínüleg idén is lehetséges lesz csak a SB-ra előfizetni, 2 éve 10 dollár volt a gamepass stream a meccsre, árban abszolút vállalható.

Ezzel kapcsolatban nekem is lenne egy kérdésem: a leterheltség matt elvárható az akadásmentes online közvetítés? A playoff meccseken nekem tavaly nem volt gond, de SB-on is laggolásmentes a stream?

GB
több mint 8 éve
egonj Washington Commanders 149
Sziasztok!

A Super Bowl-ra kellene nekem valami nagyon penge minőségű stream. Fizetős is játszik, lényeg hogy tényleg jó legyen. Emlékszem hogy 1-2 éve volt itt szó róla hogy be lehetett fizetni valami stream-re csak a super bowl-ra. Ez game pass volt? Vagy valami más? Van valakinek valami tapasztalata? Előre is köszi 😊
egonj
NFL.com, Game Pass.
Sobri Jóska

Ott egyelőre csak olyat találtam hogy playoff. Lesz majd olyan ajánlat amivel csak a SB-t nézhetem?

HTTR
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Sziasztok!

A Super Bowl-ra kellene nekem valami nagyon penge minőségű stream. Fizetős is játszik, lényeg hogy tényleg jó legyen. Emlékszem hogy 1-2 éve volt itt szó róla hogy be lehetett fizetni valami stream-re csak a super bowl-ra. Ez game pass volt? Vagy valami más? Van valakinek valami tapasztalata? Előre is köszi 😊
egonj
NFL.com, Game Pass.

több mint 8 éve
egonj Washington Commanders 149
Sziasztok!

A Super Bowl-ra kellene nekem valami nagyon penge minőségű stream. Fizetős is játszik, lényeg hogy tényleg jó legyen. Emlékszem hogy 1-2 éve volt itt szó róla hogy be lehetett fizetni valami stream-re csak a super bowl-ra. Ez game pass volt? Vagy valami más? Van valakinek valami tapasztalata? Előre is köszi 😊

HTTR
több mint 8 éve
boat76 Pittsburgh Steelers 1 — borsattila@gmail.com
Sziasztok!
Ha még nem volt ez a link, itt lehet nézni a red zone-t, de vannak linkek a meccsekre is. Nem HD minőség, de megbízható.
 bosscast.net/index.php
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Eddig mindet visszatöltöttem, mert jó volt az arány.
danyly
így visszaolvasva lecseszésnek tűnhetett, pedig csak inkább "tanításnak" szántam a többség számára 😊
NB2
Én nem vettem lecseszésnek. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Eddig mindet visszatöltöttem, mert jó volt az arány.
danyly
így visszaolvasva lecseszésnek tűnhetett, pedig csak inkább "tanításnak" szántam a többség számára 😊
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mivel nem válaszolt senki, visszatöltöttem.
De szerintem nem kell.
danyly
Sajnos az orosz tudásom már nagyon hiányos, így örültem, hogy a belépés sikerült még anno, szóval szabályzatot már nem volt energiám még olvasni sem. DE! A torrent a visszaosztásra alapszik. Számomra felfoghatatlan miért jó az, ha valaki csak x óráig tartja bent a dolgokat aztán arány megnézése nélkül törli. Ha neked jól jött, hogy le tudtad szedni, gondolj másra is. Persze ha 2 hónap után is .556 a torrent aránya töröld, mert sanszosan nem fog kelleni, de egy hétig csont nélkül bent lehet tartani valamit szerintem. Annyi helyet csak nem foglal el😊
NB2
Eddig mindet visszatöltöttem, mert jó volt az arány.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Mivel nem válaszolt senki, visszatöltöttem.
De szerintem nem kell.
danyly
Sajnos az orosz tudásom már nagyon hiányos, így örültem, hogy a belépés sikerült még anno, szóval szabályzatot már nem volt energiám még olvasni sem. DE! A torrent a visszaosztásra alapszik. Számomra felfoghatatlan miért jó az, ha valaki csak x óráig tartja bent a dolgokat aztán arány megnézése nélkül törli. Ha neked jól jött, hogy le tudtad szedni, gondolj másra is. Persze ha 2 hónap után is .556 a torrent aránya töröld, mert sanszosan nem fog kelleni, de egy hétig csont nélkül bent lehet tartani valamit szerintem. Annyi helyet csak nem foglal el😊
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Van másnak is olyan problémája, hogy ha a RedZone-t akarja a GamePasson belül elindítani (Android mobilon vagy tableten), akkor az egész GamePass összeomlik?

Én momentán ezzel szívok...
Rutin
igen, többször is egy este de nekem asztali gépen és chromban

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Van másnak is olyan problémája, hogy ha a RedZone-t akarja a GamePasson belül elindítani (Android mobilon vagy tableten), akkor az egész GamePass összeomlik?

Én momentán ezzel szívok...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mivel nem válaszolt senki, visszatöltöttem.
De szerintem nem kell.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A rutracker.org-én vissza is kell seedelni?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Igen, de firstrow a minőség mégis messziről ugatja a zunoxot.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Sziasztok!

Engem a "holland-módi" ingyen meccsnézés érdekelne, hogyan működik?
Vagy gondolom már nincs rá lehetősé....?
xxKRIPAPAxx
már sajnos nem, de a cikk megírása óta bejött a  zunox.hk/ oldal is, amin elég jó minőségű streamek szoktak lenni, az SNF-et pl. simán HD-ben néztem
baggio
Ja k.jó az az oldal, csak sajnos a streamek fele nem működik, a második félidőben meg elkezdenek szaggatni. Nálam legalábbis...
peach
Ingyenes streamektől mást is nem lehet várni, az NFL meg pláne mindig próbálja levadászni a legtöbb ilyet. Amúgy a wizneten, firstrowon és hasonló helyeken többségében ugyanazokat a linkeket szedik össze, beágyazva aztán a saját oldalukra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Sziasztok!

Engem a "holland-módi" ingyen meccsnézés érdekelne, hogyan működik?
Vagy gondolom már nincs rá lehetősé....?
xxKRIPAPAxx
már sajnos nem, de a cikk megírása óta bejött a  zunox.hk/ oldal is, amin elég jó minőségű streamek szoktak lenni, az SNF-et pl. simán HD-ben néztem
baggio
Ja k.jó az az oldal, csak sajnos a streamek fele nem működik, a második félidőben meg elkezdenek szaggatni. Nálam legalábbis...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Semmi probléma, csak azt nem tudom melyik összefoglalóról van szó.

több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Kedves Herceg Ádám!
Nem vitatom az amerikai focihoz hozzáértését. Midazonáltal észlelek az ön részéről egy bizonyos averziót a Green Bay-el szemben már a múlt szezonbeli tévékommentátori tevékenysége során is és most is a Seahwaks elleni mecss összefoglalójában. Noha a Packers egyértelműen megnyerte a mérkőzést ön az összefoglalóba egyetlen Packerse momentumot sem tett be.
István
Herczeg Ádám, és miért ebben a topikban? (kár volt regisztrálni...)
több mint 8 éve
István bácsi 1
Kedves Herceg Ádám!
Nem vitatom az amerikai focihoz hozzáértését. Midazonáltal észlelek az ön részéről egy bizonyos averziót a Green Bay-el szemben már a múlt szezonbeli tévékommentátori tevékenysége során is és most is a Seahwaks elleni mecss összefoglalójában. Noha a Packers egyértelműen megnyerte a mérkőzést ön az összefoglalóba egyetlen Packerse momentumot sem tett be.
több mint 8 éve
LnB Philadelphia Eagles 79
Sziasztok!

Tud abban valaki segíteni, hogy a Game Passban hogyan lehet az alsó, állandóan futó és eredményeket tartalmazó csíkot eltüntetni? Jó lenne, ha nem kellene papírcsíkkal kitakarni....

Előre is köszönöm a segítséget!
nelson1
Az nem a Game Pass-ban van. Az a közvetítésben. Mármint a Game Pass-ra is úgy érkezik a közvetítés, hogy benne van. Mert a tv társaság így adja, a meccseket. Fox, CBS , stb stb.. Azzal nem tudsz mit csinálni. Viszont én is gondolkodtam rajta, hogy miért jó.. Amcsik biztos szeretik.

Szerkesztette: LnB

https://www.youtube.com/watch?v=VDTKfhGYwrU
több mint 8 éve
nelson1 Green Bay Packers Oregon Ducks 11
Sziasztok!

Tud abban valaki segíteni, hogy a Game Passban hogyan lehet az alsó, állandóan futó és eredményeket tartalmazó csíkot eltüntetni? Jó lenne, ha nem kellene papírcsíkkal kitakarni....

Előre is köszönöm a segítséget!