Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
annyit, hogy elég a nyavalygásbólJJ
Mi volt itt a nyavajgás?! Páran felvetették, hogy jó is lenne ha a Diginél is berkerülne ez a fantasztikus sportadó a kínálatba, ennyi. Reméljük az NCAA meg összejön mindenképp a csatornájukon amúgy.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
annyit, hogy elég a nyavalygásból


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
lesz a digin is meccs, még váltás se kellJJ
?? Na mit tudsz? 😊zavi27
ncaa lesz
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
lesz a digin is meccs, még váltás se kellJJ
?? Na mit tudsz? 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
lesz a digin is meccs, még váltás se kell


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Digin nem lesz elerhetö?Miami
En is ebben remenykednek nagyon!zavi27
Kérdezzétek meg a digit.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
sportklub helyére igazán betehetnék...de sztem esélytelenDivat
jaja. Hat szerintem se valoszinu sajnos.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sportklub helyére igazán betehetnék...de sztem esélytelen

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Digin nem lesz elerhetö?Miami
En is ebben remenykednek nagyon!
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Digin nem lesz elerhetö?
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Nem udom, hogy volt-e már itt, de már az Invitel kínálatában (inviTV) is elérhető már az ESPN Amerika.GRAFI
Hurrá!
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem udom, hogy volt-e már itt, de már az Invitel kínálatában (inviTV) is elérhető már az ESPN Amerika.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Kemény harcok árán végül pont időben (a NFL szezon előtt!!!) visszakerült a kínálatba, sőt mi több pár hónapja HD-ben jön. Ég és föld!!! Óriási élmény!Attilahawks
Csak az lenne még szebb, ha a Digi kínálatába is bekerülne. :rolleyes:
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Nagyjából tavaly ilyenkor egy csöppet sem kellemes meglepetéssel szolgált a UPC a digitális kábel TV előfizetőknek, amikor közölte, hogy április 1-től megszünteti az ESPN America továbbítását.
Kemény harcok árán végül pont időben (a NFL szezon előtt!!!) visszakerült a kínálatba, sőt mi több pár hónapja HD-ben jön. Ég és föld!!! Óriási élmény!
A következő MLB szezont pedig már végig HD-ben lehet követni!
Ha ez volt az ára a pár hónap pauzának, akkor megérte!
több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Legalja bazmeg, hogy reggel óta lehet tudni, hogy nem 19-kor lesz a hoki meccs hanem hajnal 2-kor és nem képesek frissíteni a műsorújságot.

gondolom 19-kor leadják majd a Michigan State - Alabama meccset, de ha a hokit is akarják élőben akkor nem lesz Fiesta Bowl élőben 😕Höri
Erre kiváncsi leszek hogyan oldják meg, mert a Winter Classic-re már nagyon készültem. Azt hiszem inkább beállítom a felvételt 2-re, aztán reggel kiderül 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Legalja bazmeg, hogy reggel óta lehet tudni, hogy nem 19-kor lesz a hoki meccs hanem hajnal 2-kor és nem képesek frissíteni a műsorújságot.

gondolom 19-kor leadják majd a Michigan State - Alabama meccset, de ha a hokit is akarják élőben akkor nem lesz Fiesta Bowl élőben 😕

több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Király. Már csak az kéne, hogy a Direct kinálatában is legyen NFL HD-mert egyelőre csak az NCAA meg NHL meccseken csorgathatom a nyálam.
Sajnos sem a UPC sem az ESPN America nem reagált a kérdésemre eddig.Ricsi80
Mint ahogy tapasztaltam tényleg klasszis különbség van a HD-s és a normál felbontás között.
Nekem már reagált a UPC sajtófőnöke. A UPC Direct-hez a magyarországi UPC-nek nem sok köze van.
Azt is mondta, hogy ezek szerint hónapokig a UPC Directesek jártak jól, mert nekik volt ESPN America (kettő változat is - NFL mentes HD, NFL-es SD), most viszont a digitális kábelTV-sek, mivel nekik igaz csak egy változat van, de az NFL-es HD.

A következő beruházás majd egyszer bliue-ray felvevő lesz, de az még elég drága. Egy 4.7 Gb-os dvd-re pedig 4 órás (LP) minőségben kiírva egy meccset...... hát elég lehangoló a HD-s kép után visszanézve.Attilahawks
Ez igaz, de most már elcserélném a 2 ESPN-met 1-re, de az HD NFL legyen 😊 Nem is lenne ezzel baj, ha tudnám, hogy mondjuk januártól már itt is 1 lesz, vagy jövő szezontól, de konkrétum hiányában csak a remény marad. Sajnos nálunk nincs UPC kábel, úgyhogy kénytelen leszek kivárni.
Sok sikert a blue-ray felvevőhöz, ha összejön.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Király. Már csak az kéne, hogy a Direct kinálatában is legyen NFL HD-mert egyelőre csak az NCAA meg NHL meccseken csorgathatom a nyálam.
Sajnos sem a UPC sem az ESPN America nem reagált a kérdésemre eddig.Ricsi80
Mint ahogy tapasztaltam tényleg klasszis különbség van a HD-s és a normál felbontás között.
Nekem már reagált a UPC sajtófőnöke. A UPC Direct-hez a magyarországi UPC-nek nem sok köze van.
Azt is mondta, hogy ezek szerint hónapokig a UPC Directesek jártak jól, mert nekik volt ESPN America (kettő változat is - NFL mentes HD, NFL-es SD), most viszont a digitális kábelTV-sek, mivel nekik igaz csak egy változat van, de az NFL-es HD.

A következő beruházás majd egyszer bliue-ray felvevő lesz, de az még elég drága. Egy 4.7 Gb-os dvd-re pedig 4 órás (LP) minőségben kiírva egy meccset...... hát elég lehangoló a HD-s kép után visszanézve.
több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Király. Már csak az kéne, hogy a Direct kinálatában is legyen NFL HD-mert egyelőre csak az NCAA meg NHL meccseken csorgathatom a nyálam.
Sajnos sem a UPC sem az ESPN America nem reagált a kérdésemre eddig.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Végre megváltoztatták az ESPN Americán az ididóta tv műsort.
Sőt elérhető a program pdf-ben is.

http://www.espnamerica.com/pdf/ESPN_AMERICA_F2.pdf
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Kösz. Akkor úgy tűnik Direct-esként megszivtam. Azért dobok egy emailt ESPN America-nak, hogy várható-e a műholdas NFL HD-re való átállása is.Ricsi80
Ez nem az ESPN America ügye, hanem a szolgáltatóé.Attilahawks
Akkor duplán megszivtam 😀 Sajnos a saját tapasztalatom szerint a UPC nem az a szolgálató amelyik majd pattogni fog, hogy HD-nen nézhessem az NFL Direct-en is. Egy próbát azért megér...Ricsi80
Én most tapasztaltam meg,hogy az ESPN America HD-ben milyen gyönyörű képet ad. A legszebb a HD-s adások között. Bár a Nat Geo HD, valamint a Spektrum HD sem rossz.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
http://www.nfluk.com/news/sky-to-air-red-zone-81210.html

nem rossz.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
kábelen már HDgabtsi
Kösz. Akkor úgy tűnik Direct-esként megszivtam. Azért dobok egy emailt ESPN America-nak, hogy várható-e a műholdas NFL HD-re való átállása is.Ricsi80
Ez nem az ESPN America ügye, hanem a szolgáltatóé.Attilahawks
Akkor duplán megszivtam 😀 Sajnos a saját tapasztalatom szerint a UPC nem az a szolgálató amelyik majd pattogni fog, hogy HD-nen nézhessem az NFL Direct-en is. Egy próbát azért megér...
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
kábelen már HDgabtsi
Kösz. Akkor úgy tűnik Direct-esként megszivtam. Azért dobok egy emailt ESPN America-nak, hogy várható-e a műholdas NFL HD-re való átállása is.Ricsi80
Ez nem az ESPN America ügye, hanem a szolgáltatóé.
több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
kábelen már HDgabtsi
Kösz. Akkor úgy tűnik Direct-esként megszivtam. Azért dobok egy emailt ESPN America-nak, hogy várható-e a műholdas NFL HD-re való átállása is.