Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem 4g-ről cseszik menni, csak wifiről 😕

több mint 7 éve
Feribali New England Patriots 48
Másnak is gondja van ma a gamepass-el? Kép lefagy, szaggat, hang jó.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
Mi ez újabban, hogy nincs fent condensed változat normális időben? Konkrétan a mai meccs még mindig nincs fent, pedig már lassan 8 órája véget ért. Érdekes, hogy az ARI-NE meccset az első fordulóban 8.15-kor már a condensed változatban néztem.
NB2


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Mi ez újabban, hogy nincs fent condensed változat normális időben? Konkrétan a mai meccs még mindig nincs fent, pedig már lassan 8 órája véget ért. Érdekes, hogy az ARI-NE meccset az első fordulóban 8.15-kor már a condensed változatban néztem.
több mint 7 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
Kaptam ma egy promo kódot a Game Pass-tól emailben. Nem tudom, hogy más felhasználhatja e, de háta megér egy próbát. Íme: 8NKC7UN74UAP Remélem működik másnak is! Megnéztem, 199 helyet 149-et kéne fizetni. Más! Korábban feltettem itt egy kérdést. Tudom, menjek pi...ba, de még egyszer felteszem. Nem tud valaki működő fizetős oldalt, ahol akadozás mentesen nézhető az NFL. Ugye a live247-re már nem lehet regisztrálni, ezért kérdem, hátha van más hasonló lehetőség.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Írj a supportnak, hogy le akarod mondani és hogy semmi ilyet nem nagyon akartál csak véletlen sikerült... írd meg a rendelési adataid nekik... (nekem paypalon volt a party ID)... ezen keresztül megtalálnak és megszüntetik a előfizetésed.

több mint 7 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Üdv! Hasonlóan jártam, mint ricsiii83. Plusz tőlem ma még 200 eurot le is akartak húzni. Hiába írtam nekik, semmi. Hogyan lehet ezektől megszabadulni?
több mint 7 éve
Ulvar San Francisco 49ers California Golden Bears 57
Üdv itt is!

Egy accounttal hányan használhatnak egyszerre (különböző gépekről, IPkről) egy előfizetést, teljes szezonra Gamepasson? Ha ez nem megoldható, akkor hol található azaz opció, ahol egy csapatot teljes szezonra szeretnék nézni. Illetve van egyéb más opció (egy hét és teljes szezon mellett) pl. egy adott meccs egy napon. (bár gondolom nincs mert nem találtam, de hátha...)

Who's Got It Better Than Us? Nobody!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
Üdv. Vasárnap ki probáltam ezt a 7 napos Gamepass trialt és most be szeretném szüntetni, de sehogy sem engedi a gép... mindig mondja menjek a my accba és ott kitudom pipálni az auto renewalt... meg hasonló, de nekem a my accba nincs más csak a jelszóm emailem meg a favorit csapatom... hogy kell ezt a **** megszüntetni?....
ricsiii83
Írj emailt a supportnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Üdv. Vasárnap ki probáltam ezt a 7 napos Gamepass trialt és most be szeretném szüntetni, de sehogy sem engedi a gép... mindig mondja menjek a my accba és ott kitudom pipálni az auto renewalt... meg hasonló, de nekem a my accba nincs más csak a jelszóm emailem meg a favorit csapatom... hogy kell ezt a **** megszüntetni?....

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Üdv megszüntetni a 1 hetes ingyenes próbaverziót, hogy lehet?

több mint 7 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
Sziasztok! Mivel a Game Pass már eléggé drága így és a korábbi leírásban szereplő Live247-re és Mystream-re sem lehet regisztrálni, tudtok valami fizetős oldalt, ahol élőben és felvételről is lehet NFL meccseket nézni?
több mint 7 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Hello ! Jól látom,hogy idén mar nincsen egy csapatos előfizetés ,csak az alapszakaszra ??
Ray_bp_Lewis
jól
empty taxi
Derék ! Gondolom szarul megy a buzinessssz!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Hello ! Jól látom,hogy idén mar nincsen egy csapatos előfizetés ,csak az alapszakaszra ??
Ray_bp_Lewis
jól


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Hello ! Jól látom,hogy idén mar nincsen egy csapatos előfizetés ,csak az alapszakaszra ??
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Add el olyannak, akinek nem volt múlt évi előfizetése, és a kedvezményes árat szívesen kifizetné az új 180 USD-s ár helyett. Lesz olyan szerintem.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Helló! A köv. a szitu... Tavaly előfizettem a gamepassre, és nem figyeltem, h. a profilom beállításainál bejelölve van az automatikus megújítás rész. És most szépen leszedte a 36 ezret a köv. szezonra... Valahogy vissza lehet csinálni a dolgot??? Mármint gamepass kikapcs., lóvé vissza...
A válaszotok előre is köszönöm!

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Your NFL Game Pass subscription is set to renew, and while we will no longer be offering Game Pass Season Subscription, we are excited to be providing you a complimentary upgrade to 2016 Season Plus*! With the Season Plus package you will have all of the same features as before AND MORE... access to 250+ LIVE games including preseason, Playoffs and Super Bowl LI, NFL RedZone, 24/7 NFL Network, Archives, access on all of your devices, downloadable games, Coaches Film and condensed games.

You do not need to take any action at this time to take advantage of this upgrade. You will be billed on or around 5 August 2016 in EUR at your previous 2015 rate of 129.99 USD for the upcoming season, and your 2016 Season Plus access will begin immediately.

If you no longer wish to continue your access to NFL Game Pass, you can cancel your subscription by following these simple steps:
• Sign in to your account at NFL.com/gamepass.
• Click the "My Account" link at the top of the page
• Click "Update Billing Information"
• Uncheck the box that indicates you would like to be auto-renewed for the 2016 NFL Season
Get ready for a very exciting season!

The NFL.com Team

*Please be aware this is a one-time upgrade. In 2017 you will be charged for Season Plus pursuant to our
Terms & Conditions, which provides that you will be charged for Season Plus at the 2016 U.S. Dollar
(or local currency, as applicable) rate or the current year's Season Plus rate, whichever is lower
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Idén akkor csak ez a 199 dodos teljes Game Pass lesz ?! , vagy lesz előszezon+alap szakasz ami tavaly 129 dodo volt , és tavaly volt még olyan is amikor csak 1 csapat meccseit nézhetted ,kérdésem h érdemes még ezekre az opciókra várnom ? vagy törődjek bele h idén a 199 dollárost kell vennem 😊
nando89
Asszondják az okosok, hogy átállnak az egyopciós témára, 199.99-ért lesz a PO is. Ill, akinek megújuló volt, annak 129.99 még idén, gondolom jövőre nekünk is 199.99 lesz, más kérdés, hogy az már kevésbé vonzó
Wyatt
Már több éve előfizető vagyok a Season Plus-ra, de sajnos sehol sem látom a 129 dolcsis opciót. 2 accom van, már fogalmam sincs melyiket használtam, (egyik az előző melós mail címem, ne regeljetek semmi fontos helyre ilyennel 😀) de egyiknél sem jön elő. Gondolom úgyis előfizetek a 199-esre, mert hiányozna azért erősen a cucc.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Idén akkor csak ez a 199 dodos teljes Game Pass lesz ?! , vagy lesz előszezon+alap szakasz ami tavaly 129 dodo volt , és tavaly volt még olyan is amikor csak 1 csapat meccseit nézhetted ,kérdésem h érdemes még ezekre az opciókra várnom ? vagy törődjek bele h idén a 199 dollárost kell vennem 😊
nando89
Asszondják az okosok, hogy átállnak az egyopciós témára, 199.99-ért lesz a PO is. Ill, akinek megújuló volt, annak 129.99 még idén, gondolom jövőre nekünk is 199.99 lesz, más kérdés, hogy az már kevésbé vonzó

több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Idén akkor csak ez a 199 dodos teljes Game Pass lesz ?! , vagy lesz előszezon+alap szakasz ami tavaly 129 dodo volt , és tavaly volt még olyan is amikor csak 1 csapat meccseit nézhetted ,kérdésem h érdemes még ezekre az opciókra várnom ? vagy törődjek bele h idén a 199 dollárost kell vennem 😊
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jól értelmezem, hogy nincs szezon előfizetés és automatikusan "upgradel" teljesre?
NB2
A nekem ma kiküldött mélből én is erre következtettem. A tavalyi 129.99 dolláros áron season plusra, és aug 5. körül vonják majd le. Nekem végül is jobb ez az opció, mint a 199.99-ért a teljes vs. semmi 😀
Wyatt
Akkor gondolom már downgradelni sem lehet majd. Pedig idén én is alapszakaszra akartam venni csak Gamepass-t.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jól értelmezem, hogy nincs szezon előfizetés és automatikusan "upgradel" teljesre?
NB2
A nekem ma kiküldött mélből én is erre következtettem. A tavalyi 129.99 dolláros áron season plusra, és aug 5. körül vonják majd le. Nekem végül is jobb ez az opció, mint a 199.99-ért a teljes vs. semmi 😀

több mint 7 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Sziasztok.

Nem szeretném, hogy idén újra automatikusan megvetessék velem a game pass-t, viszont a lemondásban már kezdeti stádiumban elakadtam. FAQ azt mondja, hogy a my account-ban a lap közepén rá tudok nyomni, hogy cancel game pass-re ha jól emlékszem. Ám ott csupán a 2016os előfizetést reklámozza és az egyetlen dolog amire rá tudok nyomni, az a launch.

Hogyan is kéne a lemondást elintézzem? Választ előre is nagyon köszönöm!
Botond Vizi
Hello, én most mondtam le - remélem sikerrel -, úgyh pont benne vagyok a témában.
Az értesítő mailben amit küldtek, leírják a folyamatot, de valóban nem egyértelmű. Én a biztonság kedvéért írtam is nekik és kértem egy confirmation h sikeresen lemondtam.
A lényeg:
my account
update billing information
és ott pedig uncheckolod a boxot, ami tartalmazza, h auto-renew.
majd MENTÉS.
(ezt én kb. kétszer lehagytam).
Nekem azóta azt írja ki, h no subscription for 2016.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Jól értelmezem, hogy nincs szezon előfizetés és automatikusan "upgradel" teljesre?