Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 6 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Sziasztok!
Valakinek auto-renew nélkül van tapasztalata GamePass-ügyben?
Nem bírok előfizetni, azt írja, hogy már van egy aktív előfizetésem, de ha pl egy meccset néznék (tesztből) akkor kiírja, hogy nem elérhető...
Meg lehúznak is, 200$ lesz elvileg és az auto renew már nem módosítható - indítsak egy újabb előfizetést? 😕

Believe In Your 'Fins!
több mint 6 éve
Ramon13 1
Sziasztok! Nekem is auto-renew-al vonták le, viszont tőlem a teljes összeget levonták. Tudja valaki, hogy miért lehet ez?
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 795 — nabege2@yahoo.com
mystreamsről frissebb vélemények?
Én három hónapja használom. Semmi gond nincs vele. Nem átverés. Paypallal fizettem. Mondjuk minden hónapban kikapcsolom azt az opciót, hogy ne fizessen elő újra automatikusan, mert ki tudja meddig van rá szükségem. Kiváló minőségben jön, nem akad. Van hozzá mobilalkalmazás, és mobilról vagy a gépről Google Chromecast segítségével fut a nagy tévén. Tűéles a kép. Ég és földa különbség az eddig végigszenvedett online streamek és e között. Rengeteg sportközvetítés van és persze nemcsak NFL, úgyhogy jobban megéri, mint a Gamepass.
piocasember
regisztrálni akartam, de azt írja, hogy már regisztráltam😊
hol lehet kérni jelszó emlékeztetőt?

update: meglett😊

Szerkesztette: NB2
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akinek automatikus megújitása van gamepassnél leemelte tnap az összeget?
patobranco
Nekem sem emelte le, az emailben 5 napot írtak erre az opcióra:
"Additionally, we wanted to let you know that your NFL Game Pass subscription is set to auto-renew in 5 days"

Szóval lehet csak ezután lesz levonva a mani, addig várnak, hogy mindenki eldöntse mit akar.
topin
Na, nekem már le is vették
-34 925,96 HUF
Nyehehe, idén a 134.99 dolcsi simán olcsóbbra jött ki, mint tavaly a 129.99 😊
-36 893,76 HUF

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 947
Akinek automatikus megújitása van gamepassnél leemelte tnap az összeget?
patobranco
Nekem sem emelte le, az emailben 5 napot írtak erre az opcióra:
"Additionally, we wanted to let you know that your NFL Game Pass subscription is set to auto-renew in 5 days"

Szóval lehet csak ezután lesz levonva a mani, addig várnak, hogy mindenki eldöntse mit akar.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
kissé reménytelenül kérdezem, de nem tud valaki zamárdiban vagy a környéken egy helyet, ahol lehet éjjel sport1-et nézni? 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem még nem, de ahogy lesem, nem is feltétlen kellett volna tegnap
If you wish to take advantage of this lower price you will be billed on or around August 1st 2017 at 134.99 USD, and your 2017 Season Pro pass (previously Season Plus) will begin immediately.

több mint 6 éve
patobranco New Orleans Saints 9
Akinek automatikus megújitása van gamepassnél leemelte tnap az összeget?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Tervezem én is, hogy előfizetek vagy gamepass-ra vagy akkor a mystreamre. Engem elsősorban nfl, angol, spanyol bajnokság érdekelne (többek között). Ezekhez is szoktak lenne streamek? Köszönöm válaszod!
bogec7
Marmint football (soccer) bajnoksagra gondolsz? Mert akkor a valaszom igen. En itt Angliaban nyilvan elsosorban a Premier Leaguet kovetem, mert azokra a meccsekre ki is tudok menni eloben, ha ugy alakul. Minden nagyobb bajnoksag megy, nemcsak azok a meccsek, amiket a magyar sportcsatorna kivalaszt (egy idoben egy csatorna ugye egy meccset valaszt ki, te amelyiket akarod). illetve adjak a nemzetkozi meccseket is, BL, EB, VB, selejtezok, ertheto gondolom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
Mystream illetve Live 247 (ugyanaz).
En nem is tudom, hany eve hasznalom, meg haromt adta meg a linket. Bruce is ezt hasznalja evek ota, ez biztos. Nincs vele gond. Nagyon ritkan azert nem megy egy link, de hamar helyrehozzak. De leginkabb megy. Tobb link, tobb gepen is egyszerre. Nekem olyan gepem es netem van, hogy HDben futtatok 3-4 streamet egyszerre, es nem akad. De lehet Sdben is nezni, 16:9 vagy 4:3 aranyban.
Ami miatt en elofizetek egesz evekre, hogy minden mas is megy, nem csak NFL. Nekem a NASCAR, forma1, golf, snooker, egyetemi foci, Indycar a legfontosabb, de HBOig bezarolag a kutyafule is van (angolul, de sokminden megy nemet vagy spanyol hanggal is). Most mar nem is tudom mennyi stream fut osszesen, regen volt 24 majd 50, most talan 150, de lehet tobb. Vannak fix csatornak, amibol nekem az NFL network a legfontosabb, mert a fordulok utan ott adjak non-stop a meccsek vagott verzioit.
ulpianus
Tervezem én is, hogy előfizetek vagy gamepass-ra vagy akkor a mystreamre. Engem elsősorban nfl, angol, spanyol bajnokság érdekelne (többek között). Ezekhez is szoktak lenne streamek? Köszönöm válaszod!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Mystream illetve Live 247 (ugyanaz).
En nem is tudom, hany eve hasznalom, meg haromt adta meg a linket. Bruce is ezt hasznalja evek ota, ez biztos. Nincs vele gond. Nagyon ritkan azert nem megy egy link, de hamar helyrehozzak. De leginkabb megy. Tobb link, tobb gepen is egyszerre. Nekem olyan gepem es netem van, hogy HDben futtatok 3-4 streamet egyszerre, es nem akad. De lehet Sdben is nezni, 16:9 vagy 4:3 aranyban.
Ami miatt en elofizetek egesz evekre, hogy minden mas is megy, nem csak NFL. Nekem a NASCAR, forma1, golf, snooker, egyetemi foci, Indycar a legfontosabb, de HBOig bezarolag a kutyafule is van (angolul, de sokminden megy nemet vagy spanyol hanggal is). Most mar nem is tudom mennyi stream fut osszesen, regen volt 24 majd 50, most talan 150, de lehet tobb. Vannak fix csatornak, amibol nekem az NFL network a legfontosabb, mert a fordulok utan ott adjak non-stop a meccsek vagott verzioit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
 smoothstreams.tv/board/
A theshadow.site normális. Ha éppen nincs élő előfizetésed, akkor odairányít. A fórumhoz kérned kell egy kódot, de azt már meg nem mondom hogyan, mert fejből nem megy. A legegyszerűbb, ha írsz nekik egy üzenetet.
több mint 6 éve
pasztortomi 9
...ugye nem jelent gondot, nem vész el a regisztrációm x idő után, ha nem fizetek elő?
Én is hónapokkal korábban regisztáltam és nem jelentett gondot, hogy csak később fizettem elő, de persze ez változhat. Érdemes regisztálni a fórumba is. Szerintem ott megmondják biztosra. Vagy írni nekik egy üzenetet. Elég hamar válaszolnak minden kérdésre.
piocasember
szuper, köszi. fórum elérhetőséget tudnál küldeni? az oldalon sehol sem találom. illetve az is rendeltetészerű, hogy a theshadow.site című oldalra irányít át?
több mint 6 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
...ugye nem jelent gondot, nem vész el a regisztrációm x idő után, ha nem fizetek elő?
Én is hónapokkal korábban regisztáltam és nem jelentett gondot, hogy csak később fizettem elő, de persze ez változhat. Érdemes regisztálni a fórumba is. Szerintem ott megmondják biztosra. Vagy írni nekik egy üzenetet. Elég hamar válaszolnak minden kérdésre.
több mint 6 éve
pasztortomi 9
mystreamsről frissebb vélemények?
Én három hónapja használom. Semmi gond nincs vele. Nem átverés. Paypallal fizettem. Mondjuk minden hónapban kikapcsolom azt az opciót, hogy ne fizessen elő újra automatikusan, mert ki tudja meddig van rá szükségem. Kiváló minőségben jön, nem akad. Van hozzá mobilalkalmazás, és mobilról vagy a gépről Google Chromecast segítségével fut a nagy tévén. Tűéles a kép. Ég és földa különbség az eddig végigszenvedett online streamek és e között. Rengeteg sportközvetítés van és persze nemcsak NFL, úgyhogy jobban megéri, mint a Gamepass.
piocasember
ez jól hangzik, köszi. egyelőre csak az oldalra regisztráltam, előfizetni csak ősszel szeretnék. ez ugye nem jelent gondot, nem vész el a regisztrációm x idő után, ha nem fizetek elő?
több mint 6 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
mystreamsről frissebb vélemények?
Én három hónapja használom. Semmi gond nincs vele. Nem átverés. Paypallal fizettem. Mondjuk minden hónapban kikapcsolom azt az opciót, hogy ne fizessen elő újra automatikusan, mert ki tudja meddig van rá szükségem. Kiváló minőségben jön, nem akad. Van hozzá mobilalkalmazás, és mobilról vagy a gépről Google Chromecast segítségével fut a nagy tévén. Tűéles a kép. Ég és földa különbség az eddig végigszenvedett online streamek és e között. Rengeteg sportközvetítés van és persze nemcsak NFL, úgyhogy jobban megéri, mint a Gamepass.
több mint 6 éve
pasztortomi 9
Sziasztok,
mystreamsről frissebb vélemények? régóta vadászok valami megfizethető lehetőségre, itt meg épp nyitva van a regisztráció. olvastam lennebb, hogy egy ideig leállt, azóta nincs gond vele? van aki jelenleg is elő van fizetve, működik, megbízható, nem kamu stb.?
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 795 — nabege2@yahoo.com
most kaptam mailt, hogy 135 dollár lesz az automatikus újítás.
adam77
8-kor kikopiztam, hogy bemásolom ide is... cavinton kell😕

We’re excited to announce that we’re rolling out a new NFL Game Pass platform for the 2017 season. It’s exclusively for European fans and will be brought to you by a new service provider.

We have a new home at www.nflgamepass.com which is available now on PC, Mac, smartphone and tablet web browsers. We are continuing to update the NFL content archive, plus adding new features before the start of the 2017 season. Your new, dedicated NFL Game Pass mobile and connected TV apps will be available by August 1st. We’ve also listened to our 2016 season subscribers and will be adding new functionality to make NFL Game Pass better than ever in 2017.
Auto-Renew
Additionally, we wanted to let you know that your NFL Game Pass subscription is set to auto-renew in 30 days. We’re excited to announce that we will once again offer a lower price to all returning Season Pass subscribers from 2015 of 33% relative to the standard price in Hungary. If you wish to take advantage of this lower price you will be billed on or around August 1st 2017 at 134.99 USD, and your 2017 Season Pro pass (previously Season Plus) will begin immediately.

If you no longer wish to continue your access to NFL Game Pass, you can cancel your subscription in one of two ways:

Sign in to your NFL Game Pass account at  www.nflgamepass.com/en
a. Go to the Account icon on the top right of the screen.
b. Click “Manage Your Account”.
c. Click “Stop” under Auto-Renewal.
If you’re experiencing difficulties, please contact customer service by visiting this link and filling out the form.


We’ve also made changes to our Terms and Conditions and you can read them in full here.

Only 68 days until the new season, get excited!

NFL Game Pass Europe
több mint 6 éve
adam77 New Orleans Saints 633
most kaptam mailt, hogy 135 dollár lesz az automatikus újítás.
több mint 6 éve
adam77 New Orleans Saints 633
tudja esetleg valaki, hogy milyen díjjal lehet számítani a gamepass automatikus megújulásakor idén?
új belépőknél (július 6.) 199 dollárt ír a honlap season pro előfizetésre. más opciók és árak sincsenek, mint korábban.
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 244
Csak szólok, hogy most ingyenes a GamePass (június 15-ig ), COMPLIMENTARY TRIAL van, ha valaki NFL Networköt akar nézni, esetleg nosztalgiázni az elmúlt szezon(ok)ról akkor még bankkártya sem kell hozzá, csak egy NFL.comos regisztráció.

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Akkor te is átkerültél oda? Mert én alapból is ott voltam és erről nem hallottam semmit! 😊
Bruce
Nem volt valasztasom. A Mystream nem mukodott, de nekem volt elo elofizetesem, es nezni akartam a meccseket. Zokkenomentesen ment, azota ott nezem. De mivel a menu es minden teljesen ugyanaz, semmi valtozas nincs, kiveve, hogy mas a szerver a cimsorban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Elvileg nyitott a regisztráció a  mystreams.tv/ -n

A részleteket nem tudom, csak megláttam.
Bruce
Par hete leallt az oldal, es mindenkit ingyen atvettek az amcsi nagytesohoz (live247). Gondolom ezert, mivel most megsicsak mukodik, de a regi tagok mar atmentek.
ulpianus
Akkor te is átkerültél oda? Mert én alapból is ott voltam és erről nem hallottam semmit! 😊
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Elvileg nyitott a regisztráció a  mystreams.tv/ -n

A részleteket nem tudom, csak megláttam.
Bruce
Par hete leallt az oldal, es mindenkit ingyen atvettek az amcsi nagytesohoz (live247). Gondolom ezert, mivel most megsicsak mukodik, de a regi tagok mar atmentek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Elvileg nyitott a regisztráció a  mystreams.tv/ -n

A részleteket nem tudom, csak megláttam.