Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 6 éve
mike5150 15
Nem gyakori. Bar nehez megmondani mi a gond, mert mondjuk melyik csatronarol beszelsz, mikor? Volt program elvben? Nem mindig van 150 program. Azert van ennyi, mert hetvegen rengeteg sportesemeny van.
Mert ha mindegyiken elment Az adas (bar ezt nem irtad), az egesz mas. Akkor vagy nalad van problema, vagy megkerded a mystreamstol. Szoktak valaszolni normalis hangnemu keresekre, nekem mindig segitokeszek voltak. Ott foleg nem art ha pontosabban leirod mi is a gondod. Nem basztatasbol mondom, de Igy tenyleg nehez konkret valaszt adni.
ulpianus
bocsi, nem írtam,
de az összesnél elment, végig nyomtam kínomban próbából

reggelre visszajött ahol műsort is jelzett
ozibozi
most nekem is elszállt minden.
az egész képernyő, minden egyes csatornánál fekete kivétel nélkül... 😕
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Nem gyakori. Bar nehez megmondani mi a gond, mert mondjuk melyik csatronarol beszelsz, mikor? Volt program elvben? Nem mindig van 150 program. Azert van ennyi, mert hetvegen rengeteg sportesemeny van.
Mert ha mindegyiken elment Az adas (bar ezt nem irtad), az egesz mas. Akkor vagy nalad van problema, vagy megkerded a mystreamstol. Szoktak valaszolni normalis hangnemu keresekre, nekem mindig segitokeszek voltak. Ott foleg nem art ha pontosabban leirod mi is a gondod. Nem basztatasbol mondom, de Igy tenyleg nehez konkret valaszt adni.
ulpianus
bocsi, nem írtam,
de az összesnél elment, végig nyomtam kínomban próbából

reggelre visszajött ahol műsort is jelzett
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Nem gyakori. Bar nehez megmondani mi a gond, mert mondjuk melyik csatronarol beszelsz, mikor? Volt program elvben? Nem mindig van 150 program. Azert van ennyi, mert hetvegen rengeteg sportesemeny van.
Mert ha mindegyiken elment Az adas (bar ezt nem irtad), az egesz mas. Akkor vagy nalad van problema, vagy megkerded a mystreamstol. Szoktak valaszolni normalis hangnemu keresekre, nekem mindig segitokeszek voltak. Ott foleg nem art ha pontosabban leirod mi is a gondod. Nem basztatasbol mondom, de Igy tenyleg nehez konkret valaszt adni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
és olyankor mi van, mikor 1 órán keresztűl csak fekete képernyő jön be??? ez gyakori? pénzért, mert ingyenesen elmegy 😕 mystreams 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Sziasztok!!!

MyStream - ről kérnék segítséget
- Ha én 1 magam 1 - email címről regisztrálok, azt egyszerre 2 db gépről lehet nézni, nem tilt le? (egyik én, másik testvérem, másik városból), Lehet be jelentkezni egyszerre?

Nagyon köszönöm a segítséget! Pacsi Szevasztok
jamesharrison92
Nem tilt le. Nem tudom kell-e jelezni az adminnak, en nem szoktam.
Sziasztok! Én is regisztráltam a mystreamsre, és tegnap este már tudtam is nézni a Colts meccset😊 Viszont azt nem igazán értem, hogy van egy "full schedule" nevű fül, ami szerintem arra lenne hivatott hogy a tv műsort írja, azaz h melyik csatornán éppen mi van. Na itt elvétve látok csak pár dolgot kiirva néha. Ez azt jelenti, hogy nekem kellene utánanéznem, hogy melyik meccset mikor melyik csatornán kell keresni, vagy van valahol esetleg értelmezhető műsorújság erre a 150 csatornára?
Egyébként 1 napos felhasználóként én is elégedett vagyok, 75 dollárért az előszezontól a Super Bowlig gyakorlatilag mindent meg tudok nézni amit csak akarok, remek minőségben, nem is értem miért szenvedtem eddig a sok szakadozó homályos streammel 😊
köszi előre is
mike5150
A fix csatornaknak van sajat fix musorujsagja. De peldaul a Cinemax vagy HBO nyilvan a sajatjati osszecsoportositja. Nemtom megeri-e faradozni vele? En sportot nezek 90+ -%ban, szal a mozicsatornakra csak osszevissza kapcsolgatok azt vagy talalok valamit, vagy a Netflixre valtok. En igy. De peldaul tegnap neztem a sarkany kozbelepet, elotte a Szamkivetettet, a fenti nem tul kifinomult modszerrel. Illetve a parom ugyis rakapcsol az ID vagy mi tevere, ahol nonstop gyilkosok eleterol van szo, marha unalmas, de o azt szereti. Meg azert sem kell nekem musorujsag, mert tudom elore, mikor jatszik az Arsenal vagy a Chiefs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Hali! Egy kis segítség kéne... regisztráltam az NFL game pass-re és (7nap ingyen) majd szeretném nézni a szezont, de hol tudom beállítani, hogy csak a saját csapatomra vagyok kiváncsi és ne vonják le mind a 200USD-t csak a csökkentett összeget??
nagir
Ha jól tudom az általad leírt "follow your team" opció megszűnt, így csak a 200 dolláros all in csomag van.
Kexandro
köszi, akkor hiába kerestem....



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Hali! Egy kis segítség kéne... regisztráltam az NFL game pass-re és (7nap ingyen) majd szeretném nézni a szezont, de hol tudom beállítani, hogy csak a saját csapatomra vagyok kiváncsi és ne vonják le mind a 200USD-t csak a csökkentett összeget??
nagir
Ha jól tudom az általad leírt "follow your team" opció megszűnt, így csak a 200 dolláros all in csomag van.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Hali! Egy kis segítség kéne... regisztráltam az NFL game pass-re és (7nap ingyen) majd szeretném nézni a szezont, de hol tudom beállítani, hogy csak a saját csapatomra vagyok kiváncsi és ne vonják le mind a 200USD-t csak a csökkentett összeget??



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
jamesharrison92 3
Sziasztok!!!

MyStream - ről kérnék segítséget
- Ha én 1 magam 1 - email címről regisztrálok, azt egyszerre 2 db gépről lehet nézni, nem tilt le? (egyik én, másik testvérem, másik városból), Lehet be jelentkezni egyszerre?

Nagyon köszönöm a segítséget! Pacsi Szevasztok
több mint 6 éve
mike5150 15
Sziasztok! Én is regisztráltam a mystreamsre, és tegnap este már tudtam is nézni a Colts meccset😊 Viszont azt nem igazán értem, hogy van egy "full schedule" nevű fül, ami szerintem arra lenne hivatott hogy a tv műsort írja, azaz h melyik csatornán éppen mi van. Na itt elvétve látok csak pár dolgot kiirva néha. Ez azt jelenti, hogy nekem kellene utánanéznem, hogy melyik meccset mikor melyik csatornán kell keresni, vagy van valahol esetleg értelmezhető műsorújság erre a 150 csatornára?
Egyébként 1 napos felhasználóként én is elégedett vagyok, 75 dollárért az előszezontól a Super Bowlig gyakorlatilag mindent meg tudok nézni amit csak akarok, remek minőségben, nem is értem miért szenvedtem eddig a sok szakadozó homályos streammel 😊
köszi előre is
több mint 6 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
Regisztráltam mystreamre és az lenne a kérdésem, hogy csak paypass accal lehet fizetni vagy elég ha van egy dombornyomott kártyám?
ervinator
Ha Paypasszal nem is, de Paypallal tudsz fizetni 😀 Sajnos kártyával nem lehet!
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Regisztráltam mystreamre és az lenne a kérdésem, hogy csak paypass accal lehet fizetni vagy elég ha van egy dombornyomott kártyám?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Sziasztok,
Lenne egy kérdèsem,a mystream fix tv csatornák vannak csak vagy linkek is ahol fixen elérhető egy csapat összes meccse?
Az Eagles meccseit szeretném nèzni csak game passen mar nincs ilyen opcio😊
Rob85
Van vagy 100 csatorna.Egyszerre nem is online mind. Össze -vissza szokták rápakolni, hogy mikor melyiken adnak meccseket, de mindent leadnak. (szinte minden sport fut a Nascartól kezdve a gyeplabdáig ) Vannak azért fix helyű csatornák is..ESPN,NFL Network...stb. Mindig látod a kínálatban,hogy az adott meccs melyik csatornán megy HD-ben vagy rosszabb minőségben. Van androidos alkalmazás is, de a böngészőn keresztül is indul ha telefonról nézed.
Az ára sztem oké...bár tavaly is és azelőtt is volt 1-2 alkalom amikor nem a legmegbízhatóbban működött az oldal.(vasárnap este 7-től hajlamos akadozni a nagy leterheltség miatt és volt, hogy csak rosszabb minőségben volt nézhető....de még ez is jobb mint az ingyen stream) Ennek ellenére még kitartok...bár az elmúlt szezonban azért rendre jöttek ingyen is a jobbnál jobb streamek( gondolok itt a youtube-os közvetítésekre) Időben a sport tv-s live mindig előrébb van a mystreamsesnél(ha ugyanazt a meccset nézed) , de előrébb van a többi ingyenes streamnél...Remélem segítettem. 😊
Greengo
Köszi szépen!✋✋✋✋✋✋
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Sziasztok,
Lenne egy kérdèsem,a mystream fix tv csatornák vannak csak vagy linkek is ahol fixen elérhető egy csapat összes meccse?
Az Eagles meccseit szeretném nèzni csak game passen mar nincs ilyen opcio😊
Rob85
Van vagy 100 csatorna.Egyszerre nem is online mind. Össze -vissza szokták rápakolni, hogy mikor melyiken adnak meccseket, de mindent leadnak. (szinte minden sport fut a Nascartól kezdve a gyeplabdáig ) Vannak azért fix helyű csatornák is..ESPN,NFL Network...stb. Mindig látod a kínálatban,hogy az adott meccs melyik csatornán megy HD-ben vagy rosszabb minőségben. Van androidos alkalmazás is, de a böngészőn keresztül is indul ha telefonról nézed.
Az ára sztem oké...bár tavaly is és azelőtt is volt 1-2 alkalom amikor nem a legmegbízhatóbban működött az oldal.(vasárnap este 7-től hajlamos akadozni a nagy leterheltség miatt és volt, hogy csak rosszabb minőségben volt nézhető....de még ez is jobb mint az ingyen stream) Ennek ellenére még kitartok...bár az elmúlt szezonban azért rendre jöttek ingyen is a jobbnál jobb streamek( gondolok itt a youtube-os közvetítésekre) Időben a sport tv-s live mindig előrébb van a mystreamsesnél(ha ugyanazt a meccset nézed) , de előrébb van a többi ingyenes streamnél...Remélem segítettem. 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
ozibozi linkje annyira jó volt, hogy még egy spammert is sikerült bevonzania vele...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.nflhdtv.com/
30dollárért?! vagy ez csak élőben nézhető? felvételről nem,igaz?

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Sziasztok,
Lenne egy kérdèsem,a mystream fix tv csatornák vannak csak vagy linkek is ahol fixen elérhető egy csapat összes meccse?
Az Eagles meccseit szeretném nèzni csak game passen mar nincs ilyen opcio😊
Rob85
Elobbi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Sziasztok,
Lenne egy kérdèsem,a mystream fix tv csatornák vannak csak vagy linkek is ahol fixen elérhető egy csapat összes meccse?
Az Eagles meccseit szeretném nèzni csak game passen mar nincs ilyen opcio😊
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Meggyőztetek a mystreamsről, előfizettem én is.
tenorx
mennyi volt végül?
Kenny
21k forintban, de én zlotyban fizettem 😀 Szóval ki tudja mennyi lenne a sima huf-usd konverzió.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Meggyőztetek a mystreamsről, előfizettem én is.
tenorx
mennyi volt végül?

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Meggyőztetek a mystreamsről, előfizettem én is.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
A napokban en is regisztraltam/elofizettem a mystreamsre, es elkepesztoen nagy meglepetes, gyakorlatilag majdnem le is mondhatnam a hagyomanyos TV elofizetesemet; kb 150 csatorna, fasza minoseg, mobil app ahogy elottem is irtak, szoval nagyon kiraly. Ha valaki gondolkozik gamepass-on szerintem csekkolja ezt mert minden teren megeri.
Kexandro
A 7es csatornan fixen megy az NFL network. Mikor hazaerek egybol belovom. most epp a Texans-Panthers mecset ismetlik. Azt akarom mondani, nemcsak a kiirt elo meccsek vannak, hanem fix csatornak is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
Sziasztok,
Ten Yard Tracker-en tudja valaki, hogy mikor lesz újra nyitott a regisztráció?
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
A napokban en is regisztraltam/elofizettem a mystreamsre, es elkepesztoen nagy meglepetes, gyakorlatilag majdnem le is mondhatnam a hagyomanyos TV elofizetesemet; kb 150 csatorna, fasza minoseg, mobil app ahogy elottem is irtak, szoval nagyon kiraly. Ha valaki gondolkozik gamepass-on szerintem csekkolja ezt mert minden teren megeri.
több mint 6 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Szevasztok!
Aki kapott "megujito" levelet az NFL-tol,az akkor kapta datumilag,amikor tavaly elofizetett? ( tehat,ha 1 eve aug.1en fizettel,akkor most is akkor - aug.1- kapod a levelet)
Azert kerdezem,mert en eddig semmit nem kaptam,viszont egy eve,csak szeptember 20-an fizettem elo.
Most viszont,amikor telepitettem az uj alkalmazast es beleptem,akkor a kb.56.000 forintos dijat irja - mint tavaly- ,ami NAGYON durva lenne!!!!

Koszi a valaszt !