Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 6 éve
CapryG Arizona Cardinals 9
Lehet hogy a beállításokkal lenne érdemes valamit trükközni.
Kexandro
Én a Cardinals meccset néztem mystream.tv-n és néha, nem párhuzamosan, belenéztem a JAX meccsbe. Mindkettő akadt, már az elejétől fogva. Viszont, elkezdtem a beállításokat nyomkodni. Tudom, azt írják, hogy válasszam a hozzám legközelebb eső szervert, viszont ez akadt. A holland szerverek úgyszintén, az angol dettó. Gondoltam, tegyünk egy próbát az amcsi szerverekkel, ééés..., akadás nélkül hozta a meccset. (PHX, AZ szerveren voltam stílusosan 😊) Aztán próbaképp visszatértem az EU szerverekre, levettem a HD minőséget HQ-ra, így már akadás nélkül ment, viszont a HQ kb. youtube live stream szint (talán kicsit jobb, de nem számottevő) Az LQ , nagyjából firstrow steam szint, így az már tényleg nem opció.

amíg van youtoube is addig pénzkidobás, én se tudok 2 meccset nézni vele élvezhetően, de a 2-3 stream meg akadálymentesen megy vele... dobom is ha lejár... 😕
ozibozi
Persze, lehet úgy is értékelni, hogy így pénzkidobás, mert nem jobb, mint a youtube (ami HQ-nál igaz, LQ-nál meg főleg) viszont ha az NFL elkezdi irtani az online streamet, akkor szerintem a youtube linkek az elsők között lesznek, amit kilőnek. Egyenlőre nálam "az adjunk neki fejlődési időt, lehetőséget" kategória.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
amíg van youtoube is addig pénzkidobás, én se tudok 2 meccset nézni vele élvezhetően, de a 2-3 stream meg akadálymentesen megy vele... dobom is ha lejár... 😕
ozibozi
Az atlanta meccs nézhetetlen volt tegnap rajta pl.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Taz New York Giants 349
Lassan 4 hónapja van előfizetésem a mystreams.tv-n. A Digi leggyorsabb netjével nézem. Egész nyáron semmi gond nem volt. Ment a baseball, a rugby, tenisz stb., de most, hogy elkezdődött az NFL, már látszik, hogy ez a legnépszerűbb sportág. Gyakorlatilag ahány meccsre kapcsoltam, mindegyik akadozott. Úgy tűnik minden sportágra jó, de az NFL nagy falat neki. Mivel eddig folyamatosan néztem hónapokon át, szinte minden nap és nem emlékszem, hogy egyszer is megállt volna a kép, ezért gyanús lenne, ha a netem miatt akadozna. Másnak volt mai ilyen tapasztalata? Detroit - Arizona és Browns - Steelers meccseket néztem felváltva. MIndegyik idegesítően akadozott. Gyakorlatilag nem volt olyan perce a meccsnek, ahol ne állt volna meg legalább egyszer másodpercekre a kép. 😕
piocasember
Két meccset néztem tegnap a Mystreams.tv-n, Raiders - Titans ( egyszer akadt meg ), Giants - Cowboys akadás nélkül ment.
Viszont szombaton szerettem volna Ncaa meccset nézni, akkor egyik csatorna se jött be.
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Érdekes mert én is hasonlót tapasztaltam tegnap a mystreams-en, tabletről viszont gyakorlatilag egyszer sem akadt meg. Lehet hogy a beállításokkal lenne érdemes valamit trükközni.
több mint 6 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
Köszi szépen, mindkettőtöknek. Mondjuk lehet, hogy félreérthető voltam. Nem egyszerre próbáltam nézni a kettőt. Úgy értem, mindig csak egy ablakban futott egy meccs, de úgyis akadozott.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
amíg van youtoube is addig pénzkidobás, én se tudok 2 meccset nézni vele élvezhetően, de a 2-3 stream meg akadálymentesen megy vele... dobom is ha lejár... 😕
több mint 6 éve
jamesharrison92 3
Üdv.
Igen, nálam dettó. Browns - Steelers game ment, az elején főleg akadozott, de a 2.negyedtől kicsit jobb volt. Nekem is a net tökéletes....
Hála istennek népszerű az NFL, ennek kell örülni 😀
több mint 6 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
Lassan 4 hónapja van előfizetésem a mystreams.tv-n. A Digi leggyorsabb netjével nézem. Egész nyáron semmi gond nem volt. Ment a baseball, a rugby, tenisz stb., de most, hogy elkezdődött az NFL, már látszik, hogy ez a legnépszerűbb sportág. Gyakorlatilag ahány meccsre kapcsoltam, mindegyik akadozott. Úgy tűnik minden sportágra jó, de az NFL nagy falat neki. Mivel eddig folyamatosan néztem hónapokon át, szinte minden nap és nem emlékszem, hogy egyszer is megállt volna a kép, ezért gyanús lenne, ha a netem miatt akadozna. Másnak volt mai ilyen tapasztalata? Detroit - Arizona és Browns - Steelers meccseket néztem felváltva. MIndegyik idegesítően akadozott. Gyakorlatilag nem volt olyan perce a meccsnek, ahol ne állt volna meg legalább egyszer másodpercekre a kép. 😕
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Az nflhdtv.net nem ugyanaz, mint a fentiek. Sikerült lemásolniuk a gamepass oldalát 😊 Jó kérdés, hogy mit nyújt. 22 dollár 1 hónap, de akcióznak az éves előfizuval 30 dolcsiért - az kb. 8 ezer pénz, ami túl szép, hogy igaz legyen. + 22 dolcsi egy hónap, 30 meg egy év, ez így eléggé lehúzásgyanús.
CapryG
Hát, nekem sok bizodalmam nincs feléjük... Megpróbáltam mind a nyelvet, mind a pénznemet megváltoztatni, de nem engedi, eléggé kamu gyanús az oldal...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Kis segítséget szeretnék kérni tőletek:
megújítottam live247tv előfizetésemet de nem jön be az oldal belépő felülete,folyamatosan a members.armhosting.ca oldalra irányít hogy változtassam meg a jelszavamat de már meg is tettem, írja is hogy él az előfizetés megújítása de ennyi....valakinek valamilyen ötlet/tipp hogy milyen linken próbálkozzak?
Joco
Lehet, hogy van rá jobb módszer, de én azt szoktam csinálni, hogy törlöm a böngészési előzményeket.
piocasember
Köszönöm a tippet,sikerült 😊

több mint 6 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
Kis segítséget szeretnék kérni tőletek:
megújítottam live247tv előfizetésemet de nem jön be az oldal belépő felülete,folyamatosan a members.armhosting.ca oldalra irányít hogy változtassam meg a jelszavamat de már meg is tettem, írja is hogy él az előfizetés megújítása de ennyi....valakinek valamilyen ötlet/tipp hogy milyen linken próbálkozzak?
Joco
Lehet, hogy van rá jobb módszer, de én azt szoktam csinálni, hogy törlöm a böngészési előzményeket.
több mint 6 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Kis segítséget szeretnék kérni tőletek:
megújítottam live247tv előfizetésemet de nem jön be az oldal belépő felülete,folyamatosan a members.armhosting.ca oldalra irányít hogy változtassam meg a jelszavamat de már meg is tettem, írja is hogy él az előfizetés megújítása de ennyi....valakinek valamilyen ötlet/tipp hogy milyen linken próbálkozzak?

több mint 6 éve
CapryG Arizona Cardinals 9
Sziasztok !
Próbáltam értelmezni a korábban írtakat de összezavarodtam
"mystream" vagy mystreams pontosan a  www.mystreams.tv/ ?
És ez mitől ugyanaz mint a  www.247tvstream.com/ ? Vagy függetlenek?
Illetve a  nflhdtv.net/ jellemzése kapcsán  www.247tvstream.com/-t jellemeztétek...

Akkor melyik melyik?
Illetve a mystream =  www.mystreams.tv/ ?

Előre is köszi !
Dompi
Szia! Van a www.mystreams.tv és van a www.live247.tv. Ez a kettő ugyanaz a csapat, csak más szerver (mint ahogy ulpianus írta - az ázsiai szerver úgy emlékszem smoothstreams.tv)

A www.247stream.com az más. Megnéztem, lehet regelni rá. 1 hónap 12, 3 hónap 27, egy év 52 dolcsi. Hogy ebben mi van benn, nem tudom.

Az nflhdtv.net nem ugyanaz, mint a fentiek. Sikerült lemásolniuk a gamepass oldalát 😊 Jó kérdés, hogy mit nyújt. 22 dollár 1 hónap, de akcióznak az éves előfizuval 30 dolcsiért - az kb. 8 ezer pénz, ami túl szép, hogy igaz legyen. + 22 dolcsi egy hónap, 30 meg egy év, ez így eléggé lehúzásgyanús.

Én régebben fent voltam a www.kingofstreams.com-on, de egyrészt rendszeresen akadozott, másrészt 10 font havonta és kevesebbet tud, mint a többiek.

Volt még szó a Reborn4hd-ról (betelt, nem lehet regelni) és biztos van jónéhány ilyen oldal, keresni kell. Azt tudom tanácsolni, hogy ahova tudsz és akarsz, regisztrálj be, fizess ki egy hónapot, ez kb. 3-5 ezer forint körül lesz, és nézd meg hogy mit nyújt ezért. Ha nem éri meg, akkor sokat nem buktál. Én most a mystreams-on vagyok fenn. Amire nekem kell, arra megfelel. Nyitva van a regisztráció.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Sziasztok !
Próbáltam értelmezni a korábban írtakat de összezavarodtam
"mystream" vagy mystreams pontosan a  www.mystreams.tv/ ?
És ez mitől ugyanaz mint a  www.247tvstream.com/ ? Vagy függetlenek?
Illetve a  nflhdtv.net/ jellemzése kapcsán  www.247tvstream.com/-t jellemeztétek...

Akkor melyik melyik?
Illetve a mystream =  www.mystreams.tv/ ?

Előre is köszi !
Dompi
A mystream EU szerver, a live247 USA szerver, de ugyanaz a ceg. Meg van egy kinai szerveruk is. A felulet ugyanaz, minden ugyanaz. Egyik elofizetes atviheto (idonkent) a masik weboldalra peladul.

A harmadik (nflhdtv) sztem mas ceg, azt nem probaltam soha.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Dompi 1
Sziasztok !
Próbáltam értelmezni a korábban írtakat de összezavarodtam
"mystream" vagy mystreams pontosan a  www.mystreams.tv/ ?
És ez mitől ugyanaz mint a  www.247tvstream.com/ ? Vagy függetlenek?
Illetve a  nflhdtv.net/ jellemzése kapcsán  www.247tvstream.com/-t jellemeztétek...

Akkor melyik melyik?
Illetve a mystream =  www.mystreams.tv/ ?

Előre is köszi !
több mint 6 éve
nelson1 Green Bay Packers Oregon Ducks 11
 www.nflhdtv.com/
30dollárért?! vagy ez csak élőben nézhető? felvételről nem,igaz?
braxa88
Erről van vkinek tapasztalata? Megbízható?
30 dodoért egy évet hirdet, élő hdminden meccs, és condensed videók...200+ csatona/78+sport...kicsit hihetetlennek tűnik.
reborn-hoz hasonló van még?
Pari
Szia! Én előfizettem és tényleg rengeteg élő csatorna van, ebből sok HD , viszont a condensed videókat nem találtam az oldalon, talán ha elindul az alapszakasz. Ja és az oldal címe:  www.247tvstream.com

Szerkesztette: nelson1
több mint 6 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
Mystream-nél tudja valaki, hogyan lehet adást rögzíteni merevlemezre? A fórumon írnak valamit, de annyira sajnos nem tudok angolul.
több mint 6 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Hello!

Akinek game passe van, ebben az új verzióban hol lehet átállítani a display resolutiont?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
 www.nflhdtv.com/
30dollárért?! vagy ez csak élőben nézhető? felvételről nem,igaz?
braxa88
Erről van vkinek tapasztalata? Megbízható?
30 dodoért egy évet hirdet, élő hdminden meccs, és condensed videók...200+ csatona/78+sport...kicsit hihetetlennek tűnik.
reborn-hoz hasonló van még?

Szerkesztette: Pari
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Reborn4hd t tudom még ajánlani, 70 dollár az éves előfizetés, minden meccshez van élő link és kb 3hétig vissza is lehet nézni mindet.
kapitnono
ott most nincs reg sajna 😕
ozibozi
most néztem csak, sajnos ott teltház lett.
Én tavaly regisztráltam oda 70 dollárért kínálták a teljes szezont, előszezontól a super bowlig.
Minden meccshez van élő link, és a meccsek után kb.: 2-3 órával már fent is van a vágott reklám nélküli verzió, és a 40 perces condensed verzió is, amelyeket kb 3 hétig még vissza lehet nézni.
Jó minőségű HD verzió 60 fps-el, és ugyanúgy el lehet érni xbox-on telefonon vagy egyéb eszközölön mint a game-passt, csak kb 130 dollárral olcsóbb.
Kár érte hogy már nem lehet regisztrálni, pedig jó kis oldal.


több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Reborn4hd t tudom még ajánlani, 70 dollár az éves előfizetés, minden meccshez van élő link és kb 3hétig vissza is lehet nézni mindet.
kapitnono
ott most nincs reg sajna 😕
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Reborn4hd t tudom még ajánlani, 70 dollár az éves előfizetés, minden meccshez van élő link és kb 3hétig vissza is lehet nézni mindet.


több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Nekem most is megy minden. Nalam az volt nemreg, hogy lefagytak a csatornak 10 perc utan. Aztan rajottem, hogy frissitenem kell a Flash playert, es azota nem fagy meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
most pl az állandó csatornák nfl.com espn tsn stb feketék
de a krikett a lovak és a golf legalább mindig elérhető 😊)))))))))))))))))))))
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Hazamegyek, oszt' jol megnezem. Tegnap nekem jó volt, itteni ido szerint. 15-23 kozt. Asszony legalabbis nem reklamalt.
Van gond neha, de eleg ritkan. De lehet nekik irni, azert ha naponta kiesik egy ora minden csatornan, az nem normalis.


Állat vagyok, ami enni kér...