Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Amúgy a CBS oldalán mióta lehet ingyenesen nézni a SEC meccseket? A TENN-BAMA meccset nézem, a streamek akadtak mondom megnézem már hogy hátha megy Hola VP-vel a CBS hivatalos streamje és mit ad isten? Még Hola sem kell hozzá...
mmdan
évek óta 😉 minden héten a CBS által közvetített SEC rangadót + az Army vs Navy-t az alapszakasz végén és a Sun Bowlt

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
Amúgy a CBS oldalán mióta lehet ingyenesen nézni a SEC meccseket? A TENN-BAMA meccset nézem, a streamek akadtak mondom megnézem már hogy hátha megy Hola VP-vel a CBS hivatalos streamje és mit ad isten? Még Hola sem kell hozzá...
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Sziasztok! Egy érdekes problémám van a game passel az utóbbi 2 hétben. Az itthoni wifi hálózatról nem játsza le a meccseket ("The video is temporarly not available, please try again shortly). Ez jelentkezik több laptopon, böngészőben és az iphone-os app-ben is. Amikor lelépek a wifi hálózatról, a mobil app simán játsza a videót. Az itthoni routerben és szolgáltatóban semmi változás nem történt, nem tudok rájönni mi lehet a baj. Valakinek nincs tippje erre? (Írtam már nekik is, de természetesen basznak válaszolni....) Nagyon köszi!
Cooltiszo
Nekem ugyanez a hibám van, próbáltam mindent amit lehet. Flash reset, router reset, router szoftverfrissítés, DNSflush, direkt megadtam másik DNS szervert is hogy ne onnan menjen, router tűzfalán átengedtem minden GamePass-el kapcsolatos dolgot, próbáltam Smart Tv-n, PS4-en, asszony gépén, céges laptopon, mindenhol. Ahogy átlépek mobilnetre, ragyogóan megy. Lövésem sincs mi lehet, ebből adódik, hogy valószínűleg valami nagyon triviális lesz és túlgondolom. Jeleztem már a GamePass-nek, dehát a support náluk nem igazán működik, vagy csak nagyon nagyon lassan.
Gabesz92
Akkor jo hirem van 😊 nekem digi netem van es tegnap kb 1 orat teloztam az ugyfelszolgalattal es vegul rajottek a problemara: tavaly osz ota NAT-oljak az IP-ket ( nem ertek hozza, csak ezutan olvastam utana), ami eddig nem volt baj, de 2 hete vmit frissitettek a GP-sek es azota ez a baja. Ma reggelre a Digi kiszedte az IP cimem a NAT-bol es mukodik is mint a kisangyal! Remelem segit meg idoben neked is!

Szerkesztette: Cooltiszo
több mint 6 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Sziasztok! Egy érdekes problémám van a game passel az utóbbi 2 hétben. Az itthoni wifi hálózatról nem játsza le a meccseket ("The video is temporarly not available, please try again shortly). Ez jelentkezik több laptopon, böngészőben és az iphone-os app-ben is. Amikor lelépek a wifi hálózatról, a mobil app simán játsza a videót. Az itthoni routerben és szolgáltatóban semmi változás nem történt, nem tudok rájönni mi lehet a baj. Valakinek nincs tippje erre? (Írtam már nekik is, de természetesen basznak válaszolni....) Nagyon köszi!
Cooltiszo
Nekem ugyanez a hibám van, próbáltam mindent amit lehet. Flash reset, router reset, router szoftverfrissítés, DNSflush, direkt megadtam másik DNS szervert is hogy ne onnan menjen, router tűzfalán átengedtem minden GamePass-el kapcsolatos dolgot, próbáltam Smart Tv-n, PS4-en, asszony gépén, céges laptopon, mindenhol. Ahogy átlépek mobilnetre, ragyogóan megy. Lövésem sincs mi lehet, ebből adódik, hogy valószínűleg valami nagyon triviális lesz és túlgondolom. Jeleztem már a GamePass-nek, dehát a support náluk nem igazán működik, vagy csak nagyon nagyon lassan.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Sziasztok! Egy érdekes problémám van a game passel az utóbbi 2 hétben. Az itthoni wifi hálózatról nem játsza le a meccseket ("The video is temporarly not available, please try again shortly). Ez jelentkezik több laptopon, böngészőben és az iphone-os app-ben is. Amikor lelépek a wifi hálózatról, a mobil app simán játsza a videót. Az itthoni routerben és szolgáltatóban semmi változás nem történt, nem tudok rájönni mi lehet a baj. Valakinek nincs tippje erre? (Írtam már nekik is, de természetesen basznak válaszolni....) Nagyon köszi!
Cooltiszo
sokaknak volt a GP-vel problémája, az nfl csevegőben megosztott infó szerint 20%-ot ezért vissza is térítenek majd az előfizetés árából


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Sziasztok! Egy érdekes problémám van a game passel az utóbbi 2 hétben. Az itthoni wifi hálózatról nem játsza le a meccseket ("The video is temporarly not available, please try again shortly). Ez jelentkezik több laptopon, böngészőben és az iphone-os app-ben is. Amikor lelépek a wifi hálózatról, a mobil app simán játsza a videót. Az itthoni routerben és szolgáltatóban semmi változás nem történt, nem tudok rájönni mi lehet a baj. Valakinek nincs tippje erre? (Írtam már nekik is, de természetesen basznak válaszolni....) Nagyon köszi!
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Korrekt a -20%, amennyiben nem lesz több gond... de ha továbbra is xarakodik, akkor a végén ingyen lesz!?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engem nagyon felidegesített vasárnap, de igazából annyira túl sok időm amúgy sem lett volna nézni, és csütörtökön játszottunk, úgyhogy lehetett volna rosszabb is. Viszont azért nem lehet mondani, hogy ne lennének korrektek

Hi G,

It is our goal to deliver to the NFL and its fans an outstanding experience with Game Pass Europe. Fans have experienced difficulties with the service and we apologise for that.

Whether you have experienced problems or not we will be giving you a 20% discount on the original subscription price you paid. This is our way of saying thank you for being part of the Game Pass team and will apply whether you signed up for Season Pro or Essential. We will begin processing your refund immediately and plan for you to receive it within 30 days. For further details please click here.

We appreciate all of your fantastic support and will continue to make improvements and add enhancements throughout the year as part of our commitment to deliver this amazing game to NFL fans in Europe.

Sincerely,

NFL Game Pass Europe

több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
gamepass előfizetők figyelmébe
 www.independent.co.uk/sport/us-sport/national-football-league/nfl-game-pass-developer-deltatre-fake-reviews-employees-users-errors-a7986676.html
baggio
vettem észre..de ez mit is jelent pontosan ?
Keano
új fejlesztőcég kezében van Európában a GamePass, ezért annyi a baj vele (amit még tetéztek is a kamu ötcsillagos értékelésekkel)
baggio
köszi...


több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
gamepass előfizetők figyelmébe
 www.independent.co.uk/sport/us-sport/national-football-league/nfl-game-pass-developer-deltatre-fake-reviews-employees-users-errors-a7986676.html
baggio
vettem észre..de ez mit is jelent pontosan ?
Keano
új fejlesztőcég kezében van Európában a GamePass, ezért annyi a baj vele (amit még tetéztek is a kamu ötcsillagos értékelésekkel)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Sikítófrászt kapok, majd minden hétvégn szr a GP - most pl be sem jön az oldal/be se tudok jelentkezni az app-on... röhej ennyi pénzért b+

Believe In Your 'Fins!
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
gamepass előfizetők figyelmébe
 www.independent.co.uk/sport/us-sport/national-football-league/nfl-game-pass-developer-deltatre-fake-reviews-employees-users-errors-a7986676.html
baggio
vettem észre..de ez mit is jelent pontosan ?


több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
gamepass előfizetők figyelmébe
 www.independent.co.uk/sport/us-sport/national-football-league/nfl-game-pass-developer-deltatre-fake-reviews-employees-users-errors-a7986676.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Valaki használ Chromecast-et? Ráküldtem telón/tableten/laptopon a GP-t és video playback failed the format might not be supported hiba üzenetet kapok 4-5 perc nézés után. Chromecasttal mit tudok csinálni?😊
update: Hát a tudományos megoldást választottam. Kihúztam a Chromecastot és visszadugtam😊 A második félidő már ment rajta simán illetve a Titans-Seattle meccs is.

Szerkesztette: NB2
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nekem eddig jó véleményem van a mystream-ről, HD minőség és csak ritkán fagy ki, és nekem csak 20 megás netem van wifiről az emeleten családi házban. Az eddig használt ingyenesekhez képest (firsrow, wiz1, stb) óriási előrelépés.
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Csak a mystreamshez. Most pl. nézném a Steelers meccset, de kb. 4-5 másodperc hang delay van, ami igencsak zavaró..
Mondom akkor NFL Network, Redzone channel. Ja itt meg a DirecTV logó ugrál.

Szóval azért nem mondanám, hogy teljesen elégedett vagyok.
tenorx
Próbáld meg átállítani amerikai szerverre. Jobb felső sarok, fogaskerék, server. Valamelyi keleti parti szerverre.
Nálam bejött eddig. 😊
xrace77
Köszi a tippet, de sajnos szoktam állítgatni a régiókat.
Egyébként a meccsre megjavult, előtte az összes régión szar volt.
tenorx
DirecTV’s Red Zone Channellel valami központi baj van.
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/09/17/technical-difficulties-plaguing-directvs-nfl-sunday-ticket/
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Csak a mystreamshez. Most pl. nézném a Steelers meccset, de kb. 4-5 másodperc hang delay van, ami igencsak zavaró..
Mondom akkor NFL Network, Redzone channel. Ja itt meg a DirecTV logó ugrál.

Szóval azért nem mondanám, hogy teljesen elégedett vagyok.
tenorx
Próbáld meg átállítani amerikai szerverre. Jobb felső sarok, fogaskerék, server. Valamelyi keleti parti szerverre.
Nálam bejött eddig. 😊
xrace77
Köszi a tippet, de sajnos szoktam állítgatni a régiókat.
Egyébként a meccsre megjavult, előtte az összes régión szar volt.
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Csak a mystreamshez. Most pl. nézném a Steelers meccset, de kb. 4-5 másodperc hang delay van, ami igencsak zavaró..
Mondom akkor NFL Network, Redzone channel. Ja itt meg a DirecTV logó ugrál.

Szóval azért nem mondanám, hogy teljesen elégedett vagyok.
tenorx
Próbáld meg átállítani amerikai szerverre. Jobb felső sarok, fogaskerék, server. Valamelyi keleti parti szerverre.
Nálam bejött eddig. 😊

Szerkesztette: xrace77
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Csak a mystreamshez. Most pl. nézném a Steelers meccset, de kb. 4-5 másodperc hang delay van, ami igencsak zavaró..
Mondom akkor NFL Network, Redzone channel. Ja itt meg a DirecTV logó ugrál.

Szóval azért nem mondanám, hogy teljesen elégedett vagyok.
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
A magyar válogatott meccsét lehet streamről nézni? tud valaki egy linket hozzá?
több mint 6 éve
nelson1 Green Bay Packers Oregon Ducks 11
tud valaki olyan nyitott regisztrációs vagy reg nélküli lehetőséget ahová viszonylag hamar feltöltenek meccseket?
régebben volt az nflreplay de az most nem elérhető , illetve linkelt valaki korábban valami orosz oldalt talán de azt égen földön nem találom...😕
yooker
Én ezt az oldalt is szoktam az oroszok mellett használni:
 www.sport-video.org.ua/
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
tud valaki olyan nyitott regisztrációs vagy reg nélküli lehetőséget ahová viszonylag hamar feltöltenek meccseket?
régebben volt az nflreplay de az most nem elérhető , illetve linkelt valaki korábban valami orosz oldalt talán de azt égen földön nem találom...😕
yooker
Nem tudom mennyire nyilvános az info, inkább spoilerbe teszem a két orosz oldalt.
|  rutracker.org/forum/viewforum.php?f=875
 720pier.ru/viewforum.php?f=42
|
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
tud valaki olyan nyitott regisztrációs vagy reg nélküli lehetőséget ahová viszonylag hamar feltöltenek meccseket?
régebben volt az nflreplay de az most nem elérhető , illetve linkelt valaki korábban valami orosz oldalt talán de azt égen földön nem találom...😕
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
érdekes ez az nflhd-s dolog,30 dollárért bepróbáltam,akadt is egy párszor,irtam nekik hogy kérem a refundot,erre visszaírnak,hogy átrakják lifetime előfizetésre az profilomat.
Szóval ha vettetek náluk,akkor érdemes bepróbálni,30 dollárért lifetime az nem olyan rossz deal.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
--vagyis ráérek --majd--akkor pénzért megvenni az ingyen is kapható minőséget, ha az már nem áll rendelkezésre...
(a youtubon kívűl számos pl.orosz torrent HD tv van még ami a reklámokból él, és csak akkor fizetsz hasonló összeget, ha nem akarsz a reklámokkal szarakodni )
--pont 2 perc egy előfizetés vásárlása ha szükségessé válik, mert majd nem lesz hasonló minőségű elérhetés... szvsz addig ez pénzkidobás, vagy esetleg kényelmi szempont. (bereggeltem mindenhová', kipróbáltam, ki tudja mikor lesz elkerülhetetlen)
-- annak felesleges szvsz, aki a sport tv-n kívül csak a saját csapatára, és a RED ZONE-ra kíváncsi...(aki ennél többre kíváncsi ott nyilván már más a szitu)
Én leteszteltem már elég sokat ezekbből a lehetőségekből, és az előfizetési díj sem jelent anyagi problémát, csupán nem kapok érte olyat amit ki tudnék használni.

Szerkesztette: ozibozi