Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 6 éve
mike5150 15
Nekem is ez volt a hiba. Cubehōr megoldása tökéletesen működik: shadowsite, jelszó módosítás, fél óra múlva tökéletesen működik újra minden.🏈💪
Rá nem jöttem volna magamtól és nekem is ma vonták le a hat hónapot, úgyhogy köszi a megfejtést még egyszer!☺️
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Hogy tudom cancelelni?
Elbasztam, és levonta a mostani 6 hónapot is, legközelebb nem akarok így járni..
több mint 6 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
 theshadow.site/members/member
több mint 6 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
A shadow site-on meg kell változtatni a jelszót és várni fél órát. Ha ezután se jó, akkor meg egy ticketet kell írni.
Cubehor
??? "shadow site" ??
több mint 6 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
A shadow site-on meg kell változtatni a jelszót és várni fél órát. Ha ezután se jó, akkor meg egy ticketet kell írni.
több mint 6 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Megneztem ezt az "uj" oldalt es en sem tudok belepni!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A napokban, ahogy hallottam, másnak is volt ezzel problémája, de az én ismerősömnek ez végül megoldódott egy kicsivel később.

több mint 6 éve
lorinc31 Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 31
Szevasztok!
A MyStream új felületen érhető el, és nem tudok belépni.
Ugyan azzal a felhasználó névvel és jelszóval nem enged be. Nem ezért fizettem.

Nektek is van hasonló problémátok? Tudtok rá megoldást?
Köszönöm előre is a segítségeteket!
Pacsi

 watch.mystreams.club/login
több mint 6 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Üdv mindenki ! MYstreams-el másnak is van problémája ? Kb.tegnap óta,nem tölt be semmi.
több mint 6 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
multi-screen YT aclee-től 😉
 voo.memesyndicate.com/mix
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
A mai youtube streamek mellé tud valaki egy RedZone youtube streamet?
bobi0092
 www.youtube.com/watch?v=nL3QD1OQ1i8


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 248
A mai youtube streamek mellé tud valaki egy RedZone youtube streamet?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Valaki tud esetleg olyan helyet, ahol nezheto a sport 1? Darts miatt kerdezem foleg.. Ha fizetos es nem horribilisen draga, az se baj.
tenorx
 www.youtube.com/watch?v=-KSSYAq6RTw


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 www.sport365.live/en/hom

Nincs minden sport tv-s közvetítésről stream, de azért előfordul.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Valaki tud esetleg olyan helyet, ahol nezheto a sport 1? Darts miatt kerdezem foleg.. Ha fizetos es nem horribilisen draga, az se baj.
tenorx
Kocsmára vagy streamre gondolsz? 😀
empty taxi
A meccsnézés az interneten topciban? 😊
tenorx
Van egy linkem, ahol szokott lenni sport tv, de csak az otthoni gépemen van meg, este beírom ide.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Valaki tud esetleg olyan helyet, ahol nezheto a sport 1? Darts miatt kerdezem foleg.. Ha fizetos es nem horribilisen draga, az se baj.
tenorx
Kocsmára vagy streamre gondolsz? 😀
empty taxi
A meccsnézés az interneten topciban? 😊
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Valaki tud esetleg olyan helyet, ahol nezheto a sport 1? Darts miatt kerdezem foleg.. Ha fizetos es nem horribilisen draga, az se baj.
tenorx
Kocsmára vagy streamre gondolsz? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Valaki tud esetleg olyan helyet, ahol nezheto a sport 1? Darts miatt kerdezem foleg.. Ha fizetos es nem horribilisen draga, az se baj.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Vége a Pasta YouTube streameknek 😕 Eltűnt a csávó a Twitterről és egy Facebook csoportban azt az üzenetet hagyta rá valakire hogy "nyugdíjba vonul".
mmdan

több mint 6 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
Vége a Pasta YouTube streameknek 😕 Eltűnt a csávó a Twitterről és egy Facebook csoportban azt az üzenetet hagyta rá valakire hogy "nyugdíjba vonul".
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Aki nem látta volna, ma indították vissza a pénzeket, hét munkanap még megjön max. (szerintem hamarább is)
NB2
Megjött a pénz... gazdag vagyooook 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
NFL Streaming In Europe Hits A Snag With Game Pass Difficulties
 www.sporttechie.com/nfl-streaming-europe-hits-snag-game-pass-difficulties/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Aki nem látta volna, ma indították vissza a pénzeket, hét munkanap még megjön max. (szerintem hamarább is)
több mint 6 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Sziasztok! Egy érdekes problémám van a game passel az utóbbi 2 hétben. Az itthoni wifi hálózatról nem játsza le a meccseket ("The video is temporarly not available, please try again shortly). Ez jelentkezik több laptopon, böngészőben és az iphone-os app-ben is. Amikor lelépek a wifi hálózatról, a mobil app simán játsza a videót. Az itthoni routerben és szolgáltatóban semmi változás nem történt, nem tudok rájönni mi lehet a baj. Valakinek nincs tippje erre? (Írtam már nekik is, de természetesen basznak válaszolni....) Nagyon köszi!
Cooltiszo
Nekem ugyanez a hibám van, próbáltam mindent amit lehet. Flash reset, router reset, router szoftverfrissítés, DNSflush, direkt megadtam másik DNS szervert is hogy ne onnan menjen, router tűzfalán átengedtem minden GamePass-el kapcsolatos dolgot, próbáltam Smart Tv-n, PS4-en, asszony gépén, céges laptopon, mindenhol. Ahogy átlépek mobilnetre, ragyogóan megy. Lövésem sincs mi lehet, ebből adódik, hogy valószínűleg valami nagyon triviális lesz és túlgondolom. Jeleztem már a GamePass-nek, dehát a support náluk nem igazán működik, vagy csak nagyon nagyon lassan.
Gabesz92
Akkor jo hirem van 😊 nekem digi netem van es tegnap kb 1 orat teloztam az ugyfelszolgalattal es vegul rajottek a problemara: tavaly osz ota NAT-oljak az IP-ket ( nem ertek hozza, csak ezutan olvastam utana), ami eddig nem volt baj, de 2 hete vmit frissitettek a GP-sek es azota ez a baja. Ma reggelre a Digi kiszedte az IP cimem a NAT-bol es mukodik is mint a kisangyal! Remelem segit meg idoben neked is!
Cooltiszo
Vendégem vagy egy sörre vagy 5-re. Egy hónapja baszakszom a GP Europe-pal...
Spigo
Yep, nálam is megoldotta. Mostmár várom az IPv6-os címeket. 😀

több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 083 — Patriots GM
Sziasztok! Egy érdekes problémám van a game passel az utóbbi 2 hétben. Az itthoni wifi hálózatról nem játsza le a meccseket ("The video is temporarly not available, please try again shortly). Ez jelentkezik több laptopon, böngészőben és az iphone-os app-ben is. Amikor lelépek a wifi hálózatról, a mobil app simán játsza a videót. Az itthoni routerben és szolgáltatóban semmi változás nem történt, nem tudok rájönni mi lehet a baj. Valakinek nincs tippje erre? (Írtam már nekik is, de természetesen basznak válaszolni....) Nagyon köszi!
Cooltiszo
Nekem ugyanez a hibám van, próbáltam mindent amit lehet. Flash reset, router reset, router szoftverfrissítés, DNSflush, direkt megadtam másik DNS szervert is hogy ne onnan menjen, router tűzfalán átengedtem minden GamePass-el kapcsolatos dolgot, próbáltam Smart Tv-n, PS4-en, asszony gépén, céges laptopon, mindenhol. Ahogy átlépek mobilnetre, ragyogóan megy. Lövésem sincs mi lehet, ebből adódik, hogy valószínűleg valami nagyon triviális lesz és túlgondolom. Jeleztem már a GamePass-nek, dehát a support náluk nem igazán működik, vagy csak nagyon nagyon lassan.
Gabesz92
Akkor jo hirem van 😊 nekem digi netem van es tegnap kb 1 orat teloztam az ugyfelszolgalattal es vegul rajottek a problemara: tavaly osz ota NAT-oljak az IP-ket ( nem ertek hozza, csak ezutan olvastam utana), ami eddig nem volt baj, de 2 hete vmit frissitettek a GP-sek es azota ez a baja. Ma reggelre a Digi kiszedte az IP cimem a NAT-bol es mukodik is mint a kisangyal! Remelem segit meg idoben neked is!
Cooltiszo
Vendégem vagy egy sörre vagy 5-re. Egy hónapja baszakszom a GP Europe-pal...