NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Meccsnézés az interneten

42 feliratkozó

2 hónapja
NB2 New England Patriots 8 047 — nabege2@yahoo.com
NFL csevegőből kikerestem:
 sport-video.org.ua/americanfootball.html
 nflreplays.net/
 www.nflfullhd.com/

Ez meg a TT  tenyardtracker.com/members.php?action=login&returnto=%2F, de szerintem nincs regisztráció most.

De shoppy-s rész ha még megy érdemes előfizetni, ennyi pénzért GP nem tétel!

Szerkesztette: NB2
2

8 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 8 925 — The three B-s gettin' it done for Pittsburgh
Köszönöm én is a segítséget, jó volt az ötlet, működik!!!

Nemsokára lejár az előfizetésem, és szeretném törölni profilom, nem nézném tovább. Segítsetek kicsit, hogy lehet ezt megtenni? Shadowsite on írjak pl. Levelet nekik???
Köszi szépen
lorinc31
Paypalon kell kinyomni a megújuló fizetést.

Egyébként most, hogy megújult, nekem sokkal, sokkal kevesebb problémám van a minőséggel, szaggatással, szóval még a végén lehet, hogy megújítom.
Mostanában rászoktam, hogy ha van időm nézem az NFL Networköt.
tenorx
Hello !

Csak en vagyok bena es-vagy vak,de nem talalom az NFL Network csatornat sehol?! ?
Ray_bp_Lewis
Nyomd át felül Americaról Sports-ra.
8 hónapja
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 51

Nemsokára lejár az előfizetésem, és szeretném törölni profilom, nem nézném tovább. Segítsetek kicsit, hogy lehet ezt megtenni? Shadowsite on írjak pl. Levelet nekik???
Köszi szépen
lorinc31

Egyébként most, hogy megújult, nekem sokkal, sokkal kevesebb problémám van a minőséggel, szaggatással, szóval még a végén lehet, hogy megújítom.
tenorx
Hello !

Csak en vagyok bena es-vagy vak,de nem talalom az NFL Network csatornat sehol?! ?
8 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 8 925 — The three B-s gettin' it done for Pittsburgh

Köszi szépen
lorinc31

9 hónapja
lorinc31 Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 29

Köszi szépen
9 hónapja
mike5150 15
Nekem is ez volt a hiba. Cubehōr megoldása tökéletesen működik: shadowsite, jelszó módosítás, fél óra múlva tökéletesen működik újra minden.🏈💪
Rá nem jöttem volna magamtól és nekem is ma vonták le a hat hónapot, úgyhogy köszi a megfejtést még egyszer!☺️
10 hónapja
Hogy tudom cancelelni?
Elbasztam, és levonta a mostani 6 hónapot is, legközelebb nem akarok így járni..
10 hónapja
Cubehor 48 — cubehor@gmail.com
 theshadow.site/members/member

10 hónapja
A shadow site-on meg kell változtatni a jelszót és várni fél órát. Ha ezután se jó, akkor meg egy ticketet kell írni.
Cubehor
??? "shadow site" ??
10 hónapja
Cubehor 48 — cubehor@gmail.com
A shadow site-on meg kell változtatni a jelszót és várni fél órát. Ha ezután se jó, akkor meg egy ticketet kell írni.

10 hónapja
Megneztem ezt az "uj" oldalt es en sem tudok belepni!!!
1
10 hónapja
Wyatt New England Patriots 19 492 — Three-time EL-champ^^
A napokban, ahogy hallottam, másnak is volt ezzel problémája, de az én ismerősömnek ez végül megoldódott egy kicsivel később.

10 hónapja
lorinc31 Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 29
Szevasztok!
A MyStream új felületen érhető el, és nem tudok belépni.
Ugyan azzal a felhasználó névvel és jelszóval nem enged be. Nem ezért fizettem.

Nektek is van hasonló problémátok? Tudtok rá megoldást?
Köszönöm előre is a segítségeteket!
Pacsi

watch.mystreams.club/login
11 hónapja
Üdv mindenki ! MYstreams-el másnak is van problémája ? Kb.tegnap óta,nem tölt be semmi.
11 hónapja
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 163
multi-screen YT aclee-től 😉
 voo.memesyndicate.com/mix
1
11 hónapja
r.baggio Kansas City Chiefs Oklahoma Sooners 46 304 — No es importante
A mai youtube streamek mellé tud valaki egy RedZone youtube streamet?
bobi0092
 www.youtube.com/watch?v=nL3QD1OQ1i8

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
1
11 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 3 341 — Pa-GONE-o
A mai youtube streamek mellé tud valaki egy RedZone youtube streamet?

“We’re going to start with the injury report, obviously. Manning, Clark, Addai, Reggie Wayne, Freeney, Mathis, Brackett — all those guys will not play. Oh, hold up. That was my wish list for Santa Claus.” – Rex Ryan
12 hónapja
r.baggio Kansas City Chiefs Oklahoma Sooners 46 304 — No es importante
Valaki tud esetleg olyan helyet, ahol nezheto a sport 1? Darts miatt kerdezem foleg.. Ha fizetos es nem horribilisen draga, az se baj.
tenorx
 www.youtube.com/watch?v=-KSSYAq6RTw

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
12 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 22 294 — kiemelt dartsos
 www.sport365.live/en/hom

Nincs minden sport tv-s közvetítésről stream, de azért előfordul.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
12 hónapja
Valaki tud esetleg olyan helyet, ahol nezheto a sport 1? Darts miatt kerdezem foleg.. Ha fizetos es nem horribilisen draga, az se baj.
tenorx
Kocsmára vagy streamre gondolsz? 😀
empty taxi
A meccsnézés az interneten topciban? 😊
tenorx
Van egy linkem, ahol szokott lenni sport tv, de csak az otthoni gépemen van meg, este beírom ide.

New York Averages
1
12 hónapja
tenorx
empty taxi
A meccsnézés az interneten topciban? 😊
12 hónapja
tenorx

New York Averages
12 hónapja
12 hónapja
Kenny Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 4 849 — HERE COMES THE MONEY $
Vége a Pasta YouTube streameknek 😕 Eltűnt a csávó a Twitterről és egy Facebook csoportban azt az üzenetet hagyta rá valakire hogy "nyugdíjba vonul".
mmdan

12 hónapja
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 163
Vége a Pasta YouTube streameknek 😕 Eltűnt a csávó a Twitterről és egy Facebook csoportban azt az üzenetet hagyta rá valakire hogy "nyugdíjba vonul".
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 8 047 — nabege2@yahoo.com
Aki nem látta volna, ma indították vissza a pénzeket, hét munkanap még megjön max. (szerintem hamarább is)
NB2
Megjött a pénz... gazdag vagyooook 😊