A Bowl.hu fórum folytatja működését.

NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Meccsnézés az interneten

43 feliratkozó

1 hónapja
NB2 New England Patriots 7 922 — nabege2@yahoo.com
NFL csevegőből kikerestem:
 sport-video.org.ua/americanfootball.html
 nflreplays.net/
 www.nflfullhd.com/

Ez meg a TT  tenyardtracker.com/members.php?action=login&returnto=%2F, de szerintem nincs regisztráció most.

De shoppy-s rész ha még megy érdemes előfizetni, ennyi pénzért GP nem tétel!

Szerkesztette: NB2
2

4 hónapja
mike5150 11
Sziasztok! Mystreamsről valami infó? Megállt teljesen. Elég megbízhatatlan sajnos pedig nyakunkon az előszezon..😒 valami ötlet esetleg ehelyett ami nem gamepass? Live247 tapasztalatok? Nem mennék neki így a szezonnak, egy éven belül harmadszor vagy negyedszer áll fejre a mystreams...🙁
Köszi előre is.

Szerkesztette: mike5150
4 hónapja
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 11 864 — Why is Baker?
Sziasztok!

Arról van valakinek bármi infója, hogy idén is tolják-e majd a YouTube-on élőben HD-ben a meccseket? Mert most már 200 dolcsi a díj, és 56 ezret jobban is el tudnék költeni, ha úgy van. Melyik csatornán lehet követni, hogy hol lesznek a meccsek?
Wyatt
Tavasszal már eléggé vadászták ezeket, szóval erre nem bazíroznék, ncaa ami borítékolható, az nfl neccesebb
r.baggio
ettől nem paráznék, grandmáék és acleeék is kiépítettek egy olyan csodálatos védett szerverparkot, amiről faszán tudják majd tolni szezon közben.

1
4 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 2 745 — WHO DAT!!!!
 hehestreams.com/nfl/games

Akit érdekel esetleg, itt 100 dolcsiért lehet nézni a teljes nfl szezont élőben, és felvételről is minden meccset

4 hónapja
Wyatt New England Patriots 19 316 — Three-time EL-champ^^
Hát ez a 200 dodó engem is felcseszett! Gondolom be akarják vasalni a tavaly elengedett bevételt! Mivel a pats legalább 5 éjjeli meccset játszik és én tuti nem maradok fent éjjel, hanem felvételről nézem, valszeg nem lesz más választásom mint fizetni😕
NB2
Illetve az éjjelieket alighanem adja a Sport Tv, emellett három 22 órás meccs is lesz, Jaguars és Steelers eléggé kötelezőnek tűnik, de talán még a Vikings elleni is, így meg már csak a nyolc 19 órásra kell streamet találnom, és kis szerencsével még valamelyik 19-esre (mondjuk Houston vagy Tennessee) is van esély, akkor meg már tényleg sok 😊

4 hónapja
NB2 New England Patriots 7 922 — nabege2@yahoo.com
Hát ez a 200 dodó engem is felcseszett! Gondolom be akarják vasalni a tavaly elengedett bevételt! Mivel a pats legalább 5 éjjeli meccset játszik és én tuti nem maradok fent éjjel, hanem felvételről nézem, valszeg nem lesz más választásom mint fizetni😕
4 hónapja
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 46
Tudja vki,mi a turo van a Mystreams oldallal? tegnap ota ,SEMMI!!!
4 hónapja
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 814 — Future D1 Athlete.
Majd itt tessék nézelődni, amikor a meccsek lesznek, pár órával előtte.
https://b.thumbs.redditmedia.com/Dpr-fnsxIVg259-cyS47Xmk8F1fp6Sbf0sbNRqa-gFE.png
r/nflstreams
r/nflstreams: Share your NFL Streams here!

2
4 hónapja
Sziasztok!

Arról van valakinek bármi infója, hogy idén is tolják-e majd a YouTube-on élőben HD-ben a meccseket? Mert most már 200 dolcsi a díj, és 56 ezret jobban is el tudnék költeni, ha úgy van. Melyik csatornán lehet követni, hogy hol lesznek a meccsek?
Wyatt
Tavasszal már eléggé vadászták ezeket, szóval erre nem bazíroznék, ncaa ami borítékolható, az nfl neccesebb
r.baggio
Ez eléggé nagy probléma. Akkor lehet, maradnak a streamek

4 hónapja
r.baggio Kansas City Chiefs West Virginia Mountaineers 46 222 — Almost Heaven
Sziasztok!

Wyatt

"Coaching aggressively is the way to win the Super Bowl, coaching conservatively is the way to go 8-8 ." - Doug Pederson
4 hónapja
Azért adjuk meg a lehetőségét, hogy a komolytalan meccseket is nézném

4 hónapja
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars Idaho Vandals 14 055 — Aki NER az nyer!
Sziasztok!

Wyatt
Patses vagy.
AFC-döntő, Super Bowl.
A többi meccs érdektelen.

4 hónapja
Sziasztok!

6 hónapja
Nekem is minden ok volt - amikor kerdezted- es most is !
6 hónapja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 12 932 — LOLka & BOWLka
Sziasztok!

A mystreams most működik nektek?
Hulkeinstein
Nekem igen. Vagyis nekem live247 van, ami testveroldal. NFL netwrokon megneztem, a Seahawks-Pats donto megy eppen.

Szerkesztette: ulpianus

Rover, wanderer, nomad, vagabond. Call me what you will
6 hónapja
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 321 — Eagles & Seahawks fan
Sziasztok!

A mystreams most működik nektek?
7 hónapja
Köszönöm én is a segítséget, jó volt az ötlet, működik!!!

Nemsokára lejár az előfizetésem, és szeretném törölni profilom, nem nézném tovább. Segítsetek kicsit, hogy lehet ezt megtenni? Shadowsite on írjak pl. Levelet nekik???
Köszi szépen
lorinc31
Paypalon kell kinyomni a megújuló fizetést.

Egyébként most, hogy megújult, nekem sokkal, sokkal kevesebb problémám van a minőséggel, szaggatással, szóval még a végén lehet, hogy megújítom.
Mostanában rászoktam, hogy ha van időm nézem az NFL Networköt.
tenorx
Hello !

Csak en vagyok bena es-vagy vak,de nem talalom az NFL Network csatornat sehol?! ?
Ray_bp_Lewis
Nyomd át felül Americaról Sports-ra.
tenorx
Koszi !!! (mondtam,hogy vak vagyok )
7 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 8 919 — The three B-s gettin' it done for Pittsburgh

Nemsokára lejár az előfizetésem, és szeretném törölni profilom, nem nézném tovább. Segítsetek kicsit, hogy lehet ezt megtenni? Shadowsite on írjak pl. Levelet nekik???
Köszi szépen
lorinc31

Egyébként most, hogy megújult, nekem sokkal, sokkal kevesebb problémám van a minőséggel, szaggatással, szóval még a végén lehet, hogy megújítom.
tenorx
Hello !

Csak en vagyok bena es-vagy vak,de nem talalom az NFL Network csatornat sehol?! ?
Ray_bp_Lewis
Nyomd át felül Americaról Sports-ra.
7 hónapja

Köszi szépen
lorinc31

tenorx
Hello !

7 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 8 919 — The three B-s gettin' it done for Pittsburgh

Köszi szépen
lorinc31

8 hónapja
lorinc31 Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 29

Köszi szépen
9 hónapja
mike5150 11
Nekem is ez volt a hiba. Cubehōr megoldása tökéletesen működik: shadowsite, jelszó módosítás, fél óra múlva tökéletesen működik újra minden.🏈💪
Rá nem jöttem volna magamtól és nekem is ma vonták le a hat hónapot, úgyhogy köszi a megfejtést még egyszer!☺️
9 hónapja
Hogy tudom cancelelni?
Elbasztam, és levonta a mostani 6 hónapot is, legközelebb nem akarok így járni..
9 hónapja
Cubehor 48 — cubehor@gmail.com
 theshadow.site/members/member

9 hónapja
A shadow site-on meg kell változtatni a jelszót és várni fél órát. Ha ezután se jó, akkor meg egy ticketet kell írni.
Cubehor
??? "shadow site" ??
9 hónapja
Cubehor 48 — cubehor@gmail.com
A shadow site-on meg kell változtatni a jelszót és várni fél órát. Ha ezután se jó, akkor meg egy ticketet kell írni.