Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
én több évig előfizettem, vhogy most eszembe sem jut, mert ma már szvsz kidobott pénz... az hogy késik az eredménykövetőhöz(streamek?) képest, az csak tök vicces
(persze ha lelövik a streameket ahol minőségben nézhetem, akkor másnap simán előfizetek megint.) addig kivárok...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
1. Utolsó infóm szerint nincs több csomag, gyakorlatilag ezt szívjuk sokan, mert mi is csak az alapszakaszra fizettünk, aztán mentünk a sporttv-re, a PO-ra.
2. Hát tavaly bizony sok gond volt vele, nem véletlenül kapott vissza mindenki közel 8e forintot. Igaz az utolsó 2 hónap nálam zökkenőmentesen ment
3. Szerintem lehet, de büdös életben nem néztem 2 eszközön, egy meccs neten meg egy a sporttv-n bőven elég volt😊
4. Ezt viszont neked kell eldönteni😊 Véleményen szerint 50e baromi sok, de annyi előnye van, hogy az éjjeli meccseket reggel 8 és kilenc között már rövidített verzióban is nézheted, nem kell letöltésekre vadászni. Én még filózom rajta, mert azért az 50e az baromi sok!
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Sziasztok!

Közösen a haverokkal gondolkodunk a Game Pass megvételén. Kicsit utána néztem a dolognak, de érdekelne azok véleménye, akiknek volt már ilyen előfizetése. Eddig streamen néztük (youtube és reddit fórumok), de sokat lelőttek vagy éppen meghalt (persze a legjobb pillanatban).

Amit szeretnék a legjobban tudni:
Lehet több fajta csomagból választani? Az oldalon egyenlőre csak a Pro válaszható, de a post season meccseket a Sport tv-n is simán meg lehet nézni.
Simán megy a stram, nem akadozik?
Lehet-e több készülékről nézni, ha ugyanazon a Wifi-n vagy? (azt írták, hogy elvileg lehet)
Egyátalán megéri-e. Láttam, hogy a kínálat nagyon zsír, de nemtudom hogy megére 160 ojrót...
Köszi
több mint 5 éve
mike5150 15
Köszönöm szépen megprobalom!

Sziasztok! Mystreamsről valami infó? Megállt teljesen. Elég megbízhatatlan sajnos pedig nyakunkon az előszezon..😒 valami ötlet esetleg ehelyett ami nem gamepass? Live247 tapasztalatok? Nem mennék neki így a szezonnak, egy éven belül harmadszor vagy negyedszer áll fejre a mystreams...🙁
Köszi előre is.
mike5150
Nekem is mystream volt vagy 8 evig. Aztan tavalyelott megallt egy idore. Mivel ugyanaz a ceg, ingyen atregisztralhattam a live247-re, figyelembe vettek az addig befizetett osszeget. Ami azota is megy. Most is azt nezem eppen. Irjal nekik, bar nekem nem kellett, ok ajanlottak fel. Nem tudok fejbol elerhetoseget, de megtalalod, ha keresed.
ulpianus
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Sziasztok! Mystreamsről valami infó? Megállt teljesen. Elég megbízhatatlan sajnos pedig nyakunkon az előszezon..😒 valami ötlet esetleg ehelyett ami nem gamepass? Live247 tapasztalatok? Nem mennék neki így a szezonnak, egy éven belül harmadszor vagy negyedszer áll fejre a mystreams...🙁
Köszi előre is.
mike5150
Nekem is mystream volt vagy 8 evig. Aztan tavalyelott megallt egy idore. Mivel ugyanaz a ceg, ingyen atregisztralhattam a live247-re, figyelembe vettek az addig befizetett osszeget. Ami azota is megy. Most is azt nezem eppen. Irjal nekik, bar nekem nem kellett, ok ajanlottak fel. Nem tudok fejbol elerhetoseget, de megtalalod, ha keresed.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
mike5150 15
Sziasztok! Mystreamsről valami infó? Megállt teljesen. Elég megbízhatatlan sajnos pedig nyakunkon az előszezon..😒 valami ötlet esetleg ehelyett ami nem gamepass? Live247 tapasztalatok? Nem mennék neki így a szezonnak, egy éven belül harmadszor vagy negyedszer áll fejre a mystreams...🙁
Köszi előre is.

Szerkesztette: mike5150
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Sziasztok!

Arról van valakinek bármi infója, hogy idén is tolják-e majd a YouTube-on élőben HD-ben a meccseket? Mert most már 200 dolcsi a díj, és 56 ezret jobban is el tudnék költeni, ha úgy van. Melyik csatornán lehet követni, hogy hol lesznek a meccsek?
Wyatt
Tavasszal már eléggé vadászták ezeket, szóval erre nem bazíroznék, ncaa ami borítékolható, az nfl neccesebb
r.baggio
ettől nem paráznék, grandmáék és acleeék is kiépítettek egy olyan csodálatos védett szerverparkot, amiről faszán tudják majd tolni szezon közben.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
 hehestreams.com/nfl/games

Akit érdekel esetleg, itt 100 dolcsiért lehet nézni a teljes nfl szezont élőben, és felvételről is minden meccset


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez a 200 dodó engem is felcseszett! Gondolom be akarják vasalni a tavaly elengedett bevételt! Mivel a pats legalább 5 éjjeli meccset játszik és én tuti nem maradok fent éjjel, hanem felvételről nézem, valszeg nem lesz más választásom mint fizetni😕
NB2
Illetve az éjjelieket alighanem adja a Sport Tv, emellett három 22 órás meccs is lesz, Jaguars és Steelers eléggé kötelezőnek tűnik, de talán még a Vikings elleni is, így meg már csak a nyolc 19 órásra kell streamet találnom, és kis szerencsével még valamelyik 19-esre (mondjuk Houston vagy Tennessee) is van esély, akkor meg már tényleg sok 😊

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Hát ez a 200 dodó engem is felcseszett! Gondolom be akarják vasalni a tavaly elengedett bevételt! Mivel a pats legalább 5 éjjeli meccset játszik és én tuti nem maradok fent éjjel, hanem felvételről nézem, valszeg nem lesz más választásom mint fizetni😕
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Tudja vki,mi a turo van a Mystreams oldallal? tegnap ota ,SEMMI!!!
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Majd itt tessék nézelődni, amikor a meccsek lesznek, pár órával előtte.
 www.reddit.com/r/nflstreams/

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sziasztok!

Arról van valakinek bármi infója, hogy idén is tolják-e majd a YouTube-on élőben HD-ben a meccseket? Mert most már 200 dolcsi a díj, és 56 ezret jobban is el tudnék költeni, ha úgy van. Melyik csatornán lehet követni, hogy hol lesznek a meccsek?
Wyatt
Tavasszal már eléggé vadászták ezeket, szóval erre nem bazíroznék, ncaa ami borítékolható, az nfl neccesebb
r.baggio
Ez eléggé nagy probléma. Akkor lehet, maradnak a streamek

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Sziasztok!

Arról van valakinek bármi infója, hogy idén is tolják-e majd a YouTube-on élőben HD-ben a meccseket? Mert most már 200 dolcsi a díj, és 56 ezret jobban is el tudnék költeni, ha úgy van. Melyik csatornán lehet követni, hogy hol lesznek a meccsek?
Wyatt
Tavasszal már eléggé vadászták ezeket, szóval erre nem bazíroznék, ncaa ami borítékolható, az nfl neccesebb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért adjuk meg a lehetőségét, hogy a komolytalan meccseket is nézném

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Sziasztok!

Arról van valakinek bármi infója, hogy idén is tolják-e majd a YouTube-on élőben HD-ben a meccseket? Mert most már 200 dolcsi a díj, és 56 ezret jobban is el tudnék költeni, ha úgy van. Melyik csatornán lehet követni, hogy hol lesznek a meccsek?
Wyatt
Patses vagy.
AFC-döntő, Super Bowl.
A többi meccs érdektelen.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sziasztok!

Arról van valakinek bármi infója, hogy idén is tolják-e majd a YouTube-on élőben HD-ben a meccseket? Mert most már 200 dolcsi a díj, és 56 ezret jobban is el tudnék költeni, ha úgy van. Melyik csatornán lehet követni, hogy hol lesznek a meccsek?

több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Nekem is minden ok volt - amikor kerdezted- es most is !
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Sziasztok!

A mystreams most működik nektek?
Hulkeinstein
Nekem igen. Vagyis nekem live247 van, ami testveroldal. NFL netwrokon megneztem, a Seahawks-Pats donto megy eppen.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Sziasztok!

A mystreams most működik nektek?
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Köszönöm én is a segítséget, jó volt az ötlet, működik!!!

Nemsokára lejár az előfizetésem, és szeretném törölni profilom, nem nézném tovább. Segítsetek kicsit, hogy lehet ezt megtenni? Shadowsite on írjak pl. Levelet nekik???
Köszi szépen
lorinc31
Paypalon kell kinyomni a megújuló fizetést.

Egyébként most, hogy megújult, nekem sokkal, sokkal kevesebb problémám van a minőséggel, szaggatással, szóval még a végén lehet, hogy megújítom.
Mostanában rászoktam, hogy ha van időm nézem az NFL Networköt.
tenorx
Hello !

Csak en vagyok bena es-vagy vak,de nem talalom az NFL Network csatornat sehol?! ?
Ray_bp_Lewis
Nyomd át felül Americaról Sports-ra.
tenorx
Koszi !!! (mondtam,hogy vak vagyok )
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Köszönöm én is a segítséget, jó volt az ötlet, működik!!!

Nemsokára lejár az előfizetésem, és szeretném törölni profilom, nem nézném tovább. Segítsetek kicsit, hogy lehet ezt megtenni? Shadowsite on írjak pl. Levelet nekik???
Köszi szépen
lorinc31
Paypalon kell kinyomni a megújuló fizetést.

Egyébként most, hogy megújult, nekem sokkal, sokkal kevesebb problémám van a minőséggel, szaggatással, szóval még a végén lehet, hogy megújítom.
Mostanában rászoktam, hogy ha van időm nézem az NFL Networköt.
tenorx
Hello !

Csak en vagyok bena es-vagy vak,de nem talalom az NFL Network csatornat sehol?! ?
Ray_bp_Lewis
Nyomd át felül Americaról Sports-ra.
több mint 6 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Köszönöm én is a segítséget, jó volt az ötlet, működik!!!

Nemsokára lejár az előfizetésem, és szeretném törölni profilom, nem nézném tovább. Segítsetek kicsit, hogy lehet ezt megtenni? Shadowsite on írjak pl. Levelet nekik???
Köszi szépen
lorinc31
Paypalon kell kinyomni a megújuló fizetést.

Egyébként most, hogy megújult, nekem sokkal, sokkal kevesebb problémám van a minőséggel, szaggatással, szóval még a végén lehet, hogy megújítom.
Mostanában rászoktam, hogy ha van időm nézem az NFL Networköt.
tenorx
Hello !

Csak en vagyok bena es-vagy vak,de nem talalom az NFL Network csatornat sehol?! ?
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Köszönöm én is a segítséget, jó volt az ötlet, működik!!!

Nemsokára lejár az előfizetésem, és szeretném törölni profilom, nem nézném tovább. Segítsetek kicsit, hogy lehet ezt megtenni? Shadowsite on írjak pl. Levelet nekik???
Köszi szépen
lorinc31
Paypalon kell kinyomni a megújuló fizetést.

Egyébként most, hogy megújult, nekem sokkal, sokkal kevesebb problémám van a minőséggel, szaggatással, szóval még a végén lehet, hogy megújítom.
Mostanában rászoktam, hogy ha van időm nézem az NFL Networköt.
több mint 6 éve
lorinc31 Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 31
Köszönöm én is a segítséget, jó volt az ötlet, működik!!!

Nemsokára lejár az előfizetésem, és szeretném törölni profilom, nem nézném tovább. Segítsetek kicsit, hogy lehet ezt megtenni? Shadowsite on írjak pl. Levelet nekik???
Köszi szépen