Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
Sziasztok! Élőben ingyen mind pld. nálunk sport2-őn hol lehet nézni nfl meccseket? Persze külföldi tv adóra gondolok! Köszi 😊
vmbazsi
Szia!
Iptv elofizetessel sok-sok orszag tv csatotnajat tudod nezni, de pl a Helix iptv-vel kulon minden meccsre tobb tv ado is van, es ez 6 euro 2 honapra

 www.shoppy.gg/product/wgmMTks
nelson1
Szia! És ha ezen az oldalon befizetem a 6 eurot akkor élőben nézhetem a nfl közvetítéseket, ezeken a csatornákon?
vmbazsi
Igen, nezheted, csakugy mint MLB NHL MBA NCAA meccseket, de ha csak aZ NFL erdekel akkor Game pass-t vegyel, barmikor nezheted az osszes meccset plusz osszefoglalokat
nelson1
és ez valójában működik is? mert a channel list nagyon kecsegetető de félek, hogy átbaszás
több mint 5 éve
vmbazsi Green Bay Packers 3
Sziasztok! Élőben ingyen mind pld. nálunk sport2-őn hol lehet nézni nfl meccseket? Persze külföldi tv adóra gondolok! Köszi 😊
vmbazsi
Szia!
Iptv elofizetessel sok-sok orszag tv csatotnajat tudod nezni, de pl a Helix iptv-vel kulon minden meccsre tobb tv ado is van, es ez 6 euro 2 honapra

 www.shoppy.gg/product/wgmMTks
nelson1
Szia! És ha ezen az oldalon befizetem a 6 eurot akkor élőben nézhetem a nfl közvetítéseket, ezeken a csatornákon?
vmbazsi
Igen, nezheted, csakugy mint MLB NHL MBA NCAA meccseket, de ha csak aZ NFL erdekel akkor Game pass-t vegyel, barmikor nezheted az osszes meccset plusz osszefoglalokat
nelson1
Köszi! 😊
több mint 5 éve
nelson1 Green Bay Packers Oregon Ducks 11
Sziasztok! Élőben ingyen mind pld. nálunk sport2-őn hol lehet nézni nfl meccseket? Persze külföldi tv adóra gondolok! Köszi 😊
vmbazsi
Szia!
Iptv elofizetessel sok-sok orszag tv csatotnajat tudod nezni, de pl a Helix iptv-vel kulon minden meccsre tobb tv ado is van, es ez 6 euro 2 honapra

 www.shoppy.gg/product/wgmMTks
nelson1
Szia! És ha ezen az oldalon befizetem a 6 eurot akkor élőben nézhetem a nfl közvetítéseket, ezeken a csatornákon?
vmbazsi
Igen, nezheted, csakugy mint MLB NHL MBA NCAA meccseket, de ha csak aZ NFL erdekel akkor Game pass-t vegyel, barmikor nezheted az osszes meccset plusz osszefoglalokat
több mint 5 éve
vmbazsi Green Bay Packers 3
Sziasztok! Élőben ingyen mind pld. nálunk sport2-őn hol lehet nézni nfl meccseket? Persze külföldi tv adóra gondolok! Köszi 😊
vmbazsi
Szia!
Iptv elofizetessel sok-sok orszag tv csatotnajat tudod nezni, de pl a Helix iptv-vel kulon minden meccsre tobb tv ado is van, es ez 6 euro 2 honapra

 www.shoppy.gg/product/wgmMTks
nelson1
Szia! És ha ezen az oldalon befizetem a 6 eurot akkor élőben nézhetem a nfl közvetítéseket, ezeken a csatornákon?
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Sziasztok! Élőben ingyen mind pld. nálunk sport2-őn hol lehet nézni nfl meccseket? Persze külföldi tv adóra gondolok! Köszi 😊
vmbazsi
Hello! Németországban a pro 7 maxx már 19 órától közvetit meccset, Ausztriában meg a Puls4, de ott csak 1 meccset adnak.

több mint 5 éve
nelson1 Green Bay Packers Oregon Ducks 11
Sziasztok! Élőben ingyen mind pld. nálunk sport2-őn hol lehet nézni nfl meccseket? Persze külföldi tv adóra gondolok! Köszi 😊
vmbazsi
Szia!
Iptv elofizetessel sok-sok orszag tv csatotnajat tudod nezni, de pl a Helix iptv-vel kulon minden meccsre tobb tv ado is van, es ez 6 euro 2 honapra

 www.shoppy.gg/product/wgmMTks
több mint 5 éve
vmbazsi Green Bay Packers 3
Sziasztok! Élőben ingyen mind pld. nálunk sport2-őn hol lehet nézni nfl meccseket? Persze külföldi tv adóra gondolok! Köszi 😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Megint csak homokozik a GP és nem indítja el a meccseket...
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
2 hete fizettem elő shoppy-n (1 hónapos előfizetés 5 euróért), eddig működött. Nem tudok már belépni a fiókba:
"Username and Password do not match"
hden
Írj nekik, kapsz helyette új belépési azonosítót. Valaki megváltoztatta a jelszót, aki szintén azt a fiókot használja...
Olinho18
írtam már nekik, köszi 😊
több mint 5 éve
Olinho18 Minnesota Vikings 68
2 hete fizettem elő shoppy-n (1 hónapos előfizetés 5 euróért), eddig működött. Nem tudok már belépni a fiókba:
"Username and Password do not match"
hden
Írj nekik, kapsz helyette új belépési azonosítót. Valaki megváltoztatta a jelszót, aki szintén azt a fiókot használja...
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
2 hete fizettem elő shoppy-n (1 hónapos előfizetés 5 euróért), eddig működött. Nem tudok már belépni a fiókba:
"Username and Password do not match"
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
NFL csevegőből kikerestem:
 sport-video.org.ua/americanfootball.html
 nflreplays.net/
 www.nflfullhd.com/

Ez meg a TT  tenyardtracker.com/members.php?action=login&returnto=%2F, de szerintem nincs regisztráció most.

De shoppy-s rész ha még megy érdemes előfizetni, ennyi pénzért GP nem tétel!

Szerkesztette: NB2
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Próbáljátok meg az nflfullhd oldalt, ott vannak fenn friss kondenzált meccsek és a hétfő eseti rangadó teljes verziója is elérhető.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Valaki tudna adni egy linket erről a 10 yardos dologról? Még nem hallottam erről az oldalról.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
A vasarnapi condensed csomag meg nincs fent. Most megneztem. Az majd holnap (szok jonni). A meccsek mind fent vannak, csak a condensed verzio meg nem.
Kenny


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Becsúsztam a megengedett ratio alá, és nem enged letölteni semmit, mit kell ilyenkor csinálni? 😀
Kenny
Vissza kell tolteni valamit ugyi. Amire sok esely nincs, hogy hamar megy. Sokan vannak ott, epp ezert. Foleg, ha nincs mar neked mit.
Masik, hogy szepen a kasszahoz faradsz (paypal donate).
ulpianus
Köszi.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Becsúsztam a megengedett ratio alá, és nem enged letölteni semmit, mit kell ilyenkor csinálni? 😀
Kenny
Vissza kell tolteni valamit ugyi. Amire sok esely nincs, hogy hamar megy. Sokan vannak ott, epp ezert. Foleg, ha nincs mar neked mit.
Masik, hogy szepen a kasszahoz faradsz (paypal donate).

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Condensed Verziót merre tudok találni?
Coolearie
10 yardon
ulpianus
Becsúsztam a megengedett ratio alá, és nem enged letölteni semmit, mit kell ilyenkor csinálni? 😀

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Condensed Verziót merre tudok találni?
Coolearie
10 yardon


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
GP nálam lekotlott a GB-MIN meccs végére. Másnál is leállt a rendszer? Vagy esetleg más meccs?
NB2
Igen nálunk is meghallt a hosszabítás vége fele. Valami hiba lehetett náluk hogy leállították a közvetítést, mindenesetre furcsa Volt... (redzone-ban tudtuk nézni)
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
GP nálam lekotlott a GB-MIN meccs végére. Másnál is leállt a rendszer? Vagy esetleg más meccs?
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Condensed Verziót merre tudok találni?
Coolearie
ez engem is érdekelne.

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Condensed Verziót merre tudok találni?

több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
OK,ugy nez ki a Mystreams ismet megdoglott,megszunt,elkoltozott,fas....m se tudja !!!!!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Másnak is akadozik az NFL Game Pass?
Toto21
Ha igen, akkor kevésbbé zavar, hogy nem látod a meccset, amiért fizetsz?
Sobri Jóska
Ha igen, akkor nem kell új gépet vennie, ami többe kerül
Wyatt
Nem látom az összefüggést.
Ha valamelyik oldal nem működik, akkor van egy sima hibakeresési protokoll, azzal elég hamar ki lehet deríteni, hogy a honlapnál, a kapcsolatnál, a hardvernél vagy a szoftvernél a hiba.
Sobri Jóska
Viszont, ha mindenki másnál megy, akkor lehet, hogy a gép a szar 😛
Wyatt
Itt sincs összefüggés.
De persze lehet.