Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 5 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
Emberek,ez a “shoppy” cucc mukodik meg? Es ha igen,hogyan?
Koszonet !
Ray_bp_Lewis
4 hónapja fizettem 5 eurót nála Game Passért. Nem sok reményt fűztem hozzá, de ennyiért azt gondoltam megkockáztatom. Még most is működik. Nem is értem hogyan, mert azt hittem, ez csak egy hónapra szól.
több mint 5 éve
mike5150 15
Emberek,ez a “shoppy” cucc mukodik meg? Es ha igen,hogyan?
Koszonet !
Ray_bp_Lewis
Helló! Megállt neked is a mystreams mára ugye? 😡
Jó volt ez a shoppys cucc, nekem ment egy hónapig, aztán a csávó eltűnt a shoppy.gg rol is eszembe le is állt a szolgáltatás ahogy kell.
Úgyhogy itt vagyok egyetemi focis szombat estén és se mystreams se smart iptv... Bosszantó
mike5150
Igen,sajnos mar napok ota megdoglott a Mystreams ...
Engem nem erdekelne ha fizetos,de - aranylag - megbizhato legyen. Amit tudok,az vagy meghivot ker vagy nincsen regisztracio mar hosszu ideje.
Ray_bp_Lewis
Igen ugyanez a bajom. Fizettem én a mystreamsért is de nem stabil. Lehet hogy érdemes direktben beszallni ebbe a Helix iptv sztoriba, 6-7 euro per hó de amíg ment így meghekkelve addig egész jó volt. Kicsit tanácstalan vagyok én is, nézem a redditen a linkeket addig is...😒
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Emberek,ez a “shoppy” cucc mukodik meg? Es ha igen,hogyan?
Koszonet !
Ray_bp_Lewis
Helló! Megállt neked is a mystreams mára ugye? 😡
Jó volt ez a shoppys cucc, nekem ment egy hónapig, aztán a csávó eltűnt a shoppy.gg rol is eszembe le is állt a szolgáltatás ahogy kell.
Úgyhogy itt vagyok egyetemi focis szombat estén és se mystreams se smart iptv... Bosszantó
mike5150
Igen,sajnos mar napok ota megdoglott a Mystreams ...
Engem nem erdekelne ha fizetos,de - aranylag - megbizhato legyen. Amit tudok,az vagy meghivot ker vagy nincsen regisztracio mar hosszu ideje.
több mint 5 éve
mike5150 15
Emberek,ez a “shoppy” cucc mukodik meg? Es ha igen,hogyan?
Koszonet !
Ray_bp_Lewis
Helló! Megállt neked is a mystreams mára ugye? 😡
Jó volt ez a shoppys cucc, nekem ment egy hónapig, aztán a csávó eltűnt a shoppy.gg rol is eszembe le is állt a szolgáltatás ahogy kell.
Úgyhogy itt vagyok egyetemi focis szombat estén és se mystreams se smart iptv... Bosszantó
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Emberek,ez a “shoppy” cucc mukodik meg? Es ha igen,hogyan?
Koszonet !
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja értem. Hát nekem a heti egy link megnyitása még belefér, és szerencsére nem is szokott akadozni 😊

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
De miért kellene vadászni? Beírod a gugliba, hogy reddit és utána, hogy NFL stream, és tessék, minden meccsről van HD-ben adás
Wyatt
Tudom onnan szoktam a redzonet de a streamek nem minden héten ugyanazok, nincsen egy folyamatos streamelő akit tudnék követni mindig. Sok akadozik, bufferol meg minden és keresnék valami egyszerűbbet. Tudod, kényelem.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De miért kellene vadászni? Beírod a gugliba, hogy reddit és utána, hogy NFL stream, és tessék, minden meccsről van HD-ben adás

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Sziasztok.
Van olyan lehetőség hogy csak RedZonera fizetni elő vagy valami kibújó hogy ne kelljen minden héten streamet vadászni?

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Hello lenne egy kerdesem. Kulfoldon vagyok es nem tudom nezni a sport 2 ahol a kozvetites van esetleg valaki nem tudna egy linket kuldeni? Koszi elore is.
Wangafa
Sport2-höz csak ritkán van stream, ha nfl meccs megy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Wangafa Kansas City Chiefs Kansas State Wildcats 3
Hello lenne egy kerdesem. Kulfoldon vagyok es nem tudom nezni a sport 2 ahol a kozvetites van esetleg valaki nem tudna egy linket kuldeni? Koszi elore is.
több mint 5 éve
Milan New York Giants 3
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy game pass-en van olyan opció, hogy csak egy adott meccsre fizetek elő? Például hétvégén szeretném megnézni a Giants meccset, de az egész Giants csomagra nem szeretnék előfizetni.

Előre is köszi!
Milan
Nincs...
Ahogy nézem most van egy heti előfizetés 7 euróért vagy itt a topikban 2 oldallal előbb megnézed a nem teljesen legálist havi 5ért.
NB2
Köszi! Megvettem a 20 eurós változatot (Shoppy-ról), kaptam is egy emailt, hogy sikerült a vásárlás de őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mi a következő lépés.

Esetleg tudnál ebben segíteni?

Köszi szépen!

Szerk.: Közben rájöttem 😊

Szerkesztette: Milan
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy game pass-en van olyan opció, hogy csak egy adott meccsre fizetek elő? Például hétvégén szeretném megnézni a Giants meccset, de az egész Giants csomagra nem szeretnék előfizetni.

Előre is köszi!
Milan
Nincs...
Ahogy nézem most van egy heti előfizetés 7 euróért vagy itt a topikban 2 oldallal előbb megnézed a nem teljesen legálist havi 5ért.
több mint 5 éve
Milan New York Giants 3
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy game pass-en van olyan opció, hogy csak egy adott meccsre fizetek elő? Például hétvégén szeretném megnézni a Giants meccset, de az egész Giants csomagra nem szeretnék előfizetni.

Előre is köszi!
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
mióta lehet egyébként ingyen nézni az NFL Networkot a Game Pass-en? mert kíváncsiságból megnéztem hogy milyen csomagok vannak és a FREE-ben benne van az NFLN 24/7
mmdan
Eleg regen... nekem evekkel ezelott - amikor meg volt egy csapatos lehetoseg- volt elofizetesem,de mar akkor volt Network.
több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
mióta lehet egyébként ingyen nézni az NFL Networkot a Game Pass-en? mert kíváncsiságból megnéztem hogy milyen csomagok vannak és a FREE-ben benne van az NFLN 24/7
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Sziasztok! Élőben ingyen mind pld. nálunk sport2-őn hol lehet nézni nfl meccseket? Persze külföldi tv adóra gondolok! Köszi 😊
vmbazsi
Szia!
Iptv elofizetessel sok-sok orszag tv csatotnajat tudod nezni, de pl a Helix iptv-vel kulon minden meccsre tobb tv ado is van, es ez 6 euro 2 honapra

 www.shoppy.gg/product/wgmMTks
nelson1
Szia! És ha ezen az oldalon befizetem a 6 eurot akkor élőben nézhetem a nfl közvetítéseket, ezeken a csatornákon?
vmbazsi
Igen, nezheted, csakugy mint MLB NHL MBA NCAA meccseket, de ha csak aZ NFL erdekel akkor Game pass-t vegyel, barmikor nezheted az osszes meccset plusz osszefoglalokat
nelson1
és ez valójában működik is? mert a channel list nagyon kecsegetető de félek, hogy átbaszás
mmdan
Én egy hónapos Game Passt vettem, faszán működik. Egyszer idő előtt behalt a profilom, küldtek újat 1 nap alatt.
több mint 5 éve
mike5150 15
Sziasztok! Na belenyúltam egy shoppys helix IPTV cuccba nagy nehezen tegnap, és sajnos nem működik. 3 különböző eszközről és 2 különböző browserrel próbáltam belé életet lehelni de semmi, amikor a "web TV player" gombra kattintok 404 error van.. Írtam ticketet, egyenlőre semmi (hozzáteszem mystreamsék sem válaszolnak 2 napja).
Valaki megtenné hogy butabiztosan leírja nekem a teendőt ennél a shoppys cuccnál? Hátha én szúrok el valamit újra és újra..
köszi előre is!
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Jelszót változtattam a shadowsiteon de semmi. Küldtem nekik egy ticketet hátha..
Közben néztem a shoppy -n meg épp out of stock a helix IPTV, nem lesz ez így egyszerű..😒
mike5150
Meg annyi jutott az eszembe... Milyen rendszeren es bongeszovel probalod ? Vmelyik nap ,nalam Win10+ Edge hasznalataval nem ment egyik csatorna sem...

Csak egy tipp,gondolat.
több mint 5 éve
mike5150 15
Jelszót változtattam a shadowsiteon de semmi. Küldtem nekik egy ticketet hátha..
Közben néztem a shoppy -n meg épp out of stock a helix IPTV, nem lesz ez így egyszerű..😒
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Sziasztok! Nekem megint megállt a mystreams.☹️
Koromfekete képernyő és csak homokozik bármelyik csatornára kattintok. Másnak sem működik?

Valami kontakt van ezekhez, mert én egy nap alatt nem találtam semmit ahol írni lehetne nekik...

A Live247 meghívós lett, mit javasoltok? Shoppy? Gamepass nem opció, egyetemi focit nézek főként...
Köszi előre is!
mike5150
Hello !
Nalam ,most minden ok !!!!! (Remelem nem kiabalom el 😉)
Ray_bp_Lewis
Szia! Nálam sajnos semmi....
Elérhetőseget tudsz hozzájuk esetleg?
mike5150
Sajnos nem,de azt hallottam,hogy ugyanazok csinaljak,mint a SmoothStreamsTV-s arcok.
több mint 5 éve
mike5150 15
Sziasztok! Nekem megint megállt a mystreams.☹️
Koromfekete képernyő és csak homokozik bármelyik csatornára kattintok. Másnak sem működik?

Valami kontakt van ezekhez, mert én egy nap alatt nem találtam semmit ahol írni lehetne nekik...

A Live247 meghívós lett, mit javasoltok? Shoppy? Gamepass nem opció, egyetemi focit nézek főként...
Köszi előre is!
mike5150
Hello !
Nalam ,most minden ok !!!!! (Remelem nem kiabalom el 😉)
Ray_bp_Lewis
Szia! Nálam sajnos semmi....
Elérhetőseget tudsz hozzájuk esetleg?

Szerkesztette: mike5150
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Sziasztok! Nekem megint megállt a mystreams.☹️
Koromfekete képernyő és csak homokozik bármelyik csatornára kattintok. Másnak sem működik?

Valami kontakt van ezekhez, mert én egy nap alatt nem találtam semmit ahol írni lehetne nekik...

A Live247 meghívós lett, mit javasoltok? Shoppy? Gamepass nem opció, egyetemi focit nézek főként...
Köszi előre is!
mike5150
Hello !
Nalam ,most minden ok !!!!! (Remelem nem kiabalom el 😉)
több mint 5 éve
mike5150 15
Sziasztok! Nekem megint megállt a mystreams.☹️
Koromfekete képernyő és csak homokozik bármelyik csatornára kattintok. Másnak sem működik?

Valami kontakt van ezekhez, mert én egy nap alatt nem találtam semmit ahol írni lehetne nekik...

A Live247 meghívós lett, mit javasoltok? Shoppy? Gamepass nem opció, egyetemi focit nézek főként...
Köszi előre is!
több mint 5 éve
nelson1 Green Bay Packers Oregon Ducks 11
Sziasztok! Élőben ingyen mind pld. nálunk sport2-őn hol lehet nézni nfl meccseket? Persze külföldi tv adóra gondolok! Köszi 😊
vmbazsi
Szia!
Iptv elofizetessel sok-sok orszag tv csatotnajat tudod nezni, de pl a Helix iptv-vel kulon minden meccsre tobb tv ado is van, es ez 6 euro 2 honapra

 www.shoppy.gg/product/wgmMTks
nelson1
Szia! És ha ezen az oldalon befizetem a 6 eurot akkor élőben nézhetem a nfl közvetítéseket, ezeken a csatornákon?
vmbazsi
Igen, nezheted, csakugy mint MLB NHL MBA NCAA meccseket, de ha csak aZ NFL erdekel akkor Game pass-t vegyel, barmikor nezheted az osszes meccset plusz osszefoglalokat
nelson1
és ez valójában működik is? mert a channel list nagyon kecsegetető de félek, hogy átbaszás
mmdan
Egy hete használom, de eddig nem volt vele problema. Persze van olyan csatorna ami nem mukodik, de ennyibol tudsz masikat valasztani.