BREAKING NEWS: Gronkowski visszavonult!

Meccsnézés az interneten

42 feliratkozó

6 hónapja
NB2 New England Patriots 8 446 — nabege2@yahoo.com
NFL csevegőből kikerestem:
 sport-video.org.ua/americanfootball.html
 nflreplays.net/
 www.nflfullhd.com/

Ez meg a TT  tenyardtracker.com/members.php?action=login&returnto=%2F, de szerintem nincs regisztráció most.

De shoppy-s rész ha még megy érdemes előfizetni, ennyi pénzért GP nem tétel!

Szerkesztette: NB2

2 hónapja
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 22 808 — 2 & done, here we come
Helix-re nem tudok regisztrálni. Van valami alternatív megoldás? Esetleg tudja valaki, hol tudom nézni online a sport2-t? Londoni vagyok...
etniez
lilukasite, sajna nekem már lejárt a regem és meghívóköteles, de ha van vkinek tudom ajánlani, paypalen keresztül fizethető és tényleg kb. az összes magyar tv-csatornához van stream

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
2 hónapja
etniez 76
Helix-re nem tudok regisztrálni. Van valami alternatív megoldás? Esetleg tudja valaki, hol tudom nézni online a sport2-t? Londoni vagyok...
4 hónapja
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 54
Van vkinek hosszabb tavu tapasztalata,a Helix IPTV-vel? Mennyire megbizhato a mukodese? Befizettem a 48oras ,”teszt uzemet” es eddig minden ok,de mielott “elkoteleznem magam” hosszutavra...
4 hónapja
mike5150 15
Emberek,ez a “shoppy” cucc mukodik meg? Es ha igen,hogyan?
Koszonet !
Ray_bp_Lewis
Helló! Megállt neked is a mystreams mára ugye? 😡
Jó volt ez a shoppys cucc, nekem ment egy hónapig, aztán a csávó eltűnt a shoppy.gg rol is eszembe le is állt a szolgáltatás ahogy kell.
Úgyhogy itt vagyok egyetemi focis szombat estén és se mystreams se smart iptv... Bosszantó
mike5150
Igen,sajnos mar napok ota megdoglott a Mystreams ...
Engem nem erdekelne ha fizetos,de - aranylag - megbizhato legyen. Amit tudok,az vagy meghivot ker vagy nincsen regisztracio mar hosszu ideje.
Ray_bp_Lewis
Igen ugyanez a bajom. Fizettem én a mystreamsért is de nem stabil. Lehet hogy érdemes direktben beszallni ebbe a Helix iptv sztoriba, 6-7 euro per hó de amíg ment így meghekkelve addig egész jó volt. Kicsit tanácstalan vagyok én is, nézem a redditen a linkeket addig is...😒
mike5150
Ma kipróbálom legálisba a Helix IPTV t. 1 font a két napos próbaüzem, annyit megér. Már fel is telepítettem a smart tv re is és nekiallok nyuzni. Este az NFL meccseknel ki fog derülni hogy mennyire akadozik és bufferel ha sokan vannak rajta.
Egyelőre azt látom hogy a csatornakinálat és a minőség pazar, nagyon jó a kezelőfelülete, hasít minden ESPN NFL Network stb, de nyilván a csúcsido lesz az igazi mérce.. Ha működik akkor két nap múlva 6 font havonta, az kibírható szerintem egy jó szolgáltatásért...
Beszámolok majd.
mike5150
Detto ra raktam azt a “komoly” osszeget !!! 😉
Aplikalva TV,iPad,Pc !!
Koszonetem uldozzon !!!
Eddig nalam is minden OK !
Ray_bp_Lewis
Közben írtam egy ticketet nekik a shadowsiteon és megcsinálták a mystreams-t is.
Megint kezelőfelületet váltottak, korrektül visszairtak h javították, kilép-belép és működik újra.
Esetleg írj rájuk, inkább két szolgáltatás mint egy sem😃
4 hónapja
Koszonet !
Ray_bp_Lewis
Jó volt ez a shoppys cucc, nekem ment egy hónapig, aztán a csávó eltűnt a shoppy.gg rol is eszembe le is állt a szolgáltatás ahogy kell.
Úgyhogy itt vagyok egyetemi focis szombat estén és se mystreams se smart iptv... Bosszantó
mike5150
Engem nem erdekelne ha fizetos,de - aranylag - megbizhato legyen. Amit tudok,az vagy meghivot ker vagy nincsen regisztracio mar hosszu ideje.
Ray_bp_Lewis
Igen ugyanez a bajom. Fizettem én a mystreamsért is de nem stabil. Lehet hogy érdemes direktben beszallni ebbe a Helix iptv sztoriba, 6-7 euro per hó de amíg ment így meghekkelve addig egész jó volt. Kicsit tanácstalan vagyok én is, nézem a redditen a linkeket addig is...😒
mike5150
Ma kipróbálom legálisba a Helix IPTV t. 1 font a két napos próbaüzem, annyit megér. Már fel is telepítettem a smart tv re is és nekiallok nyuzni. Este az NFL meccseknel ki fog derülni hogy mennyire akadozik és bufferel ha sokan vannak rajta.
Egyelőre azt látom hogy a csatornakinálat és a minőség pazar, nagyon jó a kezelőfelülete, hasít minden ESPN NFL Network stb, de nyilván a csúcsido lesz az igazi mérce.. Ha működik akkor két nap múlva 6 font havonta, az kibírható szerintem egy jó szolgáltatásért...
Beszámolok majd.
mike5150
Detto ra raktam azt a “komoly” osszeget !!! 😉
Aplikalva TV,iPad,Pc !!
Koszonetem uldozzon !!!
Eddig nalam is minden OK !
4 hónapja
mike5150 15
Koszonet !
Ray_bp_Lewis
mike5150
Ray_bp_Lewis
mike5150
Beszámolok majd.
4 hónapja
piocasember Dallas Cowboys 33
Koszonet !
Ray_bp_Lewis
4 hónapja fizettem 5 eurót nála Game Passért. Nem sok reményt fűztem hozzá, de ennyiért azt gondoltam megkockáztatom. Még most is működik. Nem is értem hogyan, mert azt hittem, ez csak egy hónapra szól.
4 hónapja
mike5150 15
Koszonet !
Ray_bp_Lewis
mike5150
Ray_bp_Lewis
4 hónapja
Koszonet !
Ray_bp_Lewis
mike5150
4 hónapja
mike5150 15
Koszonet !
Ray_bp_Lewis
4 hónapja
Koszonet !
4 hónapja
Wyatt New England Patriots 20 146 — Three-time EL-champ^^
Ja értem. Hát nekem a heti egy link megnyitása még belefér, és szerencsére nem is szokott akadozni 😊

4 hónapja
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 4 023 — Future D1 Athlete.
De miért kellene vadászni? Beírod a gugliba, hogy reddit és utána, hogy NFL stream, és tessék, minden meccsről van HD-ben adás
Wyatt
Tudom onnan szoktam a redzonet de a streamek nem minden héten ugyanazok, nincsen egy folyamatos streamelő akit tudnék követni mindig. Sok akadozik, bufferol meg minden és keresnék valami egyszerűbbet. Tudod, kényelem.

4 hónapja
Wyatt New England Patriots 20 146 — Three-time EL-champ^^
De miért kellene vadászni? Beírod a gugliba, hogy reddit és utána, hogy NFL stream, és tessék, minden meccsről van HD-ben adás

4 hónapja
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 4 023 — Future D1 Athlete.
Sziasztok.
Van olyan lehetőség hogy csak RedZonera fizetni elő vagy valami kibújó hogy ne kelljen minden héten streamet vadászni?

4 hónapja
r.baggio Cleveland Browns Louisville Cardinals 46 624 — No es importante
Hello lenne egy kerdesem. Kulfoldon vagyok es nem tudom nezni a sport 2 ahol a kozvetites van esetleg valaki nem tudna egy linket kuldeni? Koszi elore is.
Wangafa
Sport2-höz csak ritkán van stream, ha nfl meccs megy

"A vonat egyre lihegett és rohant, majd a dübörgés lassan szelíd muzsikává szelídült, és hirtelen, mintha függöny szaladt volna fel az agyamban, megértettem, hogy hiába vannak vonatok, hiába próbál az ember rohanni más városok, idegen országok felé, a sorsát, az életét mindig viszi magával mindenhova." - Királyhegyi Pál
4 hónapja
Wangafa Kansas City Chiefs Kansas State Wildcats 3
Hello lenne egy kerdesem. Kulfoldon vagyok es nem tudom nezni a sport 2 ahol a kozvetites van esetleg valaki nem tudna egy linket kuldeni? Koszi elore is.
4 hónapja
Milan New York Giants 3
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy game pass-en van olyan opció, hogy csak egy adott meccsre fizetek elő? Például hétvégén szeretném megnézni a Giants meccset, de az egész Giants csomagra nem szeretnék előfizetni.

Előre is köszi!
Milan
Nincs...
Ahogy nézem most van egy heti előfizetés 7 euróért vagy itt a topikban 2 oldallal előbb megnézed a nem teljesen legálist havi 5ért.
NB2
Köszi! Megvettem a 20 eurós változatot (Shoppy-ról), kaptam is egy emailt, hogy sikerült a vásárlás de őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mi a következő lépés.

Esetleg tudnál ebben segíteni?

Köszi szépen!

Szerk.: Közben rájöttem 😊

Szerkesztette: Milan
4 hónapja
NB2 New England Patriots 8 446 — nabege2@yahoo.com
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy game pass-en van olyan opció, hogy csak egy adott meccsre fizetek elő? Például hétvégén szeretném megnézni a Giants meccset, de az egész Giants csomagra nem szeretnék előfizetni.

Előre is köszi!
Milan
Nincs...
Ahogy nézem most van egy heti előfizetés 7 euróért vagy itt a topikban 2 oldallal előbb megnézed a nem teljesen legálist havi 5ért.
4 hónapja
Milan New York Giants 3
Sziasztok!

Előre is köszi!
5 hónapja
mióta lehet egyébként ingyen nézni az NFL Networkot a Game Pass-en? mert kíváncsiságból megnéztem hogy milyen csomagok vannak és a FREE-ben benne van az NFLN 24/7
mmdan
Eleg regen... nekem evekkel ezelott - amikor meg volt egy csapatos lehetoseg- volt elofizetesem,de mar akkor volt Network.
5 hónapja
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 175
mióta lehet egyébként ingyen nézni az NFL Networkot a Game Pass-en? mert kíváncsiságból megnéztem hogy milyen csomagok vannak és a FREE-ben benne van az NFLN 24/7
5 hónapja
hden Philadelphia Eagles 128
Sziasztok! Élőben ingyen mind pld. nálunk sport2-őn hol lehet nézni nfl meccseket? Persze külföldi tv adóra gondolok! Köszi 😊
vmbazsi
Szia!
Iptv elofizetessel sok-sok orszag tv csatotnajat tudod nezni, de pl a Helix iptv-vel kulon minden meccsre tobb tv ado is van, es ez 6 euro 2 honapra

www.shoppy.gg/product/wgmMTks
nelson1
Szia! És ha ezen az oldalon befizetem a 6 eurot akkor élőben nézhetem a nfl közvetítéseket, ezeken a csatornákon?
vmbazsi
Igen, nezheted, csakugy mint MLB NHL MBA NCAA meccseket, de ha csak aZ NFL erdekel akkor Game pass-t vegyel, barmikor nezheted az osszes meccset plusz osszefoglalokat
nelson1
és ez valójában működik is? mert a channel list nagyon kecsegetető de félek, hogy átbaszás
mmdan
Én egy hónapos Game Passt vettem, faszán működik. Egyszer idő előtt behalt a profilom, küldtek újat 1 nap alatt.
5 hónapja
mike5150 15
Sziasztok! Na belenyúltam egy shoppys helix IPTV cuccba nagy nehezen tegnap, és sajnos nem működik. 3 különböző eszközről és 2 különböző browserrel próbáltam belé életet lehelni de semmi, amikor a "web TV player" gombra kattintok 404 error van.. Írtam ticketet, egyenlőre semmi (hozzáteszem mystreamsék sem válaszolnak 2 napja).
Valaki megtenné hogy butabiztosan leírja nekem a teendőt ennél a shoppys cuccnál? Hátha én szúrok el valamit újra és újra..
köszi előre is!
5 hónapja
Jelszót változtattam a shadowsiteon de semmi. Küldtem nekik egy ticketet hátha..
Közben néztem a shoppy -n meg épp out of stock a helix IPTV, nem lesz ez így egyszerű..😒
mike5150
Meg annyi jutott az eszembe... Milyen rendszeren es bongeszovel probalod ? Vmelyik nap ,nalam Win10+ Edge hasznalataval nem ment egyik csatorna sem...

Csak egy tipp,gondolat.