Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 4 éve
pasztortomi 9
Sziasztok,
Shoppy-s linket nem tud esetleg valaki idén? A tavalyi nekem lejárt sajnos.
Köszi
több mint 4 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Sziasztok.
Lehet én vagyok tudatlan, sőt biztosan, de mi is pontosan ez a Helix dolog. Mert a böngészős, műszakos meccsnézés engem is érdekelne.
Válaszaitokat előre is köszönöm!
apoofis
btop.pw
több mint 4 éve
kuthan Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 19
Ez a Shoppy-s dolog érdekesnek tűnik. Tudna valaki közvetlen linket hozzá, illetve valami rövid leírást a vásárlás módjáról?
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Elfogadom, hogy valakinek rossz véleménye van a Gamepass szolgáltatásával kapcsolatban. Úgy tűnik, én szerencsés vagyok. Tavaly a Shoppy-n vettem 5 Euróért Gamepass-t. Azt hittem egy hónapra szól, de legnagyobb meglepetésemre az egész szezont végig tudtam nézni ennyi pénzért. Egyszer sem volt gondom vele. Soha nem fagyott le, max nagyon ritkán előfordult, hogy bepixelesedett a kép néhány másodpercre, de ez még az HBO Go-nál is előfordul. Idén már jóval többet 20 Eurót 😀 kellett fizetnem a Shoppy-n a szezonért. Azt hiszem ez még mindig elviselhető ár. Egyszóval, én elégedett vagyok, pláne ennyi pénzért.
piocasember
én is shoppyn vettem havi gamepasst tavaly, és még mindig működik... 😀
hden
én is erre utaltam finoman tegnap, csak nem akarom elkiabálni 😊
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Elfogadom, hogy valakinek rossz véleménye van a Gamepass szolgáltatásával kapcsolatban. Úgy tűnik, én szerencsés vagyok. Tavaly a Shoppy-n vettem 5 Euróért Gamepass-t. Azt hittem egy hónapra szól, de legnagyobb meglepetésemre az egész szezont végig tudtam nézni ennyi pénzért. Egyszer sem volt gondom vele. Soha nem fagyott le, max nagyon ritkán előfordult, hogy bepixelesedett a kép néhány másodpercre, de ez még az HBO Go-nál is előfordul. Idén már jóval többet 20 Eurót 😀 kellett fizetnem a Shoppy-n a szezonért. Azt hiszem ez még mindig elviselhető ár. Egyszóval, én elégedett vagyok, pláne ennyi pénzért.
piocasember
én is shoppyn vettem havi gamepasst tavaly, és még mindig működik... 😀
több mint 4 éve
apoofis Pittsburgh Steelers 1
Sziasztok.
Lehet én vagyok tudatlan, sőt biztosan, de mi is pontosan ez a Helix dolog. Mert a böngészős, műszakos meccsnézés engem is érdekelne.
Válaszaitokat előre is köszönöm!
több mint 4 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. A Helix tűnik nekem elsőre a legszimpatikusabbnak nem kis mértékben annak köszönhetően, hogy majd nba meccseket is tudok rajta nézni. Ha esetleg mégse jönne be, feldobtatok néhány szintén jónak tűnő alternatívát. Köszi!

több mint 4 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
A tavalyi előfizetésetek (a nem teljesen okés gp) nektek is él még?😊
NB2
Nekem július 31-én járt le. Az új 2020 július 31-ig érvényes.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
A tavalyi előfizetésetek (a nem teljesen okés gp) nektek is él még?😊
több mint 4 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Sziasztok, próbálom kitalálni hogyan fogom idén nézni a meccseket. Gamepass nem opció mert ilyen hulladék szolgáltatást nem kívánok támogatni, ideje lenne egy normális cég után nézniük.

A Helix-szel kinek milyen tapasztalata van, érdemes-e beruházni rá. Mennyire megbízható és stabil? Valamint web browser-ből nézhető-e olyan egyszerűen mint egyéb streaming szolgáltatások (Netflix, HBOGO, stb). Ez utóbbi baromi fontos nekem mert műszakozom és gyakran munkahelyről kellene néznem, ahol bármi extra app meg kiegészítő telepítése nélkül kéne menjen.
Maniac84
Használom már hosszú ideje és összeségében elégedett vagyok,sőőőt !!! 😉

6 font havonta (USA,Kanada csomag) ,több különböző csomag van,PayPal-os fizetés,gyorsan reagálnak ha van vmi gond.
Ha jól tudom, még mindig van egy napos (talán ingyenes) “próba üzem “,ami szintén OK.

Azt azért tudni kell,hogy minden hasonló “szolgáltató” akkor kerül igazi megmérettetés alá,amikor elkezdődik az NFL alapszakasz...
Náluk is volt akkor néha kicsi ”döccenés” ,de ez sem volt hatalmas gond. Vagy gyorsan orvosolták vagy pedig te magad “megoldottad” : minden meccset ,mind2 csapat közvetítésében tudod nézni,és ha az egyikkel vmi gond volt,akkor a másik volt OK.
Az NFL Network (és a hozza hasonló tv-k - MLB,NBA...) alapból “low bandwidth” és normál verzióban is nézhető !

Van okos tv alkalmazás,amivel működik,de tableten - szintén alkalmazás - és PC-n VLC segítségével tudod használni . A böngészős megoldást most nem tudom biztosan (MacBook ok ) ,de majd ránézek arra is.
több mint 4 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
Elfogadom, hogy valakinek rossz véleménye van a Gamepass szolgáltatásával kapcsolatban. Úgy tűnik, én szerencsés vagyok. Tavaly a Shoppy-n vettem 5 Euróért Gamepass-t. Azt hittem egy hónapra szól, de legnagyobb meglepetésemre az egész szezont végig tudtam nézni ennyi pénzért. Egyszer sem volt gondom vele. Soha nem fagyott le, max nagyon ritkán előfordult, hogy bepixelesedett a kép néhány másodpercre, de ez még az HBO Go-nál is előfordul. Idén már jóval többet 20 Eurót 😀 kellett fizetnem a Shoppy-n a szezonért. Azt hiszem ez még mindig elviselhető ár. Egyszóval, én elégedett vagyok, pláne ennyi pénzért.
több mint 4 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Sziasztok, próbálom kitalálni hogyan fogom idén nézni a meccseket. Gamepass nem opció mert ilyen hulladék szolgáltatást nem kívánok támogatni, ideje lenne egy normális cég után nézniük.

A Helix-szel kinek milyen tapasztalata van, érdemes-e beruházni rá. Mennyire megbízható és stabil? Valamint web browser-ből nézhető-e olyan egyszerűen mint egyéb streaming szolgáltatások (Netflix, HBOGO, stb). Ez utóbbi baromi fontos nekem mert műszakozom és gyakran munkahelyről kellene néznem, ahol bármi extra app meg kiegészítő telepítése nélkül kéne menjen.
Maniac84
Én a  hehestreams.com -ot próbáltam ki múlt héten, és nagyon stabilan jó minőségben jött a kép és a hang is.
Az egész szezon azt hiszem 100$, ha csak az alapszakasz érdekel akkor 75.
Még nem fizettem elő de én valószínűleg ezzel próbálkozom majd idén. Persze ha valakinek van tapasztalata velük az ne tartsa magában! 😊
több mint 4 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Sziasztok, próbálom kitalálni hogyan fogom idén nézni a meccseket. Gamepass nem opció mert ilyen hulladék szolgáltatást nem kívánok támogatni, ideje lenne egy normális cég után nézniük.

A Helix-szel kinek milyen tapasztalata van, érdemes-e beruházni rá. Mennyire megbízható és stabil? Valamint web browser-ből nézhető-e olyan egyszerűen mint egyéb streaming szolgáltatások (Netflix, HBOGO, stb). Ez utóbbi baromi fontos nekem mert műszakozom és gyakran munkahelyről kellene néznem, ahol bármi extra app meg kiegészítő telepítése nélkül kéne menjen.

több mint 4 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Ma újratelepítettem a Chromeot, a Firefoxot, letöltöttem az Operát és a Vivaldit is, mindenhol csak villog a 3 pont. Viszont a munkahelyemen a céges gépen gond nélkül betöltött, szóval a hiba valahol nálam van, de fogalmam sincs mi lehet az. Már arra is gondoltam, hogy újrahúzom a rendszert, de most már arra is nagy esélyt látok, hogy akkor sem oldódna meg és ennyi energia befektetés feleslegesen annyira nem vonz. Marad a várakozás...

Sikerült megoldást találni!

Mindegyik böngészőhöz telepítettem egy ingyenes VPN bővítményt (FF-TouchVPN, Chrome-Zenmate) bekapcsoltam őket, választottam egy random európai országot és így már betöltötte az oldalt. Bejelentkezés után kikapcsoltam a VPN bővítményeket, most már minden megy hiba nélkül. 😊

Szerkesztette: Erik.87

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Ha visszaolvastok én is ugyanerre panaszkodtam. Igaz nekem ha jól emlékszem chrome alatt ment, csak FF alatt szórakozott. Egyébként nem csináltam vele semmit, vártam aztán egyszercsak megjavult😊
több mint 4 éve
zom_falcons Atlanta Falcons 19
Sziasztok,

Augusztus 1 óta (Itt volt a season váltás) nem jön be a Gamepass oldala az asztali gépen sem Firefox, sem Chrome (és még Edget is próbáltam) használatával. Csak megjelenik középen a Gamepass felirat és villog a 3 pont. Mindegyik böngészőben töröltem a bejelentkezési adatokat és teljesen töröltem a cachet, de semmi. A telefonomon a Gamepass app probléma nélkül megy.

Találkozott valalki már ilyen problémával?

Köszi!
Hysterycs
Szia, nálam ugyanez van, és én se jutottam semmire vele, pedig elég sok mindennel próbálkoztam. Most már a lemondáson gondolkodom, minden évben sikerül alulmúlniuk magukat, rohadt drágán mindenféle szempontból gagyi terméket tolnak elénk. Nem is értem, hogy az NFL hogy nem tud szerezni egy normális céget, aki meg tudná tisztességesen csinálni ezt a szart... 😕
több mint 4 éve
Erik.87 New York Giants Pittsburgh Panthers 126 — Giants & Steelers fan
Sziasztok,

Augusztus 1 óta (Itt volt a season váltás) nem jön be a Gamepass oldala az asztali gépen sem Firefox, sem Chrome (és még Edget is próbáltam) használatával. Csak megjelenik középen a Gamepass felirat és villog a 3 pont. Mindegyik böngészőben töröltem a bejelentkezési adatokat és teljesen töröltem a cachet, de semmi. A telefonomon a Gamepass app probléma nélkül megy.

Találkozott valalki már ilyen problémával?

Köszi!

Szerkesztette: Erik.87

Everybody is useful. Nobody is necessary.
több mint 4 éve
lorinc31 Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 31
Sziasztok!
Tavaly előfizettem a Game Passre, idén már nem szeretnék. Augusztus 1-től újjol meg, hol tudom lemondani? Nem találok semmi lehetőséget, mint más oldalakon, hogy előfizetés lemondása/leiratkozás vagy egyebek. Előre is köszönöm a segítséget!
the12thman
Üdv!
Én mikor lemondtam náluk, kerestem a honlapjukon e-mail elérhetőséget, s egy rövid mail ben megírtam, hogy kösz lemondanám.
Mivel már meg is kezdtem egy Új hónapot, s levonták előre, arányosan visza is utalták a pénzt nem is kellett kérjem.
Sok sikert.
Hali
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Sziasztok!
Tavaly előfizettem a Game Passre, idén már nem szeretnék. Augusztus 1-től újjol meg, hol tudom lemondani? Nem találok semmi lehetőséget, mint más oldalakon, hogy előfizetés lemondása/leiratkozás vagy egyebek. Előre is köszönöm a segítséget!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Helix-re nem tudok regisztrálni. Van valami alternatív megoldás? Esetleg tudja valaki, hol tudom nézni online a sport2-t? Londoni vagyok...
etniez
lilukasite, sajna nekem már lejárt a regem és meghívóköteles, de ha van vkinek tudom ajánlani, paypalen keresztül fizethető és tényleg kb. az összes magyar tv-csatornához van stream


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
etniez 76
Helix-re nem tudok regisztrálni. Van valami alternatív megoldás? Esetleg tudja valaki, hol tudom nézni online a sport2-t? Londoni vagyok...
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Van vkinek hosszabb tavu tapasztalata,a Helix IPTV-vel? Mennyire megbizhato a mukodese? Befizettem a 48oras ,”teszt uzemet” es eddig minden ok,de mielott “elkoteleznem magam” hosszutavra...
több mint 5 éve
mike5150 15
Emberek,ez a “shoppy” cucc mukodik meg? Es ha igen,hogyan?
Koszonet !
Ray_bp_Lewis
Helló! Megállt neked is a mystreams mára ugye? 😡
Jó volt ez a shoppys cucc, nekem ment egy hónapig, aztán a csávó eltűnt a shoppy.gg rol is eszembe le is állt a szolgáltatás ahogy kell.
Úgyhogy itt vagyok egyetemi focis szombat estén és se mystreams se smart iptv... Bosszantó
mike5150
Igen,sajnos mar napok ota megdoglott a Mystreams ...
Engem nem erdekelne ha fizetos,de - aranylag - megbizhato legyen. Amit tudok,az vagy meghivot ker vagy nincsen regisztracio mar hosszu ideje.
Ray_bp_Lewis
Igen ugyanez a bajom. Fizettem én a mystreamsért is de nem stabil. Lehet hogy érdemes direktben beszallni ebbe a Helix iptv sztoriba, 6-7 euro per hó de amíg ment így meghekkelve addig egész jó volt. Kicsit tanácstalan vagyok én is, nézem a redditen a linkeket addig is...😒
mike5150
Ma kipróbálom legálisba a Helix IPTV t. 1 font a két napos próbaüzem, annyit megér. Már fel is telepítettem a smart tv re is és nekiallok nyuzni. Este az NFL meccseknel ki fog derülni hogy mennyire akadozik és bufferel ha sokan vannak rajta.
Egyelőre azt látom hogy a csatornakinálat és a minőség pazar, nagyon jó a kezelőfelülete, hasít minden ESPN NFL Network stb, de nyilván a csúcsido lesz az igazi mérce.. Ha működik akkor két nap múlva 6 font havonta, az kibírható szerintem egy jó szolgáltatásért...
Beszámolok majd.
mike5150
Detto ra raktam azt a “komoly” osszeget !!! 😉
Aplikalva TV,iPad,Pc !!
Koszonetem uldozzon !!!
Eddig nalam is minden OK !
Ray_bp_Lewis
Közben írtam egy ticketet nekik a shadowsiteon és megcsinálták a mystreams-t is.
Megint kezelőfelületet váltottak, korrektül visszairtak h javították, kilép-belép és működik újra.
Esetleg írj rájuk, inkább két szolgáltatás mint egy sem😃
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Emberek,ez a “shoppy” cucc mukodik meg? Es ha igen,hogyan?
Koszonet !
Ray_bp_Lewis
Helló! Megállt neked is a mystreams mára ugye? 😡
Jó volt ez a shoppys cucc, nekem ment egy hónapig, aztán a csávó eltűnt a shoppy.gg rol is eszembe le is állt a szolgáltatás ahogy kell.
Úgyhogy itt vagyok egyetemi focis szombat estén és se mystreams se smart iptv... Bosszantó
mike5150
Igen,sajnos mar napok ota megdoglott a Mystreams ...
Engem nem erdekelne ha fizetos,de - aranylag - megbizhato legyen. Amit tudok,az vagy meghivot ker vagy nincsen regisztracio mar hosszu ideje.
Ray_bp_Lewis
Igen ugyanez a bajom. Fizettem én a mystreamsért is de nem stabil. Lehet hogy érdemes direktben beszallni ebbe a Helix iptv sztoriba, 6-7 euro per hó de amíg ment így meghekkelve addig egész jó volt. Kicsit tanácstalan vagyok én is, nézem a redditen a linkeket addig is...😒
mike5150
Ma kipróbálom legálisba a Helix IPTV t. 1 font a két napos próbaüzem, annyit megér. Már fel is telepítettem a smart tv re is és nekiallok nyuzni. Este az NFL meccseknel ki fog derülni hogy mennyire akadozik és bufferel ha sokan vannak rajta.
Egyelőre azt látom hogy a csatornakinálat és a minőség pazar, nagyon jó a kezelőfelülete, hasít minden ESPN NFL Network stb, de nyilván a csúcsido lesz az igazi mérce.. Ha működik akkor két nap múlva 6 font havonta, az kibírható szerintem egy jó szolgáltatásért...
Beszámolok majd.
mike5150
Detto ra raktam azt a “komoly” osszeget !!! 😉
Aplikalva TV,iPad,Pc !!
Koszonetem uldozzon !!!
Eddig nalam is minden OK !
több mint 5 éve
mike5150 15
Emberek,ez a “shoppy” cucc mukodik meg? Es ha igen,hogyan?
Koszonet !
Ray_bp_Lewis
Helló! Megállt neked is a mystreams mára ugye? 😡
Jó volt ez a shoppys cucc, nekem ment egy hónapig, aztán a csávó eltűnt a shoppy.gg rol is eszembe le is állt a szolgáltatás ahogy kell.
Úgyhogy itt vagyok egyetemi focis szombat estén és se mystreams se smart iptv... Bosszantó
mike5150
Igen,sajnos mar napok ota megdoglott a Mystreams ...
Engem nem erdekelne ha fizetos,de - aranylag - megbizhato legyen. Amit tudok,az vagy meghivot ker vagy nincsen regisztracio mar hosszu ideje.
Ray_bp_Lewis
Igen ugyanez a bajom. Fizettem én a mystreamsért is de nem stabil. Lehet hogy érdemes direktben beszallni ebbe a Helix iptv sztoriba, 6-7 euro per hó de amíg ment így meghekkelve addig egész jó volt. Kicsit tanácstalan vagyok én is, nézem a redditen a linkeket addig is...😒
mike5150
Ma kipróbálom legálisba a Helix IPTV t. 1 font a két napos próbaüzem, annyit megér. Már fel is telepítettem a smart tv re is és nekiallok nyuzni. Este az NFL meccseknel ki fog derülni hogy mennyire akadozik és bufferel ha sokan vannak rajta.
Egyelőre azt látom hogy a csatornakinálat és a minőség pazar, nagyon jó a kezelőfelülete, hasít minden ESPN NFL Network stb, de nyilván a csúcsido lesz az igazi mérce.. Ha működik akkor két nap múlva 6 font havonta, az kibírható szerintem egy jó szolgáltatásért...
Beszámolok majd.