Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Gorro Carolina Panthers 1 408 — Törzsvendég
Hopp akkor ezt én is megpróbálom 😊

#KeepPounding
több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
Köszönöm a válaszokat srácok.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Nem tudod leszedni. Én legalábbis nem tudtam,próbáltam, szerelőnek is mutattam hátha. Bár van rajta USB csatlakozás, de nem funkcionál. A T-honlapon olyasmit írnak, hogy még nincs kifejlesztve a technika, de gondolom sosem lesz😊Gorro
A bátyám a t-home-nál dolgozik és épp' az IP TV-kel, így azt hiszem vehetjük 100 %-nak a választ: nem lehet levenni sajnos sehogy. Esetleg valami informatikus még megvizsgálhatná a kérdést abból a szempontból, hogy a számítógéppel össze lehet-e valahogy kötni és lehetséges-e rögzíteni azt.Szokol
Nem tudom, hogy a T-Home-os box mennyire különbözik a UPC-stől, de UPC-nél, ha utána kötsz egy dvd-írót, akkor ki tudod írni, amiket felvettél a dobozra.Sanco
Megerősítem. Nálam így műxik. (T-Home IPTV)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Remélem tud valaki segíteni. T-Home-os IPTV előfizetésem van, olyan beltérivel amire lehet felvenni. Az lenne a kérdésem, hogy a beltérire rögzített műsorokat le tudom e szedni valahogy? Talán próbálta már valaki.Előre is kösz!Zolika
Nem tudod leszedni. Én legalábbis nem tudtam,próbáltam, szerelőnek is mutattam hátha. Bár van rajta USB csatlakozás, de nem funkcionál. A T-honlapon olyasmit írnak, hogy még nincs kifejlesztve a technika, de gondolom sosem lesz😊Gorro
A bátyám a t-home-nál dolgozik és épp' az IP TV-kel, így azt hiszem vehetjük 100 %-nak a választ: nem lehet levenni sajnos sehogy. Esetleg valami informatikus még megvizsgálhatná a kérdést abból a szempontból, hogy a számítógéppel össze lehet-e valahogy kötni és lehetséges-e rögzíteni azt.Szokol
Nem tudom, hogy a T-Home-os box mennyire különbözik a UPC-stől, de UPC-nél, ha utána kötsz egy dvd-írót, akkor ki tudod írni, amiket felvettél a dobozra.
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Remélem tud valaki segíteni. T-Home-os IPTV előfizetésem van, olyan beltérivel amire lehet felvenni. Az lenne a kérdésem, hogy a beltérire rögzített műsorokat le tudom e szedni valahogy? Talán próbálta már valaki.Előre is kösz!Zolika
Nem tudod leszedni. Én legalábbis nem tudtam,próbáltam, szerelőnek is mutattam hátha. Bár van rajta USB csatlakozás, de nem funkcionál. A T-honlapon olyasmit írnak, hogy még nincs kifejlesztve a technika, de gondolom sosem lesz😊Gorro
A bátyám a t-home-nál dolgozik és épp' az IP TV-kel, így azt hiszem vehetjük 100 %-nak a választ: nem lehet levenni sajnos sehogy. Esetleg valami informatikus még megvizsgálhatná a kérdést abból a szempontból, hogy a számítógéppel össze lehet-e valahogy kötni és lehetséges-e rögzíteni azt.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Más fórumokon láttam, hogy morognak az új EsPN honlapon található ramaty, szar és még fokozhatnám TV program miatt.

Csinálom a műsorajánló topicot a port.hu horvát nyelvű klónja alapján, de már pár napja nem frissítettek. Remélem fognak.

Addig is írtam info@espnamerica.com címre. Az javaslom, aki tud írjon, panaszkodjon. Hozzák vissza a régi programközlést, beleértve a pdf formátumot is!
több mint 13 éve
Gorro Carolina Panthers 1 408 — Törzsvendég
Remélem tud valaki segíteni. T-Home-os IPTV előfizetésem van, olyan beltérivel amire lehet felvenni. Az lenne a kérdésem, hogy a beltérire rögzített műsorokat le tudom e szedni valahogy? Talán próbálta már valaki.Előre is kösz!Zolika
Nem tudod leszedni. Én legalábbis nem tudtam,próbáltam, szerelőnek is mutattam hátha. Bár van rajta USB csatlakozás, de nem funkcionál. A T-honlapon olyasmit írnak, hogy még nincs kifejlesztve a technika, de gondolom sosem lesz😊

#KeepPounding
több mint 13 éve
Gorro Carolina Panthers 1 408 — Törzsvendég
Nekem is az van, de sosem volt gond vele. Valami helyi beállítási gond lehet.

#KeepPounding
több mint 13 éve
szittes 95 — Patriots fan
Üdv mindeninek

Segítség/információ kéne nekem. T-s IPTV-nk van néhány napja, champion csomaggal az ESPNA miatt. Baromira vártam már, hogy meglegyen, hisz a szezon már megy. Viszont a problémám, hogy konkrétan nézhetetlen rajta az amerikai foci. Ha mozognak a képen (általában ugye mozognak 😉 akkor a játékosok igencsak pixelessé válnak. Gondolom valami tömörítés gond, mert ha megállnak, szép éles a kép. Szóval a kérdés: ha esetleg valakinek van T-s IPTV-s ESPN-je elárulná, hogy nála is hasonló-e a helyzet? Hátha csak nálam van gond és valami beállítással orvosolható lenne, mert így elég tré....

Előre is kösz
Jonaverjonny
Nálam az égvilágon semmi gond vele,pedig én faluban lakom! Az internetem is megy rendesn mióta bent van az IPTV!


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv mindeninek

Segítség/információ kéne nekem. T-s IPTV-nk van néhány napja, champion csomaggal az ESPNA miatt. Baromira vártam már, hogy meglegyen, hisz a szezon már megy. Viszont a problémám, hogy konkrétan nézhetetlen rajta az amerikai foci. Ha mozognak a képen (általában ugye mozognak 😉 akkor a játékosok igencsak pixelessé válnak. Gondolom valami tömörítés gond, mert ha megállnak, szép éles a kép. Szóval a kérdés: ha esetleg valakinek van T-s IPTV-s ESPN-je elárulná, hogy nála is hasonló-e a helyzet? Hátha csak nálam van gond és valami beállítással orvosolható lenne, mert így elég tré....

Előre is kösz
Jon
több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
Remélem tud valaki segíteni. T-Home-os IPTV előfizetésem van, olyan beltérivel amire lehet felvenni. Az lenne a kérdésem, hogy a beltérire rögzített műsorokat le tudom e szedni valahogy? Talán próbálta már valaki.Előre is kösz!

több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
A Sunday NFL Countdown cimű műsort (amit egyébként nagyon szeretek) HD-ben, a College meccsekkel egyetemben. Valami hihetetlen a különbség, tűéles kép. Alig várom a novembert.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Igen olvastam az első hsz.-t, de a UPC honlapján a csatornakiosztásnál nincsen feltüntetve az ESPN. ezért kérdeztem a dolgot, hogy van e benne .krugman
Jelenleg az ESPN America még csak teszt jelleggel van benne a kiosztásban, ezért nincs fent rajta a honlapon. Ahhoz hogy egy csatorna hivatalosan is benne legyen, ahhoz különféle feltételek kellenek. Pl. a jogi szabályozás szerint minden változásról x idővel előtte tájékoztatni kell az előfizetőket. De a tesztet semmi sem zárja ki.
De végül is olyan mindegy,hogy "csak" teszt vagy hivatalos, a lényeg az, hogy látható.

Eddig a többi bővítésnél is (TV6, Fem3...) ugyanígy volt.

A UPC számla ma jött meg. A hátoldala szerint az EsPN AMerica és a Spektrum HD, amelyek már teszt jelleggel láthatóak, 2010. október 15-től kerülnek hivatalosan a kiosztásba.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egy mezei "poén" akart lenni 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 708 — Sworn to the Black
van. a private gold mega HD csomagban van, a csatornakiosztásban ugyan nincs feétűntetve, de a 49es csatornán ott van.gabtsi
A private goldon más jellegű sportot lehet(ett) nézni emlékeim szerint. 😛
Amire Te gondolsz, az a digital gold HD csomag lesz.Sanco
😀
Hát ha valami freudi elszólás, akkor az ez. 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
van. a private gold mega HD csomagban van, a csatornakiosztásban ugyan nincs feétűntetve, de a 49es csatornán ott van.gabtsi
A private goldon más jellegű sportot lehet(ett) nézni emlékeim szerint. 😛
Amire Te gondolsz, az a digital gold HD csomag lesz.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 941 — Chiefs fan
Valaki meg tudná mondani, hogy az ESPN-en a meccseket lehet-e Inteneten keresztül nézni, illetve ha lehet, akkor hogyan?
Digim van, ott nem érhető el a csatorna.sanchoka
Itt megtalálod az oldalakat ahol lehet nézni http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=131szittes
amúgy a múltkor találtam valami linket ahol valaki nonstop streameli az ESPN amerikát nagyon jó minőségben, a céges gépemen nincs meg a link csak otthon a laptopon, majd megnézem
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
Az ESPN America új weboldala valami halál szar lett. A tv műsor számomra teljesen átláthatatlan. Azt hiszem ide fogok járni az műsorért 😊Ricsi80
Én is utálom az ESPN America új honlapját. Már majdnem fel is adtam a műsorajánlást, az NCAA-nél fel is adtam, de szerencsére találtam megfelelő forrást. www.kamo.hrAttilahawks
Ez a port.hu horvát társoldala és képesek kiírni a meccseket rendesen, a magyar pedig nem, jellemző.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
van. a private gold mega HD csomagban van, a csatornakiosztásban ugyan nincs feétűntetve, de a 49es csatornán ott van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hello mindekinek

most kezdtem el érdeklődni az NFL iránt és gondolkodom hogy előfizetek TV adásra hogy nézhessem. és úgy látom az ESPN lenne erre alkalmas.

a upc-nél vagyok és egy 60-as fiber netem van és nemrég felhivtak hogy bekötethetnék tv-t is. milyen csomagra kéne előfizetnem annak érdekében hogy az ESPN-t foghasak ? ( mert a upc honlapja alapján nincsen ilyen adó, és nesmzeretném hogy valami olyasmi csomagra vegyenek rá amiben nincs is )

sorry ha hülyeséget kérdezek, csak semmi segítségem nincsen ehhez.

előre is köszönöm a válaszokat !krugman
Olvass vissza legelső hozzászólás!!!szittes
Igen olvastam az első hsz.-t, de a UPC honlapján a csatornakiosztásnál nincsen feltüntetve az ESPN. ezért kérdeztem a dolgot, hogy van e benne .
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Az ESPN America új weboldala valami halál szar lett. A tv műsor számomra teljesen átláthatatlan. Azt hiszem ide fogok járni az műsorért 😊Ricsi80
Én is utálom az ESPN America új honlapját. Már majdnem fel is adtam a műsorajánlást, az NCAA-nél fel is adtam, de szerencsére találtam megfelelő forrást. www.kamo.hr
több mint 13 éve
szittes 95 — Patriots fan
hello mindekinek

most kezdtem el érdeklődni az NFL iránt és gondolkodom hogy előfizetek TV adásra hogy nézhessem. és úgy látom az ESPN lenne erre alkalmas.

a upc-nél vagyok és egy 60-as fiber netem van és nemrég felhivtak hogy bekötethetnék tv-t is. milyen csomagra kéne előfizetnem annak érdekében hogy az ESPN-t foghasak ? ( mert a upc honlapja alapján nincsen ilyen adó, és nesmzeretném hogy valami olyasmi csomagra vegyenek rá amiben nincs is )

sorry ha hülyeséget kérdezek, csak semmi segítségem nincsen ehhez.

előre is köszönöm a válaszokat !krugman
Olvass vissza legelső hozzászólás!!!


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hello mindekinek

most kezdtem el érdeklődni az NFL iránt és gondolkodom hogy előfizetek TV adásra hogy nézhessem. és úgy látom az ESPN lenne erre alkalmas.

a upc-nél vagyok és egy 60-as fiber netem van és nemrég felhivtak hogy bekötethetnék tv-t is. milyen csomagra kéne előfizetnem annak érdekében hogy az ESPN-t foghasak ? ( mert a upc honlapja alapján nincsen ilyen adó, és nesmzeretném hogy valami olyasmi csomagra vegyenek rá amiben nincs is )

sorry ha hülyeséget kérdezek, csak semmi segítségem nincsen ehhez.

előre is köszönöm a válaszokat !
több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Az ESPN America új weboldala valami halál szar lett. A tv műsor számomra teljesen átláthatatlan. Azt hiszem ide fogok járni az műsorért 😊
több mint 13 éve
szittes 95 — Patriots fan
Valaki meg tudná mondani, hogy az ESPN-en a meccseket lehet-e Inteneten keresztül nézni, illetve ha lehet, akkor hogyan?
Digim van, ott nem érhető el a csatorna.sanchoka
Itt megtalálod az oldalakat ahol lehet nézni http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=131