Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 3 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Udv ! GamePass tapasztalatok ?
En utoljara ,kb. 6-7 eve fizettem elo utoljra. Igaz mar akkor sem volt a korabbi legjobb opcio - csak 1 csapat meccsei+Network- ,de azert meg nem az “europai” verzio volt.
Erdekelne,hogy mennyire stabil; csusztatva tudom-e nezni “eloben”; meccs vege utan mennyivel vannak fennt a szunet mentes ( NEM condense) merkozesek es nem utolsosorban ( 2020 Covid) esetleges penz visszaterites ?

Elore is koszi,ha vki tud vmiben segiteni,valaszolni !
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Olyan lehetőséget tud e valaki, ahol visszanézhetőek a műsorok? Tehát a hajnali meccset másnap délben eltudom indítani?
peach
NFL Game Pass.
rva
Wow, kösz 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Olyan lehetőséget tud e valaki, ahol visszanézhetőek a műsorok? Tehát a hajnali meccset másnap délben eltudom indítani?
peach
NFL Game Pass.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Olyan lehetőséget tud e valaki, ahol visszanézhetőek a műsorok? Tehát a hajnali meccset másnap délben eltudom indítani?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én is azon néztem, de semmi. Mindegy, köszi azért, marad a stream, ha már a szolgáltatómmal nem lesz megegyezés idén 😊
Wyatt
Akkor passz 😕
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én is azon néztem, de semmi. Mindegy, köszi azért, marad a stream, ha már a szolgáltatómmal nem lesz megegyezés idén 😊

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fehér (TV), fehér (Film), sárga (Sztori), kék (Galaxy) 😀
Wyatt
Nekem ott van a sport 2 és a tvpaprika között.... 😊 Nem a mindig TV hanem a mindigGO TV
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fehér (TV), fehér (Film), sárga (Sztori), kék (Galaxy) 😀

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
A mindiggo TV appon is benne van.
dande
Én most rengeteg 4-est látok, Arénát spec nem :/
Wyatt
Műsorújságba tekerj lefele Nagy világos zöld 4-s az-az arena lesz
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A mindiggo TV appon is benne van.
dande
Én most rengeteg 4-est látok, Arénát spec nem :/

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
remélem ez lesz a jövő, ha van neted és fizetsz a műsorért/csatornáért nézheted, ha nem, nem. (szolgáltatótól, eszköztől függetlenül)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
A mindiggo TV appon is benne van.
több mint 3 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Elvileg az arena4 oldalán közvetíteni fogják. Ameddig a Digi és a telekom nem rakja be öket megéri mivel háromnegyedében magyar háztartásokban ez van.

Szerkesztette: Hightower94
több mint 3 éve
newll Green Bay Packers 13
Arról esetleg tudtok, hogy Horizon Go-n tervezik-e elérhetővé tenni az Arena4 HD-t? (A vodafone tv-s csomagban benne van, tv-n meg is jelenik. Ügyfélszolgálatot még nem sikerült elérni.)
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 351
De ha más csapatnak drukkoltok akkor Vlsz úgysem egyszerre nézitek.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 522
Sziasztok! Néhány haverral megbeszéltük hogy közösen befizetünk a game passra. Az lenne a kérdésem, hogy így hagy eszközön tudjuk nézni a meccseket? Megoldható hogy egyszerre több személy nehesse a meccseket? Köszi a segítséget előre is
MightHunter
Ez engem is érdekelne.
Gerichill
"NFL Game Pass only supports one concurrent log in per subscription. You cannot access your NFL Game Pass subscription on more than computer or device simultaneously even if all computers and devices are on the same network."

Egyszerre csak egy eszközön lehet
r.baggio
Köszi! 😊
Kerestem én is, de akkor ezek szerint rosszul/rossz helyen, nem olvasva végig az egészet. 😀
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Sziasztok! Néhány haverral megbeszéltük hogy közösen befizetünk a game passra. Az lenne a kérdésem, hogy így hagy eszközön tudjuk nézni a meccseket? Megoldható hogy egyszerre több személy nehesse a meccseket? Köszi a segítséget előre is
MightHunter
Ez engem is érdekelne.
Gerichill
"NFL Game Pass only supports one concurrent log in per subscription. You cannot access your NFL Game Pass subscription on more than computer or device simultaneously even if all computers and devices are on the same network."

Egyszerre csak egy eszközön lehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 522
Sziasztok! Néhány haverral megbeszéltük hogy közösen befizetünk a game passra. Az lenne a kérdésem, hogy így hagy eszközön tudjuk nézni a meccseket? Megoldható hogy egyszerre több személy nehesse a meccseket? Köszi a segítséget előre is
MightHunter
Ez engem is érdekelne.
több mint 3 éve
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Sziasztok! Néhány haverral megbeszéltük hogy közösen befizetünk a game passra. Az lenne a kérdésem, hogy így hagy eszközön tudjuk nézni a meccseket? Megoldható hogy egyszerre több személy nehesse a meccseket? Köszi a segítséget előre is
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 655
NFL FULL GAMES yt csatorna.

Már fenn van minden meccs és néhány tömörített verzió is HD-ben🏈
Fast Willie
Rövid életűnek tűnik a cucc, mert elkezdték letiltani Mo.-on a videókat
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Talan ide tartozik. Uj formaban megint van TYT. De mindenkinek ujra kell regelni. Jo hir, barki megteheti.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 655
NFL FULL GAMES yt csatorna.

Már fenn van minden meccs és néhány tömörített verzió is HD-ben🏈
több mint 4 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Külföldön vagyok, van valahol sport tvs stream? Horizon go nem működik, tudom az angol közvetítés jobb, de bnőm jobban szereti Ricsit hallgatni meg jobban érti a játékot

Szerkesztette: Sifur
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ja de amiért jöttem mielőtt végigolvasgattam ezt a szakmázgatást illetve morális dilemmát.
nflbite.com ez az nflstreams subredditesek új honlapja ha esetleg bannolnák őket, már most is itt van fent minden stream link.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Valójában az esetek nagyrészében nem más accountját használjátok, legalábbis technikailag nem úgy, mintha belépnél XY facebook fiókjába és ott randalíroznál.
Az ilyen csalásoknál alapvetően az a lényeg, hogy a szolgáltató van meghekkelve, és valós bevétel nélkül futnak ezek a fantom fiókok.
Te ugy látod, mintha egy lopott account lenne, ami valaki másé, de ténylegesen a protokollok, adatbázisok, az oldal védelme van becsapva és te ennek egyfajta vizuális megjelenítődését érzékeled “más fiókjaként”.
Sobri Jóska
Fú Sobri, ez nagyon nem így működik 😀
Ezek bizony lopott acc-ok.
Szerinted ha feltudnák törni a gamepass-t akkor nem kerülne ki pár millió adat, és lenne tele a hírrel a net? 😀 Hidd el elkezdenék eladogatni az adatokat, nem pedig beinjektálgatnának az adatbázisba egy-egy accot ha valaki vesz.