Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
ESPN Playerrel kinek van tapasztalata? Az érdekelne mennyi ID-t enged egyszerre?
Shawn84
Régen használtam, de mintha már 2-3 éve se engedett volna 1 usernél többet

 www.espnplayer.com/espnplayer/help.jsp


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
ESPN Playerrel kinek van tapasztalata? Az érdekelne mennyi ID-t enged egyszerre?
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
pats.hu-n valaki azt írja, hogy kapott emailt, hogy az NFL GP nem lesz elérhető Mo-n!
ez igaz?
NB2
Nekem küldözgeti az NFL az e-maileket, hogy mostanában fog megújulni az éves előfizetés, de eddig semmi ilyennel nem találkoztam. Idéznék viszont az e-mailből és a game pass honlapjáról.

NFL Game Pass International is available to users in selected territories outside of the United States, Canada and China. Additional blackout restrictions apply in the UK and Republic of Ireland.

NFL Game Pass is available in the following countries and territories:
Europe
Aland Islands, Albania, Andorra, Armenia, Austria, Azerbaijan, Belgium, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Georgia, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Hungary, Iceland, Ireland, Isle Of Man, Italy, Jersey, Kazakhstan, Kosovo, Kyrgyzstan, Latvia, Lichtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen Islands, Sweden, Switzerland, Tajikistan, Turkmenistan, Ukraine, United Kingdom, Uzbekistan, Vatican (and does not include overseas territories).



Hogy Tádzsikisztán hogy került Európába, azt most hagyjuk. A lényeg, hogy eléggé meggyőződésesen merem állítani, hogy továbbra is lesz game pass.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
pats.hu-n valaki azt írja, hogy kapott emailt, hogy az NFL GP nem lesz elérhető Mo-n!
ez igaz?
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
valakinek van linkje a combinehoz esetleg?
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
 www.nflgamepass.com/en
megint van a szokásos egy dolláros akció a SB-ra
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
“Minden NFL-mérkőzés visszanézhető (72 órán át)” ????
Errol tud vki vmit?

 arena4.network4.hu/press/holnap-estetol-csak-elofizetok-erhetik-el-az-arena4-tartalmait
Ray_bp_Lewis
Már mire gondolsz?

Az Arena4 élőben adja a meccseket egyszer, de a honlapon már csak fizetés esetén lesznek újranézhetők. A havi díj 2990 Ft, az éves díj 29880 Ft.

Tv-ben nem minden meccset ismételnek a tapasztalatok szerint (általában TNF és MNF azért még egyszer lement).
Willie Parker
Esetleg ugy kellene fogalmazni,hogy az ne legyen felreertheto …
Pl.: “A csatornan kozvetitett merkozesek,visszanezhetok (72 oran at) .
Ray_bp_Lewis
Ja, utána nekem is leesett már!
több mint 2 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
“Minden NFL-mérkőzés visszanézhető (72 órán át)” ????
Errol tud vki vmit?

 arena4.network4.hu/press/holnap-estetol-csak-elofizetok-erhetik-el-az-arena4-tartalmait
Ray_bp_Lewis
Már mire gondolsz?

Az Arena4 élőben adja a meccseket egyszer, de a honlapon már csak fizetés esetén lesznek újranézhetők. A havi díj 2990 Ft, az éves díj 29880 Ft.

Tv-ben nem minden meccset ismételnek a tapasztalatok szerint (általában TNF és MNF azért még egyszer lement).
Willie Parker
Esetleg ugy kellene fogalmazni,hogy az ne legyen felreertheto …
Pl.: “A csatornan kozvetitett merkozesek,visszanezhetok (72 oran at) .
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
“Minden NFL-mérkőzés visszanézhető (72 órán át)” ????
Errol tud vki vmit?

 arena4.network4.hu/press/holnap-estetol-csak-elofizetok-erhetik-el-az-arena4-tartalmait
Ray_bp_Lewis
Nyilván amit eleve is megkapnak azt dobják majd fel.

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
“Minden NFL-mérkőzés visszanézhető (72 órán át)” ????
Errol tud vki vmit?

 arena4.network4.hu/press/holnap-estetol-csak-elofizetok-erhetik-el-az-arena4-tartalmait
Ray_bp_Lewis
Már mire gondolsz?

Az Arena4 élőben adja a meccseket egyszer, de a honlapon már csak fizetés esetén lesznek újranézhetők. A havi díj 2990 Ft, az éves díj 29880 Ft.

Tv-ben nem minden meccset ismételnek a tapasztalatok szerint (általában TNF és MNF azért még egyszer lement).
több mint 2 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
“Minden NFL-mérkőzés visszanézhető (72 órán át)” ????
Errol tud vki vmit?

 arena4.network4.hu/press/holnap-estetol-csak-elofizetok-erhetik-el-az-arena4-tartalmait
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Használja valaki a DofuTV-t?
Egész jónak tűnik egyébként és jóval olcsóbb mint a GamePass

több mint 2 éve
vilicus4 New York Giants 34
European League of Football meccsekhez tud valaki linket? egyelőre inkább ingyeneset!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Sziasztok. Szeretnek elofizetni NFL GP-re de a jelszonal mindig azt irja ki “Must contain upper/lowercase, symbols” barmit rakok bele. Valaki tudna nekem segiteni?
KeyG
Kis és nagybetű is lennie kell a jelszavadban
r.baggio
Van , es szam is van.
KeyG
És egyéb karakter is, mint pl a %?
r.baggio
Megvan , koszi. Nem ertem miert nem engedte _ ezzel. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Sziasztok. Szeretnek elofizetni NFL GP-re de a jelszonal mindig azt irja ki “Must contain upper/lowercase, symbols” barmit rakok bele. Valaki tudna nekem segiteni?
KeyG
Kis és nagybetű is lennie kell a jelszavadban
r.baggio
Van , es szam is van.
KeyG
És egyéb karakter is, mint pl a %?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Sziasztok. Szeretnek elofizetni NFL GP-re de a jelszonal mindig azt irja ki “Must contain upper/lowercase, symbols” barmit rakok bele. Valaki tudna nekem segiteni?
KeyG
Kis és nagybetű is lennie kell a jelszavadban
r.baggio
Van , es szam is van.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Sziasztok. Szeretnek elofizetni NFL GP-re de a jelszonal mindig azt irja ki “Must contain upper/lowercase, symbols” barmit rakok bele. Valaki tudna nekem segiteni?
KeyG
Kis és nagybetű is lennie kell a jelszavadban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Sziasztok. Szeretnek elofizetni NFL GP-re de a jelszonal mindig azt irja ki “Must contain upper/lowercase, symbols” barmit rakok bele. Valaki tudna nekem segiteni?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Tökéletesen mükszik évek óta, ha gond van írsz egy e-mail-t és pikk-pakk kapsz egy másik jelszót
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Akinek shoppy-s gp-je van, annak megy? Mert nekem nem.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Én is előfizettem idénre.
Remélem megéri.
Kampman
Megérte.

Hátránya: Egyelőre nem sikerült rájönnöm, hogy hogyan lehetne megoldani az egy képernyőben akár 4 meccs funkciót, amit az MLB.tv enged. De igazából a Redzone-nak köszönhetően ez sem releváns.

Előnye: Lehet nézni. Ez egyszerűen hangzik, de egyben nagyszerű is. Tehát nem megígérik, hogy majd három hónap múlva mindenhol elérhetőek lesznek, aztán mégsem, hanem ténylegesen nézheted azt a meccset, amelyiket akarod, akár vásárlás után 10 perccel a hajnali MNF-et is.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Én is előfizettem idénre.
Remélem megéri.
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Én is azon néztem, de semmi. Mindegy, köszi azért, marad a stream, ha már a szolgáltatómmal nem lesz megegyezés idén 😊
Wyatt
Akkor passz 😕
dande
'Maradjunk a futásnál' - M. LaFleur

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 522
Én beneveztem a Game Pass-re, tegnap már a Hard Knocks egyik epizódját nézve szenderedtem el, a nyitómeccset pedig már nyugodt szívvel várom.
Kíváncsi leszek, hogy mennyire fogom kihasználni a benne rejlő lehetőségeket.
több mint 3 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Udv ! GamePass tapasztalatok ?
En utoljara ,kb. 6-7 eve fizettem elo utoljra. Igaz mar akkor sem volt a korabbi legjobb opcio - csak 1 csapat meccsei+Network- ,de azert meg nem az “europai” verzio volt.
Erdekelne,hogy mennyire stabil; csusztatva tudom-e nezni “eloben”; meccs vege utan mennyivel vannak fennt a szunet mentes ( NEM condense) merkozesek es nem utolsosorban ( 2020 Covid) esetleges penz visszaterites ?

Elore is koszi,ha vki tud vmiben segiteni,valaszolni !
Ray_bp_Lewis
Stabilitás: Tavaly jó volt teljesen, semmi problémám nem volt vele egész szezonban bár asszem pont a SB-on halt meg pár percre, ettől eltekintve okés volt. '18-ban párszor megnyekkent, de nem volt para.
Csúszás: Szerintem pár másodperc, max 1 perc delay lehet.
Feltöltés: A vasárnapi meccsek nagy átlagban már hétfőn reggel fent voltak, ha jól emlékszem.
Visszatérítés: Passzi, nem láttam, hogy küldtek volna Covid specific refund emailt.

Általában egyszerre két eszközön szoktam nézni (iPad + Samsung Smart TV APP), nagyon ritkán van vele problémám. Minőség mindig pöpec volt, nem pixelkockák szaladgáltak a tévében.