Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Basszus. Azért köszi, meg hogy átraktad ide a helyére is 😊 Nem láttam, hogy van ilyen topic is.
Akkor sajna marad a sima ESPN. Azért jó lenne ha a szezon kezdetére megoldanák. A baseball meccsek pl.HD-ben mennek, és fantasztikusan jó a kép. Megkockáztatom, csak ezért megtanulom a baseball-t, hogy HD-ben nézhessem 😊 Ricsi80
Nem lesz meg szezonkezdetre a HD. Mindenhol azt olvasni hogy csak novemberre lesz meg.sirarcheer
Igen, de szerintem azt a kábeles verzióra értik. A UPC Direct-en (műholdas) eleve 2 ESPN America csatorna fogható, egy sima-, meg egy HD. Utóbbin csomó minden (baseball, Sportsenter) már most HD-ben megy.Ricsi80
Igen, de úgy tudom a HD adón nincs NFL mert az Nyugat-Európában is fogható ahol csak a Sky adhat NFL-t.
Mindegy.
Nemsokára úgyis kiderül.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Basszus. Azért köszi, meg hogy átraktad ide a helyére is 😊 Nem láttam, hogy van ilyen topic is.
Akkor sajna marad a sima ESPN. Azért jó lenne ha a szezon kezdetére megoldanák. A baseball meccsek pl.HD-ben mennek, és fantasztikusan jó a kép. Megkockáztatom, csak ezért megtanulom a baseball-t, hogy HD-ben nézhessem 😊 Ricsi80
Nem lesz meg szezonkezdetre a HD. Mindenhol azt olvasni hogy csak novemberre lesz meg.sirarcheer
Igen, de szerintem azt a kábeles verzióra értik. A UPC Direct-en (műholdas) eleve 2 ESPN America csatorna fogható, egy sima-, meg egy HD. Utóbbin csomó minden (baseball, Sportsenter) már most HD-ben megy.
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Basszus. Azért köszi, meg hogy átraktad ide a helyére is 😊 Nem láttam, hogy van ilyen topic is.
Akkor sajna marad a sima ESPN. Azért jó lenne ha a szezon kezdetére megoldanák. A baseball meccsek pl.HD-ben mennek, és fantasztikusan jó a kép. Megkockáztatom, csak ezért megtanulom a baseball-t, hogy HD-ben nézhessem 😊 Ricsi80
Nem lesz meg szezonkezdetre a HD. Mindenhol azt olvasni hogy csak novemberre lesz meg.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Basszus. Azért köszi, meg hogy átraktad ide a helyére is 😊 Nem láttam, hogy van ilyen topic is.
Akkor sajna marad a sima ESPN. Azért jó lenne ha a szezon kezdetére megoldanák. A baseball meccsek pl.HD-ben mennek, és fantasztikusan jó a kép. Megkockáztatom, csak ezért megtanulom a baseball-t, hogy HD-ben nézhessem 😊


Ricsi80 Ma 11:28:21
Ricsi80
Freshman
ElérhetőLakhely: Budapest
Regisztrált: 2005-04-05
Hozzászólások: 28
IP: 205.228.82.139
Válasz: Sport TV-s közvetítésekKicsi OFF:


Nem tudja valaki, hogy az ESPN America csak a sima adón, a HD pedig nem közvetiti a pre-season meccseket?
Már másodszor haraptam fűbe azzal, hogy beállitottam éjjel az ESPN HD-n, és valami tök mást adtak.Attilahawks
Tudomásom szerint a HD változat egyelőre nem tartalmazza az NFL-es adásokat.Attilahawks
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Ricsi80 Ma 11:28:21
Ricsi80
Freshman
ElérhetőLakhely: Budapest
Regisztrált: 2005-04-05
Hozzászólások: 28
IP: 205.228.82.139
Válasz: Sport TV-s közvetítésekKicsi OFF:


Nem tudja valaki, hogy az ESPN America csak a sima adón, a HD pedig nem közvetiti a pre-season meccseket?
Már másodszor haraptam fűbe azzal, hogy beállitottam éjjel az ESPN HD-n, és valami tök mást adtak.Attilahawks
Tudomásom szerint a HD változat egyelőre nem tartalmazza az NFL-es adásokat.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Ricsi80 Ma 11:28:21
Ricsi80
Freshman
ElérhetőLakhely: Budapest
Regisztrált: 2005-04-05
Hozzászólások: 28
IP: 205.228.82.139
Válasz: Sport TV-s közvetítésekKicsi OFF:


Nem tudja valaki, hogy az ESPN America csak a sima adón, a HD pedig nem közvetiti a pre-season meccseket?
Már másodszor haraptam fűbe azzal, hogy beállitottam éjjel az ESPN HD-n, és valami tök mást adtak.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Idézet a korábbi fórumból:

Ismét van ESPN America!

Persze kicsit drágább, de nekem nagyon megéri azt a plusz ezer Ft-ot a korábbi csomaghoz képest.
Tudom van akinek nagyobb a különbözet.

Jó a UPC Direct, de sajnos nekem az kivitelezhetetlen a társasházban.


Tapasztalatok:
Nekem CISCO-t hoztak, már nem nagyon van Philips HD-s doboz.

1. A CISCOnak nincs RF kimenete. Tehát ha valamilyen oknál fogva a hagyományos analóg jelet be akarod tenni a TV-be (mert pl, nem barátkozott meg az egész család a dobozzal), akkor a doboz előtt egy olcsó kis kütyüvel ketté kell osztani az RF kábelt. Utóbbit a szerelő nem ajánlotta, de én nem látok különbséget a set up box működésében.

2. Csak egy SCART kimenet van, a Thomsonon volt kettő. A SCART kimeneten hagyományos analóg jel van, amit beküldök a dvd felvevőbe, majd onnan ki a TV-be.
Tökéletesen működik.

3. Hagyományos felbontású TV-m van, így a nem tudok nyilatkozni, hogy mennyivel szebbek a HD-s adások. A HD-s adások normál felbontásban SCART-on keresztül mennek a tv-be.
Nem látok minőségi különbséget a minőségben:
a set up box m1 és m1HD, m2 és m2HD, atv és atvHD, Spektrum és SpektrumHD adások között. A Nat Geo HD-n tök más van mint a normál felbontásún és a HD-s változat angol nyelvű.
Ha HD-s csatornára lépek akkor a váltás pár másodperccel tovább tart. A HD-s változat picit "le van maradva" a normálhoz képest, ami meg szintén "le van maradva" az analóghoz képest.

4. Nagyobb a merevlemeze, többet tud felvenni.

5. Itt hagyták a régi set up box távírányitóját így nem kell az újat megszokni, megtanulni.

6. A doboz fekete színű és csendesebbnek tűnik, mint a régi.

7. Érdemes lesz HD-s tv-be beruházni.

8. Ha a doboz felvett valamit, akkor az első másodpercben egy pillanatra megmerevedik a kép, de aztán szépen megy tovább.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Az ESPN America honlapján a program teljesen használhatatlan. Helyette ajánlok egy részletes, precíz német honlapot, akinek nem elegendő az én programajánlatom:

http://www.tvtoday.de/programm/?format=channel&slotIndex=now&genre=all&channel=NASN

(Az url-ben az NASN megnevezés ne zavarjon meg senkit!)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------


Az ESPN America jelenleg az alábbi szolgáltatóknál érhető el:

1. UPC Direct (tányéros)
http://hu.upcdirect.com/
A Direct Medium csomagban is benne van, aki kíváncsi a Sport TV (NFL, NHL, NBA magyarul)
annak szüksége lesz a Direct +ra.

2. UPC Digitális
http://www.upc.hu/televizio/digitalis-kabeltv-alapcsomagok/

Digitális Gold HD DVR csomag (egyelőre SD-ben).

http://www.upc.hu/pdf/digital_cabletv_101015.pdf

3. T-Home
www.thome.hu

Elérhető az IPTV-n és a Digitális Tv-n a Champion minicsomagban.
Tudomásom szerint a Sat TV-ről vagyis a tányéros THome-ról most vették el.

4. Tarr Tv
www.tarr.hu
A digitális D2 csomag tartalmazza.

5. Fibernet
www.fibernet.hu
A digitális Champion csomag tartalmazza.

6. Oritel
www.oritel.hu
A digitális D-Sport csomag tartalmazza Oroszlány városában.

7. Antenna Digital
http://www.antennadigital.hu/
Budapesten és környékén, akinek szabad rálátása van a Széchenyi hegyi adótoronyra elérheti a szolgáltatás. Alap csomagnál is kiegészítő tematikus minicsomaggal.

8. PR Telecom
www.prtelecom.hu
Digi 2 programcsomag.

9. Szarvasnet
www.szarvasnet.hu
Digitális sportcsomag.

10. Invitel
www.invitel.hu
Digitális Adrenalin csomag.

11. Comunique
www.comunique.hu
Digitális prémium csomag.

12. Vidanet
www.vidanet.hu
Digitális sport+ csomag.

13. Hellohd
www.hellohd.hu

14. Jurop telekom
www.juropnet.hu
Digitális Sportvilág csomag.