Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valaki meg tudná mondani, hogy az ESPN-en a meccseket lehet-e Inteneten keresztül nézni, illetve ha lehet, akkor hogyan?
Digim van, ott nem érhető el a csatorna.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
ESPN America
TV SCHEDULE

19:00:00
Sunday
12 Sep 2010
Cincinnati at New England

22:00:00
Sunday
12 Sep 2010
Green Bay at Philadelphia

02:00:00
Sunday
12 Sep 2010
Dallas at Washington - Sunday Night Footballrolando83
Ezen infók itt is megtalálhatóak 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ESPN America
TV SCHEDULE

19:00:00
Sunday
12 Sep 2010
Cincinnati at New England

22:00:00
Sunday
12 Sep 2010
Green Bay at Philadelphia

02:00:00
Sunday
12 Sep 2010
Dallas at Washington - Sunday Night Football
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
A szolgáltatókhoz kiegészítés:
Nálunk Pr telecom van, a digitális kínálat között, még a régi nevén (NASN) megtalálható az espn america
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
jaja pont ezen néztemJoeyPorter
akkor elbasztad mert ki vannak írva az nfl meccsek.
talán ne az angol változatot keresd hanem a magyart.Höri
nem látnám hol kéne átváltani,de mind1 is,mert tvmustrán megnéztem 😀JoeyPorter
ott van jobb oldalt fenn a fejléc alatt és az emailes update mellett
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
még írja is a tv schedule http://www.espnamerica.com/hu/f2/tv-scheduleHöri
jaja pont ezen néztemJoeyPorter
akkor elbasztad mert ki vannak írva az nfl meccsek.
talán ne az angol változatot keresd hanem a magyart.Höri
nem látnám hol kéne átváltani,de mind1 is,mert tvmustrán megnéztem 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még írja is a tv schedule http://www.espnamerica.com/hu/f2/tv-scheduleHöri
jaja pont ezen néztemJoeyPorter
akkor elbasztad mert ki vannak írva az nfl meccsek.
talán ne az angol változatot keresd hanem a magyart.

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
még írja is a tv schedule http://www.espnamerica.com/hu/f2/tv-scheduleHöri
jaja pont ezen néztem

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még írja is a tv schedule http://www.espnamerica.com/hu/f2/tv-schedule

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Az ESPNA nem ad mostmár nflt? :oJoeyPorter
ezt honnan veszed?Laki
Néztem a jövő heti programot egy Sunday NFL Countdown van 4től azt csá...

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Az ESPNA nem ad mostmár nflt? :oJoeyPorter
miért ne adna? kicsit rákeresnél meglelnéd a helyes választ
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Az ESPNA nem ad mostmár nflt? :oJoeyPorter
ezt honnan veszed?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Az ESPNA nem ad mostmár nflt? :o

több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
ncaa és nfl közvetítések a műholdon elérhető csatornákon:
http://liveonsat.com/LJsport_usa_football.php

ki fog egészülni , mert több csatorna nem tisztázta még, hogy melyik meccset adja.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Az ESPN Americának új honlapja van. Klikkeléskpr kiakad, valami stack overflow hibát ír, de az OK-ra kattintva tovább megy.

Internet explorert használok. Másnál más böngészővel is jelentkezik ez a hiba?Attilahawks
Én pont most néztem rá, Firefox-ot használok, azzal hibátlan.v-tomi
A google chrome-mal is megy rendesen.
több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
Az ESPN Americának új honlapja van. Klikkeléskpr kiakad, valami stack overflow hibát ír, de az OK-ra kattintva tovább megy.

Internet explorert használok. Másnál más böngészővel is jelentkezik ez a hiba?Attilahawks
Én pont most néztem rá, Firefox-ot használok, azzal hibátlan.

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Az ESPN Americának új honlapja van. Klikkeléskpr kiakad, valami stack overflow hibát ír, de az OK-ra kattintva tovább megy.

Internet explorert használok. Másnál más böngészővel is jelentkezik ez a hiba?
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Értem, ez felett így elsiklottam, köszi

több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Most a Digitalon melyik megy? A HD? Mert akkor nincs NFL, nem?atapapa
Digitalon SD ESPN van, és novembertől lesz HD. Gondolom egyszerre a Directtel, és mindenhol lesz NFL HD.
Ezért Digitalon csak HD csomagokban van ESPN America.
Idézet a UPC Onlinetól:
Az amerikai futball, a baseball és más amerikai sportokat kedvelő előfizetőink kérését figyelembe véve 2010. augusztus 2-án hétfőtől ismét elérhetővé tesszük az ESPN America műsorát a UPC Magyarország digitális kábeltelevíziós szolgáltatásában.

A hozzánk érkezett előfizetői kérelmek alapján az elmúlt időszakban tárgyalásokat folytattunk az ESPN America tévétársasággal annak érdekében, hogy a műsort ismét a kínálatunkba helyezhessük, a korábbinál korszerűbb, magasabb minőségben, úgy hogy egyúttal a legkedveltebb sportágak és bajnokságok is hozzáférhetőek maradjanak a rajongók számára. A megszületett megállapodás eredményeként az ESPN America augusztus 2-ától a UPC digital gold hd dvr csomagjában érhető el, kezdetben átmenetileg, egyelőre normál (SD) képfelbontással, majd a csatornától kapott ígéret szerint legkésőbb novembertől már nagy felbontású, tűéles HD minőségben, az NFL-t is magába foglaló tartalommal.

Az átmeneti SD képtovábbítás azért vált szükségessé, mert kizárólag ebben a változatban láthatóak a közkedvelt NFL-mérkőzések, amelyek csak novembertől lesznek elérhetőek a csatorna HD-változatában is. Ezzel a megoldással ugyanakkor lehetővé vált, hogy a rajongók már az augusztus 8-án induló NFL előszezon mérkőzéseit is láthassák, amelynek első, „Hall of fame game" meccsét az ESPN America augusztus 9-én 18 órától sugározza felvételről. Amint rendelkezésre áll az NFL-t is tartalmazó ESPN America HD változat – várhatóan legkésőbb ez év novemberétől – akkor természetesen azonnal áttérünk a műsor HD-változatának továbbítására.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Most a Digitalon melyik megy? A HD? Mert akkor nincs NFL, nem?

több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
ESPN HD műholdon keresztül csak a skandinávoknál és az angoloknál van, de az NFL jogai nincsenek náluk.
Ott a Sky és a Viasat adja az NFL meccseket, mondjuk HD minőségben.Tibi76
Így van. Ezért is van, hogy az ESPN Americának két változata van: az UK és a nem UK. Az UK változatot kapja Skandinávia is, amelyben nincs NFL. És egyelőre csak az UK változat megy HD-ben. A UPC tányéroson van az SD-s ESPN és a HD-s. Utóbbin ezért nincs NFL. De állítólag az ESPN nem UK változata novembertől elérhető lesz HD-ben is. Ekkor úgy tudom a UPC tányéroson is azt a HD-t fogják adni.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
ESPN HD műholdon keresztül csak a skandinávoknál és az angoloknál van, de az NFL jogai nincsenek náluk.
Ott a Sky és a Viasat adja az NFL meccseket, mondjuk HD minőségben.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Srácok nekem is direct-em van még sincs rajta Espn HD csak sima akinek Bronz csomagja van és nálla bejön az írja már le melyik program helyen(csatorna számon)fogható előre is köszönöm. 😊
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Áhá. Kösz. Na ezt nem tudtam, de igy már érthető. Akkor megszivtam sajnos, hiába a HD ESPN. Még az NHL-ben reménykedem, hátha azokat HD-ben nyomják majd.Ricsi80
Állítólag novembertől az NFL is HD-ben fog menni.
Az NHL HD-ben megy.

Bár nekem egyelőre hagyományos régi képcsöves TV-m van, igaz szerencsére van Scart bemenete. Így hiába HD-s adás a doboz szerint, én csak sima SD-s képet láthatok. De az is elég szép.
több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Nem lesz meg szezonkezdetre a HD. Mindenhol azt olvasni hogy csak novemberre lesz meg.sirarcheer
Igen, de szerintem azt a kábeles verzióra értik. A UPC Direct-en (műholdas) eleve 2 ESPN America csatorna fogható, egy sima-, meg egy HD. Utóbbin csomó minden (baseball, Sportsenter) már most HD-ben megy.Ricsi80
Igen, de úgy tudom a HD adón nincs NFL mert az Nyugat-Európában is fogható ahol csak a Sky adhat NFL-t.
Mindegy.
Nemsokára úgyis kiderül.sirarcheer
Áhá. Kösz. Na ezt nem tudtam, de igy már érthető. Akkor megszivtam sajnos, hiába a HD ESPN. Még az NHL-ben reménykedem, hátha azokat HD-ben nyomják majd.