Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kábelen már HD

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Szerintem félni nem kell. Maximum az a félő, hogy a directesek nem tudják HD-ben nézni az NFL-t. Ugyanis az NFL-t csak az SD felbontású klón adja a Directen. A HD-s verzió pedig nem ad NFL-t.
Sajnos ez van.Attilahawks
Azt tudjátok már, hogy a UPC kábélen az ESPN America-n HD-ban van már az NFL? Korábban novemberről volt szó, és jó lenne tudni hogyan állnak ezzel. Nekem Direct-em van, és ha a kábelen már HD-ban megy, akkor szerintem megszivtam.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Honlapon és a műsorújságban az van kiírva hogy 19-kor Vikings-Bears game lesz, TV-ben viszont azt mutatták hogy Titans-Dolphins. Most akkor melyik? :/Delete
szerintem a műsorajánló a hitelesebb forrás, pedig én is sokkal inkább nézném a chicago meccset a moss debütálás helyett 😕

több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Honlapon és a műsorújságban az van kiírva hogy 19-kor Vikings-Bears game lesz, TV-ben viszont azt mutatták hogy Titans-Dolphins. Most akkor melyik? :/


több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem félni nem kell. Maximum az a félő, hogy a directesek nem tudják HD-ben nézni az NFL-t. Ugyanis az NFL-t csak az SD felbontású klón adja a Directen. A HD-s verzió pedig nem ad NFL-t.
Sajnos ez van.Attilahawks
Köszi a választ. Tök mindegy úgy sincs HD-s TV-én. Sajnos.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Szerintem félni nem kell. Maximum az a félő, hogy a directesek nem tudják HD-ben nézni az NFL-t. Ugyanis az NFL-t csak az SD felbontású klón adja a Directen. A HD-s verzió pedig nem ad NFL-t.
Sajnos ez van.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most akkor féljek, hogy eltűnik a UPC Direct tányéros tv-és szolgáltatásomról az ESPN America?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
végre bazmeg jó meccsek lesznek szombaton 😊

Iowa - Northwestern. Először idén a tévében Stanzi!
Auburn - Georgia. Heisman parádé 😊
Florida - South Carolina. Rangadó.

a fostos PSU-OSU pedig csak felvételről lesz, most imádom a szerkesztőket 😀

több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Szia!
Neked van bármi információd arról, hogy Directre érkezik-e majd egyáltalán az NFL-es HD verzió? (Szerintem nem.)
Előre is köszi!pimpa29
Megkérdeztem a UPC sajtófőnökét mailben. Válasz még nem jött.Attilahawks
A kábel tv-s UPC és a UPC direct más más cég. A kábeles UPC sajtófőnöke válaszolt. Nem tud semmi info-t adni és a kábeles UPC-nek erre nincs is ráhatása.
Azt is hozzátette, hogy eddig a directesek voltak előnyben lévén nekik nem szűnt meg átmenetileg sem az ESPN, ráadásul ment SD-ben az NFL-es és HD-ben az NFL mentes UK verzió.
A kábeles UPC-n pedig a HD-ben látható az NFL-es verzió. Tehát most az amifoci imádó kábelesek kerültek előnybe.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Szia!
Neked van bármi információd arról, hogy Directre érkezik-e majd egyáltalán az NFL-es HD verzió? (Szerintem nem.)
Előre is köszi!pimpa29
Megkérdeztem a UPC sajtófőnökét mailben. Válasz még nem jött.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na ez az, amit nem tudok követni a műsorajánló topicban. Vagyis, hogy a két verziójú ESPN America programját külön külön lehozzam.

Nyilván a direct a simán az NFL-es változatot adja, a HD-n pedig egyelőre még az NFL mentes UK változatot.

A UPC Digitalon csak a HD van, amin pedig az NFL-t is tartalmazó változat megy.

Én a műsorajánlatban az NFL-t is tartalmazó ESPN America Europe változatot adom. Igaz néha belekavarodom, mivel az ESPN America honlapja néha az UK változatra áll rá, amit nem veszek észre, ha éppen onnan csinálom a műsorajánlatot.
Szia!
Neked van bármi információd arról, hogy Directre érkezik-e majd egyáltalán az NFL-es HD verzió? (Szerintem nem.)
Előre is köszi!
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Elég bosszantó, hogy UPC Direct-en néha tök más van a sima ESPN-n mint az ESPN HD-n. Most konkrétan NHL megy a simán, a HD-n meg college football: Oregon-Washington. Ha tudtam volna előre 😕
Novemberre ígérték, hogy átveszik az NFL-t is, viríthatnának már valamit.Ricsi80
Na ez az, amit nem tudok követni a műsorajánló topicban. Vagyis, hogy a két verziójú ESPN America programját külön külön lehozzam.

Nyilván a direct a simán az NFL-es változatot adja, a HD-n pedig egyelőre még az NFL mentes UK változatot.

A UPC Digitalon csak a HD van, amin pedig az NFL-t is tartalmazó változat megy.

Én a műsorajánlatban az NFL-t is tartalmazó ESPN America Europe változatot adom. Igaz néha belekavarodom, mivel az ESPN America honlapja néha az UK változatra áll rá, amit nem veszek észre, ha éppen onnan csinálom a műsorajánlatot.
több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Elég bosszantó, hogy UPC Direct-en néha tök más van a sima ESPN-n mint az ESPN HD-n. Most konkrétan NHL megy a simán, a HD-n meg college football: Oregon-Washington. Ha tudtam volna előre 😕
Novemberre ígérték, hogy átveszik az NFL-t is, viríthatnának már valamit.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Végre nagy meccs az ESPN American : Baltimore Ravens - Miami Dolphins !!!! 😊 😊
Így is ritkán látom a kedvenc csapatom de most legalább közvetítik és nem is akármilyen mérkőzést.

Dolphins drukkerek 19:00-kor a tv előtt ülni !!! 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát a hd nálam konkrétan szétcseszte a normális visszatekerést és visszanézést, annyira lassan jön be úgy az adás, hogy egy percet vissza kell legalább menni, hogy lássam, és ha többször is megnézném, akkor marha sok időt vesz el, ami azért nem pozitív :/Wyatt
Milyen dobozod van? Cisco vagy Phillips?
Állítólag jobban működi a Cisco.

Igen lassabban vált rá a HD-s csatornákra, de nálam ez max pár másodperc. A hang előbb bejön, közben egy álló kép rövid ideig, aztán beindul. De semmi esetre sem tart pár másodpercnél tovább.
A visszatekerés az élő adásban és a felvételen valóban lassabban megy, de nyilván egy HD adás nagyobb adatfolyammal dolgozik.Attilahawks
igen, gondolom, hogy ez az oka, csak tegnap mutattak egy visszajátszást, és a bánatért nem akartam látni, hogy mi történt pontosan 😀 gondoltam visszanézem, de túl körülményes volt 😛

több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
hát a hd nálam konkrétan szétcseszte a normális visszatekerést és visszanézést, annyira lassan jön be úgy az adás, hogy egy percet vissza kell legalább menni, hogy lássam, és ha többször is megnézném, akkor marha sok időt vesz el, ami azért nem pozitív :/Wyatt
Milyen dobozod van? Cisco vagy Phillips?
Állítólag jobban működi a Cisco.

Igen lassabban vált rá a HD-s csatornákra, de nálam ez max pár másodperc. A hang előbb bejön, közben egy álló kép rövid ideig, aztán beindul. De semmi esetre sem tart pár másodpercnél tovább.
A visszatekerés az élő adásban és a felvételen valóban lassabban megy, de nyilván egy HD adás nagyobb adatfolyammal dolgozik.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Az ESPN America HD-re váltott a UPC digitálison!!!

Gyanús volt, hogy lassabban váltott rá (kb 1 másodperccel tovább tart) a doboz a szokásosnál. Hát azért mert HD.Attilahawks
Végre! 😀 😊
Öröm és boldogság
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Vasárnap kiderül, hogy Direc-en is HD lesz-e az NFL. Eddig csak a college meg a Sunday NFL Countdown ment HD-ben, de talán most már a meccsek is.Ricsi80
A directen még úgy tudom a skandináv verzió megy.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát a hd nálam konkrétan szétcseszte a normális visszatekerést és visszanézést, annyira lassan jön be úgy az adás, hogy egy percet vissza kell legalább menni, hogy lássam, és ha többször is megnézném, akkor marha sok időt vesz el, ami azért nem pozitív :/

több mint 13 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
Vasárnap kiderül, hogy Direc-en is HD lesz-e az NFL. Eddig csak a college meg a Sunday NFL Countdown ment HD-ben, de talán most már a meccsek is.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Sziasztok

Én directes vagyok (mi ugye skandináv, NFL-nélküli ESPN HD-t kapunk). Kábelen NFL-es ESPN HD megy?

Előre is köszi!pimpa29
Mától van HD. Remélem az NFL-es verzió. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok

Én directes vagyok (mi ugye skandináv, NFL-nélküli ESPN HD-t kapunk). Kábelen NFL-es ESPN HD megy?

Előre is köszi!
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Az ESPN America HD-re váltott a UPC digitálison!!!

Gyanús volt, hogy lassabban váltott rá (kb 1 másodperccel tovább tart) a doboz a szokásosnál. Hát azért mert HD.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Reklamáltam az EsPN Americánál a ratyi tv műsoruk miatt. Ezt válaszolták:

Hi Attila,

Thank you for contacting ESPN America, we greatly appreciate your feedback.

We have heard your complaints, and as our goal is to provide the best user experience possible, we are currently working on developing changes to the website schedule to address the concerns of our viewers.

Thanks for your valuable feedback, and your patience as we work to provide you the user experience you deserve.

--
Thanks and keep watching!

ESPN America Team
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Konkrétan nekem az Anaheimnél nincs fontosabb dolog a sportban, ezért írtam.
Ha így is fejlövés kategória, ám legyen, vállalom.
Megjegyzem, minden más meccs esetében máris maximálisan egyetértenék az általad írtakkal.
😊