Meccsnézés az interneten

46 feliratkozó

több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
AppleTV+AirPlay telefonról vagy iPadről üzemeltette már valaki a GamePass-t? A küldő eszköz nem melegszik/merül/akármi túlságosan?
több mint 9 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Sziasztok! Élő meccsnézős topic van? Csinálnék egy igényfelmérést, egy vadiúj vidéki kocsmának. Érdemes-e beruháznia gamepassra, vagy nem, meg ilyenek miatt... Előre is köszi a segítséget.Giowa
Ezt nem tudod itt felmérni egzakt módon.
De ha vannak tévék a kocsmában, akkor egy gamepass ára a fizetendő artisjus díjhoz képest annyira elenyésző, hogy érdemes.Sobri Jóska
De ha rajtam kívül a kutya sem érdeklődik, akkor felesleged 😀Giowa
Egy kis reklám a vendéglátóipari egységnek, ha már szóba került😛  www.facebook.com/livesportpubbekescsaba?fref=ts
Olcsó és igényes hely Békéscsabán és nincs elzárkózva a tulaj a hajnali meccsnézésektől 😊

több mint 9 éve
welorex Pittsburgh Steelers 9
Ezek a mindenféle smarTV-k meg wifis csodaeszközök képesek a GamePass-t vinni, vagy mindenképp kell valami eszköz amit rájuk kell dugni?dcsicsak
Sem az LG sem a Samsung smart tv-k nem tudnak flash playert...A többiről nem tudok nyilatkozni, de ezekkel tuti ez a helyzet.
több mint 9 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Sziasztok! Élő meccsnézős topic van? Csinálnék egy igényfelmérést, egy vadiúj vidéki kocsmának. Érdemes-e beruháznia gamepassra, vagy nem, meg ilyenek miatt... Előre is köszi a segítséget.Giowa
Ezt nem tudod itt felmérni egzakt módon.
De ha vannak tévék a kocsmában, akkor egy gamepass ára a fizetendő artisjus díjhoz képest annyira elenyésző, hogy érdemes.Sobri Jóska
De ha rajtam kívül a kutya sem érdeklődik, akkor felesleged 😀

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 326 — #NoStress
Sziasztok! Élő meccsnézős topic van? Csinálnék egy igényfelmérést, egy vadiúj vidéki kocsmának. Érdemes-e beruháznia gamepassra, vagy nem, meg ilyenek miatt... Előre is köszi a segítséget.Giowa
Ezt nem tudod itt felmérni egzakt módon.
De ha vannak tévék a kocsmában, akkor egy gamepass ára a fizetendő artisjus díjhoz képest annyira elenyésző, hogy érdemes.

több mint 9 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Sziasztok! Élő meccsnézős topic van? Csinálnék egy igényfelmérést, egy vadiúj vidéki kocsmának. Érdemes-e beruháznia gamepassra, vagy nem, meg ilyenek miatt... Előre is köszi a segítséget.

több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Figyelmeztetés!!!

Aki tavaly NFL GamePass előfizető volt, az valószínű, hogy kapott értesítést az nfl.com-tól (ha nem, vagy elfeledkezett róla, akkor remélem, hogy ezt még időben olvassa), hogy aug 1-én automatikusan megújítódik. Ha már nem akarod igénybe venni, akkor le kell mondani. Ezt 3 féle módon lehet megtenni.
Email: gamepass.support@nfl.com (include your NFL.com username)
• Call: (407) 936-0867 (Hours: 10am EST – 10pm EST)
• Chat live:
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/a7qih7jj9vtf478wot3s.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.



Én maradok idén is a GamePass-nél.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Ezek a mindenféle smarTV-k meg wifis csodaeszközök képesek a GamePass-t vinni, vagy mindenképp kell valami eszköz amit rájuk kell dugni?dcsicsak
erősen kétlem, hogy a tv böngészőjén keresztül menne a GP, külön alkalmazás meg itthon nincs, szóval a HDMI kábel lehet a megoldás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ezek a mindenféle smarTV-k meg wifis csodaeszközök képesek a GamePass-t vinni, vagy mindenképp kell valami eszköz amit rájuk kell dugni?
több mint 10 éve
OccsE 13
Vki esetleg tudja milyen orszag proxy-javal lehetne meg nezni a Gamepass-t? Vagy már semelyikkel?
Elkezdenem az eves ismetles sorozatomat 😊
több mint 10 éve
bebop 413 — Packers fan
Sziasztok, lenne egy kérdésem ami talán gyakran előkerül így január végén. Megpróbáljuk idén itthonról nézni a Superbowlt, de kábeltévénk nincs. Több oldalon is találtam olyan infót, h a Fox, CBS is freebe streameli az idei meccset, nemtudjátok, hogy ez a lehetőség elérhető-e itthonról is? Magyar IP-vel enged vajon streamelni? illetve aki már próbálkozott ilyesmivel tavaly, mik a tapasztalatai? Mennyire leterheltek a vipsportos/firstrownow linkek? Gondolom SB idején a hatványozódnak a streamelő userek is..

Na köszi előre is a segítséget !bebop
Szia, többször megosztottam már, de akkor most itt is, gondolom másnak is hasznos lesz:

 www.ustvnow.com/index.php

ezeket a csatornákat lehet rajta ingyen, nonstop nézni (45 napig HD-ben): ABC, CBS, CW, FOX, NBC, PBS
a regisztráció ingyenes, de be kell csekkolni azt a boxot, hogy amerikai lakos vagybaggio
Ez elég jól hangzik, köszönöm! Próbáltad már a SB-t is itt nézni? Nem laggolt nagyon? (leterheltség miatt, mégiscsak SB)bebop
Pár hete találtam, a konfdöntők idején bárki jelzett róla vissza, pozitív volt a véleménye. Természetesen ha biztosra akarsz menni, érdemes a háttérben a game pass előfizetés ablakát is nyitva tartanibaggio
Beregeltem, szépen fut a dolog, remélem SB is csúszik majd rajta akadás nélkül.

Még egy uccsó kérdés: ha netán mégis bepróbáljuk ezt a gamepasst, itt regelésnél kell vmire figyelni? Megy gond nélkül Magyarországról, illetve nem kell hozzá semmi külön progi? Sima PC-n tolnánk a meccset.

Köszönöm az eddigieket és előre is a válaszod!

******************************

Probléma megoldva 😊

GB
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Sziasztok, lenne egy kérdésem ami talán gyakran előkerül így január végén. Megpróbáljuk idén itthonról nézni a Superbowlt, de kábeltévénk nincs. Több oldalon is találtam olyan infót, h a Fox, CBS is freebe streameli az idei meccset, nemtudjátok, hogy ez a lehetőség elérhető-e itthonról is? Magyar IP-vel enged vajon streamelni? illetve aki már próbálkozott ilyesmivel tavaly, mik a tapasztalatai? Mennyire leterheltek a vipsportos/firstrownow linkek? Gondolom SB idején a hatványozódnak a streamelő userek is..

Na köszi előre is a segítséget !bebop
Szia, többször megosztottam már, de akkor most itt is, gondolom másnak is hasznos lesz:

 www.ustvnow.com/index.php

ezeket a csatornákat lehet rajta ingyen, nonstop nézni (45 napig HD-ben): ABC, CBS, CW, FOX, NBC, PBS
a regisztráció ingyenes, de be kell csekkolni azt a boxot, hogy amerikai lakos vagybaggio
Ez elég jól hangzik, köszönöm! Próbáltad már a SB-t is itt nézni? Nem laggolt nagyon? (leterheltség miatt, mégiscsak SB)bebop
Pár hete találtam, a konfdöntők idején bárki jelzett róla vissza, pozitív volt a véleménye. Természetesen ha biztosra akarsz menni, érdemes a háttérben a game pass előfizetés ablakát is nyitva tartani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
bebop 413 — Packers fan
Sziasztok, lenne egy kérdésem ami talán gyakran előkerül így január végén. Megpróbáljuk idén itthonról nézni a Superbowlt, de kábeltévénk nincs. Több oldalon is találtam olyan infót, h a Fox, CBS is freebe streameli az idei meccset, nemtudjátok, hogy ez a lehetőség elérhető-e itthonról is? Magyar IP-vel enged vajon streamelni? illetve aki már próbálkozott ilyesmivel tavaly, mik a tapasztalatai? Mennyire leterheltek a vipsportos/firstrownow linkek? Gondolom SB idején a hatványozódnak a streamelő userek is..

Na köszi előre is a segítséget !bebop
Szia, többször megosztottam már, de akkor most itt is, gondolom másnak is hasznos lesz:

 www.ustvnow.com/index.php

ezeket a csatornákat lehet rajta ingyen, nonstop nézni (45 napig HD-ben): ABC, CBS, CW, FOX, NBC, PBS
a regisztráció ingyenes, de be kell csekkolni azt a boxot, hogy amerikai lakos vagybaggio
Ez elég jól hangzik, köszönöm! Próbáltad már a SB-t is itt nézni? Nem laggolt nagyon? (leterheltség miatt, mégiscsak SB)

GB
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Sziasztok, lenne egy kérdésem ami talán gyakran előkerül így január végén. Megpróbáljuk idén itthonról nézni a Superbowlt, de kábeltévénk nincs. Több oldalon is találtam olyan infót, h a Fox, CBS is freebe streameli az idei meccset, nemtudjátok, hogy ez a lehetőség elérhető-e itthonról is? Magyar IP-vel enged vajon streamelni? illetve aki már próbálkozott ilyesmivel tavaly, mik a tapasztalatai? Mennyire leterheltek a vipsportos/firstrownow linkek? Gondolom SB idején a hatványozódnak a streamelő userek is..

Na köszi előre is a segítséget !bebop
Szia, többször megosztottam már, de akkor most itt is, gondolom másnak is hasznos lesz:

 www.ustvnow.com/index.php

ezeket a csatornákat lehet rajta ingyen, nonstop nézni (45 napig HD-ben): ABC, CBS, CW, FOX, NBC, PBS
a regisztráció ingyenes, de be kell csekkolni azt a boxot, hogy amerikai lakos vagy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
bebop 413 — Packers fan
Na most látok egy ilyet is: nfl gamepass-szel 10 dolcsi a Superbowl. ezt próbálta valaki? nem akadozik nagyon? lehet nézni gond nélkül itthonról, PC-n? Alapkérdések, tudom, de rookie vagyok a legális streamelés világában 😉

GB
több mint 10 éve
bebop 413 — Packers fan
Sziasztok, lenne egy kérdésem ami talán gyakran előkerül így január végén. Megpróbáljuk idén itthonról nézni a Superbowlt, de kábeltévénk nincs. Több oldalon is találtam olyan infót, h a Fox, CBS is freebe streameli az idei meccset, nemtudjátok, hogy ez a lehetőség elérhető-e itthonról is? Magyar IP-vel enged vajon streamelni? illetve aki már próbálkozott ilyesmivel tavaly, mik a tapasztalatai? Mennyire leterheltek a vipsportos/firstrownow linkek? Gondolom SB idején a hatványozódnak a streamelő userek is..

Na köszi előre is a segítséget !

GB
több mint 10 éve
h.tamas87 New Orleans Saints 7
Sziasztok ! segítséget szeretnék kérni nem olyan rég követem az nfl világát és az első 9 játék hét felvételét hol lehetne visszanézni?
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
Üdv!

Aki alapszakaszra fizetett annak most kell lemondani, vagy ráér majd nyáron?

Köszi!
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Most nekem se megy már.. Ha tud valaki jó proxyt írjon már! 😊 Köszi!
több mint 10 éve
OccsE 13
ugy tunik ki-be kapcsolgatjak (lehet nalunk esti idoben megy) mert most nalam is megy...
több mint 10 éve
OccsE 13
nekem nem ment az altalad megadott proxy-val 😕
most is megy neked???
több mint 10 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
sziasztok! működik valamelyik ország ip-ivel ingyenes a gamepass, vagy ezen a héten vissza kell térnünk az ingyenes streamekhez? 😕 vagy létezik esetleg másik megoldás, hogy ingyenesen használhassuk a gamepasst? előre is köszi.R2D2
Működik az argentinnal. Ezzel jött be nekem: 201.251.62.137 : 8080
több mint 10 éve
R2D2 Green Bay Packers 11
sziasztok! működik valamelyik ország ip-ivel ingyenes a gamepass, vagy ezen a héten vissza kell térnünk az ingyenes streamekhez? 😕 vagy létezik esetleg másik megoldás, hogy ingyenesen használhassuk a gamepasst? előre is köszi.
több mint 10 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
multkor is ez volt a hollanddal. Megszunt es nem is is mukodott ujra 😕OccsE
az új zélandival sem jó... félek, ennek annyi.
több mint 10 éve
OccsE 13
multkor is ez volt a hollanddal. Megszunt es nem is is mukodott ujra 😕