Podcast (bowl.hu)

35 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Helló, érdeklődnék hogy valaki vásárolt e jegyet a londoni meccsre, október 14-re a viagogon keresztül, ha igen megkapta már a jegyet?
ZREKECKI
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL meccsek Európában - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
ZREKECKI Seattle Seahawks 2
Helló, érdeklődnék hogy valaki vásárolt e jegyet a londoni meccsre, október 14-re a viagogon keresztül, ha igen megkapta már a jegyet?
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Sanyit vagy nem kellene erőltetni (tévés szakértőként sem) vagy illene felkészülnie az általa követett 2-3 csapaton kívül a többiekből is. Mert ez így elég kellemetlen néha.

De a másik két ember bőven elviszi a podcastot. Nálam mindig kötelező darab.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.sport1tv.hu/podcasts/72611/4th-and-long-50-szezonbeharangozo-sanyival/
3órás beharangozó, jó is, de a 3.ember lehúzza...

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Sikerült meghallgatni, sztem jó volt

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Bár volt rá egy százasom, hogy így lesz, de a bajnokra minek is egy mondatot is vesztegetni. Hiába na, nekünk ez jutott....egyébként köszi 😉
dande
Még mindig jobb, mint amikor butaságokat beszélnek a csapatodról... 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hörivel Márkék draftelemző podcasteje, elág fasza lett!
 www.sport1tv.hu/Podcastok/2018/05/08/4thandlong44

és nem arról beszélnek, hogy xynak milyen a kézhasználata, meg a tackleteknikája meg tökömtudja, értelmes meglátások, vélemények vannak.
braxa88
Most így a meghallgatás nélkül. Miért nem értelmes meglátás, hogy valakinek milyen a kézhasználata, tackle-technikája és egyebek?

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bár volt rá egy százasom, hogy így lesz, de a bajnokra minek is egy mondatot is vesztegetni. Hiába na, nekünk ez jutott....egyébként köszi 😉
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hörivel Márkék draftelemző podcasteje, elág fasza lett!
 www.sport1tv.hu/Podcastok/2018/05/08/4thandlong44

és nem arról beszélnek, hogy xynak milyen a kézhasználata, meg a tackleteknikája meg tökömtudja, értelmes meglátások, vélemények vannak.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Draftos podcast tervben van, vagy nem lesz rá szabadidő?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
mivel novembertől már otthon vagyok, ezentúl majd lesz mp3-as link is intro-val meg satöbbi
baggio
Eddig nem hittem, de a feltételes szabadlábra bocsátásnak is van társadalmi haszna 😊 😊 😊
Húsrágó
a jobb felső sarokban van a letöltés gomb



Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Annyit hozzáfűznék, hogy a Seahawks már legalább második éve nem birkózókat meg védőfal-játékosokat próbál a támadófalba konvertálni és a hátsó körökben évek óta nem találtak sztár-, de még kezdőjátékost sem. Tavaly és idén is próbálkoztak, 2016 Ifedi első kör, Odhiambo harmadik kör, idén Pocic második kör, Joeckel free agencyről. Szóval az utóbbi időben az erőforrást beleölték, más kérdés, hogy a négy játékos közül egyelőre maximum egy vált be.

több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
mivel novembertől már otthon vagyok, ezentúl majd lesz mp3-as link is intro-val meg satöbbi
baggio
Eddig nem hittem, de a feltételes szabadlábra bocsátásnak is van társadalmi haszna 😊 😊 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
mivel novembertől már otthon vagyok, ezentúl majd lesz mp3-as link is intro-val meg satöbbi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi szépen srácok. Nekem lenne egy olyan ötletem, hogy hetente-2 hetente lehetne egy olyan tematika, miszerint lenne 5 állítás, amiről el kéne az adott podcastban szereplőknek döntenie, hogy az csak hot take, vagy a valóság és közben körbejárni/kibeszélni az adott témát.
Pár példa, hogy milyen állításokra gondolok:
"A Chargers az idény végére beéri a Chiefst."
"Jimmy Garropoloval az élen a 49ers annyira megtáltosodik, hogy nem a Top 5-ben fognak alanyi jogon draftolni."
"A Browns 0-16-al végez idén."
"A Bills lesz az AFC East győztese idén."
"Dirk Koetter és Jack Del Rio el lesz bocsájtva az év végén, ha nem sikerül nekik sürgősen kitalálni valamit."

Ha esetleg teszik az ötlet, akkor azt is szívesen vállalom, hogy kigondoljam az 5 állítást, és elküldöm Emptynek minden kedden-szerdán.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Mindkettőnket terhel ezért felelősség.
Engem azért, mert nem szóltam előtte Balázsnak, hogy ha nem beszél kapcsolja ki a mikrofont h ne hallatszanak be a háttérzajok.
Őt meg annyiban h nem olvassa a hangout chatet podcast közben, ahol viszont már írtam neki.
Elnézést mindenkitől.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
5 perc után kinyomtam annyira idegesített már az állandó zaj a háttérben, és az előtte lévő "pörgő tempó" nem mondatta azt velem hogy sajnáljam ezt.
😕
braxa88
Én végighallgattam.... kár volt 😀
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Márkkal és Zoli meghívott a podcastjüke, hogy beharangozzuk az idei szezont. Három óra lett, de nem szégyen több részletben meghallgatni.

 www.sport1tv.hu/Podcastok/2017/09/05/4thandlong15
Maka
Lecseréltél!
Höri
gyorsan dobjatok össze egyet Pálfy Tomival, sportmedve néven 😀

(én tőled szívesen hallgatnék valamilyen beharangozót)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
5 perc után kinyomtam annyira idegesített már az állandó zaj a háttérben, és az előtte lévő "pörgő tempó" nem mondatta azt velem hogy sajnáljam ezt.
😕
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
Márk és Zoli meghívott a podcastjüke, hogy beharangozzuk az idei szezont. Három óra lett, de nem szégyen több részletben meghallgatni.

 www.sport1tv.hu/Podcastok/2017/09/05/4thandlong15
Maka
"Bortles a második legjobb irányító a csoportban" - egyszerűen tökéletes mondat volt! Pontosan azt a reakciót sikerült kiváltanod, amit terveztél: nagyon röhögtem! 😊 😊 😊
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Márkkal és Zoli meghívott a podcastjüke, hogy beharangozzuk az idei szezont. Három óra lett, de nem szégyen több részletben meghallgatni.

 www.sport1tv.hu/Podcastok/2017/09/05/4thandlong15
Maka
Lecseréltél!

több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Márk és Zoli meghívott a podcastjüke, hogy beharangozzuk az idei szezont. Három óra lett, de nem szégyen több részletben meghallgatni.

 www.sport1tv.hu/Podcastok/2017/09/05/4thandlong15

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Hát ez nem jött össze...😊 sajnos...
De jön az idény...és egy hagyományos nyitó podcast jó lenne srácok a régi arcokkal (is), átvéve a csoportokban az esélyeket.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀