Fantasy cycling

6 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy a mi ligánk adja az EGÉSZ MEZŐNY összetett elsőjét jelenleg? WOW!
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Na most akiknél bennragadt Ganna nagy előnyt szereztek, nehéz lesz ezt behozni 😊

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Lesz Giro fantasy?


iktriad
Lesz, tegnap még nem voltak kinn a versenyzők a piacon, azért csinálom csak most.

www.cyclinggames.de/giro/

Liganév: bowl.hu Giro
Jelszó: kreuziger

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lesz Giro fantasy?
Gratula a győzelemhez, Rajna!
Remélem Girot is nyomunk. Kíváncsi leszek Ati árára, egy 450-et tippelnék.
Schleck
titkon reménykedtem hogy egy kicsit több lesz, de ez a 750 meglepett 😀
eaglesmcnabb
Tudják/remélik, hogy jó lehet pár majd szakaszon.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Gratula a győzelemhez, Rajna!
Remélem Girot is nyomunk. Kíváncsi leszek Ati árára, egy 450-et tippelnék.
Schleck
titkon reménykedtem hogy egy kicsit több lesz, de ez a 750 meglepett 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gratula a győzelemhez, Rajna!
Remélem Girot is nyomunk. Kíváncsi leszek Ati árára, egy 450-et tippelnék.

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Hát összességében jobban fizetett a sok helyezés, mint a szakaszgyőzelem.
És ahogy látom ma sem fogom behozni a hátrányt, mert csak a közös embereink lógtak meg.
Schleck
Ja, ráadásul csak ketten tudtak elöl maradni, ez egy kicsit meglepett. Innen már még nehezebb lesz különbséget generálni, mert a hátralévő három szakaszon nincs sok pont a helyezéseken kívül, arra meg gondolom hasonlóak lesznek a tippek.

több mint 3 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát szakasz közben eléggé aggódtam, hogy Alaphilippe eladását megbánom, de Lopez virított a végén szerencsére.
Kuss még Porte-ot előre engedhette volna azért a végén. 😀
Schleck
Hát MAL elég szépen megmentett téged, pedig a Bahrain munkája miatt azért reménykedte egy jobb Landa-menetben. Szerintem így, hogy 4-7-9-15. hely jött nekem, ami nálad nem volt, ezzel szerintem kb. egálban voltunk a szakaszon. Holnap szerintem szökés lesz, az meg megint random, pedig amikor a végefelé a top 10-es csoportban volt 5 emberem, neked meg 3, reménykedtem, hogy most el tudok húzni (ha Landa/Kuss meg tudja előzni MAL-t), de végül nem sikerült, azon sok fog múlni, hogy ki talál jót holnapra.
Rajna
Hát összességében jobban fizetett a sok helyezés, mint a szakaszgyőzelem.
És ahogy látom ma sem fogom behozni a hátrányt, mert csak a közös embereink lógtak meg.

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Hát szakasz közben eléggé aggódtam, hogy Alaphilippe eladását megbánom, de Lopez virított a végén szerencsére.
Kuss még Porte-ot előre engedhette volna azért a végén. 😀
Schleck
Hát MAL elég szépen megmentett téged, pedig a Bahrain munkája miatt azért reménykedte egy jobb Landa-menetben. Szerintem így, hogy 4-7-9-15. hely jött nekem, ami nálad nem volt, ezzel szerintem kb. egálban voltunk a szakaszon. Holnap szerintem szökés lesz, az meg megint random, pedig amikor a végefelé a top 10-es csoportban volt 5 emberem, neked meg 3, reménykedtem, hogy most el tudok húzni (ha Landa/Kuss meg tudja előzni MAL-t), de végül nem sikerült, azon sok fog múlni, hogy ki talál jót holnapra.

több mint 3 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Grat Kämnahoz! Alaphilippe-t el kellett volna engednem már nekem is.
Schleck
Én azért eléggé be voltam tőle szarva, nem tudom, hogy roggyant meg egyszerre ennyire, főleg úgy, hogy a csúcs kb. 1 kilométerre volt.

Ilyenkor abszolút lutri, hogy ki megy a szökésbe, az meg pláne, hogy ott ki az erős, 15-20 jó jelölt volt, Kämna és Madouas volt a két legolcsóbb, ezért voltak nálam már vasárnap, mák, hogy előbbi bejött, de korábban te is szépet találtál Martinezzel.

Most, hogy eladod Alaphilippe-et, viszont sokkal több pénzed lesz, mint nekem, szóval van előnye is annak, hogy még megvan nálad. Még elvileg ötesélyes a liga, de mindenkinek eléggé hasonlít a csapata, 1-2 ember különbséggel nehéz hátrányt ledolgozni. Aki belenyúl valakibe, aki még egy győztes szökést meghúz, és a többieknél nincs, az nyerhet, ilyen egyszerű.

Egyébként engem eléggé felháborít, hogy a 3. hét első szakasza után még mindig Consefroy-n van a pöttyös, ráadásul már régóta nem is gyűjt pontokat, azért ilyen ritkán fordul elő. Simán nyerhet olyan is pöttyöst, aki eddig nem szerzett pontokat, azért a verseny ezen szakaszában ez általáb már max kétemberes verseny, itt meg szinte senki nincs nyeregben.
Rajna
Hát szakasz közben eléggé aggódtam, hogy Alaphilippe eladását megbánom, de Lopez virított a végén szerencsére.
Kuss még Porte-ot előre engedhette volna azért a végén. 😀

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy a ligánkból 4-en is Top 100-ban vannak jelenleg összetettben és bár éppen hogy csak, de még mindig a bowlhu liga csapatai adják a legtöbb átlagpontszámot?(Katt a Pkt.-Schnitt-re!)
 www.cyclinggames.de/tour/ligastatistik_punkte.html
iktriad
ha nem indultunk volna mi ketten, már rég vezetne a ligánk 😀
eaglesmcnabb
Eddig vezettünk, most vette át a vezetést a Medvechak Zagrab.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Az megvan, hogy a ligánkból 4-en is Top 100-ban vannak jelenleg összetettben és bár éppen hogy csak, de még mindig a bowlhu liga csapatai adják a legtöbb átlagpontszámot?(Katt a Pkt.-Schnitt-re!)
 www.cyclinggames.de/tour/ligastatistik_punkte.html
iktriad
ha nem indultunk volna mi ketten, már rég vezetne a ligánk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Grat Kämnahoz! Alaphilippe-t el kellett volna engednem már nekem is.
Schleck
Én azért eléggé be voltam tőle szarva, nem tudom, hogy roggyant meg egyszerre ennyire, főleg úgy, hogy a csúcs kb. 1 kilométerre volt.

Ilyenkor abszolút lutri, hogy ki megy a szökésbe, az meg pláne, hogy ott ki az erős, 15-20 jó jelölt volt, Kämna és Madouas volt a két legolcsóbb, ezért voltak nálam már vasárnap, mák, hogy előbbi bejött, de korábban te is szépet találtál Martinezzel.

Most, hogy eladod Alaphilippe-et, viszont sokkal több pénzed lesz, mint nekem, szóval van előnye is annak, hogy még megvan nálad. Még elvileg ötesélyes a liga, de mindenkinek eléggé hasonlít a csapata, 1-2 ember különbséggel nehéz hátrányt ledolgozni. Aki belenyúl valakibe, aki még egy győztes szökést meghúz, és a többieknél nincs, az nyerhet, ilyen egyszerű.

Egyébként engem eléggé felháborít, hogy a 3. hét első szakasza után még mindig Consefroy-n van a pöttyös, ráadásul már régóta nem is gyűjt pontokat, azért ilyen ritkán fordul elő. Simán nyerhet olyan is pöttyöst, aki eddig nem szerzett pontokat, azért a verseny ezen szakaszában ez általáb már max kétemberes verseny, itt meg szinte senki nincs nyeregben.

Szerkesztette: Rajna

több mint 3 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az megvan, hogy a ligánkból 4-en is Top 100-ban vannak jelenleg összetettben és bár éppen hogy csak, de még mindig a bowlhu liga csapatai adják a legtöbb átlagpontszámot?(Katt a Pkt.-Schnitt-re!)
 www.cyclinggames.de/tour/ligastatistik_punkte.html
iktriad
Ja, elég jól összerázódott nálunk a mezőny, ráadásul nem is pont ugyanazzal a stratégiával mentek neki a csapatok. Izgalmas lesz az utolsó hét.
Rajna
Grat Kämnahoz! Alaphilippe-t el kellett volna engednem már nekem is.

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Az megvan, hogy a ligánkból 4-en is Top 100-ban vannak jelenleg összetettben és bár éppen hogy csak, de még mindig a bowlhu liga csapatai adják a legtöbb átlagpontszámot?(Katt a Pkt.-Schnitt-re!)
 www.cyclinggames.de/tour/ligastatistik_punkte.html
iktriad
Ja, elég jól összerázódott nálunk a mezőny, ráadásul nem is pont ugyanazzal a stratégiával mentek neki a csapatok. Izgalmas lesz az utolsó hét.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy a ligánkból 4-en is Top 100-ban vannak jelenleg összetettben és bár éppen hogy csak, de még mindig a bowlhu liga csapatai adják a legtöbb átlagpontszámot?(Katt a Pkt.-Schnitt-re!)
 www.cyclinggames.de/tour/ligastatistik_punkte.html
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FYi 3 szakasz után a mi ligánknak van a legmagasabb átlagpontszáma az összes többi közül!
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Hát, valami lesz idén is Tour néven, fantasy is lesz 😊

Liganév: bowl.hu TdF
Jelszó: wiggo
www.cyclinggames.de/tour/

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahhoz képest, hogy az 1. napról lemaradtam, már csak karnyújtásnyira van az összetett 1. hely. 😊
több mint 4 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Hamarosan indul a Vuelta is!

www.cyclinggames.de/vuelta/
Liganév: bowl.hu spanyol
Jelszó: quintana

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
De Gent és Wellens eladása Van Aertért cserébe darwin díjas tranzakció volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fasza groenewegen ewan top 2, amikor a csapatomba voltak akkor meg lofasz. Egy ertelmes huzasom nem volt ezen a touron, de mar lement az elso het xd
eaglesmcnabb
Még van idő javítani.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Fasza groenewegen ewan top 2, amikor a csapatomba voltak akkor meg lofasz. Egy ertelmes huzasom nem volt ezen a touron, de mar lement az elso het xd

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Gabo összetett 3.-ról 1. helyre egy nap alatt, majdnem 200 szerzett ponttal. Gratula.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, már a második nap összejött az első szakaszgyőzelmem. 😊
iktriad
Ott a második is. Jó lenne minden páros szakaszt megnyerni. 😊