Fantasy cycling

6 feliratkozó

több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Mindenkinek kösz a részvételt, szokás szerint elég jó lett a liga átlagpontszáma.

Én közben elfelejtettem, hogy a Giro egy héttel későbbre tolódott, és így a Dauphiné már el is rajtolt, arra most nem is csináltam csapatot, de majd svájci körre megint lesz liga.

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
De Gendtet masfél hétig tartogattam hogy majd szökik. Ma kiszállt. Hát a faszom...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Na szuper, pont azért vettem fel Mollemát, mert 3 1. kategóriás hegy+ a Cima Coppi kb. garantál 50 pontot annak, aki komolyan veszi a hegyi trikót, és erre Bouchard-on kívül ő a legfőbb jelölt, erre átrajzolják a szakaszt, így már nem őt vette volna, de ost már nyerje meg 😊

több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
A már kiszállt Merlier megvásárlása hatalmas biznisz volt...
Az ő visszalépése vhogy kimaradt nekem 😕
gabokocka
Én is elcsúszta vele, bár én csak később adtam el, mint kellett volna, mert nem vettem észre, hogy hazament. De ez így keményebb 😊

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
A már kiszállt Merlier megvásárlása hatalmas biznisz volt...
Az ő visszalépése vhogy kimaradt nekem 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Nagyon örülök, hogy Ati letaszított az élről 😊

több mint 2 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rajnálval telibe ugyanaz a csapat 😊
gabokocka
Én bemákoltam a Jumbo csapatgyőzelmét. Már csak meg kell tartanom az előnyt a három hétben. 😀

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Rajnálval telibe ugyanaz a csapat 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Ahogy láttam még mindig ott vannak, csinálunk ujat?
gabokocka
Csináltam egyet:

Liganév: bowl.hu olasz
Jelszó: almeida

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Ahogy láttam még mindig ott vannak, csinálunk ujat?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Egyelőre valami bugnak néze, ert egyes csapatoknak be is írt párezer pontot. Ha bennmaradnak az ügynökök, akkor lehet, hogy új ligát kell alapítani, bár az sem világos, hogy kerültek be ost ezek a csapatok, korábban ilyenre nem volt példa.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
10en vagyunk? Majd csináljunk egy ki-kicsoda posztot mert ez mar bő létszám 😊
Nálam Kispest KEAC néven futnak a fiúk.
gabokocka
Szerintem valami technikai baki van, mert van 4 csapat, akik ismerősnek tűnnek (Rajnáé, Schlecké, a tied + az enyém), de a többi német ügynöknek tűnik.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
10en vagyunk? Majd csináljunk egy ki-kicsoda posztot mert ez mar bő létszám 😊
Nálam Kispest KEAC néven futnak a fiúk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
A türelmetleneknek 😊

www.cyclinggames.de/giro/

Liganév: bowl.hu Giro
Jelszó: kreuziger

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Biza

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Philipsen tegnap persze nem birta a veget, kiraktam a csapatbol erre megnyeri egybol, fasza 😀
eaglesmcnabb
Mondjuk nem vágtam miért rakod ki, ha azon a szakaszon bízhtál benne, akkor az azt követő kettőn is logikus volt megtartani + akkor már elvnni Madridig, de kösz 😊

Kösz mindenkinek a játékot, a csoport igazán magas színvonalon hozta le mindhárom idei nagy kört!
Rajna
Van egy feladatod. 😀

több mint 3 éve
DonaldLoveday Los Angeles Chargers California Golden Bears 3
Cycling news posted an article about AVV and how she logged 32,000km/1,229 hours on the bike this year. In the Twitter link to the article, they noted this was “as much as pro men”. This has made some women VERY angry.
I understand women are justifiably pissed and am not arguing that they should or should not be mad (get pissed! *** the patriarchy!) but I am genuinely curious if the average female WT level pro puts in the same yearly cycling hours as men.
 keepcalms.com/user/techsavvy

Szerkesztette: DonaldLoveday
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Philipsen tegnap persze nem birta a veget, kiraktam a csapatbol erre megnyeri egybol, fasza 😀
eaglesmcnabb
Mondjuk nem vágtam miért rakod ki, ha azon a szakaszon bízhtál benne, akkor az azt követő kettőn is logikus volt megtartani + akkor már elvnni Madridig, de kösz 😊

Kösz mindenkinek a játékot, a csoport igazán magas színvonalon hozta le mindhárom idei nagy kört!
Rajna
nem azon múlt 😊 gratula, a végig legkiegyensúlyozottabb csapat nyert. Mindárom körön.
Philipsen trade valóban gyenge volt, de anélkül is nyertél volna, a végén már oylnokat próbáltam igazolni akik egyikőtöknél sincsenek hátha.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Philipsen tegnap persze nem birta a veget, kiraktam a csapatbol erre megnyeri egybol, fasza 😀
eaglesmcnabb
Mondjuk nem vágtam miért rakod ki, ha azon a szakaszon bízhtál benne, akkor az azt követő kettőn is logikus volt megtartani + akkor már elvnni Madridig, de kösz 😊

Kösz mindenkinek a játékot, a csoport igazán magas színvonalon hozta le mindhárom idei nagy kört!

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Philipsen tegnap persze nem birta a veget, kiraktam a csapatbol erre megnyeri egybol, fasza 😀
eaglesmcnabb
Szóval te fogtad eddig vissza. 😊
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Philipsen tegnap persze nem birta a veget, kiraktam a csapatbol erre megnyeri egybol, fasza 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bennett bazmeg...

több mint 3 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagy gratula a Girós két topcsapatunknak a top15 összetettben bravúros! Schlecktől külön érdekes, mert Ganna szökése és Demare szériája nélkül csinálta ezt (belenyúlt persze Sagan ls Narvaez szökésébe, de valami mindig kell).
Rajna
Fura egy Giro volt így, hogy a top emberek ennyire olcsók voltak. Sokszor nem is a pénz, hanem a 9 hely volt a korlátozó tényező.

A fix csapatom vezet most a Vueltán, a rendes sajnos nem hasít annyira, de még messze a vége.

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Nagy gratula a Girós két topcsapatunknak a top15 összetettben bravúros! Schlecktől külön érdekes, mert Ganna szökése és Demare szériája nélkül csinálta ezt (belenyúlt persze Sagan ls Narvaez szökésébe, de valami mindig kell).

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Kedden indul a Vuelta is, lesz liga persze:

www.cyclinggames.de/vuelta/
Liganév: bowl.hu spanyol
Jelszó: quintana