Fantasy NBA

12 feliratkozó

több mint 5 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
Ma este draft!

West Canaan Coyotes - Tony Adams
Lekváros Funk - empty taxi
Sashalom Sharks - iktriad
Zugló Kings - Rajna
Kapos Blue Monster - Bruschi85
Yippee Kyrie Mother F' - lol
White Men Can't Jump - Jokehamer
Swagger Pimps - BaltimoreDefense
Colorado 14ers - dawyd728
Transylvania Bears - flzoli
NuckLand Dan Kiss - danyly
Kanizsai Kinizsi - Zolika

Ha valaki hibát észlel kérem jelezze!
több mint 5 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok Jakehomernek a győzelemhez és a további helyezetteknek. Köszi a játékot, Zolika a szervezést. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Gratulálok Jakehomernek! 😊

4. lettem, amit január 10 körül, amikor 12. voltam egyáltalán nem reméltem. Majd az alapszakasz utolsó 2 hónapjában 63%-ot sikerült hoznom, amikor is sikerült a Conley IR és Ball folyamatos sérülései után rendbe tenni a PG posztot a Murray, Fox, LaVine trióval és kis segítséggel (Cousins sérülés) éppen csak, de becsúsztam a 8. helyen, hogy ott kiüssem az alapszakasz győztes Tony Adamst. 😊 Lehet másnak elsőre meglepő volt, én azért 50-50-re adtam azt is, hiszem az utolsó 2 hónapban szinte ugyanolyan számokat hoztunk. Plusz már az all-star szünettől kezdve hajtottam az első körben 4 meccset játszókra. Így kezdéskor már 3 meccs előnyöm is volt, aminek hála sikerült bejutni a 4 közé, de ekkor jött a Durant, Ingram, LaVine sérülés, amivel oda is lettek a döntős esélyeim, majd biztos ami biztos a 2. számú emberem(Embiid) is kiesett az utolsó héten.

Összességében ott végeztem a PO-ban, ahova a draft után vártam magam, de a sérülések miatt egy folyamatos hullámvasúton ültem. Nagyon nem tudok mit hozzá tenni. Volt év közben néhány szezont mentő FA igazolásom, mint Dejuntey Murray mikor kezdőbe került, vagy Josh Jackson, DeAaron Fox, akik kicsit nehezebb szezonkezdés után a potenciáljuk miatt végül kezdő perceket fogtak és éltek is vele. Összességében keretemben átlag 2 sérült mindig volt, de rengeteg olyan hét is volt, amikor 3 sérült csücsült a padon. Conley pick a 30. helyen nettó ráfizetés volt, h még egy hónapot sem bírt ki. Amikor játszott, akkor is ki-ki hagyogatott meccseket. Ettől még nem panaszkodhatok, mert Capela és Embiid párossal nagyot szakítottam. Szinte a két legstabilabb, legkevesebbet kihagyó magasember duó volt az egész ligában. Az utolsó hét nem kellett volna, mikor ketten együtt 4 meccset hagytak ki.

Mindenesetre gratulálok mindenkinek. Jó móka volt. Októberben ugyanitt. 😉
több mint 6 éve
dawyd728 3 651
Durant, ha nem válik vasárnapig dropolhatóvá, akkor kérhetnék manuális segítséget?
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Klay Thompson továbbra is vihető.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
PF-t adok PG/SG-ért

Perception is reality.
több mint 6 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
megint 5 meccses minuszban vagyok ugy, hogy hetfon meg mindenki egeszseges volt. nekem ez volt azt hiszem az utolso evem, ha ezt a heti formatumot folytatjuk, akit erdekel a fantasy csak ra tud szanni naponta 5 percet, hogy lineupot allitson. szamomra ennek semmi ertelm, az nyer, aki a legmakkosabb a seruleseket tekintve.
lol
Hát, ha a napit rendesen toljuk, akkor vagy le kell korlátozni a heti felvételek számát de erősen, vagy a napi 5 perccel nem mész sokra...
Rajna
Persze, igy gondoltam, max 3 acquisition per het

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 816 — Nega Scott
megint 5 meccses minuszban vagyok ugy, hogy hetfon meg mindenki egeszseges volt. nekem ez volt azt hiszem az utolso evem, ha ezt a heti formatumot folytatjuk, akit erdekel a fantasy csak ra tud szanni naponta 5 percet, hogy lineupot allitson. szamomra ennek semmi ertelm, az nyer, aki a legmakkosabb a seruleseket tekintve.
lol
Hát, ha a napit rendesen toljuk, akkor vagy le kell korlátozni a heti felvételek számát de erősen, vagy a napi 5 perccel nem mész sokra...

több mint 6 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
megint 5 meccses minuszban vagyok ugy, hogy hetfon meg mindenki egeszseges volt. nekem ez volt azt hiszem az utolso evem, ha ezt a heti formatumot folytatjuk, akit erdekel a fantasy csak ra tud szanni naponta 5 percet, hogy lineupot allitson. szamomra ennek semmi ertelm, az nyer, aki a legmakkosabb a seruleseket tekintve.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Love is kiesett 6-8 hétre, alakul ez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Cousins Achilles-szakadás, fuck yeah. Ráadásul nem dropolhatom...
empty taxi
Szerintem én ki tudom dobni tőled, ha nincs senkinek kifogása ellene, akkor meg is teszem este.
Zolika
Már dropoltam is, kellett neki némi átfutási idő, de aztán már engedte a rendszer.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Magatol is droppolhato lesz, csak ugye espn...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 6 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
Cousins Achilles-szakadás, fuck yeah. Ráadásul nem dropolhatom...
empty taxi
Szerintem én ki tudom dobni tőled, ha nincs senkinek kifogása ellene, akkor meg is teszem este.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Cousins Achilles-szakadás, fuck yeah. Ráadásul nem dropolhatom...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dawyd728 3 651
Volt ilyen rossz ev a seruleseket tekintve? Kajak nem tudok kiallni egy heten se ugy, hogy ne legyek legalabb 5-6 meccses minuszban...
lol
Nem tudom. Mondjuk én direkt választottam sérült és sérülékeny játékosokat. Dupla vagy semmi alapon, erre kis túlzással Embiid kb a legtöbb meccset játszó játékosom. Szóval valahol nekem nem illik panaszkodom. Csak szép látvány, ahogy az 5-6. hét óta földbe állt a csapatom. Még volt olyan hét talán a 3. vagy a 4., h vezettem a ligát, mondjuk azt akkor éreztem is, h erősen felülteljesít a csapat. Még top4-ben tartottam magam egy ideig, majd huss és január közepén 12. vagyok. 😀😀😀
Hetekig a padomon mindig két-három sérült volt, akit csak nem dobsz ki. Ilyen pl. Conley. Memphisben megy a tankolás, de azért bízol benne nem húzzák el 60 meccsig az amúgy nem egy súlyos sérülést, vagy esetleg elcserélik a deadline előtt, akkor újra megnőhet az értéke. Addig bízol benne a szemétből kukázott emberekkel valahogy átvészeled, majd kiesik a második számú irányítód Ball is hetekre. Aztán visszajön és top5 PG számokat hoz, majd újból lesérül hetekre. 😀😀😀
Nade legalább LaVine visszatért.
Engem amúgy a rengeteg DTD idegel ki. Amikor egy hétfőn látod, h 4 meccset játszik a játékosod, de DTD, akkor legyintesz, mert 3 meccsért is megéri őt játszatni. Majd a hét végén abban reménykedsz, h legalább 1x lépjen pályára. De persze ez mindannyiunknál előfordul.
több mint 6 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Volt ilyen rossz ev a seruleseket tekintve? Kajak nem tudok kiallni egy heten se ugy, hogy ne legyek legalabb 5-6 meccses minuszban...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 6 éve
dawyd728 3 651
@Tony Adams

J. Collins for I. Thomas részemről elutasítva. Kb értékén lenne, de mivel van 5 PG-m, amiből persze mindegyiknek van vmi baja, de nem kell egy hatodik is, főleg nem magas posztokon nem akarok lyukat csinálni. Inkább reménykedem Ball, Conley egészségében, LaVine mihamarabbi formába lendülésében, valamint Fox szintlépésében. Az újonc Collinstól meg február/márciusra 30 perceket várok, amivel a jelenleginél jóval értékesebb lehet akkor.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
PF-et keresek, PG-t adok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dawyd728 3 651
Colorado 14ers (COLO)

PG: Mike Conley, Lonzo Ball
SG: Rodney Hood, JJ Redick
SF: Kevin Durant, Brandon Ingram
PF: Thad Young, Joe Ingles
C: Joel Embiid, Clint Capela
Bench: Marcus Smart (szarjon sünt az ESPN, h csak PG-nek van feltüntetve), Norman Powell, John Collins
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sashalom Sharks

PG Jeff Teague, Jeremy Lin
SG Gary Harris, Kent Bazemore
SF Carmelo Anthony, Nick Young*
PF Hassan Whiteside, Danilo Gallinari
C Rudy Gobbert, Willy Hernangomez
Pad Jabari Parker(*amíg fel nem épül), Tyson Chandler, Matthew Dellavedova
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
West Canaan Coyotes:

PG: D'Angelo Russell - Reggie Jackson
SG: Victor Oladipo,- Klay Thompson
SF: Greak-Freak (az idény végére már le fogom tudni betűzni a nevét) - Tyreke Evans
PF: Blake Griffin - Kenneth Faried
C: Nerlens Noel - Enes Kanter
Pad: DeMarre Carroll - Lauri Markkanen - Milos Teodosic
több mint 6 éve
bad_habit_71 50
RTSQ

PG: Stephen Curry, Jordan Clarkson
SG: Avery Bradley, Tim Hardaway Jr.
SF: Draymond Green, Josh Jackson
PF: Paul Millsap, Julius Randle
C: Andre Drummond, Steven Adams

BC: Miles Plumlee, Allen Crabbe, Maurice Harkless

=d[[ Budapest Blax ]]b= http://denversports.blog.hu

több mint 6 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
Én már egy órája próbálkozok de nem engedett már be. Miért? Meddig lehetett, nem volt még 22:00!
danyly
Háromnegyed 9-kor változtattam 14 csapatosra a ligát. 5 napja küldtem először meghívót, azőta nem léptél be. Ha nem változtatok, nem lett volna draft.

több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én már egy órája próbálkozok de nem engedett már be. Miért? Meddig lehetett, nem volt még 22:00!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
14 csapatos lett a liga végül. 22:00-kor draft!

dawyd728
BBukor
iktriad
Rajna
Bruschi85
Tony Adams
empty taxi
Heisman Trophy
Duff
bad_habit_71
lol
Jakehomer
BaltimoreDefense
Zolika
Miért most mikor a hétfő 9 több szavazatot kapott?
empty taxi
Péntek este, mikor beállítottam a draft időpontot, itt volt a legtöbb szavazat.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
14 csapatos lett a liga végül. 22:00-kor draft!

dawyd728
BBukor
iktriad
Rajna
Bruschi85
Tony Adams
empty taxi
Heisman Trophy
Duff
bad_habit_71
lol
Jakehomer
BaltimoreDefense
Zolika
Miért most mikor a hétfő 9 több szavazatot kapott?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...