Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Sziasztok! Csináltam egy online ligát PS4-en madden 18-ba, a liga neve: HFL_MAGYARLIGA, akinek van kedve csatlakozzon! 😉
d.brees
hali,

van még hely/vannak többen? én ránézek majd, de csak holnap kerülök szerintem PS elé.
több mint 6 éve
d.brees New Orleans Saints Purdue Boilermakers 18
Sziasztok! Csináltam egy online ligát PS4-en madden 18-ba, a liga neve: HFL_MAGYARLIGA, akinek van kedve csatlakozzon! 😉
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Friss roster hol lelhető fel Madden 08-hoz?
empty taxi
Engem is érdekelne a dolog

 footballidiot.com/forum/viewtopic.php?t=19457

ilyet találtam, de pl.: superstar módban még draft előtt kidob :S Franchise módban 1 meccs megvolt eddig ott nem tudom van-e baj, illetve, hogy a roster-hez köthető-e a hiba
Drip
franchise mód nem csak defaul rosterrel megy?
Amadeus
Nekem működött vagy 3 meccset játszottam vele , de nincs kizárva hogy szezon végén hülyül meg

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
Friss roster hol lelhető fel Madden 08-hoz?
empty taxi
Engem is érdekelne a dolog

 footballidiot.com/forum/viewtopic.php?t=19457

ilyet találtam, de pl.: superstar módban még draft előtt kidob :S Franchise módban 1 meccs megvolt eddig ott nem tudom van-e baj, illetve, hogy a roster-hez köthető-e a hiba
Drip
franchise mód nem csak defaul rosterrel megy?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Csak a Puffin Green Bay Packers 2
Sziasztok! Madden 18 (xbox) online franchise mode vagy MUT erdekelne valakit? Jo lenne egy magyar liga. Ha van kedved hozza, vagy csak jatszanal egy meccset akkor szolj!

Marci
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Friss roster hol lelhető fel Madden 08-hoz?
empty taxi
Engem is érdekelne a dolog

 footballidiot.com/forum/viewtopic.php?t=19457

ilyet találtam, de pl.: superstar módban még draft előtt kidob :S Franchise módban 1 meccs megvolt eddig ott nem tudom van-e baj, illetve, hogy a roster-hez köthető-e a hiba

több mint 6 éve
Blaise Cordonnier New York Giants 17
Némi segítséget megköszönnék 😊 Kedvem támadt ma picit játszani, ezért feltelepítettem a nyolcas maddent win 10-re... Hiába indítom a mainappot, ugyanis az eredeti Madden 08 cd-t kéri... Mi a megoldás? Köszi előre is!
Rataxes
Esetleg még azt tudom felajánlani, hogy ha privátban küldesz egy gmail-os elérhetőséget, akkor ott átküldöm az egész madden 08-at, crack-el és mindennel 😉
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Némi segítséget megköszönnék 😊 Kedvem támadt ma picit játszani, ezért feltelepítettem a nyolcas maddent win 10-re... Hiába indítom a mainappot, ugyanis az eredeti Madden 08 cd-t kéri... Mi a megoldás? Köszi előre is!
Rataxes
Másik crack file esetleg? Mintha nekem is lett volna win7-tel ilyesmi anno, de nem tuti.
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Némi segítséget megköszönnék 😊 Kedvem támadt ma picit játszani, ezért feltelepítettem a nyolcas maddent win 10-re... Hiába indítom a mainappot, ugyanis az eredeti Madden 08 cd-t kéri... Mi a megoldás? Köszi előre is!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
Blaise Cordonnier New York Giants 17
Hali Mindenkinek!

Pár nap múlva indul a köv. szezon a HML-Hunagarian Madden League ( Madden 08 PC online)

Ha érdekel és szeretné részese lenni, jelentkezz nálam 😉
Elérhetőségem:
Blaise Cordonnier www.facebook.com/blaise.cordonnier0728


www.freesports.hu/
freesports.hu/forum/index.php?board=1.0

üdv.: Blaise
Blaise Cordonnier
Milyen rosterrel játszotok? Milyen szabad csapatok vannak?
Rataxes
Jelenleg a tavalyi draft classot magában foglaló draft fog következni, időben így tudod belőni. A rosterek a cseréknek, FA igazolásoknak stb. megfelelően változtak az évek során. Konkrétumért érdemes meglesned ezt a linket:

 www.freesports.hu

Szabad csapat és minden pontos egyéb miatt írj PM-et szerintem Blaisenek. Én csak belekotnyeleskedtem most ebbe a konverzióba, mint egy ligatag 😊
kristóf17
Ahogy Kristóf17 liga tagunk leírta pontosan úgy van, és köszi, hogy írtál 😉 annyival egészíteném ki, hogy a két szabad csapat a Texans és a Cowboys és igen bármi kérdés van még jöhet ide is, vagy privátban.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Hali Mindenkinek!

Pár nap múlva indul a köv. szezon a HML-Hunagarian Madden League ( Madden 08 PC online)

Ha érdekel és szeretné részese lenni, jelentkezz nálam 😉
Elérhetőségem:
Blaise Cordonnier www.facebook.com/blaise.cordonnier0728


www.freesports.hu/
freesports.hu/forum/index.php?board=1.0

üdv.: Blaise
Blaise Cordonnier
Milyen rosterrel játszotok? Milyen szabad csapatok vannak?
Rataxes
Jelenleg a tavalyi draft classot magában foglaló draft fog következni, időben így tudod belőni. A rosterek a cseréknek, FA igazolásoknak stb. megfelelően változtak az évek során. Konkrétumért érdemes meglesned ezt a linket:

 www.freesports.hu

Szabad csapat és minden pontos egyéb miatt írj PM-et szerintem Blaisenek. Én csak belekotnyeleskedtem most ebbe a konverzióba, mint egy ligatag 😊
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Hali Mindenkinek!

Pár nap múlva indul a köv. szezon a HML-Hunagarian Madden League ( Madden 08 PC online)

Ha érdekel és szeretné részese lenni, jelentkezz nálam 😉
Elérhetőségem:
Blaise Cordonnier www.facebook.com/blaise.cordonnier0728


www.freesports.hu/
freesports.hu/forum/index.php?board=1.0

üdv.: Blaise
Blaise Cordonnier
Milyen rosterrel játszotok? Milyen szabad csapatok vannak?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
Blaise Cordonnier New York Giants 17
Hali Mindenkinek!

Pár nap múlva indul a köv. szezon a HML-Hunagarian Madden League ( Madden 08 PC online)

Ha érdekel és szeretné részese lenni, jelentkezz nálam 😉
Elérhetőségem:
Blaise Cordonnier www.facebook.com/blaise.cordonnier0728


www.freesports.hu/
freesports.hu/forum/index.php?board=1.0

üdv.: Blaise
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Friss roster hol lelhető fel Madden 08-hoz?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Jo volt a Longshot sztorija, de azert lehetett volna benne tobbet is jatszani. A Teszt kérdések a felallasokkal kapcsolatban kifejezetten tetszettek.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 095 — Saints GM
Nem tudom ki ugrott már neki a Longshotnak, de tényleg long, kb. 3,5 óra volt az egész, amiben volt 10-15 perc tennivaló. A feladatoknak szívesen nekiugranék még 1x, de a történetet (bármennyire jó is volt) nem ücsörögném újra végig.
Viszont utána a MUT-ban az egyetemi meccseknek nagyon tetszett a hangulata 😉

Szerkesztette: Egon bá

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Nincs valakinek X360-ra eladó madden 15,16 v 17?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Blaise Cordonnier New York Giants 17
Helló Mindenkinek!

HML-Hunagarian Madden League ( Madden 08 PC online)

Még mindig működünk 😊
Várólistánkon most éppen csak egy GM van aki várakozik, szóval továbbra is lehet jelentkezni a ligába.

Jelentkezni nálam lehet:
Elérhetőségem:
Blaise Cordonnier www.facebook.com/blaise.cordonnier0728

Aki pedig csak a liga pillanatnyi állását szeretné megnézni, az alábbi linkeken tudja megtenni:

www.freesports.hu/
freesports.hu/forum/index.php?board=1.0

üdv.: Blaise
több mint 6 éve
xxKRIPAPAxx Pittsburgh Steelers 4
Sziasztok! eladó madden nfl 17 xbox 360-ra

 www.vatera.hu/konzol_jatekszoftver/jatekszoftver/xbox_360_jatek//eredeti_madden_nfl_17_xbox_360_xbox360_2459365196.html

www.magyarmaddenliga.info
több mint 7 éve
Blaise Cordonnier New York Giants 17
Helló Mindenkinek!

HML-Hunagarian Madden League ( Madden 08 PC online)

Ismételten itt próbálok toborozni GM-ket, mivel eddig sikeres volt az itteni felhívásom és többen csatlakoztak már a Ligánkhoz, a Bowl.hu-ról !
Most zajlik a Pre szezonunk és 2016.09.21. (szerda) kezdődik a Week 1.
Jelenleg teljes a GM lista, de a várólistánk üres, és ha valaki szeretne belépni és ha lesz üres csapat csatlakozni, annak a jelkezezését várom.
Aki pedig szeretne rá pillantani az oldalunkra és a liga életére megteheti, az alábbi elérhetőségeken.

Az oldalunk és a fórumunk elérhetőségei:
www.freesports.hu/
freesports.hu/forum/index.php?board=1.0

Jelentkezni nálam lehet:
Elérhetőségem:
Blaise Cordonnier www.facebook.com/blaise.cordonnier0728

Üdv.: Blaise
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Van esetleg olyan Mode (Madden 08 PC) h 08-tól minden draft osztály benne van?

d.brees

Kaptál választ?
steelwolf
mode nincs, de le tudod szedni a draft classokat .mdc fájlban amit az offseasonban a visszavonulások után tudsz beimportálni a játékba editorral.
Farky
Leírnád részletesebben, mert ennyire nem vágom! Mit hova, mikor mit! Gondolom vége az első szezonnak és a draft előtt beteszem a classott (footballidiot ?-Madden editor ?) és ezt minden szezonban eljátszom így tudok draftolni bárkit-bárhova?! Köszönöm a segítséget!
steelwolf
ma este leírom ha gépnél leszek
Farky
Tárgytalan, kaptam már segítséget! De azért nagyon szépen Köszönöm!
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Van esetleg olyan Mode (Madden 08 PC) h 08-tól minden draft osztály benne van?

d.brees

Kaptál választ?
steelwolf
mode nincs, de le tudod szedni a draft classokat .mdc fájlban amit az offseasonban a visszavonulások után tudsz beimportálni a játékba editorral.
Farky
Leírnád részletesebben, mert ennyire nem vágom! Mit hova, mikor mit! Gondolom vége az első szezonnak és a draft előtt beteszem a classott (footballidiot ?-Madden editor ?) és ezt minden szezonban eljátszom így tudok draftolni bárkit-bárhova?! Köszönöm a segítséget!
steelwolf
ma este leírom ha gépnél leszek

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Van esetleg olyan Mode (Madden 08 PC) h 08-tól minden draft osztály benne van?

d.brees

Kaptál választ?
steelwolf
mode nincs, de le tudod szedni a draft classokat .mdc fájlban amit az offseasonban a visszavonulások után tudsz beimportálni a játékba editorral.
Farky
Leírnád részletesebben, mert ennyire nem vágom! Mit hova, mikor mit! Gondolom vége az első szezonnak és a draft előtt beteszem a classott (footballidiot ?-Madden editor ?) és ezt minden szezonban eljátszom így tudok draftolni bárkit-bárhova?! Köszönöm a segítséget!
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Van esetleg olyan Mode (Madden 08 PC) h 08-tól minden draft osztály benne van?

d.brees

Kaptál választ?
steelwolf
mode nincs, de le tudod szedni a draft classokat .mdc fájlban amit az offseasonban a visszavonulások után tudsz beimportálni a játékba editorral.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Van esetleg olyan Mode (Madden 08 PC) h 08-tól minden draft osztály benne van?

d.brees

Kaptál választ?