Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
ugye ti is izgultok az új Mayfield kártya miatt?
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 858 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tudtok olyan aktuális, vagy idei rostert ajánlani, ami kibír 10+ szezont kiakadás nélkül?
Én konkrétan játszani már csak xboxon szoktam, de a 08-on még néha szeretek GM-ként csapatokat építeni.
Előre is köszönöm!
Egon
Én most elkezdtem az eredeti szezon! Meg van az összes draft class az ideivel együtt, az 11 év-remélem jó móka lesz!
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 100 — Saints GM
Tudtok olyan aktuális, vagy idei rostert ajánlani, ami kibír 10+ szezont kiakadás nélkül?
Én konkrétan játszani már csak xboxon szoktam, de a 08-on még néha szeretek GM-ként csapatokat építeni.
Előre is köszönöm!
Egon
Próbáld meg ezt. Kifejezetten Fra. fájl, van belőle több verzió is. Ha sima roster kell azt is találsz ebben a topicban.

 www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=19704
Mad
Köszönöm! 😊

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Tudtok olyan aktuális, vagy idei rostert ajánlani, ami kibír 10+ szezont kiakadás nélkül?
Én konkrétan játszani már csak xboxon szoktam, de a 08-on még néha szeretek GM-ként csapatokat építeni.
Előre is köszönöm!
Egon
Próbáld meg ezt. Kifejezetten Fra. fájl, van belőle több verzió is. Ha sima roster kell azt is találsz ebben a topicban.

 www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=19704

@KJuraszik
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 100 — Saints GM
Tudtok olyan aktuális, vagy idei rostert ajánlani, ami kibír 10+ szezont kiakadás nélkül?
Én konkrétan játszani már csak xboxon szoktam, de a 08-on még néha szeretek GM-ként csapatokat építeni.
Előre is köszönöm!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
Megoldódott, köszönöm! Bár nem tudom, hogy most mit csináltam másképpen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
@Amadeus Ha zàszlónàl crashel akkor tutira nem aktív nàlad a script, mert akkor nem crashelne. Ez tuti, valamit nem jól csinàltàl. Ez offline is működik. 100%. Mindenkinél megoldotta a flag problémàt. Próbàld meg úgy, hogy először elindítod a maddent, majd a főmenüben alt+tab és elindítod a scriptet (ilyenkor nem kell Launch Maddent nyomni értelemszerűen mert màr el van indítva). A script így is működik. Probléma lehet még az is, hogy nem azzal az exe-vel indítod a jàtékot, amivel kellene. Nàlam amúgy az alapjàték telepítése a MaddenO8.exe-ből csinàlt parancsikont az asztalra és a scriptelés utàn is azzal indítottam, nem az új mainapp.exe fàjlal. Ez is lehet a probléma forràsa, próbàlgasd ki. Amúgy van, hogy a Launch Maddenes indítàs utàn befagy a script és ilyenkor nem is lesz aktív a script, tehàt ki fog dobni. Próbàld ki azokat amiket mondtam, jónak kell lennie. Ha nem megy szólj, megpróbàlok segíteni. 😊

@KJuraszik
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Legalább is franchise módban crash, ahogy repül a zászló in-game.Amadeus
Na látod úgy még nem próbáltam.
Egyébként nekem simán fut e nélkül a megoldás nélkül is win 10-en online, szóval gyanítom offline módban is. Egyszerű a megoldás. Feltelepíted az operációs rendszert, tiltod az automatikus frissítéseket, és nem kerül fel az az update, ami ezt okozza.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
valakinek nincs ötlete, hogy a Madden 08 - win 10-en - miért crashel abban a pillanatban, amikor zászlót dob a bíró?
Amadeus
Van rá egy kiváló megoldás. 😊 @Mad jött rá.

....
kristóf17
nem használ sajnos
Amadeus
Hát ez nagyon fura. Nekünk mindenkinél (tudtommal) működött ha mindkét fél megcsinálta így :/
kristóf17
Legalább is franchise módban crash, ahogy repül a zászló in-game.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
valakinek nincs ötlete, hogy a Madden 08 - win 10-en - miért crashel abban a pillanatban, amikor zászlót dob a bíró?
Amadeus
Van rá egy kiváló megoldás. 😊 @Mad jött rá.

....
kristóf17
nem használ sajnos
Amadeus
Hát ez nagyon fura. Nekünk mindenkinél (tudtommal) működött ha mindkét fél megcsinálta így :/
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
valakinek nincs ötlete, hogy a Madden 08 - win 10-en - miért crashel abban a pillanatban, amikor zászlót dob a bíró?
Amadeus
Van rá egy kiváló megoldás. 😊 @Mad jött rá.

....
kristóf17
nem használ sajnos

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
vénségemre modolhatok jobbra-balra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
valakinek nincs ötlete, hogy a Madden 08 - win 10-en - miért crashel abban a pillanatban, amikor zászlót dob a bíró?
Amadeus
Van rá egy kiváló megoldás. 😊 @Mad jött rá.

- Bejegyzésben benne lesz rar fájl. Ez tartalmazni fogja a Scripts.1.69 és a mainapp.exe indító fájlt.
-Fontos!!! A madden telepítésnek a Program Files vagy Program Files x86-ban kell lennie, különben nem fog működni a dolog, tehát ennek kell lenni az első lépésnek, ha nem oda van telepítve, akkor a fenti mappákba kell telepíteni, a maddent-t.
-Majd a rar. fájt kicsomagolni (célszerű a asztalra kicsomagolni) ugye bele raktam a mainapp.exe fájlt azt értelemszerűen kivenni és külön elhelyezni az asztalon.
-Azt az mainapp.exe amit most használsz a maddenhez, nevezd át abban a programfájlok mappában mondjuk originalmainapp.exe -re (és ez maradhat is ott ahol van, hogy megmaradjon az eredeti).
-Ha átnevezted, akkor az új mainapp.exe-t másold be a játék mappájába (azt amit a rar-ból kimásoltál az asztalra)
-Majd elindítod a maddent, mainapp.exe-t (ez az új exe), a főmenüben le alt-tabolod a tálcára.
-Majd indítsd el az asztalról azt a Calhoupe's Madden Scripts1.69.exe fájlt. rendszergazdaként.
-Be fog jönni egy ablak mindenféle beállítási lehetőséggel, lesz jobb oldalon valahol lent felé egy olyan, hogy disable all, azt megnyomod majd vissza a madden-be.
-Így fasza lesz minden, és megszűnik a hülye szakadások, és mindenki boldog lesz.
Annyit kell tudni róla, hogy ehhez viszont mindkét félnek meg kell ezt csinálnia, hogy jól működjön. illetve úgy még nem próbáltam, hogy a disable all után bezárom azt a script progit.

(a két szükséges file-hoz link:
 www.sendspace.com/file/c81p72
 www.sendspace.com/file/d4zgjz 😊 )

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
PeytonManning Denver Broncos 1
Sziasztok! Madden 18 (xbox) online franchise mode vagy MUT erdekelne valakit? Jo lenne egy magyar liga. Ha van kedved hozza, vagy csak jatszanal egy meccset akkor szolj!
Csak a Puffin
Engem is érdekelne, hogy van-e aktív liga xbox one-on, szívesen csatlakoznék egy ilyenhez.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
valakinek nincs ötlete, hogy a Madden 08 - win 10-en - miért crashel abban a pillanatban, amikor zászlót dob a bíró?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Létezik magyar vagy akàrmilyen online franchise liga xboxon vagy ps4-en sràcok? Elhatàroztam, hogy beruhàzok egy konzolra, de előbb ezt jó lenne tudnom.

Szerkesztette: Mad

@KJuraszik
több mint 6 éve
Petila Los Angeles Chargers 646
Sziasztok! Csináltam egy online ligát PS4-en madden 18-ba, a liga neve: HFL_MAGYARLIGA, akinek van kedve csatlakozzon! 😉
d.brees
Beugrottam én is ha nem gond 😉 Petila83 név alatt
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Tudna bárki segíteni a 08 pc-s verzió beszerzésében? Virágbolt, eredeti, bármi érdekel.
Amadeus
A legszebb virágokat áruló "mag"yar bolt oldalán nem sikerült megvenni? Mert azt hiszem én is ott szereztem be. Ha nincs, akkor mammutmail-el esetleg áthidalhatjuk a problémát 😊 Dobj PM-et és ha hazaérek megoldom.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
Tudna bárki segíteni a 08 pc-s verzió beszerzésében? Virágbolt, eredeti, bármi érdekel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
d.brees New Orleans Saints Purdue Boilermakers 18
beléptem én is budabikegae néven.
winston
Oká látom 😊
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
beléptem én is budabikegae néven.
több mint 6 éve
d.brees New Orleans Saints Purdue Boilermakers 18
Közben meglett😊
atosz72
Látom már én is és pörgetem a kövi hétre! 😉
d.brees
Amúgy atosz72 én jelöltelek most be KingsOfBarcs néven! 😊
több mint 6 éve
d.brees New Orleans Saints Purdue Boilermakers 18
Közben meglett😊
atosz72
Látom már én is és pörgetem a kövi hétre! 😉
több mint 6 éve
atosz72 Dallas Cowboys Notre Dame Fighting Irish 3
Közben meglett😊
több mint 6 éve
atosz72 Dallas Cowboys Notre Dame Fighting Irish 3
nem találom a HFL.... ligát