Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Kérdés:
lesznek-e ligák itt PC-re házon belül?
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem vagyok annyira otthon a játékokban, így lehet hogy pár amatőr kérdést fogok feltenni. 😀

1) 10-én Steamen is meg lehet venni a játékot?
2) Néztem a gépigényét és a videókártyán kívül mindenem meg van hozzá. Ott viszont nekem 950M van, a minimum pedig a 660-as NVdia, és ahogy néztem az enyém gyengébb. Ennek ellenére van esély rá, hogy fusson élvezhetően a játék, vagy ilyen esetekben a minimum az tényleg a legalja?
ervinator
1. Steam-en biztos nem lesz fent, az origin az EA saját platformja, nem lövi tökön saját magát
2. Nem kell hozzá erőmű egyébként, még laptopban sem, simán van esély rá, hogy futni fog alacsonyabb szinten (egy demó vagy origin access beta próbát megérhet azért előtte)

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Nem vagyok annyira otthon a játékokban, így lehet hogy pár amatőr kérdést fogok feltenni. 😀

1) 10-én Steamen is meg lehet venni a játékot?
2) Néztem a gépigényét és a videókártyán kívül mindenem meg van hozzá. Ott viszont nekem 950M van, a minimum pedig a 660-as NVdia, és ahogy néztem az enyém gyengébb. Ennek ellenére van esély rá, hogy fusson élvezhetően a játék, vagy ilyen esetekben a minimum az tényleg a legalja?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
El se hiszem, 10 év vàrakozàs utàn dübörög lefelé PC-re a Madden. Délutàn màr vevő is lennék pàr meccsre. Írjatok pm-ben ha úgy van 😀
Mad
Durva ez a grafikai ugrás a régi és a mostani Madden között....
Egyenlőre még szokni kell az irányítást, mert ez jóval komplexebb mint az előző 😊
flzoli
nem 10-én jön ki egyébként? vagy hogy van már meg nektek?
katonadani
Pc-n aki Origin Access előfizető az már pénteken játszhatott, korai hozzáféréssel. aki előrendelte a Hall of Fame editiont az ma éjféltől játszhat vele. Ezek PC-re
Mad
Ultimate Teamben nagy előny ez a pár nap.
A sima verziót előrendeltem korábban, ami ad 1 elite meg 5 gold team packot, tegnap meg az Origin Accessre fizettem elő (4EUR a hónapra), így megjelenésig 10 órát játszhatok early accessben. Ezért is adott elite cardot pluszban, meg még 1-2 dologért. Így kb. 3 óra alatt tudtam annyit haladni Ultimate Teamben amennyit a régi X360-as verzióban pár hét alatt.
Plusz kevés a user, aukciókon kevés a licitáló, így pl. 20-30 ezres elite cardot 900 coinért meg tudtam szerezni, Marcus Peterst a legolcsóbb buy now price feléért, stb...
A másik előnye meg hogy a fölösleges, packból húzott elitet túlárazva is könnyen el lehet adni, ha még viszonylag ritka kártya.
Nadal17
annyi időm sajnos nincs játszani, hogy az Ultimate Teamet komolyan tudjam tolni, inkább franchise mode-ot szoktam nyomni, kijövetel után eaglesszel pár szezont, aztán ha kicsit meguntam, akkor meg saját csapatot draftolni franchise mode-ban, az mindig fun.
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
El se hiszem, 10 év vàrakozàs utàn dübörög lefelé PC-re a Madden. Délutàn màr vevő is lennék pàr meccsre. Írjatok pm-ben ha úgy van 😀
Mad
Durva ez a grafikai ugrás a régi és a mostani Madden között....
Egyenlőre még szokni kell az irányítást, mert ez jóval komplexebb mint az előző 😊
flzoli
nem 10-én jön ki egyébként? vagy hogy van már meg nektek?
katonadani
Pc-n aki Origin Access előfizető az már pénteken játszhatott, korai hozzáféréssel. aki előrendelte a Hall of Fame editiont az ma éjféltől játszhat vele. Ezek PC-re
Mad
Ultimate Teamben nagy előny ez a pár nap.
A sima verziót előrendeltem korábban, ami ad 1 elite meg 5 gold team packot, tegnap meg az Origin Accessre fizettem elő (4EUR a hónapra), így megjelenésig 10 órát játszhatok early accessben. Ezért is adott elite cardot pluszban, meg még 1-2 dologért. Így kb. 3 óra alatt tudtam annyit haladni Ultimate Teamben amennyit a régi X360-as verzióban pár hét alatt.
Plusz kevés a user, aukciókon kevés a licitáló, így pl. 20-30 ezres elite cardot 900 coinért meg tudtam szerezni, Marcus Peterst a legolcsóbb buy now price feléért, stb...
A másik előnye meg hogy a fölösleges, packból húzott elitet túlárazva is könnyen el lehet adni, ha még viszonylag ritka kártya.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
El se hiszem, 10 év vàrakozàs utàn dübörög lefelé PC-re a Madden. Délutàn màr vevő is lennék pàr meccsre. Írjatok pm-ben ha úgy van 😀
Mad
Durva ez a grafikai ugrás a régi és a mostani Madden között....
Egyenlőre még szokni kell az irányítást, mert ez jóval komplexebb mint az előző 😊
flzoli
nem 10-én jön ki egyébként? vagy hogy van már meg nektek?
katonadani
Pc-n aki Origin Access előfizető az már pénteken játszhatott, korai hozzáféréssel. aki előrendelte a Hall of Fame editiont az ma éjféltől játszhat vele. Ezek PC-re
Mad
áhá, köszi.
Mondjuk én xboxon nyomom, szóval tárgytalan és marad a péntek 😊
több mint 5 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
El se hiszem, 10 év vàrakozàs utàn dübörög lefelé PC-re a Madden. Délutàn màr vevő is lennék pàr meccsre. Írjatok pm-ben ha úgy van 😀
Mad
Durva ez a grafikai ugrás a régi és a mostani Madden között....
Egyenlőre még szokni kell az irányítást, mert ez jóval komplexebb mint az előző 😊
flzoli
nem 10-én jön ki egyébként? vagy hogy van már meg nektek?
katonadani
Pc-n aki Origin Access előfizető az már pénteken játszhatott, korai hozzáféréssel. aki előrendelte a Hall of Fame editiont az ma éjféltől játszhat vele. Ezek PC-re

@KJuraszik
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
El se hiszem, 10 év vàrakozàs utàn dübörög lefelé PC-re a Madden. Délutàn màr vevő is lennék pàr meccsre. Írjatok pm-ben ha úgy van 😀
Mad
Durva ez a grafikai ugrás a régi és a mostani Madden között....
Egyenlőre még szokni kell az irányítást, mert ez jóval komplexebb mint az előző 😊
flzoli
nem 10-én jön ki egyébként? vagy hogy van már meg nektek?
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Durva ez a grafikai ugrás a régi és a mostani Madden között....
Egyenlőre még szokni kell az irányítást, mert ez jóval komplexebb mint az előző 😊

több mint 5 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
El se hiszem, 10 év vàrakozàs utàn dübörög lefelé PC-re a Madden. Délutàn màr vevő is lennék pàr meccsre. Írjatok pm-ben ha úgy van 😀
Mad
Ír neked a hóhér... 😀
kristóf17
Ha van Maddene a hóhérnak akkor nem bánom. 😂✌️

@KJuraszik
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
El se hiszem, 10 év vàrakozàs utàn dübörög lefelé PC-re a Madden. Délutàn màr vevő is lennék pàr meccsre. Írjatok pm-ben ha úgy van 😀
Mad
Ír neked a hóhér... 😀
több mint 5 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
El se hiszem, 10 év vàrakozàs utàn dübörög lefelé PC-re a Madden. Délutàn màr vevő is lennék pàr meccsre. Írjatok pm-ben ha úgy van 😀

@KJuraszik
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Honnan érdemes rendelni a 19-et, ha csak az érdekelne eredetiben?
több mint 5 éve
Csak a Puffin Green Bay Packers 2
Sziasztok!

Meló miatt felhagytam pár hónapja a Maddenezéssel, de sokszor megcsap a feeling, hogy jó lenne játszani egy meccset. Minden kedd-szerdán Budapesten vagyok és láttam, hogy vannak helyek ahol lehet Xbox-on Maddenezni pl.  barcraft.hu/home?l=nyugati
Ha valakinek van kedve egy-két kedd esti barátságos meccshez akkor szóljatok!
Köszi

Marci
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Kíváncsi vagyok milyen lesz az új, utoljára a M16-tal játszottam XBOX360-on.

Abban kicsit gáz volt, hogy ritkán lehetett értelmes meccset játszani online. Vagy a bugokra építve nyomta ugyanazt a playt újra és újra az ellenfél (ha kiszaladsz a QB-val az oldalvonal mellé, megállnak a védők és bárkinek passzolhatsz 😀 ), vagy felhajigálta az endzone felé kb minden második playben és a harmadik INT után kilépett félidő előtt.

A next-gen konzolos verziók ránézésre már jobbak lettek, az Ultimate Teamben is ahogy látom alakítgattak a ratingeken, nem szaladgálnak 95+os sebességű játékosok mindenhol.
Nadal17
Figyelj, annál gázabb nem történt még velem a 08-ban (csak PC-n játszom), amikor Newtont sackeltem az endzoneban, de a labdát is elhagyta, amit én szedtem össze, így ugye TD lett volna. De a játék jobbnak gondolta, ha inkább működési hibával leáll. Ott szerettem volna echte átütni a képernyőt (de a gépházba bele is rúgtam egyet, csak hogy tudja, hogy mi a véleményem) 😊
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Kíváncsi vagyok milyen lesz az új, utoljára a M16-tal játszottam XBOX360-on.

Abban kicsit gáz volt, hogy ritkán lehetett értelmes meccset játszani online. Vagy a bugokra építve nyomta ugyanazt a playt újra és újra az ellenfél (ha kiszaladsz a QB-val az oldalvonal mellé, megállnak a védők és bárkinek passzolhatsz 😀 ), vagy felhajigálta az endzone felé kb minden második playben és a harmadik INT után kilépett félidő előtt.

A next-gen konzolos verziók ránézésre már jobbak lettek, az Ultimate Teamben is ahogy látom alakítgattak a ratingeken, nem szaladgálnak 95+os sebességű játékosok mindenhol.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Nagyon ritkán adok ki játékra pénzt, de ezért lehet megyek én is. A 08-at már veszettül unom (nem beszélve arról, hogy bugos, mint a szar - persze nincs rá garancia, hogy a 19-es nem lesz az, mivel ez is EA-os lesz).
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Gyerekek de jo lesz. Remelem Augusztusba fel fog lendulni ez a topic, jatekfelkeres, franchise stbstb szempontjabol 😀

több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Augusztus 8-10 körül lesz a megjelenés és lehet előrendelni.

Viszont érdemes megfontolni, hogy inkább "Origin Access Premier"-be ruházol be. Én is kalkulálgattam, ha megveszem a FIFA 19-et és a Madden 19-et is, az együtt többe kerül (60+60=120 EUR, de biztos valami szingapúri VPN-ezéssel mondjuk legyen 100EUR körül), mint egy évre előfizetni a Access Premre, ami ~100 EUR, és emellé minden megjelenő EA játékkal játszhatsz már early access-ben (tehát pl Battlefield V is benne van egy ilyen pakkban, plusz a Madden és Fifa 19 a húzónevek). Ameddig él a Premier előfizud, addig játszhatsz a játékkal (amúgy 15USD havonta, de éves előfizuval ez 8.25 USD/2500 Ft egy hónapra).

szerk:
OAP-vel:
Madden NFL 19: Aug. 2 (public launch: Aug. 10)
FIFA 19: Sept. 20 (public launch: Sept. 28)
Battlefield 5: Oct. 11 (public launch: Oct. 19)
MarioAna
Én is úgy meg fogom venni 😊


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
 www.gamespot.com/articles/e3-2018-madden-nfl-19-coming-to-pc-for-the-first-t/1100-6459515/
Lance
Végre, 2008 óta erre várok, hogy ismét legyen PC-n, azt hittem többet már nem fognak pc-re kiadni maddent.
Gépigényről gondolom később lesz info?
kapitnono
Mivel nagyjából ugyanaz a motorja, mint a FIFA sorozatnak (Frostbite), ezért azt lehet alapul venni.
MarioAna
Fifahoz sem kell kifejezetten erőmű, remélem ezzel is így lesz, amúgy az év híre.Én előrendelem amint lehet.
Kenny
Augusztusban szokott jönni általában, szóval az már mindjárt itt van 😀


több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
 www.gamespot.com/articles/e3-2018-madden-nfl-19-coming-to-pc-for-the-first-t/1100-6459515/
Lance
Végre, 2008 óta erre várok, hogy ismét legyen PC-n, azt hittem többet már nem fognak pc-re kiadni maddent.
Gépigényről gondolom később lesz info?
kapitnono
Mivel nagyjából ugyanaz a motorja, mint a FIFA sorozatnak (Frostbite), ezért azt lehet alapul venni.
MarioAna
Fifahoz sem kell kifejezetten erőmű, remélem ezzel is így lesz, amúgy az év híre.Én előrendelem amint lehet.

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
 www.gamespot.com/articles/e3-2018-madden-nfl-19-coming-to-pc-for-the-first-t/1100-6459515/
Lance
Végre, 2008 óta erre várok, hogy ismét legyen PC-n, azt hittem többet már nem fognak pc-re kiadni maddent.
Gépigényről gondolom később lesz info?


több mint 5 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
 www.gamespot.com/articles/e3-2018-madden-nfl-19-coming-to-pc-for-the-first-t/1100-6459515/
több mint 5 éve
Blaise Cordonnier New York Giants 17
Hali Mindenkinek!

Még mindig él és működik a HML-Hunagarian Madden League ( Madden 08 PC online)
 freesports.hu/

Gyere néz fel az oldalra 😉
Elérhetőségem:
Blaise Cordonnier www.facebook.com/blaise.cordonnier0728

üdv.: Blaise
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
ugye ti is izgultok az új Mayfield kártya miatt?