Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Mindenesetre a 08 után brutál más a játék
Amadeus
nekem full kimaradtak a konzolos maddenek, azt se tudom merre vagyok arccal elore.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
Mindenesetre a 08 után brutál más a játék

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Hol kell hosszabbítani egy játékossal? 😀
Amadeus
azt az opciót Gruden se találta Macknél
eaglesmcnabb
szerinted miért keresem?
Amadeus
Gondolom, hogy Grudent eltakarírsd a portáról 😀
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
Hol kell hosszabbítani egy játékossal? 😀
Amadeus
azt az opciót Gruden se találta Macknél
eaglesmcnabb
szerinted miért keresem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Hol kell hosszabbítani egy játékossal? 😀
Amadeus
azt az opciót Gruden se találta Macknél

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
Hol kell hosszabbítani egy játékossal? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Sziasztok! Ahhoz h az originen tudjak játszani, havonta kell fizetni origin hozzáférést? Meg ugye nyilván meg kell venni a jatekot
Dzseno
Nem kell fizetni semmit havonta, regisztrálsz Originen, és ott megveszed a játékot, ennyi.
Döme
Köszönöm!
több mint 5 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 708 — Sworn to the Black
Sziasztok! Ahhoz h az originen tudjak játszani, havonta kell fizetni origin hozzáférést? Meg ugye nyilván meg kell venni a jatekot
Dzseno
Nem kell fizetni semmit havonta, regisztrálsz Originen, és ott megveszed a játékot, ennyi.
több mint 5 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Sziasztok! Ahhoz h az originen tudjak játszani, havonta kell fizetni origin hozzáférést? Meg ugye nyilván meg kell venni a jatekot
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Van itt aki PS4-en tolja a Madden 19-et?
több mint 5 éve
SZiLu19 Jacksonville Jaguars 6
Van akinek PS4-en van meg a madden18?
Problémám az vele, hogy pár napja vettem meg, és nem tudok rajta multizni, mert az EA profil nem enged belépni. A jelszónál bármilyen karaktert akarok beírni, csak ugyan azt a kínai karaktert írja minden gombnyomásra. De elötte az emailcímet rendesen be tudom írni, vagy bármi mást a ps-en be lehet írni. Egyedül a madden a jelszó kérésnél minden gombnyomásra ugyan azt az egy karaktert írja.
Valaki találkozott már ilyennel, vagy hallott már ilyen problémáról?

SZiLu
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Megvettem a trial verziót, ami 10 óra játéklehetőséget biztosít, viszont a játék el sem indul, még fekete képernyővel sem, viszont a háttérben valami fut, de minimális memóriát felhasználva csupán.

Az origin viszont azt érzékeli, mintha elkezdtem volna játszani.

A laptopom:
Intel Core i5 6300 HQ 2,3 Ghz
Memória: 8 GB
VGA: NVidia GTX 950M
Windows 10 op rendszer

Valakinek ötlet?
ervinator
Egy Youtube videón azt az ajánlást láttam a Black Screen problémára, hogy ki kell törölnöd a "UserSettings.dat" fájlt és így visszaáll minden az alapra.
mancunian
Köszi

Közben érdekes módon elindult egyik napról a másikra, mindenféle állítgatás nélkül.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
mancunian 2
Megvettem a trial verziót, ami 10 óra játéklehetőséget biztosít, viszont a játék el sem indul, még fekete képernyővel sem, viszont a háttérben valami fut, de minimális memóriát felhasználva csupán.

Az origin viszont azt érzékeli, mintha elkezdtem volna játszani.

A laptopom:
Intel Core i5 6300 HQ 2,3 Ghz
Memória: 8 GB
VGA: NVidia GTX 950M
Windows 10 op rendszer

Valakinek ötlet?
ervinator
Egy Youtube videón azt az ajánlást láttam a Black Screen problémára, hogy ki kell törölnöd a "UserSettings.dat" fájlt és így visszaáll minden az alapra.
több mint 5 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Az Origin újratelepítése lehet megoldja a dolgot. Ügyelj arra, hogy ha az op rendszered 32/64 bites, akkor azt az Origin telepítőt töltsd le ami passzol hozzá.
Ha nem megy akkor mindenképpen megpróbálnám még a a driverek frissítését is.

@KJuraszik
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Megvettem a trial verziót, ami 10 óra játéklehetőséget biztosít, viszont a játék el sem indul, még fekete képernyővel sem, viszont a háttérben valami fut, de minimális memóriát felhasználva csupán.

Az origin viszont azt érzékeli, mintha elkezdtem volna játszani.

A laptopom:
Intel Core i5 6300 HQ 2,3 Ghz
Memória: 8 GB
VGA: NVidia GTX 950M
Windows 10 op rendszer

Valakinek ötlet?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Van valaki aki Ultimate Teamezik PC-n és lenne kedve cserélgetni kártyákat?
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Akinek esetleg PC-re van meg a Madden 19, és Logitech F310-es joy-al játszana, az működik? Mert nekem full össze vissza reagál a gombokra.
Dodó
Én Logitech 710-el nyomom és nincs vele semmi problémám. Lehet érdemes lenne drivereket frissítened, usb illesztő pl.
Mad
Megoldódott: x360ce program segítségével.
több mint 5 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Akinek esetleg PC-re van meg a Madden 19, és Logitech F310-es joy-al játszana, az működik? Mert nekem full össze vissza reagál a gombokra.
Dodó
Én Logitech 710-el nyomom és nincs vele semmi problémám. Lehet érdemes lenne drivereket frissítened, usb illesztő pl.

@KJuraszik
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Akinek esetleg PC-re van meg a Madden 19, és Logitech F310-es joy-al játszana, az működik? Mert nekem full össze vissza reagál a gombokra.
több mint 5 éve
mancunian 2
Aki nem biztos benne, hogy fut e a játék. Vagy hogy milyen minőségben fut, a sima Origin Accessre (talán 4€) előfizetve kipróbálhatja 10 óra játékidőt az is ad. Az Origin Premierrel automatikusan a HoF Editiont kapod, és az 15€/hó.
Lenne itt valaki aki játszana? 😊
több mint 5 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Nem vagyok annyira otthon a játékokban, így lehet hogy pár amatőr kérdést fogok feltenni. 😀

2) Néztem a gépigényét és a videókártyán kívül mindenem meg van hozzá. Ott viszont nekem 950M van, a minimum pedig a 660-as NVdia, és ahogy néztem az enyém gyengébb. Ennek ellenére van esély rá, hogy fusson élvezhetően a játék, vagy ilyen esetekben a minimum az tényleg a legalja?
ervinator
Ha van hozzá ey jó procid meg elég memóriád akkor simán el fog menni, néha az többet számít mint a videókártya...
kapitnono
én meg pont fordítva vagyok, a proci meg a videó kari megvan, viszont RAM-ból csak 4 GB van a laptopban. Mondjuk a Fifa 17 futott ezen a konfigon, hátha maddennek is elég lesz
Farky
Attól függ milyen op.rendszer van a gépeden. Ha a windows 10 és telepítetted az új frissítéseket akkor nehezen mert sajna az új windows már 3,5 GB-t elkér "alapjáraton" bármiféle program futtatása nélkül
kapitnono
win10 és igen sajnos azt tudom h zabál a buzi winfos

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Nem vagyok annyira otthon a játékokban, így lehet hogy pár amatőr kérdést fogok feltenni. 😀

2) Néztem a gépigényét és a videókártyán kívül mindenem meg van hozzá. Ott viszont nekem 950M van, a minimum pedig a 660-as NVdia, és ahogy néztem az enyém gyengébb. Ennek ellenére van esély rá, hogy fusson élvezhetően a játék, vagy ilyen esetekben a minimum az tényleg a legalja?
ervinator
Ha van hozzá ey jó procid meg elég memóriád akkor simán el fog menni, néha az többet számít mint a videókártya...
kapitnono
én meg pont fordítva vagyok, a proci meg a videó kari megvan, viszont RAM-ból csak 4 GB van a laptopban. Mondjuk a Fifa 17 futott ezen a konfigon, hátha maddennek is elég lesz
Farky
Attól függ milyen op.rendszer van a gépeden. Ha a windows 10 és telepítetted az új frissítéseket akkor nehezen mert sajna az új windows már 3,5 GB-t elkér "alapjáraton" bármiféle program futtatása nélkül


több mint 5 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Nem vagyok annyira otthon a játékokban, így lehet hogy pár amatőr kérdést fogok feltenni. 😀

2) Néztem a gépigényét és a videókártyán kívül mindenem meg van hozzá. Ott viszont nekem 950M van, a minimum pedig a 660-as NVdia, és ahogy néztem az enyém gyengébb. Ennek ellenére van esély rá, hogy fusson élvezhetően a játék, vagy ilyen esetekben a minimum az tényleg a legalja?
ervinator
Ha van hozzá ey jó procid meg elég memóriád akkor simán el fog menni, néha az többet számít mint a videókártya...
kapitnono
én meg pont fordítva vagyok, a proci meg a videó kari megvan, viszont RAM-ból csak 4 GB van a laptopban. Mondjuk a Fifa 17 futott ezen a konfigon, hátha maddennek is elég lesz

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Nem vagyok annyira otthon a játékokban, így lehet hogy pár amatőr kérdést fogok feltenni. 😀

2) Néztem a gépigényét és a videókártyán kívül mindenem meg van hozzá. Ott viszont nekem 950M van, a minimum pedig a 660-as NVdia, és ahogy néztem az enyém gyengébb. Ennek ellenére van esély rá, hogy fusson élvezhetően a játék, vagy ilyen esetekben a minimum az tényleg a legalja?
ervinator
Ha van hozzá ey jó procid meg elég memóriád akkor simán el fog menni, néha az többet számít mint a videókártya...
kapitnono
Proci bőven megvan, memória 8GB ami, a követelmény, de megpróbálom a demóval, és ha simán fut, akkor beruházok rá.

Köszi!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Nem vagyok annyira otthon a játékokban, így lehet hogy pár amatőr kérdést fogok feltenni. 😀

2) Néztem a gépigényét és a videókártyán kívül mindenem meg van hozzá. Ott viszont nekem 950M van, a minimum pedig a 660-as NVdia, és ahogy néztem az enyém gyengébb. Ennek ellenére van esély rá, hogy fusson élvezhetően a játék, vagy ilyen esetekben a minimum az tényleg a legalja?
ervinator
Ha van hozzá ey jó procid meg elég memóriád akkor simán el fog menni, néha az többet számít mint a videókártya...