Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Hali,

Nekem is a 08 után elég fura a 19, egyelőre még csak tanulgatom a kezelését, sajnos elég lassan, mert sok időm nincs. Egy dolgot viszont nem találok, szeretném megkérdezni, biztos láma vagyok. Csomószor véletlen megnyomom play után a B-t, aminek eredménye, hogy odafutnak a LoS-hoz spikeolni. Megváltoztatni viszont nem tudom a playt. Megnyomom az X-et, de akkor is csak a spike, fake spike meg hasonló szarok közül tudok választani, formációt nem tudom állítani. Logitech F310-el küldöm PC-n amúgy.

Köszi!
Duff
Igen, ez egy gyorsgomb play után. B-vel spike-ol, Y-nal no huddle. Szerintem nem tudsz kijönni belőle, el kell lőnöd egy időkérést.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Hali,

Nekem is a 08 után elég fura a 19, egyelőre még csak tanulgatom a kezelését, sajnos elég lassan, mert sok időm nincs. Egy dolgot viszont nem találok, szeretném megkérdezni, biztos láma vagyok. Csomószor véletlen megnyomom play után a B-t, aminek eredménye, hogy odafutnak a LoS-hoz spikeolni. Megváltoztatni viszont nem tudom a playt. Megnyomom az X-et, de akkor is csak a spike, fake spike meg hasonló szarok közül tudok választani, formációt nem tudom állítani. Logitech F310-el küldöm PC-n amúgy.

Köszi!
több mint 5 éve
Qaneko Pittsburgh Steelers 43
Sziasztok! Rákaptam mostanság a szimulációs franchise ligákra (SIM league) maddenen. Azonban az időeltolódás megnehezíti az egyeztetést az ellenfeleimmel, mivel szinte mindenki amerikai. Tud valaki ajánlani egy magyar/európai bázisú sim league-t PC-n? Köszi

If you can accept losing, you cannot win.
Vince Lombardi
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Kinek mi.
Rohadt gyorsan ki lehet tolni a player franchise modot, 3. Szezon utan unalmas lesz.
96 ratimges Strong Safetyt toltam ki, és még csak 24 éves 😀

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Srácok, ha rúgni szeretnék a játékban (mindkét fajtára értem) nem tudok finomhangolni a kontrolleremmel, pedig minden másra működik az analóg is és a nyilas rész is. Három állása van a rúgásnak és kész. Közép, és két nagyon szélső. Régi Logitech kontroller, számozással és nyilakkal, de be van állítva elvileg faszán egy ilyen kontroller emulátor progival. Tényleg minden működik, de nem hiszem, hogy ennek így kéne alapból lennie. Valami ötlet?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Sziasztok!

10 éve vártam már, hogy PC-re is megjelenjen a játék. Kapva az alkalmon a megjelenés hetében már megvettem. Sajnos a barátaim között senki sincs aki kedvelné ezt a játékot ezért egyedül játszok. Nagyon kezdő vagyok még így a SOLO battle csatákban is csak max amatőr szinten tudok nyerni.
Jó lenne, ha tanácsokat kérhetnék. Van-e valaki itt aki egy magamfajta kezdőnek segítene?
Előre is köszönöm a türelmes hozzá állást.

Üdv, Zsolt
fzsolte
én a 18as maddennel szoktam játszani x-boxon, gondolom nem nagy a különbség,
a gépet all-maddenen 20-ból 19-szer kiszopatom (szerintem könnyebb mint a 08-as, ha jó a csapatod, a 08-asban pl. soha nem futottam középre, pedig jó pár ligát túléltünk, itt meg azért lehet), hozzáteszem franchise módban játszok kizárólag ami könnyebbé teszi a játékot, mert ótvarfos playák nincsenek a csapatomban, és fantasy drafton nyomom mindig, ezért túlzóan jó az OL-em.

offense
ha jó az OL akkor fuss gunból, vagy olyan felállásból, mikor az ellenfélnél kevés ember van a boxban.
passzjátéknál meg dobálj slanteket, azokat nehezebben védekezi le a gép
védekezésben meg ha nem tudod, hogy passz vagy futójáték következik, akkor zone blitz

futtat valaki innen zone blitzre alapuló védelmet?
Amadeus
én.

támadásban West coast, védekezésben sima 3-4

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
fzsolte Seattle Seahawks 5
Kontrollerrel a tutoriálok szerintem jók. Nagyon kevés olyan feladat van amit nem tudok mefcsinálni. Annak is inkább az az oka, hogy nem értem mit is kell pontosan. De rágyúrtam a GOLD-ra rendesen. Eddig 52 van meg a tutoriálból. 😊
fzsolte
Nemtom, engem már az első rushing trainer kiakaszt, a kedvencem, amikor egy szerintem tökéletesen időzített, és végrehajtott stiff arm, vagy trucking után szól be, hogy "not properly performed".
Értem én, hogy nem szabad folyton sprintelni, meg a jobb sticket is használni kell a mozgáshoz, de a fal mögött egyszerűen nem érzem, hogy igazán kezemben lenne az irányítás.

Na mindegy, ha más nem, csinálok SB-győztest a Bucsból franchise módban – ha nem fagy le az 5. szezonnál, mint sokaknak. ^_^
Thrasher
A fagyás nekem a training módban is előjött. Mivel - mint írtam a goldra mentem mindig, ezért már - egy hiba után is restartot nyomtam. Kb. minden 10-15. restart után megfagyott. Volt olyan, hogy a játékosom letérdelt és csak a fejét tudta mozgatni amikor az LS-t mozgattam.
De a legjobb amikor a SOLO BATTLE-ban a 12. meccsen az első TD-mnél fagyott meg. A gépet kellett leállítanom, annyira. Majd miután visszaléptem, szomorúan tapasztaltam, hogy DNF. 😕
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Kontrollerrel a tutoriálok szerintem jók. Nagyon kevés olyan feladat van amit nem tudok mefcsinálni. Annak is inkább az az oka, hogy nem értem mit is kell pontosan. De rágyúrtam a GOLD-ra rendesen. Eddig 52 van meg a tutoriálból. 😊
fzsolte
Nemtom, engem már az első rushing trainer kiakaszt, a kedvencem, amikor egy szerintem tökéletesen időzített, és végrehajtott stiff arm, vagy trucking után szól be, hogy "not properly performed".
Értem én, hogy nem szabad folyton sprintelni, meg a jobb sticket is használni kell a mozgáshoz, de a fal mögött egyszerűen nem érzem, hogy igazán kezemben lenne az irányítás.

Na mindegy, ha más nem, csinálok SB-győztest a Bucsból franchise módban – ha nem fagy le az 5. szezonnál, mint sokaknak. ^_^
több mint 5 éve
fzsolte Seattle Seahawks 5
Sziasztok!

10 éve vártam már, hogy PC-re is megjelenjen a játék. Kapva az alkalmon a megjelenés hetében már megvettem. Sajnos a barátaim között senki sincs aki kedvelné ezt a játékot ezért egyedül játszok. Nagyon kezdő vagyok még így a SOLO battle csatákban is csak max amatőr szinten tudok nyerni.
Jó lenne, ha tanácsokat kérhetnék. Van-e valaki itt aki egy magamfajta kezdőnek segítene?
Előre is köszönöm a türelmes hozzá állást.

Üdv, Zsolt
fzsolte
Rám ne nézz, teljesen képtelen vagyok az 08 után megtanulni, se a block shed, se a pass def., se a futás nem megy, az egész egy inkonzisztens RNG-fesztiválnak tűnik, a Skill Trainer az egyik legszarabb tutorial, amit életemben láttam, úgyhogy én mostantól egy közepes NFL-menedzserként kezelem, és simelgetem majd a szezonokat (már ha találtam egy olyan slider-beállítást, amivel életszerűek a simelt statok).

MÉG JÓ, HOGY NEM 60 DOLLÁRÉRT VETTEM MEG! *wink-wink, nudge-nudge*
Thrasher
Kontrollerrel a tutoriálok szerintem jók. Nagyon kevés olyan feladat van amit nem tudok mefcsinálni. Annak is inkább az az oka, hogy nem értem mit is kell pontosan. De rágyúrtam a GOLD-ra rendesen. Eddig 52 van meg a tutoriálból. 😊
több mint 5 éve
fzsolte Seattle Seahawks 5
Sziasztok!

10 éve vártam már, hogy PC-re is megjelenjen a játék. Kapva az alkalmon a megjelenés hetében már megvettem. Sajnos a barátaim között senki sincs aki kedvelné ezt a játékot ezért egyedül játszok. Nagyon kezdő vagyok még így a SOLO battle csatákban is csak max amatőr szinten tudok nyerni.
Jó lenne, ha tanácsokat kérhetnék. Van-e valaki itt aki egy magamfajta kezdőnek segítene?
Előre is köszönöm a türelmes hozzá állást.

Üdv, Zsolt
fzsolte
Rám ne nézz, teljesen képtelen vagyok az 08 után megtanulni, se a block shed, se a pass def., se a futás nem megy, az egész egy inkonzisztens RNG-fesztiválnak tűnik, a Skill Trainer az egyik legszarabb tutorial, amit életemben láttam, úgyhogy én mostantól egy közepes NFL-menedzserként kezelem, és simelgetem majd a szezonokat (már ha találtam egy olyan slider-beállítást, amivel életszerűek a simelt statok).

MÉG JÓ, HOGY NEM 60 DOLLÁRÉRT VETTEM MEG! *wink-wink, nudge-nudge*
Thrasher
Controller a lelke 😀
Dodó
Valóban. Én is kontrollerrel nyomom, azzal nincsenek nagy gondok.
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Sziasztok!

10 éve vártam már, hogy PC-re is megjelenjen a játék. Kapva az alkalmon a megjelenés hetében már megvettem. Sajnos a barátaim között senki sincs aki kedvelné ezt a játékot ezért egyedül játszok. Nagyon kezdő vagyok még így a SOLO battle csatákban is csak max amatőr szinten tudok nyerni.
Jó lenne, ha tanácsokat kérhetnék. Van-e valaki itt aki egy magamfajta kezdőnek segítene?
Előre is köszönöm a türelmes hozzá állást.

Üdv, Zsolt
fzsolte
Rám ne nézz, teljesen képtelen vagyok az 08 után megtanulni, se a block shed, se a pass def., se a futás nem megy, az egész egy inkonzisztens RNG-fesztiválnak tűnik, a Skill Trainer az egyik legszarabb tutorial, amit életemben láttam, úgyhogy én mostantól egy közepes NFL-menedzserként kezelem, és simelgetem majd a szezonokat (már ha találtam egy olyan slider-beállítást, amivel életszerűek a simelt statok).

MÉG JÓ, HOGY NEM 60 DOLLÁRÉRT VETTEM MEG! *wink-wink, nudge-nudge*
Thrasher
Controller a lelke 😀
több mint 5 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Sziasztok!

10 éve vártam már, hogy PC-re is megjelenjen a játék. Kapva az alkalmon a megjelenés hetében már megvettem. Sajnos a barátaim között senki sincs aki kedvelné ezt a játékot ezért egyedül játszok. Nagyon kezdő vagyok még így a SOLO battle csatákban is csak max amatőr szinten tudok nyerni.
Jó lenne, ha tanácsokat kérhetnék. Van-e valaki itt aki egy magamfajta kezdőnek segítene?
Előre is köszönöm a türelmes hozzá állást.

Üdv, Zsolt
fzsolte
Rám ne nézz, teljesen képtelen vagyok az 08 után megtanulni, se a block shed, se a pass def., se a futás nem megy, az egész egy inkonzisztens RNG-fesztiválnak tűnik, a Skill Trainer az egyik legszarabb tutorial, amit életemben láttam, úgyhogy én mostantól egy közepes NFL-menedzserként kezelem, és simelgetem majd a szezonokat (már ha találtam egy olyan slider-beállítást, amivel életszerűek a simelt statok).

MÉG JÓ, HOGY NEM 60 DOLLÁRÉRT VETTEM MEG! *wink-wink, nudge-nudge*

Szerkesztette: Thrasher
több mint 5 éve
fzsolte Seattle Seahawks 5
Sziasztok!

10 éve vártam már, hogy PC-re is megjelenjen a játék. Kapva az alkalmon a megjelenés hetében már megvettem. Sajnos a barátaim között senki sincs aki kedvelné ezt a játékot ezért egyedül játszok. Nagyon kezdő vagyok még így a SOLO battle csatákban is csak max amatőr szinten tudok nyerni.
Jó lenne, ha tanácsokat kérhetnék. Van-e valaki itt aki egy magamfajta kezdőnek segítene?
Előre is köszönöm a türelmes hozzá állást.

Üdv, Zsolt
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
futtat valaki innen zone blitzre alapuló védelmet?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Sziasztok!

Azokat kérdezem akik játszanak MUT játékmódot hogy náluk frissült e a SOLO BATTLES a héten?? Mert a múlthét után megkaptam a rewardokat és nem frissült, nem tudom a heti menetelést megkezdeni. 🤔
Big L
Bebuggolt
Amadeus
Az szuper... Köszi a választ!

több mint 5 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Sziasztok!

Azokat kérdezem akik játszanak MUT játékmódot hogy náluk frissült e a SOLO BATTLES a héten?? Mert a múlthét után megkaptam a rewardokat és nem frissült, nem tudom a heti menetelést megkezdeni. 🤔
Big L
Bebuggolt
Amadeus
Az szuper... Köszi a választ!

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Sziasztok!

Azokat kérdezem akik játszanak MUT játékmódot hogy náluk frissült e a SOLO BATTLES a héten?? Mert a múlthét után megkaptam a rewardokat és nem frissült, nem tudom a heti menetelést megkezdeni. 🤔
Big L
Bebuggolt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Sziasztok!

Azokat kérdezem akik játszanak MUT játékmódot hogy náluk frissült e a SOLO BATTLES a héten?? Mert a múlthét után megkaptam a rewardokat és nem frissült, nem tudom a heti menetelést megkezdeni. 🤔

több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
ha tudnám mi az a MUT Co-op, simán! 😀
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
bárki MUT Co-op?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Online liga mikor indul már pc-n?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
help!
most lett meg a madden 19 xbox-ra
nem vagyok a rapzene túl nagy rajongója, a menüben meg végig azt kell hallgatni
ki lehet kapcsolni ill. át lehet állítani más stílusra?

lehet béna vagyok, de nem találom
funkyparduc
Na ez nekem is első dolgom volt, katasztrófa trágya zenék vannak benne a klasszik NFL Films cuccokon kívül. Úgy lehet kikapcsolni a számokat, hogy főmenüben jobb szélen elmész a Messenger nevű menübe, belemész, aztán RB-vel elmész a zenékre és ott számonként ki lehet kapcsolni. Mondjuk nekem PCn van meg de Xbox kontrollerem van, gondolom ugyanez Xboxon is.
Döme
kipróbálom, köszi!!!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 708 — Sworn to the Black
help!
most lett meg a madden 19 xbox-ra
nem vagyok a rapzene túl nagy rajongója, a menüben meg végig azt kell hallgatni
ki lehet kapcsolni ill. át lehet állítani más stílusra?

lehet béna vagyok, de nem találom
funkyparduc
Na ez nekem is első dolgom volt, katasztrófa trágya zenék vannak benne a klasszik NFL Films cuccokon kívül. Úgy lehet kikapcsolni a számokat, hogy főmenüben jobb szélen elmész a Messenger nevű menübe, belemész, aztán RB-vel elmész a zenékre és ott számonként ki lehet kapcsolni. Mondjuk nekem PCn van meg de Xbox kontrollerem van, gondolom ugyanez Xboxon is.
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
help!
most lett meg a madden 19 xbox-ra
nem vagyok a rapzene túl nagy rajongója, a menüben meg végig azt kell hallgatni
ki lehet kapcsolni ill. át lehet állítani más stílusra?

lehet béna vagyok, de nem találom

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Mindenesetre a 08 után brutál más a játék
Amadeus
nekem full kimaradtak a konzolos maddenek, azt se tudom merre vagyok arccal elore.
Kenny
Same here. Védekezni tudok még csak-csak, de nagyon nem érzem a cornereket ebben a játékban.

criminal lawyer or criminal lawyer?