Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 094 — Saints GM
Segítségetek kérem, hátha valaki tapasztaltabb nálam!

Madden 20 MUT - Level Challenges - Catch-Tastic - utolsó küldetés, utolsó csillag
Ugyanazt a playt játszom, ugyanannak a játékosnak passzolok, ugyanúgy.
Egyszer user catch-nek veszi, a következőnél nem!
Mit csinálok rosszul?

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
kuthan Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 19
Sziasztok! kuthanl néven megtaláltok a játékban, ha esetleg valaki keres magyar játékosokat az idei maddenben. 😊
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Srácok, a mostani játék PC-s lesz és billentyűzettel is játszható, vagy marad a csak kontroller? Mert akkor elengedem ezt is újfent. Látok egy PC-s billentyűzetbeállítást, ez így adott?
 help.ea.com/en-us/help/madden/madden-20/madden-nfl-20-gameplay-controls/
kristóf17
Erre sajnos nem tudok válaszolni, viszont jó 10 évvel ezelőtt voltam hasonló helyzetben, akkor tanultam meg kontrollerrel játszani és ma már el sem tudnék képzelni mást.
Egon bá
Srácok, a mostani játék PC-s lesz és billentyűzettel is játszható, vagy marad a csak kontroller? Mert akkor elengedem ezt is újfent. Látok egy PC-s billentyűzetbeállítást, ez így adott?
 help.ea.com/en-us/help/madden/madden-20/madden-nfl-20-gameplay-controls/
kristóf17
Szerintem egy kontrollert érdemes lenne beújítani a PC-hez. Bár ez alapján nekem úgy tűnik, hogy billentyűzettel is kivitelezhető a játék.
kuthan
Tavaly megpróbáltam a dolgot. Sajnos élvezhetetlen volt számomra. pedig csináltam egy ideig, de ebben nem tudok átszokni. 😕
több mint 4 éve
kuthan Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 19
Srácok, a mostani játék PC-s lesz és billentyűzettel is játszható, vagy marad a csak kontroller? Mert akkor elengedem ezt is újfent. Látok egy PC-s billentyűzetbeállítást, ez így adott?
 help.ea.com/en-us/help/madden/madden-20/madden-nfl-20-gameplay-controls/
kristóf17
Szerintem egy kontrollert érdemes lenne beújítani a PC-hez. Bár ez alapján nekem úgy tűnik, hogy billentyűzettel is kivitelezhető a játék.
több mint 4 éve
kuthan Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 19
A hétvégén kipróbáltam a játékot. EA Access-el 10 órányi trial-ra van lehetőség már a megjelenés előtt is.
kuthan
Tegnap én is kipróbáltam és határozottan tetszik! Az utóbbi évek egyik legjobbjának tűnik, de 1-2 újítást (pl. DL passrush) még szokni kell.
Egon bá
Azóta én is előrendeltem. nekem is határozottan tetszett az amit eddig láttam belőle.
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 094 — Saints GM
Srácok, a mostani játék PC-s lesz és billentyűzettel is játszható, vagy marad a csak kontroller? Mert akkor elengedem ezt is újfent. Látok egy PC-s billentyűzetbeállítást, ez így adott?
 help.ea.com/en-us/help/madden/madden-20/madden-nfl-20-gameplay-controls/
kristóf17
Erre sajnos nem tudok válaszolni, viszont jó 10 évvel ezelőtt voltam hasonló helyzetben, akkor tanultam meg kontrollerrel játszani és ma már el sem tudnék képzelni mást.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Srácok, a mostani játék PC-s lesz és billentyűzettel is játszható, vagy marad a csak kontroller? Mert akkor elengedem ezt is újfent. Látok egy PC-s billentyűzetbeállítást, ez így adott?
 help.ea.com/en-us/help/madden/madden-20/madden-nfl-20-gameplay-controls/
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 094 — Saints GM
A hétvégén kipróbáltam a játékot. EA Access-el 10 órányi trial-ra van lehetőség már a megjelenés előtt is.
kuthan
Tegnap én is kipróbáltam és határozottan tetszik! Az utóbbi évek egyik legjobbjának tűnik, de 1-2 újítást (pl. DL passrush) még szokni kell.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
kuthan Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 19
Sziasztok! Valaki tervezi megvenni a Madden NFL 20-at?
kuthan
Én már előrendeltem.
Egon bá
Itthon valamelyik üzletből, dobozos verzióban?
kuthan
Xbox One és online a playáruházból
Egon bá
Én is szeretném. Csak azt nem tudom, hogy ha itthon rendelem elő, akkor a dobozos verzióhoz járnak-e az előrendelői bónuszok.
kuthan
Nézegettem, de nem láttam, hogy bármi plusz lenne a dobozoshoz.
Egon bá
Igen, így valószínűleg én is a microsoft store-ból rendelem elő. A hétvégén kipróbáltam a játékot. EA Access-el 10 órányi trial-ra van lehetőség már a megjelenés előtt is.
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 094 — Saints GM
Sziasztok! Valaki tervezi megvenni a Madden NFL 20-at?
kuthan
Én már előrendeltem.
Egon bá
Itthon valamelyik üzletből, dobozos verzióban?
kuthan
Xbox One és online a playáruházból
Egon bá
Én is szeretném. Csak azt nem tudom, hogy ha itthon rendelem elő, akkor a dobozos verzióhoz járnak-e az előrendelői bónuszok.
kuthan
Nézegettem, de nem láttam, hogy bármi plusz lenne a dobozoshoz.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
kuthan Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 19
Sziasztok! Valaki tervezi megvenni a Madden NFL 20-at?
kuthan
Én már előrendeltem.
Egon bá
Itthon valamelyik üzletből, dobozos verzióban?
kuthan
Xbox One és online a playáruházból
Egon bá
Én is szeretném. Csak azt nem tudom, hogy ha itthon rendelem elő, akkor a dobozos verzióhoz járnak-e az előrendelői bónuszok.
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 094 — Saints GM
Sziasztok! Valaki tervezi megvenni a Madden NFL 20-at?
kuthan
Én már előrendeltem.
Egon bá
Itthon valamelyik üzletből, dobozos verzióban?
kuthan
Xbox One és online a playáruházból

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
kuthan Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 19
Sziasztok! Valaki tervezi megvenni a Madden NFL 20-at?
kuthan
Én már előrendeltem.
Egon bá
Itthon valamelyik üzletből, dobozos verzióban?
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 094 — Saints GM
Sziasztok! Valaki tervezi megvenni a Madden NFL 20-at?
kuthan
Én már előrendeltem.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
kuthan Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 19
Sziasztok! Valaki tervezi megvenni a Madden NFL 20-at?
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Ultimate Teamet nyomja valaki? Van olyan jó mint FIFA-ban, vagy fapadosabb azért?

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Sziasztok! Van valami útmutató, hogy a különböző sémákra milyen stílusú játekosokat keressek?

Gondolok itt például ilyenre, hogy 4-3 -nál Speed Rusher és/vagy Run-Stopper célszerű? Igazából Az összefüggéseket keresem. A kérdésem az offensere is vonatkozik, a különböző offense sémákra milyen stílusú játekost keressek?

Ha egyben egy videóban vagy fórum bejegyzésben valahol megvan, hogy “tessék hülyegyerek, 4-3 XY keress két Speed Rusher endet,közepre meg 2 Run Stopper DT-t” stb, akkor azt megköszönném.

több mint 5 éve
fzsolte Seattle Seahawks 5
Sziasztok! Legutóbb kijött egy kis frissítés. Számomra nem is kicsi, mert azóta full hülyeségeket produkál.
Pl. field gólt blokkolni esélytelen. Nem, hogy nem gyors a játékosom de még el sem indul. Szinte egy helyben topog.
88-as vagyok. 200 órát már beleöltem a játékba de nem vagyok profi. Ellenben tegnap a 78-as Broncos-t Solo Battle-ben 28:3-ra vertem professional (+60%)-os nehézségen. Majd a következő meccsen szintén ebben a nehézségben a 75-ös Bengalstól 14:0-ra kaptam ki úgy, hogy esélyem sem volt pontot szerezni. Akkor minek az átlagok ha nem mérvadóak?
A frissítés óta vettem észre, bár előtte is volt 1-2-szer, hogy amikor védekezek és megállítom a támadást, akkor a játékos pont annyira húzza magafele az ellenfelet, hogy meg legyen a 1st down. Tehát nem - az én nézőpontomból - előre fele löki, hanem a 1st down fele húzza.
Akkor egy Solo Challange-nél 24 mp alatt kellett volna pontot szereznem. Nem sikerült, ezért jött a restart. No, attól a pillanattól kezdve már úgy kellett 24 mp alatt pontot szereznem, hogy én védekeztem!?!?!
Ilyen sosem volt azelőtt.
A dobásoknál megnézem ki merre fut és amikor dobom a játékosom csak áll és nézi a labdát. Előtte ezzel sem volt gondom. A mély passzokat 70%-ban el sem érik. 10%-ban ha el is kapják vagy elejtik vagy kiverik a kezéből.
És a legjobb. QB sneaknál hiába fordítom át a támadást, hogy bal oldalt ugorjon be az irányító, a nyíl balra mutat, a támadófal előttem balra mozdul az irányító meg jobbra ugorva felütközik az előttem lévő csapattársak alkotta falba. 😕
A nyerési szériám igencsak megcsappant azóta. De nem hiszem, hogy én felejtettem sokat. Inkább valamit nagyon nehezítettek.
Szóval rendesen felcsesztem magam rajta a frissítés óta.
A trükkre lennék kíváncsi, hogy aki maddenben nyomja az mivel tud többet dobásilag és elkapásilag? 10-ed másodpercen múlnak dolgok?

Szerkesztette: fzsolte
több mint 5 éve
Blaise Cordonnier New York Giants 17
Gondoltam leírom nektek, egy Madden 19 pc-s ligába léptem be pár hete. Kicsit ilyen próba jelleggel megnézzem, hogy is működik az új játékkal a ligás dolgok. Eddig egész pozitív a dolog. Egy fórumon keresztül lehet jelentkezni a ligába. Teljesen angol az egész (tehát így kell kommunikálni) de google fordító barát nekem is, nagy segítség 😀 (megoldható így)
Már egykét régi HML-es GM-is csatlakozott ebbe a ligába, minél több magyar lesz annál jobb lesz 😉
Szóval akinek meg van már a Madden 19 pc-s játék és van kedve csatlakozni akkor jöjjön 😉 van pár üres csapat, és be is linkelem a fórum oldalt.
Nagyon röviden a ligáról, All Madden-ben megy a játék, 8 perces negyedekkel, most 2019 week 15-nél tartunk.
Bárkinek van kérdése, nyugodtan írjon privátban is és akkor ha tudok válaszolok rá.

Itt lehet csatlakozni a ligához:  discord.gg/Kxd57K3
több mint 5 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
PC-n is volt egy issue, Logitech F310, fel voltak cserélve a bal analógon az irányok.
A kontroller alján volt egy kis pöcök, x és d jelzéssel, azt kellett átállítani.
A mode kapcsoló pedig felcseréli a bal analóg kar és a bal 4 irányú gomb funkcióját.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 617 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Sziasztok!

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy a 19-ben - PS 4-en-amikor franchise módban lejátszok egy meccset, majd ezt követően rámegyek arra, hogy advance, ezenbelül kiválasztom, hogy next week, akkor a következő heti meccset leszimulálja a gép anélkül, hogy lejátszhatnám.

Mit kéne ahhoz csinálnom, hogy szépen minden meccset lejátszhassak ne csak minden másodikat??

Eddig PS3-asom volt és 17-es maddenem és ott ez működött, hogy advance next week és jött is a soronkövetkező meccs.

A segítségét előre is nagyon köszönöm!!

" class="embed">
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 617 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Srácok, ha rúgni szeretnék a játékban (mindkét fajtára értem) nem tudok finomhangolni a kontrolleremmel, pedig minden másra működik az analóg is és a nyilas rész is. Három állása van a rúgásnak és kész. Közép, és két nagyon szélső. Régi Logitech kontroller, számozással és nyilakkal, de be van állítva elvileg faszán egy ilyen kontroller emulátor progival. Tényleg minden működik, de nem hiszem, hogy ennek így kéne alapból lennie. Valami ötlet?
kristóf17
Szia!

Én most vettem meg a 19-et PS4re. Én ugyanezzel a problémával kínlódok, neked sikerült azóta esetleg kitalálni valamit ? Egy kicsit kezd elegem lenni a a 2 pontos kísérletekből, meg, hogy FG távon neki kell menni 4.-re 😀.
Gergőke
Szia.
Halál véletlen , de rájöttem. Bár már nagyon jól megtanultam, hogy mennyire kell túlengedni a pöcköt, hogy pont annyira rúgja jobbra, meg balra, amennyire kell, de ez elég hardcore megoldás.

Nekem annyi volt a probléma, hogy a bal analóg kar beállítástól függően funkcionált, kivéve a rúgásokat. Na, egyszer véletlen bekapcsoltam a mellette levő, így melóból nem tudom milyen elnevezésű (talán select) gombot, amihez egy jelző fény onnantól kezdve pirosan világított. Láss csodát, tudtam pontosan rúgni. Ez egy régi típusú, klasszik kontroller. Ennyi saját tapasztalatom van e téren. Ebből is lejön, hogy életem első kontrolleres játéka, mert csak a PC-hez konyítok 😀
kristóf17
Remek, nagyon- nagyon köszönöm, akkor ezt ma este leteszteljük 😊

" class="embed">
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Srácok, ha rúgni szeretnék a játékban (mindkét fajtára értem) nem tudok finomhangolni a kontrolleremmel, pedig minden másra működik az analóg is és a nyilas rész is. Három állása van a rúgásnak és kész. Közép, és két nagyon szélső. Régi Logitech kontroller, számozással és nyilakkal, de be van állítva elvileg faszán egy ilyen kontroller emulátor progival. Tényleg minden működik, de nem hiszem, hogy ennek így kéne alapból lennie. Valami ötlet?
kristóf17
Szia!

Én most vettem meg a 19-et PS4re. Én ugyanezzel a problémával kínlódok, neked sikerült azóta esetleg kitalálni valamit ? Egy kicsit kezd elegem lenni a a 2 pontos kísérletekből, meg, hogy FG távon neki kell menni 4.-re 😀.
Gergőke
Szia.
Halál véletlen , de rájöttem. Bár már nagyon jól megtanultam, hogy mennyire kell túlengedni a pöcköt, hogy pont annyira rúgja jobbra, meg balra, amennyire kell, de ez elég hardcore megoldás.

Nekem annyi volt a probléma, hogy a bal analóg kar beállítástól függően funkcionált, kivéve a rúgásokat. Na, egyszer véletlen bekapcsoltam a mellette levő, így melóból nem tudom milyen elnevezésű (talán select) gombot, amihez egy jelző fény onnantól kezdve pirosan világított. Láss csodát, tudtam pontosan rúgni. Ez egy régi típusú, klasszik kontroller. Ennyi saját tapasztalatom van e téren. Ebből is lejön, hogy életem első kontrolleres játéka, mert csak a PC-hez konyítok 😀
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 617 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Srácok, ha rúgni szeretnék a játékban (mindkét fajtára értem) nem tudok finomhangolni a kontrolleremmel, pedig minden másra működik az analóg is és a nyilas rész is. Három állása van a rúgásnak és kész. Közép, és két nagyon szélső. Régi Logitech kontroller, számozással és nyilakkal, de be van állítva elvileg faszán egy ilyen kontroller emulátor progival. Tényleg minden működik, de nem hiszem, hogy ennek így kéne alapból lennie. Valami ötlet?
kristóf17
Szia!

Én most vettem meg a 19-et PS4re. Én ugyanezzel a problémával kínlódok, neked sikerült azóta esetleg kitalálni valamit ? Egy kicsit kezd elegem lenni a a 2 pontos kísérletekből, meg, hogy FG távon neki kell menni 4.-re 😀.

" class="embed">