Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
bar miota szedtem le ps emulatort es ncaa14-ezek, 1x se probaltam ra a maddenre (fel eve).
Borbinho
működik rendesen a ps3 emulálás pc-re? adnék egy esélyt, mert nagyon szeretnék college football-t nyomni.
Ventura



RPCS3 az emulátor, ingyenes és tök jól megoldott a frissítése (kb naponta több is jön rá, de az indításakor lehet is frissíteni, viszonylag egyszerű).
Le kell szedni az emulátort, hozzá egy ps3 szoftvert, meg a játékot.
A játékot meg talán a kalózkikötőből szereztem be.
Magánál az emulátornál érdemes játszani a beállításokkal, hogy fullos legyen a játékélmény (a hang szakadozása + néha 1-2 play erejéig minimális lagg nálam szinte mindig van, de nem zavaró).

De vannak hozzá tippek, mit hogy állíts be, akár csak google-ben keress rá az emulátorra + az ncaa 14-re együtt.


A videó leírásában találsz linket viszonylag friss rosterhez is.



Tavaly nyáron már elkezdték moddolni is, elvileg lehet plusz csapatokat is belerakni meg mezeket, sisakokat szerkeszteni, de engem azok annyira nem erdekeltek mint maga a gameplay, recruitolas, stb.

Az elso inditasnal (asszem meg jo beallitasoknal is) fekete lesz a gyep es nem latszik majd kb semmi, siman zard be, inditsd ujra es onnantol jo lesz vegig.

En igy probaltam ki eloszor barmilyen NCAA jatekot, es igy is nagyobb elmenyt ad/adott mint barmelyik madden (kiveve talan a 08, amivel eloszor jatszottam anno 😀)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
mcm4a1 Atlanta Falcons Alabama Crimson Tide 53
bar miota szedtem le ps emulatort es ncaa14-ezek, 1x se probaltam ra a maddenre (fel eve).
Borbinho
működik rendesen a ps3 emulálás pc-re? adnék egy esélyt, mert nagyon szeretnék college football-t nyomni.
Ventura
PC-n ha jól emlékszem vannak az újabb Maddenekhez is NCAA modok, nyílván nem ugyanolyan mint régen de ez is valami és valószínű, hogy működni is fog.
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
bar miota szedtem le ps emulatort es ncaa14-ezek, 1x se probaltam ra a maddenre (fel eve).
Borbinho
működik rendesen a ps3 emulálás pc-re? adnék egy esélyt, mert nagyon szeretnék college football-t nyomni.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 095 — Saints GM
Madden 21
Az Ultimate Team-ben másnál sem működik a Solo Battle, vagy csak én vagyok a szerencsés? Csak az a 100-as lista jelenik meg, ami akkor szokott, ha túl vagyok már a pénteki napon is. Gondoltam még az első hetekben nincs, de amikor tegnap sem láttam rákerestem és már láttam videót arról, hogy már más tolja. Van Live Gold és EA előfizetésem is, így ez sem lehet akadály.
Egon bá
Launch óta probléma van az SB-vel, a tegnapi patch elvileg már megoldotta de újra lezárták estefele. Szerintem a héten már működnie kéne majd. Illetve twitteren @MaddenNFLDirect, itt megtalálsz minden live infót.
mcm4a1
Tegnap már működött 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 095 — Saints GM
Madden 21
Az Ultimate Team-ben másnál sem működik a Solo Battle, vagy csak én vagyok a szerencsés? Csak az a 100-as lista jelenik meg, ami akkor szokott, ha túl vagyok már a pénteki napon is. Gondoltam még az első hetekben nincs, de amikor tegnap sem láttam rákerestem és már láttam videót arról, hogy már más tolja. Van Live Gold és EA előfizetésem is, így ez sem lehet akadály.
Egon bá
Launch óta probléma van az SB-vel, a tegnapi patch elvileg már megoldotta de újra lezárták estefele. Szerintem a héten már működnie kéne majd. Illetve twitteren @MaddenNFLDirect, itt megtalálsz minden live infót.
mcm4a1
Köszi az infót!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
mcm4a1 Atlanta Falcons Alabama Crimson Tide 53
Madden 21
Az Ultimate Team-ben másnál sem működik a Solo Battle, vagy csak én vagyok a szerencsés? Csak az a 100-as lista jelenik meg, ami akkor szokott, ha túl vagyok már a pénteki napon is. Gondoltam még az első hetekben nincs, de amikor tegnap sem láttam rákerestem és már láttam videót arról, hogy már más tolja. Van Live Gold és EA előfizetésem is, így ez sem lehet akadály.
Egon bá
Launch óta probléma van az SB-vel, a tegnapi patch elvileg már megoldotta de újra lezárták estefele. Szerintem a héten már működnie kéne majd. Illetve twitteren @MaddenNFLDirect, itt megtalálsz minden live infót.
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 095 — Saints GM
Madden 21
Az Ultimate Team-ben másnál sem működik a Solo Battle, vagy csak én vagyok a szerencsés? Csak az a 100-as lista jelenik meg, ami akkor szokott, ha túl vagyok már a pénteki napon is. Gondoltam még az első hetekben nincs, de amikor tegnap sem láttam rákerestem és már láttam videót arról, hogy már más tolja. Van Live Gold és EA előfizetésem is, így ez sem lehet akadály.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
erre a bug-ra adjon valaki választ! :d
néhány hete játszok vele, nap mint nap, s ma jött elő egy olyan, hogy nem lehetett időt kérni - már a mérkőzés legelején sem (mintha mindkét csapat elhasználta volna már). kiléptem hát a franchise módból, kreáltam egy újat. nem működött. kioróbáltam a 'play now' móüdban ott is.
letöröltem a játékot, kitöröltem a fájlokat minden meghajtóról, s újratelepíytettem. ugyanaz a bug - vagyis pontosítok, már lehetr időt kérni, de mint látható, 14-szer. (majdnem meg is nyerte a baltimore a mérkőzést, csak szerencsére lejárt az idő.)
hogy lehetséges, hogy ennyi hét múlva egyszer csak bugos lesz?


 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=240123456.jpg
Ventura
En nem eredeti jatekkal jatszottam parszor, es nalam is elojott a hiba. Ugy voltam h a crackelt verzio miatt csinalja.
En is 1x letoroltem, meg tobbszor ujrainditottam a jatekot, de soha nem javult meg ettol. Viszont 1x csak amikor par nap utan ujra raprobaltam mar jo volt (utana megint volt h elromlott, majd megint megjavult). Ez tobbszor is megtortent, bar miota szedtem le ps emulatort es ncaa14-ezek, 1x se probaltam ra a maddenre (fel eve).
Tippre semmi koze hozza, de 1 probat meger h rendszergazdakent inditod el a jatekot (nalam ha csak egy mappaba behuztam az indito ikont amit alapbol az asztalra rakott, mar el se inditotta. De mondom en nem eredetivel toltam).
Borbinho
Xbox-rol portolt a pc-s verzió, alapból bugos. El kell engedni a pc-n a Maddent.
Amadeus

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
erre a bug-ra adjon valaki választ! :d
néhány hete játszok vele, nap mint nap, s ma jött elő egy olyan, hogy nem lehetett időt kérni - már a mérkőzés legelején sem (mintha mindkét csapat elhasználta volna már). kiléptem hát a franchise módból, kreáltam egy újat. nem működött. kioróbáltam a 'play now' móüdban ott is.
letöröltem a játékot, kitöröltem a fájlokat minden meghajtóról, s újratelepíytettem. ugyanaz a bug - vagyis pontosítok, már lehetr időt kérni, de mint látható, 14-szer. (majdnem meg is nyerte a baltimore a mérkőzést, csak szerencsére lejárt az idő.)
hogy lehetséges, hogy ennyi hét múlva egyszer csak bugos lesz?


 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=240123456.jpg
Ventura
En nem eredeti jatekkal jatszottam parszor, es nalam is elojott a hiba. Ugy voltam h a crackelt verzio miatt csinalja.
En is 1x letoroltem, meg tobbszor ujrainditottam a jatekot, de soha nem javult meg ettol. Viszont 1x csak amikor par nap utan ujra raprobaltam mar jo volt (utana megint volt h elromlott, majd megint megjavult). Ez tobbszor is megtortent, bar miota szedtem le ps emulatort es ncaa14-ezek, 1x se probaltam ra a maddenre (fel eve).
Tippre semmi koze hozza, de 1 probat meger h rendszergazdakent inditod el a jatekot (nalam ha csak egy mappaba behuztam az indito ikont amit alapbol az asztalra rakott, mar el se inditotta. De mondom en nem eredetivel toltam).
Borbinho
Xbox-rol portolt a pc-s verzió, alapból bugos. El kell engedni a pc-n a Maddent.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fő alatt, legalább is számomra kijött a Madden Mobile 21, játszik vele valaki? 😊

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
erre a bug-ra adjon valaki választ! :d
néhány hete játszok vele, nap mint nap, s ma jött elő egy olyan, hogy nem lehetett időt kérni - már a mérkőzés legelején sem (mintha mindkét csapat elhasználta volna már). kiléptem hát a franchise módból, kreáltam egy újat. nem működött. kioróbáltam a 'play now' móüdban ott is.
letöröltem a játékot, kitöröltem a fájlokat minden meghajtóról, s újratelepíytettem. ugyanaz a bug - vagyis pontosítok, már lehetr időt kérni, de mint látható, 14-szer. (majdnem meg is nyerte a baltimore a mérkőzést, csak szerencsére lejárt az idő.)
hogy lehetséges, hogy ennyi hét múlva egyszer csak bugos lesz?


 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=240123456.jpg
Ventura
En nem eredeti jatekkal jatszottam parszor, es nalam is elojott a hiba. Ugy voltam h a crackelt verzio miatt csinalja.
En is 1x letoroltem, meg tobbszor ujrainditottam a jatekot, de soha nem javult meg ettol. Viszont 1x csak amikor par nap utan ujra raprobaltam mar jo volt (utana megint volt h elromlott, majd megint megjavult). Ez tobbszor is megtortent, bar miota szedtem le ps emulatort es ncaa14-ezek, 1x se probaltam ra a maddenre (fel eve).
Tippre semmi koze hozza, de 1 probat meger h rendszergazdakent inditod el a jatekot (nalam ha csak egy mappaba behuztam az indito ikont amit alapbol az asztalra rakott, mar el se inditotta. De mondom en nem eredetivel toltam).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1288935087728480274?s=19

Nojsz, nem lesz nehez jobb jatekot csinalniuk mint a madden. Igazabol ha kiadjak a majd 20 eves utolso jatekukat mar megvan.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Sziasztok,

Tudna valaki küldeni egy jó 2020-as draft class fájlt a PC-s Madden 20-hoz?

Előre is köszi.
 mortgagecalculator.tech to calculate monthly mortgage and  texttospeech.onl to convert any text into speech
Nadal17
Azt is szeretném, ha megkapta, kérjük, küldjön nekem egy linket
DonaldLoveday
2020 draft class, de ugyanitt meglelhető a 2021-es class is.
 forums.operationsports.com/forums/madden-nfl-football-rosters/967613-madden-20-pc-off-season-roster-draft-classes.html

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
DonaldLoveday Los Angeles Chargers California Golden Bears 3
Sziasztok,

Tudna valaki küldeni egy jó 2020-as draft class fájlt a PC-s Madden 20-hoz?

Előre is köszi.

Azt is szeretném, ha megkapta, kérjük, küldjön nekem egy linketNadal17


Szerkesztette: DonaldLoveday
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
erre a bug-ra adjon valaki választ! :d
néhány hete játszok vele, nap mint nap, s ma jött elő egy olyan, hogy nem lehetett időt kérni - már a mérkőzés legelején sem (mintha mindkét csapat elhasználta volna már). kiléptem hát a franchise módból, kreáltam egy újat. nem működött. kioróbáltam a 'play now' móüdban ott is.
letöröltem a játékot, kitöröltem a fájlokat minden meghajtóról, s újratelepíytettem. ugyanaz a bug - vagyis pontosítok, már lehetr időt kérni, de mint látható, 14-szer. (majdnem meg is nyerte a baltimore a mérkőzést, csak szerencsére lejárt az idő.)
hogy lehetséges, hogy ennyi hét múlva egyszer csak bugos lesz?


https://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/06/18/240123456.jpg
Korlátlan képfeltöltés, képtárolás, képmegosztás - www.kepfeltoltes.eu
Képfeltöltés, ingyen képtárolás korlátlan számban, képmegosztás, családi és üzleti képek feltöltése, nyaralási fotók megosztása.Csoportos és URL képfeltöltés


Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Sziasztok!
Az UT-el kapcsolatban lenne egy kérdésem.Ma lesz megint egy limited time golden ticket event ami 10 pm-re van írva.Ezt európai idő szerint kell érteni vagy számoljam hozzá a +6 órát?

több mint 4 éve
mcm4a1 Atlanta Falcons Alabama Crimson Tide 53
Sziasztok,

Tudna valaki küldeni egy jó 2020-as draft class fájlt a PC-s Madden 20-hoz?

Előre is köszi.
Nadal17
Szerintem ha a Community filesban(vagy creation center valami ilyesmi) körülnézel a játékban akkor lehet ott lehet találni elég jókat a legtöbbet letöltöttek között.
több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Sziasztok,

Tudna valaki küldeni egy jó 2020-as draft class fájlt a PC-s Madden 20-hoz?

Előre is köszi.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Xbox-on indul egy magyar franchise liga, Maddenhun néven fut jelenleg. Akit érdekelne a dolog, az dobjon egy gamertaget.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 095 — Saints GM
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Megvettem a Madden 20 játékot kb. 1 hónapja és egyszerűen nem tudok vele normálisan játszani. Simulation módban játszom all-pro szinten, általában franchise módban játszom. A legnagyobb problémám az, hogy nem tudok egyszerűen pontot szerezni. Gyakorlatilag passzolni nem tudok, mert soha nincs egy szabad ember vagy egyből földre viszik az irányítóm, szinte nem is passzolok már a futás úgy ahogy megy, de az is csak Super star x faktor típusú játékossal. Védekezni sem tudok, alig érek oda az irányítóhoz és gyakorlatilag akkor talál embert és olyan szinten üresen, hogy hihetetlen. Nem értek annyira az NFL taktikához, de akármilyen felállásban játszok támadó és védő oldalon semmi sem működik. Figyelek a sémákra meg minden...Például egy 77-es overallal rendelkező Ginats simán megveri a 84-es Redskinsemet. Az a legkiábrándítóbb, hogy ezelőtt a 18-as résszel játszottam és ott meg úgy szereztem pontot ahogy akartam. Esetleg valami tanácsotok lenne, hogy mire kellene odafigyelnem?
Vass49ers
Szerintem próbáld kicsit levenni a diffet meg átrakni competetivere simről, picit belerázódsz a dolgokba és utána menni fog minden. Kicsit betanulod a playbookot megnézed mi működik és csak azokat szabad használni nem kell kísérletezni. Azon kívűl pedig az egész játékban jelenleg a futás a meta főleg a stretch playek. Védelemben pedig emberezni kell sajnos a zónák nem működnek az igazán az idén.
mcm4a1
Egyetértek mcm4a1-vel, továbbá javaslom neked a skills traineren való gyakorlást, valamint az ultimate teamben is vannak olyan challenge-k amik jók a gyakorlásra.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
mcm4a1 Atlanta Falcons Alabama Crimson Tide 53
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Megvettem a Madden 20 játékot kb. 1 hónapja és egyszerűen nem tudok vele normálisan játszani. Simulation módban játszom all-pro szinten, általában franchise módban játszom. A legnagyobb problémám az, hogy nem tudok egyszerűen pontot szerezni. Gyakorlatilag passzolni nem tudok, mert soha nincs egy szabad ember vagy egyből földre viszik az irányítóm, szinte nem is passzolok már a futás úgy ahogy megy, de az is csak Super star x faktor típusú játékossal. Védekezni sem tudok, alig érek oda az irányítóhoz és gyakorlatilag akkor talál embert és olyan szinten üresen, hogy hihetetlen. Nem értek annyira az NFL taktikához, de akármilyen felállásban játszok támadó és védő oldalon semmi sem működik. Figyelek a sémákra meg minden...Például egy 77-es overallal rendelkező Ginats simán megveri a 84-es Redskinsemet. Az a legkiábrándítóbb, hogy ezelőtt a 18-as résszel játszottam és ott meg úgy szereztem pontot ahogy akartam. Esetleg valami tanácsotok lenne, hogy mire kellene odafigyelnem?
Vass49ers
Szerintem próbáld kicsit levenni a diffet meg átrakni competetivere simről, picit belerázódsz a dolgokba és utána menni fog minden. Kicsit betanulod a playbookot megnézed mi működik és csak azokat szabad használni nem kell kísérletezni. Azon kívűl pedig az egész játékban jelenleg a futás a meta főleg a stretch playek. Védelemben pedig emberezni kell sajnos a zónák nem működnek az igazán az idén.
több mint 4 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Megvettem a Madden 20 játékot kb. 1 hónapja és egyszerűen nem tudok vele normálisan játszani. Simulation módban játszom all-pro szinten, általában franchise módban játszom. A legnagyobb problémám az, hogy nem tudok egyszerűen pontot szerezni. Gyakorlatilag passzolni nem tudok, mert soha nincs egy szabad ember vagy egyből földre viszik az irányítóm, szinte nem is passzolok már a futás úgy ahogy megy, de az is csak Super star x faktor típusú játékossal. Védekezni sem tudok, alig érek oda az irányítóhoz és gyakorlatilag akkor talál embert és olyan szinten üresen, hogy hihetetlen. Nem értek annyira az NFL taktikához, de akármilyen felállásban játszok támadó és védő oldalon semmi sem működik. Figyelek a sémákra meg minden...Például egy 77-es overallal rendelkező Ginats simán megveri a 84-es Redskinsemet. Az a legkiábrándítóbb, hogy ezelőtt a 18-as résszel játszottam és ott meg úgy szereztem pontot ahogy akartam. Esetleg valami tanácsotok lenne, hogy mire kellene odafigyelnem?
több mint 4 éve
mcm4a1 Atlanta Falcons Alabama Crimson Tide 53
Segítségetek kérem, hátha valaki tapasztaltabb nálam!

Madden 20 MUT - Level Challenges - Catch-Tastic - utolsó küldetés, utolsó csillag
Ugyanazt a playt játszom, ugyanannak a játékosnak passzolok, ugyanúgy.
Egyszer user catch-nek veszi, a következőnél nem!
Mit csinálok rosszul?
Egon bá
Ha még nem sikerült megcsinálni akkor próbáld meg, hogy kidobálod oldalra az RB-nek Lob Passal és Aggressive catch, arra mindig általában beadja a user catchet. (Gun split close, HB Wheel jó erre)

Szerkesztette: mcm4a1
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 095 — Saints GM
Segítségetek kérem, hátha valaki tapasztaltabb nálam!

Madden 20 MUT - Level Challenges - Catch-Tastic - utolsó küldetés, utolsó csillag
Ugyanazt a playt játszom, ugyanannak a játékosnak passzolok, ugyanúgy.
Egyszer user catch-nek veszi, a következőnél nem!
Mit csinálok rosszul?
Egon bá
mi a reward?
Amadeus
Egy csillag hiányzik, hogy perfekt legyen a küldetés, ehhez az kell, hogy zsinórban legyen 8/8 user catch, amiből a 8. a TD. Több passzból már megcsináltam, de hiába passzolok ugyanolyan játékokat, egyszer kiírja, hogy user catch utána pedig nem és enyhén szólva bosszant 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Segítségetek kérem, hátha valaki tapasztaltabb nálam!

Madden 20 MUT - Level Challenges - Catch-Tastic - utolsó küldetés, utolsó csillag
Ugyanazt a playt játszom, ugyanannak a játékosnak passzolok, ugyanúgy.
Egyszer user catch-nek veszi, a következőnél nem!
Mit csinálok rosszul?
Egon bá
mi a reward?

criminal lawyer or criminal lawyer?