Madden NFL

26 feliratkozó

2 hónapja
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 657
 www.gamechannel.hu/cikk/hirblock/megerkezett-a-crossplay-a-madden-nfl-24-cloud-franchise-ligajaba

Végre pc-xbox-ps tud közös franchise ligát indítani! 😊
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 191 — Kinek mit intézett a kormánya
4 hónapja
Egon bá New England Patriots 1 095 — Saints GM
Sziasztok! Valaki jatszik xbox one-on madden 24-et? Mik a tapasztalatok? Meg a 22 volt meg, a 23-at kihagytam. Erdemes megvenni?
funkyparduc
Minimális változások vannak csak

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
4 hónapja
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 657
Sziasztok! Valaki jatszik xbox one-on madden 24-et? Mik a tapasztalatok? Meg a 22 volt meg, a 23-at kihagytam. Erdemes megvenni?
funkyparduc
Xbox oneon szerintem nem kerultek be az uj featurek ha valami uj generaciod lenne akkor mar azt mondanam h megeri mert sok uj mechanika jott be. (Nekem ps5 van)

Szerkesztette: onDier
4 hónapja
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Sziasztok! Valaki jatszik xbox one-on madden 24-et? Mik a tapasztalatok? Meg a 22 volt meg, a 23-at kihagytam. Erdemes megvenni?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
9 hónapja
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 657
több mint 1 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 657
Holnap 16-tól jön a trailer!
több mint 2 éve
Petila Los Angeles Chargers 646
Hali...Van aki jatszik a 22-vel Ps5ön? Mivel közeledik az off season egyik barátommal arra gondoltunk indithatnank egy online ligat ahol egy teljes szezont kezdenénk előrol ha van aki érdekelne keressen meg privátban.
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Windows 10-es gépen fut a Madden 08? Van erről valakinek tapasztalata, van valami szoftver, amivel támogatod?
Le szeretném cserélni a linuxos gépem, de ha nem tudok játszani rajta, maradok annál az op rendszernél, amit ismerek. Bocs, ha trivialis, az informatika nem a barátom.
dancogo
működik persze, csak kompatibilitási módban kell futtatni
Löfli
Az utolsó értelmes madden játék gépre 😕
kristóf17
ha ez a legértelmesebb, milyen a többi? nyáron próbáltam vele egy franchise mentést tolni, de nagyon buta az AI, kb 3 év után élvezhetetlen lett a mentés. persze érthető, 2007-es játék, de akkor is mókás, hogy néha mikre képes a gép 😊
Löfli
Hát, nekem a játékélménnyel van bajom az újaknál. Semmi realisztikát nem éreztem, hiába próbálták kicsicsázni. Majd kipróbálom az újat is valakinél, hátha. De meglepődnék. 😊
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Windows 10-es gépen fut a Madden 08? Van erről valakinek tapasztalata, van valami szoftver, amivel támogatod?
Le szeretném cserélni a linuxos gépem, de ha nem tudok játszani rajta, maradok annál az op rendszernél, amit ismerek. Bocs, ha trivialis, az informatika nem a barátom.
dancogo
működik persze, csak kompatibilitási módban kell futtatni
Löfli
Az utolsó értelmes madden játék gépre 😕
kristóf17
ha ez a legértelmesebb, milyen a többi? nyáron próbáltam vele egy franchise mentést tolni, de nagyon buta az AI, kb 3 év után élvezhetetlen lett a mentés. persze érthető, 2007-es játék, de akkor is mókás, hogy néha mikre képes a gép 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 839
Windows 10-es gépen fut a Madden 08? Van erről valakinek tapasztalata, van valami szoftver, amivel támogatod?
Le szeretném cserélni a linuxos gépem, de ha nem tudok játszani rajta, maradok annál az op rendszernél, amit ismerek. Bocs, ha trivialis, az informatika nem a barátom.
dancogo
működik persze, csak kompatibilitási módban kell futtatni
Löfli
este kipróbálom, köszi

több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Windows 10-es gépen fut a Madden 08? Van erről valakinek tapasztalata, van valami szoftver, amivel támogatod?
Le szeretném cserélni a linuxos gépem, de ha nem tudok játszani rajta, maradok annál az op rendszernél, amit ismerek. Bocs, ha trivialis, az informatika nem a barátom.
dancogo
működik persze, csak kompatibilitási módban kell futtatni
Löfli
Az utolsó értelmes madden játék gépre 😕
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Windows 10-es gépen fut a Madden 08? Van erről valakinek tapasztalata, van valami szoftver, amivel támogatod?
Le szeretném cserélni a linuxos gépem, de ha nem tudok játszani rajta, maradok annál az op rendszernél, amit ismerek. Bocs, ha trivialis, az informatika nem a barátom.
dancogo
működik persze, csak kompatibilitási módban kell futtatni


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 839
Windows 10-es gépen fut a Madden 08? Van erről valakinek tapasztalata, van valami szoftver, amivel támogatod?
Le szeretném cserélni a linuxos gépem, de ha nem tudok játszani rajta, maradok annál az op rendszernél, amit ismerek. Bocs, ha trivialis, az informatika nem a barátom.

több mint 2 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Valaki amúgy szokott ps4 v 5 on 21 el játszani?
onDier
Én szoktam de csak a MUT részlegben.

több mint 2 éve
Haba New York Giants 496
Sziasztok. Aki még nem vette meg a madden 22-őt, de tervezi, az a következők ismeretében tegye. Az ea elkövette a leggusztustalanabb dolgot, amit csak lehetett. Egy konzolon CSAK EGY profillal érhetők el normálisan az online tartalmak (online franchise, mut). Tegnap hosszas live chatet folytattam egy ea adminisztrátorral, hogy miért is nem működnek az online részek, és mi a megoldás. Nálunk 3-an játszottunk évek óta, a fiaim és én. Ennek megfelelően mindhárom profil automatikusan hozzá lett rendelve ugyanahhoz az ea fiókhoz. Na ezt mostmár nem engedi az ea, vagyis engedi, csak játszhatatlan lesz minden online tartalom. A megoldás is csodálatos. A kapcsolt profilok közül unlinkelni kell annyit, h csak egy maradjon. No ez azért remek, mert ha ezt valaki megteszi, akkor az unlinkelt profilok esetén, MINDEN korábbi progression, eredmény, mentett játék, vásárolt plusz tartalom, MINDEN ea játékban elvész! Amikor az adminisztrátort megkérdeztem, h akkor ha jól értem, jelenleg ahhoz, h mind hárman tudjunk normálisan játszani, kellene legyen 3 konzolunk, mindháromra külön megvásárolt játékkal, és így is két profil esetében minden korábbi ea tartalom elvesztésével volna erre mód, azt a megnyugtató választ kaptam, h jelenleg sajnos igen. Mivel ez a felhasználói szabályzatuk módosításának eredménye, nem is igen lehet változásra számítani. Szóval aki nem egyedül használja a konzolját, illetve az ea játékokat, ennek fényében vásároljon.

Szerkesztette: Haba
több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 657
Valaki amúgy szokott ps4 v 5 on 21 el játszani?
több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 657
Kint a trailer is
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Madden nfl 22

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/njpuctqqf4dymdkgryq6
Two G.O.A.T.s: Tom Brady, Patrick Mahomes share 'Madden NFL 22' cover
Tom Brady and Patrick Mahomes will share the cover of "Madden NFL 22," EA Sports announced Thursday, less than a year after the two squared off in the Super Bowl.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Megvasarolnam a madden nfl 21-et PC-re, azonban szembesulok nagyon szelsoseges árakkal. A steam kb. 22.000 HUF-ert adja. Az alza.hu 11.000 HUF korul. Az eneba.com 6.000 HUF-ert. No most nem akarok befutni lopasba, de nem tudom mi ez a nagy ár ingadozás. 22 magyar kincstari bankjegyet biztosan nem er meg egy roster, plusz nemi Face of franchise bovites.
Van esetleg oldal amit tanacsoltok?
(Pl. az eneba.com-ot nem ismerem, ezért is tartozkodom tole).
Ventura
Attól függ mennyit akarsz játszani vele mert amúgy már az EA play előfizetésben is benne van, ahol kb havi $5-ért elég sok ea-s játékkal tudod tolni köztük az új Maddennel is már, ha csak erre a szezonra tervezel vele akkor inkább az venném. A steames ár amúgy rablás, az Alza az elmegy de az Enebas ami mostmár kb reális, én vettem onnan már párszor nem volt vele probléma, de meg kell nézni, hogy melyik régióra vonatkozik a játék kulcs.
mcm4a1
Koszonom szepen. Vegul a steam-és EA play mellett dontottem (kb. 9-10 pisztolyorru matyas ara). Jövőre meg úgyis jon a Madden nfl 22, illetve a college football (ismét). 🏈
Mellette meg tudok jatszani a battlefield 1-el (ami meg erdekel).

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
mcm4a1 Atlanta Falcons Alabama Crimson Tide 53
Megvasarolnam a madden nfl 21-et PC-re, azonban szembesulok nagyon szelsoseges árakkal. A steam kb. 22.000 HUF-ert adja. Az alza.hu 11.000 HUF korul. Az eneba.com 6.000 HUF-ert. No most nem akarok befutni lopasba, de nem tudom mi ez a nagy ár ingadozás. 22 magyar kincstari bankjegyet biztosan nem er meg egy roster, plusz nemi Face of franchise bovites.
Van esetleg oldal amit tanacsoltok?
(Pl. az eneba.com-ot nem ismerem, ezért is tartozkodom tole).
Ventura
Attól függ mennyit akarsz játszani vele mert amúgy már az EA play előfizetésben is benne van, ahol kb havi $5-ért elég sok ea-s játékkal tudod tolni köztük az új Maddennel is már, ha csak erre a szezonra tervezel vele akkor inkább az venném. A steames ár amúgy rablás, az Alza az elmegy de az Enebas ami mostmár kb reális, én vettem onnan már párszor nem volt vele probléma, de meg kell nézni, hogy melyik régióra vonatkozik a játék kulcs.
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Megvasarolnam a madden nfl 21-et PC-re, azonban szembesulok nagyon szelsoseges árakkal. A steam kb. 22.000 HUF-ert adja. Az alza.hu 11.000 HUF korul. Az eneba.com 6.000 HUF-ert. No most nem akarok befutni lopasba, de nem tudom mi ez a nagy ár ingadozás. 22 magyar kincstari bankjegyet biztosan nem er meg egy roster, plusz nemi Face of franchise bovites.
Van esetleg oldal amit tanacsoltok?
(Pl. az eneba.com-ot nem ismerem, ezért is tartozkodom tole).

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
ferimc 2
Sziasztok!

Valakinek nincs meg véletlen az nfl head coach 06 pc-re?
több mint 3 éve
mcm4a1 Atlanta Falcons Alabama Crimson Tide 53
Elvileg van valami olyan opció, hogy a legújabb roster helyett a módosítottat használd, de ha mondjuk nézel egy achievement guideot a legacy achievementekre akkor ott mutatja, hogy hogyan lehet custom rosterrel indítani ligát.
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Sziasztok!

Maddenben nem vagyok tul profi, es segitsegre lenne szuksegem!
Letoltottem a legfrissebb rostert, amit sima meccs eseteben betoltok es tudok vele jatszani.
Viszont ha franchise bajnoksagot akarok jatszani, akkor az az eredeti rosterrel indul el csak. Hogy lehet ezt megoldani?

Köszi

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏