EB játék 2021

11 feliratkozó

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
my team-ben üresnek jelzi a csapatot.. szar ez az egész
Szesze
Így se jó?
 fantasy.fifa.com/en/myteam?roundid=1

Szerintem ez egyébként onnan van, h különböző loginekkel variáltok, bár én is 2 gépről szoktam nézni, s nekem (kopp-kopp) szerencsére eddig nem volt gond...
Igor
közben behozta nekem is (hogy mitől azt nemtom)
Szesze
Sztem csak simán instabil az oldal...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
my team-ben üresnek jelzi a csapatot.. szar ez az egész
Szesze
Így se jó?
 fantasy.fifa.com/en/myteam?roundid=1

Szerintem ez egyébként onnan van, h különböző loginekkel variáltok, bár én is 2 gépről szoktam nézni, s nekem (kopp-kopp) szerencsére eddig nem volt gond...
Igor
közben behozta nekem is (hogy mitől azt nemtom)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
my team-ben üresnek jelzi a csapatot.. szar ez az egész
Szesze
Így se jó?
 fantasy.fifa.com/en/myteam?roundid=1

Szerintem ez egyébként onnan van, h különböző loginekkel variáltok, bár én is 2 gépről szoktam nézni, s nekem (kopp-kopp) szerencsére eddig nem volt gond...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
my team-ben üresnek jelzi a csapatot.. szar ez az egész
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ejj, így hogy braxa mindenkinek elmondja a szabályokat... nem is tudom van-e már értelme játszanom. 😕

Kb ez volt az egyetlen reményem a TOP 10-re, hogy az emberek fele nem olvasta el... 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
My Team: 3-4-3

Mbappe, Messi (C), Reus
Aguilar, Paulinho, Pogba, Behrami
Pique, Kimmich, Vermaelen
Lloris

Pad: Muslera - Smolnikov, Alvarez, Ndiaye

Kimaxoltam a lóvét 😀 Remélem jó lesz, ránézésre elég erős a névsor.
Chargers LT
akkore elmondom neked is.
1. Muslera ma játszik, Lloris holnap. ergo Muslera legyen a kezdőd, ha nem hoz jó pontokat mehet helyére holnap Lloris
2. C is legyen olyan aki ma játszik, ha szar mehet át másra.
braxa88
Igen, ezen sakkozok én is közben, de köszi! 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
My Team: 3-4-3

Mbappe, Messi (C), Reus
Aguilar, Paulinho, Pogba, Behrami
Pique, Kimmich, Vermaelen
Lloris

Pad: Muslera - Smolnikov, Alvarez, Ndiaye

Kimaxoltam a lóvét 😀 Remélem jó lesz, ránézésre elég erős a névsor.
Chargers LT
akkore elmondom neked is.
1. Muslera ma játszik, Lloris holnap. ergo Muslera legyen a kezdőd, ha nem hoz jó pontokat mehet helyére holnap Lloris
2. C is legyen olyan aki ma játszik, ha szar mehet át másra.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
My Team: 3-4-3

Mbappe, Messi (C), Reus
Aguilar, Paulinho, Pogba, Behrami
Pique, Kimmich, Vermaelen
Lloris

Pad: Muslera - Smolnikov, Alvarez, Ndiaye

Kimaxoltam a lóvét 😀 Remélem jó lesz, ránézésre elég erős a névsor.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Cavani vagy Ziyech, Ziyech vagy Cavani nem tudom...

Cavani lenne a logikusabb, de kb ez az egyetlen meccs, ahol Ziyechet logikusan duplázhatom, SPA/POR ellen őrültség lenne.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
En kezdom:
Lloris
Piszczek, Godin, Meunier
Cueva, Rakitic, James Rodriguez, Uribe, Thomas Muller
Neymar, Hazard

a padot inkabb le se irom 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Nekem egy ilyen csapat jött össze, első napon nem kellett izguljak 😀

Curtois (Uzoho)
Alba, Kimmich, Maunier, Sabaly, Varela
Cueva, Eriksen, Sigurdsson, Zielinski, Inui
Messi, Giroud, Iwobi
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Cserisevre ráéreztem.
Ezért aztán szerzett 13 pontot.
A kispadomnak, muhaha... 😀
skizofita
grat. most nem azért de te hibád. betehetted volna a kezdőbe, és ha 0-1-2-3pont csinál lehozod.
sőt CSK szalaggal kellett volna kezdetned.
több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Cserisevre ráéreztem.
Ezért aztán szerzett 13 pontot.
A kispadomnak, muhaha... 😀

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
enyim:
-Muslera, Matt Ryan (nem a Falcons QB)
-Guerreiro, Sidibe, Strinic, Akinji, Cahill
-Eriksen, Forsberg, Lo Celso, Müller, Carrasco
-Jesus, Guedes, Lewandowski

cserét nem írok külön mert NINCS ÉRTELME, minden meccs után érdemes cserélni, bár 3 cserével, nehéz, de úgyis minden csere szóhoz jut, nem lesz mindenki jó a kezdőből.
pl Höri Dzagojevet már le is hozhatja egy pados helyére.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
na, őket kell megverni ugye

GK: De Gea (Diallo)
DEF: Boateng, Kimmich, Umtiti, Marcelo (Zapata)
MID: Kovacic, Nandez, Milinkovic, Pogva (Bentancur)
FW: Lewandowski, Mbappe (Boutaib)
shawnka
Neked hány milliód maradt benn? Középpályán kb mindenki olcsó, ott van Boutaib is... nem értem a koncepciót. Német CS, oké.. de azon kívül?
Az egy dolog, hogy az enyém mindenkiét legyalázza, de nézd megy mondjuk Leon csapata mennyivel jobb mint a tied!

Közben amúgy javítottak/frissítettek, Magyarországon már a 413. vagyok, sőt a bowl.hu ligában 15.
Mondjuk ketten két embernél is ott van CSK-ként Golovin, fujjjjjj.

PS: empty(?) A-betűs csapata zseniális, de needs more Saudi footballers 😀
Igor
0
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
na, őket kell megverni ugye

GK: De Gea (Diallo)
DEF: Boateng, Kimmich, Umtiti, Marcelo (Zapata)
MID: Kovacic, Nandez, Milinkovic, Pogva (Bentancur)
FW: Lewandowski, Mbappe (Boutaib)
shawnka
Neked hány milliód maradt benn? Középpályán kb mindenki olcsó, ott van Boutaib is... nem értem a koncepciót. Német CS, oké.. de azon kívül?
Az egy dolog, hogy az enyém mindenkiét legyalázza, de nézd meg mondjuk Leon csapata mennyivel jobb mint a tied!

Közben amúgy javítottak/frissítettek, Magyarországon már a 413. vagyok, sőt a bowl.hu ligában 15.
Mondjuk két embernél is ott van CSK-ként Golovin, fujjjjjj.

PS: empty(?) A-betűs csapata zseniális, de needs more Saudi footballers 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
beküldtem Dzagojevet mint CSK, hátha a vakok ellen alkot valamit, erre 20. percben nonkontakt IR és a helyére beálló nyomorult 2 goal. Erős kezdés.
Höri
az tényleg szép így elsőre 😊
Szesze
Legalább nem kapott pirosat... így simán le lehet cserélni/át lehet tenni a karszalagot..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
beküldtem Dzagojevet mint CSK, hátha a vakok ellen alkot valamit, erre 20. percben nonkontakt IR és a helyére beálló nyomorult 2 goal. Erős kezdés.
Höri
az tényleg szép így elsőre 😊
több mint 5 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
beküldtem Dzagojevet mint CSK, hátha a vakok ellen alkot valamit, erre 20. percben nonkontakt IR és a helyére beálló nyomorult 2 goal. Erős kezdés.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
na, őket kell megverni ugye

GK: De Gea (Diallo)
DEF: Boateng, Kimmich, Umtiti, Marcelo (Zapata)
MID: Kovacic, Nandez, Milinkovic, Pogva (Bentancur)
FW: Lewandowski, Mbappe (Boutaib)
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Édes faszom..
Most olvasom a cserékre szóló szabályokat. Így tök felesleges volt egy csoportból két kapust választani. Nem fogom tudni az első körben lecserélni Alissont Sommerre, mert egyrészt egymás ellen játszanak, másrészt a 2. és 3. körben is azon meccsnapra kerültek..
dawyd728
Az első és második kör között van transfer lehetőség. 😉 amúgy ez csak akkor ciki ha egymás ellen nyomják, ill. ha az utolsó fordulóban egy időben kezdődnek a meccseik.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Édes faszom..
Most olvasom a cserékre szóló szabályokat. Így tök felesleges volt egy csoportból két kapust választani. Nem fogom tudni az első körben lecserélni Alissont Sommerre, mert egyrészt egymás ellen játszanak, másrészt a 2. és 3. körben is azon meccsnapra kerültek..
több mint 5 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Nekem ez a csapat fért bele a 100 millába.:

Kapusok: Navas, Uzoho
Védelem: Godin,Kimmich, Hummels,Otamendi,Varane
Középpálya: Isco, Kante, Coutinho, Casemiro, S. Sane
Csatársor: Griezmann ( C ), C. Ronaldo, Januzaj

remélem nem leszek tök utolsó, a franciáktól sokat várok, és Ronaldonak is kijöhetne már egyszer a lépés. Szerintem aránylag jól sikerült elkölteni a rendelkezésre álló keretet, és ráadásul még maradt is 0,5 milla. 😊
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 130
Nálam egy Allison;Godin-Lovren-Alderweireld; Milinkovic-Savic - Müller-Isco-Ziyech-Kanté; Werner-Lukaku sor állt össze. dankodavid
és a cserék?
deyell
Ja, igen, Szczesny, Jansson, Akanji, Pjaca.
dankodavid
ők biztosan kezdenek? Akajniról tudom, hogy kezd, ő jó is lehet.
deyell
Pjaca szerintem nem, de én bízom abban, hogy a nem túl sok lehetőségéből, csereként beállva gólokat szerezhet. Nyilván long shot, igazából a kezdőn volt a hangsúly, ő csak azért kellett, hogy legyen valaki, akinél van upside és olcsó.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 366
Nálam egy Allison;Godin-Lovren-Alderweireld; Milinkovic-Savic - Müller-Isco-Ziyech-Kanté; Werner-Lukaku sor állt össze. dankodavid
és a cserék?
deyell
Ja, igen, Szczesny, Jansson, Akanji, Pjaca.
dankodavid
ők biztosan kezdenek? Akanjiról tudom, hogy kezd, ő jó is lehet.

Szerkesztette: deyell

choose life