EB játék 2021

11 feliratkozó

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 5 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom a 84 főből hány embernél volt legalább 4 db CS-es védő
Igor
nálam

Szerkesztette: Höri

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Első kört 54 ponttal zártam, aminek több, mint a felét Griezmann kapitányként és Kolarov hozta össze. Asszem 13 ember összesen 26 pontja mindent elmond a választásaimról. 😀
dawyd728
Ez mondjuk a legtöbb emberre igaz lesz (na jó, a gólt rúgó védő nem), de az hogy mondjuk a csapatpontszám min felét 2, max 3 ember hozta... ez kb matematikai szükségszerűség (főleg hogy a kapitányt duplázod ugye), mert csomó csatár és védő bustolt.. és ha a papírforma alapján választottál védőket csak az URU, BEL és ENG védők hoztak 6 pontot, a többi 'nagy' csapat mind engedett gólt.

Nem tudom a 84 főből hány embernél volt legalább 4 db CS-es védő... a középpálya megint csak gyalázatos volt, a csatárok egy része hozta magát, de ott is volt elég sok hurka azért.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Köszi. Közben rájöttem, h x*(-4) pontért lehet minden körben cserélni a megadott kereten felül, csak nem érdemes. Ahogy mondjátok a wildcard gomb megnyomása után rögtön eltűnik a minuszolás.

Na itt az új csapatom, dőlten az újak (8):
Sommer, Ochoa
Kolarov, Akanji, Marcelo, Kimmich, Trippier
Cuadrado, Bentancur, Xhaka, Isco, Inui
Suarez, G. Jesus, D. Costa

Első kört 54 ponttal zártam, aminek több, mint a felét Griezmann kapitányként és Kolarov hozta össze. Asszem 13 ember összesen 26 pontja mindent elmond a választásaimról. 😀
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
nem vonja le, ez ilyen plusz opció, egyszer felhasználhatod és igazolhatsz bármennyit
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Amúgy fasza a wildcard, csak -4 pont minden egyes csere. Én 4 embert terveztem lecserélni, a full haszontalanjaimat, nem is az 1-2 pontosaimat, és az már -12 pont kapásból.
Kérdés a maradék 2 kör alatt visszahozza-e az a 2x4 lehetőség a wildcarddal elvesztegetett pontokat?
dawyd728
Ha használod a wildcard-ot nem kapsz mínusz pontot, pont ez a lényege..

Ha rákattintasz a bal oldali ikonra (ami csak min 2 transzfer után látszódik), elvileg még utána is csinálhatsz transzfereket... (bár én valószínűleg egyben kiszámolom majd inkább, nehogy ilyennel kockáztassak)
Már levonta a pontokat?

Szerintem megint a 2.kör elején mikor aktiválódik a dolog, működni fog majd, és jó lesz a pontszámod.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Amúgy fasza a wildcard, csak -4 pont minden egyes csere. Én 4 embert terveztem lecserélni, a full haszontalanjaimat, nem is az 1-2 pontosaimat, és az már -12 pont kapásból.
Kérdés a maradék 2 kör alatt visszahozza-e az a 2x4 lehetőség a wildcarddal elvesztegetett pontokat?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Carlos Sanchez szerintetek kezdő lesz? érdemes lecserélni egy 2 pontos játékost miatta?
kristof
kezdőnek kezdő, de gólt meg asszisztot ne nagyon várj tőle. esetleg 3 pontot hozhat, ha a kolumbiaiak nem kapnak gólt.
deyell
becseréltem végül :')))))
kristof
Ha az utolsó pillanatban nem nézem meg a kezdőt akkor james kezdett volna. Ehelyett betettem a -3 pontos sanchezt. GG
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Carlos Sanchez szerintetek kezdő lesz? érdemes lecserélni egy 2 pontos játékost miatta?
kristof
kezdőnek kezdő, de gólt meg asszisztot ne nagyon várj tőle. esetleg 3 pontot hozhat, ha a kolumbiaiak nem kapnak gólt.
deyell
becseréltem végül :')))))
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Na nekem annyira borzalmasra sikerült az első kör, hogy fel is használtam a wild card opciót és szinte full új csapatot raktam össze : D

Az új összeállításom:
Particio - Uzoho
Varela - Gimenez - Munier - Kimmich - Sabaly
Eriksen - Cueva - Shaquiri - Golovin
Ronaldo - Costa - Lozano

(tehát kikerült Courtois, Alba, Sigurdsson, Zielinski, Messi, Giroud, Iwobi)
katonadani
Majd most jön az, hogy ezek fognak gólozni meg gólpasszozni 😀
peach
az első fordulónál rosszabb nem nagyon lehet 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Na nekem annyira borzalmasra sikerült az első kör, hogy fel is használtam a wild card opciót és szinte full új csapatot raktam össze : D

Az új összeállításom:
Particio - Uzoho
Varela - Gimenez - Munier - Kimmich - Sabaly
Eriksen - Cueva - Shaquiri - Golovin
Ronaldo - Costa - Lozano

(tehát kikerült Courtois, Alba, Sigurdsson, Zielinski, Messi, Giroud, Iwobi)
katonadani
Majd most jön az, hogy ezek fognak gólozni meg gólpasszozni 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Na nekem annyira borzalmasra sikerült az első kör, hogy fel is használtam a wild card opciót és szinte full új csapatot raktam össze : D

Az új összeállításom:
Particio - Uzoho
Varela - Gimenez - Munier - Kimmich - Sabaly
Eriksen - Cueva - Shaquiri - Golovin
Ronaldo - Costa - Lozano

(tehát kikerült Courtois, Alba, Sigurdsson, Zielinski, Messi, Giroud, Iwobi)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Cap' Lukaku-nak köszönhetően valszeg meglesz a 60-65-70 pont környéke a héten, és ezzel a TOP 10 közepe/alja talán.. attól függően Hamesz és Lewa mit alkotnak holnap.

Bár Höri az első körben foghatatlan (pláne h ugyanazok az embereink vannak hátra), ha jól számolom "csak" 15 pont előnye lesz, mínusz Inui, ha esetleg beteszem.. szóval nagy gond azért nincs egyelőre.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk a GER/BRA bust szerencsére segített.
Igor
hát ja, a Müller/Özil/Kimmich/Jesus kvartett 7 pontja jóval kevesebb, mint amit vártam..
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Vízválasztó lesz a mai napom, 7 playám nyomja ma. #fingerscrossed.
peach
Lozano a király, a többi mehet a gulágra...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ez megint fantasztikus nap volt, már 5 db 2 pontos emberem van.... :sóhaj:

Mondjuk a GER/BRA bust szerencsére segített, és remélhetőleg a maradék 6 emberemből azért lesz néhány ember mostmár aki kettőnél többet szerez.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Megvan az első gól, köszi herving. 😊 most beindul a henger...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
kösz bazdmeg kroos, raktam volna inkább caselelét, pedig próbálkoztál serényen, most már csak a braziljaimon a világ szeme, remélem neymar lő legalább kettőt.
eaglesmcnabb
Mondjuk egy Matic pirosat is megúsztál.
Igor
vágom, de azt belekalkuláltam előzetesen.

Kroost meg nem 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
kösz bazdmeg kroos, raktam volna inkább caselelét, pedig próbálkoztál serényen, most már csak a braziljaimon a világ szeme, remélem neymar lő legalább kettőt.
eaglesmcnabb
Mondjuk egy Matic pirosat is megúsztál.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
kösz bazdmeg kroos, raktam volna inkább caselelét, pedig próbálkoztál serényen, most már csak a braziljaimon a világ szeme, remélem neymar lő legalább kettőt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Vízválasztó lesz a mai napom, 7 playám nyomja ma. #fingerscrossed.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Még egy kérdés. 8 pontos játékosról ti leveszitek a C-t? Eddig hatan szereztek 8-nál többet az első kör 8/16-od része alatt. Kérdezhetném úgy is, h Mertens vajon vág kettőt a panamaiak ellen?
dawyd728
én nem, pláne nem Mertensért, túl sok jó játékos van a belgáknál, szerintem megtippelhetetlen, hogy kinél szakad ki a gólzsák.
kristof
8-at mar semmikepp se, talán egyedül Lukakuert vennem le.

De tegyuk fel, 2 golt rug valamelyik csatar, akkor is csak +2 pont, viszont ha semmit sem csinalt, akkor -6.....

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
höri nagyon elment a picsába, remélem neymar legalább lő kettőt és akkor nagyjából pariba leszek.

legalább a balfasz suarez<--->finnbogason csere bejött
eaglesmcnabb
Összhungaryba is második megelőzte Mindenkibuzi-t.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Még egy kérdés. 8 pontos játékosról ti leveszitek a C-t? Eddig hatan szereztek 8-nál többet az első kör 8/16-od része alatt. Kérdezhetném úgy is, h Mertens vajon vág kettőt a panamaiak ellen?
dawyd728
én nem, pláne nem Mertensért, túl sok jó játékos van a belgáknál, szerintem megtippelhetetlen, hogy kinél szakad ki a gólzsák.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Wildcarddal csak én fogok élni a következő kör előtt? Már most 3 nulla pontosom van és ugye szabályok elolvasása nélkül választott Alisson-Sommer kettős egyikétől is meg kell válnom.

Még egy kérdés. 8 pontos játékosról ti leveszitek a C-t? Eddig hatan szereztek 8-nál többet az első kör 8/16-od része alatt. Kérdezhetném úgy is, h Mertens vajon vág kettőt a panamaiak ellen?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
höri nagyon elment a picsába, remélem neymar legalább lő kettőt és akkor nagyjából pariba leszek.

legalább a balfasz suarez<--->finnbogason csere bejött

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!