EB játék 2021

11 feliratkozó

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Ó erről lemaradtam



Vardy 😀
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Na ezzel a masodik koros 70 ponttal sokkal elegedettebb vagyok mint az elso koros 43mal 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
utana kell majd atgondolni a legjobb 16ra a keretet, a negyeddontore 5ot lehet mar csak cserelni, nem artana olyanokat kifogni akiknek tovabb is jut a csapata (jo sok minusz osszejohet egy-egy blaman)
Borbinho
A negyeddöntőre csak 3-at... elődöntőre/döntőre lehet 5-öt.

Kb. ez az én fő dilemmám oka... mert a negyeddöntőnél ha rosszul választasz simán benne van a pakliban hogy több transzfer kell/kénytelen leszel nem teljes csapattal kiállni...

Amúgy lásd milyen jó fej vagyok, Gimenez sérült, Pavard meg szintén Q 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na ellottem en is a wild cardot utolso korre (ez utan ugy is megint lehet mindenkit teljesen ingyen cserelni, igy ugy voltam meg most eri meg):
Rui Patricio vs Irn (+ Ochoa vs Swe)
Pavard vs Den, Godin vs Rus, Gimenez vs Rus, Pepe vs Irn (+ Lovren vs Isl)
Golovin vs Uru, Cherysev vs Uru, Xhaka vs Crc, Shaqiri vs Crc (+ Rakitic vs Isl)
Ronaldo vs Irn, Diegoal vs Mar (+ Niang vs Col)

utana kell majd atgondolni a legjobb 16ra a keretet, a negyeddontore 5ot lehet mar csak cserelni, nem artana olyanokat kifogni akiknek tovabb is jut a csapata (jo sok minusz osszejohet egy-egy blaman)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Forduló közben nem lehet játéknap végén felállást változtatni?
Iceman88
Forduló közben lehet. Minden este ált 23:00 és éjfél közt frissítenek... innentől viszont egészen a másnapi első meccs kezdéséig lehet (tehát holnap du 2-ig.) Viszont a napi első és utolsó meccs között nem lehet..

Ilyenkor lehet még nem játszó embert becserélni vagy csk szalagot mozgatni.

Egyetlen dolgot nem lehet, olyat becserélni, aki már játszott (vagyis tudod a pontszámát...)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Forduló közben nem lehet játéknap végén felállást változtatni?
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Danilo injury, plusz hülye Pavard-rumorok miatt buktam 10 pontot.. anélkül nagyjából partiban lennék, még úgy is, hogy Cavani, Lewa, James és Ziyach semmit nem csinált.. ez kicsit több költségben mint a csapat negyede, harmadik helyen nem ildomos sírni...
És most állítólag Lukaku is megsérült, azt mondják.... ha ez valóban igaz, itt a vég. 😕

Nem akartam WC-t felhasználni a csoportkörben, de lehet rá leszek kényszerítve.. 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
szinte minden socceres fantasyban a clean sheetekre építek, mindig megbánom, erre idén is erre basztam el a pénzt, köszi Courtois meg Meunier 😀
kristof
ellenben nekem mindkét héten megvolt a 4-4 védő clean sheet, viszont alig költöttem a védelemre, csatárok meg kb nullák cserébe, aztán a cap negyede elment a 2 csatárra :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek biztos 2 pont / Inui / Sabaly?
katonadani
Inui
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Szerintetek biztos 2 pont / Inui / Sabaly?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
szinte minden socceres fantasyban a clean sheetekre építek, mindig megbánom, erre idén is erre basztam el a pénzt, köszi Courtois meg Meunier 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
max captain és a bench boost mit ad amúgy? hol lehet megnézni?
eaglesmcnabb
Bench boostnál mind a 15 játékosod pontja számít, max captainnél pedig a kör végén automatikusan a legtöbb pontot szerző játékosod lesz a duplázott játékos(=a kapitány)

Ezeket elvileg az adott fordulónál látod, tehát Höri pl. ebben a körben ellőtte a max captain jokert, láttam már a bench boost-ot is néhány csapatnál.... de szerintem a wild cardot nem írja ki.

Mennyivel egyszerűbb lenne, ott lenne három apró ikon a csapat neve mellett...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
max captain és a bench boost mit ad amúgy? hol lehet megnézni?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Azt lehet látni valahol, hogy egy adott csapat melyik boostereit használta már fel? (max captain, bench boost, wild card - az utóbbit pl abszolút nem látom kiírva, pedig vannak csapatok, akik elvileg már felhasználták ugye)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Magyarország összetett #1 helyezettje is a ligánkban van
Höri
Csak egy Neymar mesterhármas választ el az első helytől.
Helyedben nem dőlnék annyira hátra!!
eaglesmcnabb
Az 1/3-a össze is jött annak a mesterhármasnak. 😊
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Magyarország összetett #1 helyezettje is a ligánkban van
Höri
Csak egy Neymar mesterhármas választ el az első helytől.
Helyedben nem dőlnék annyira hátra!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Magyarország összetett #1 helyezettje is a ligánkban van
Höri
Rendkívül impresszív kezdés. (viccet félretéve, valóban az, bár mondjuk forduló közepén kijelenteni szintén nem az igazi..)

Kár lenne, ha valaki megelőzne a végére... 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Magyarország összetett #1 helyezettje is a ligánkban van

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ez a Pavard->Dalsgaard transzfer nagy húzás volt, pedig Pavard olyan szinten volt béna az első meccsen, de akkor Sidibe-vel komoly gondok lehetnek...
Mostmár csak arra várok, hogy SMS majd rúg 4 gólt,mert ő lett volna a másik alternatív transzferötletem Ziyech helyett..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
jó, h reggel megmódosítottam az összeállítást, de cseszett elfogadni.. nem mintha lenne jelentősége, de azért szánalmas egy rendszer ez (persze tudom, én voltam béna biztos, mert nem jól léptem be, nem nyomtam confirm-ot stb.)
Szesze
Sztem csak a round3at állítottad be



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 921 — Giants fan
jó, h reggel megmódosítottam az összeállítást, de cseszett elfogadni.. nem mintha lenne jelentősége, de azért szánalmas egy rendszer ez (persze tudom, én voltam béna biztos, mert nem jól léptem be, nem nyomtam confirm-ot stb.)
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Valahogy ebből a napból többet reméltem, mint 2x6+2x3 pont. Tetejében még örülnöm is kéne, h az egy gólos meccseken legalább a gólszerzőket eltaláltam. :S
dawyd728
Hát nem is tudom, szerintem egy rossz szót sem szólhatsz...

Az összes nagy csatár mákolt egy gólt eddig a 2. körben (a két nálad lévő leginkább, mert azon kívül semmit nem csináltak), igaz Salah a tizijével még 2 pontot ráadásul, kivéve persze a legaktívabb/legjobb Cavani-t....

Ezt relatíve kell nézni, onnantól hogy hány pont lent kiosztva az adott napon, és abba elég jól kijött a lépés neked.
Igor
Relatíve oké a mai nap. A Cavani, D. Silva, Iniesta, stb. tulajdonosokkal szemben kiváló a nap. A kérdés csak az, h ilyen gólszegény lesz a teljes második kör, vagy sem. Mert azért Bentancurt leszámítva, aki nem igen veszélyes a kapura 3 db átlagosan 9,5 milliós játékosom kapart össze két gólt. Ha azt nézem Jesus lesz még ilyen gólveszélyes emberem, ha Firmino nem szorítja ki. Mindegy nem panaszkodni akarok, mert oké ez a köröm, csak ugye wildcard és max. captain segítséget ezzel a körrel el is égetek, így valahol 80 pont körül kéne min. teljesíteni, h a segítségekkel a torna végére tartalékolók előtt legyen előnyöm. Nagyon szép ez a 11. hely, ahol most állok, de ez kevés hosszútávon a top 10-re.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Valahogy ebből a napból többet reméltem, mint 2x6+2x3 pont. Tetejében még örülnöm is kéne, h az egy gólos meccseken legalább a gólszerzőket eltaláltam. :S
dawyd728
Hát nem is tudom, szerintem egy rossz szót sem szólhatsz...

Az összes nagy csatár mákolt egy gólt eddig a 2. körben (a két nálad lévő leginkább, mert azon kívül semmit nem csináltak), igaz Salah a tizijével még 2 pontot ráadásul, kivéve persze a legaktívabb/legjobb Cavani-t....

Ezt relatíve kell nézni, onnantól hogy hány pont lent kiosztva az adott napon, és abba elég jól kijött a lépés neked.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Valahogy ebből a napból többet reméltem, mint 2x6+2x3 pont. Tetejében még örülnöm is kéne, h az egy gólos meccseken legalább a gólszerzőket eltaláltam. :S
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Nem tudom a 84 főből hány embernél volt legalább 4 db CS-es védő
Igor
nálam
Höri
Te egy anomália vagy, vidd haza az autót 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...