EB játék 2021

11 feliratkozó

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
LOOOOL, quad francia CS, ráadásul Umtiti max captainnel.... na azért a homárságnak is van teteje, no comment és grat a ligagyőzelemhez 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hmmm, volt itt izzadás a végén horvátok miatt, bár sajnos az hogy 4 angol/horvát gólból összesen 1 assist jött be, az sajnos nem esett jól, pláne hogy Hulkeinsteinnél ott volt a max captain-es Maguire... pffffff 😕

Egy kis esélylattolgató

1) Hulk - 293 pont - nincs joker - 4 kieső
A legnagyobb esélyes, nem lesz gond a transzferekkel, és van 15 pont előnye mindenkivel, ill ha leveszem eaglesmcnabbet, akkor kb 30 mindenkivel szemben...

2) Herremans79 - 278 pont - max captain, wild card - 6 kieső + Meunier
Mócsának is vannak esélyei (mondjuk 70-30-ra osztom a dolgot), főképp azért mert két jokere is megmaradt, és a WC-dal szabadon átvariálhatja teljesen a csapatot, ez hatalmas előny.
A max captain pedig szintén érhet 6-8 pontot, ha jól (értsd szerencsésen) játssza ki az ember, mint most Hulk ugye...

3) Igor - 269 pont - max captain - 6 kieső + Meunier
Elméleti esélyem maradt, de egyelőre nem látom hogy fogok visszajönni, mert pontveszteség nélkül max 13 emberrel tudok kiállni az elődöntőre... ezzel kalkuláltam amúgy (inkább azzal nem, hogy 24 pontra leszek az 1. hely mögött), illetve hogy ma semmi pont nem jött, mindkét meccs borzalmasan sikerült, így szinten teljesen elszálltak az esélyeim. Persze nem adom fel, de kb 1%-nyi eséllyel kalkulálok kb...

4) Kántor_Tibi - 262 pont - nincs joker - 4 kieső
Itt már 31 pont a hátrány, sajnos itt nem jött be annyira max captain.. de mivel ki tud teljes keretet állítani a köv két körre, nagyon apró esély maradt itt is.

5) kristóf69 - 261 pont - max captain - 5 kieső + Meunier
Remekül kihasznált bench boost, Varane és Maguire is ott volt (bezzeg a csatárok...), és pont annyi kieső hogy transzferekkel meg lehet oldani, bár Meunier itt is bent ragadt sajna... de mivel a max captain még ott van a talonban, lehet hogy jobban áll, mint az Aprító FC, icipici esélye ennek a csapatnak is megvan..

hv 6) Krixta - 259 pont - nincs joker - 8 kieső+Boyata
Sajnos túl sok a kieső, innen már nem nagyon lesz visszaút..

hv 6) Höri - 259 pont - nincs joker - 4 kieső+Boyata
Remek negyeddöntős kör a borzalmas Rd16 után, de nincs semmilyen joker, így 35 pont hátrányból nagyon nehéz lesz...

A többi csapatba már nem mennék bele, dobogóért, TOP 5-ért, TOP 10-ért persze lehet harc, de a győzelemért már mind túl messze vannak, még ha meg is van a wild card/max captain valahol (bár nem nagyon hiszem, talán csak a Pálcateam-nél), de 50-60 pont hátrányból már ez sem lesz elég..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Angol + Horvat tovabbjutas eseten 5 jatekost kellene cserelnem, ami pont meg belefer.
Orosz + Sved eseten 12 😀 lol

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
5 pontos Courtoist padra tenni, hűű azért itt van arc.....
Igor
nem jókedvemből raktam padra elhiheted, nem állt módomban cserélni meccsnapon, és azt hittem be van állítva minden
mindegy, brazilokon úgyis elment a jó eredmény
eaglesmcnabb
Ok, jogos... másnál is láttam amúgy, azért gondoltam h ez valami trend 😀
Bár neked még megvan a WC-od ha jól látom, szóval elég jó szituban vagy... s ha ma kikapnak a horvátok, én is elszálltam (Hulk so-so partiban marad, bár neki sincs már WC/chip), szóval eléggé neked áll a liga azért... hacsak a horvátok/Kane nem rúgnak ma 3-4 gólt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Subasic vagy az 5 pontos Courtois? 😀 sztem hagyom Thibaut-t, mert 1 ruszki golnal mar kene a 9 vedes Subasictol...
Borbinho
Simán Courtois.

Forsberg, Golovin v Rebic padozzon? Túl jól zártak a fiúk tegnap 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Subasic vagy az 5 pontos Courtois? 😀 sztem hagyom Thibaut-t, mert 1 ruszki golnal mar kene a 9 vedes Subasictol...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
5 pontos Courtoist padra tenni, hűű azért itt van arc.....
Igor
nem jókedvemből raktam padra elhiheted, nem állt módomban cserélni meccsnapon, és azt hittem be van állítva minden
mindegy, brazilokon úgyis elment a jó eredmény

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Totális megsemmisülés... akármit is csinálok, az tui elbaszódik. A svédek meg a horvátok remeghetnek holnap, ha őket is utoléri az átkom konkrétan 2 franciával megyek a négybe és wild card híján ki se bírok állítani 11 embert sem 😀 ez idén nagyon nem ment...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
5 pontos Courtoist padra tenni, hűű azért itt van arc.....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
6 kiesőm van 2-en nem játszottak egy meg megsérült
ja és a kövi körben megint kiesik a maradék fele mert egymás ellen játszanak
#bestteamever

Szerkesztette: Gorcsev

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
fú, amúgy Rajna bracketje érdekelne, mert ha jól látom majdnem telibe van verve eddig 😀
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Én ellőttem egy -12 pontot a 3. körben, csak mondom 😛 (amiből végül csak 10 pont jött be, szóval 2 pont bukó lett.. de ez nagy számok alapján várható volt)

Úgyhogy nem gondolom, hogy az ördögtől való ha valaki bevállalja a plusz transzfert... persze a kiesés szakaszban neccessebb, mert komplikálja a dolgokat, h mivan ha rögtön ki is esik az adott csapat/játékos.
Igor
igen gondolkodtam hogy megéri-e pluszt cserélni, de ahhoz egy kvázi biztos 4 pont kell, az meg leginkább clean sheettel lehetne számolni, de azt meg itt már nem merek tenni
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Lusta vagyok elolvasni. A negyeddöntő előtt, az elődöntők előtt 3, a döntő előtt 5 free transfer van?
peach
negyeddöntő 3
elődöntő 5
döntő 5
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Lusta vagyok elolvasni. A negyeddöntő előtt, az elődöntők előtt 3, a döntő előtt 5 free transfer van?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én ellőttem egy -12 pontot a 3. körben, csak mondom 😛 (amiből végül csak 10 pont jött be, szóval 2 pont bukó lett.. de ez nagy számok alapján várható volt)

Úgyhogy nem gondolom, hogy az ördögtől való ha valaki bevállalja a plusz transzfert... persze a kiesés szakaszban neccessebb, mert komplikálja a dolgokat, h mivan ha rögtön ki is esik az adott csapat/játékos.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Bench Boostot jól ellőttem max 4 pontra... Modric nulla, Boyata nem is játszott mikor a csoportkört végigtolta (mondjuk nem olvastam utána h játszik-e, csak következtettem ebből), Subasic 2, Costa 2, de hát lehet még valaki kevesebbet hoz 😀

Ráadásul spanyol kiesés miatt hacsak Kolumbia tovább nem jut, 4et kéne cseréljek köv körben, vagy valaki alapból nullázik.

De igazából nem értem miért feszengek rajta, amúgy is szar a csapatom 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Itt üt vissza hogy Mbappe kellett volna nem Griezmann...
A belga kiesés nekem is jól jött volna, most az angol kiesésnek kell drukkolni.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért egy belga kiesés bekavart volna egy-két riválisnál és bőven jól jártam volna vele (nekem már mindegy volt, így is van 6 kiesőm három nap után, meg Cavani is sérült.. simán belefért volna 😀), de azért így se állok rosszul.

Talán eaglesmcnabb áll a legjobban, s úgy látom még neki is megvan a wild card-ja... aztán Hulkeinstein lesz a második (na itt jött volna jól a belga kiesés), talán sikerül 3. helyen zárni a nyolcaddöntős kört.
Höri és Pálcateam(?) zárkózhatnak még holnap, bár Höri a WC (meg a max captain) hiánya miatt valszeg bajban lesz következő körökre már...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Courtois, Coutinho,Casemiro, Hazard, Lukaku van mara. raprobalok egy Lukaku CSK-ra, bar lehet Big Thibaut lenne a tuti valasztas, de Hazard is csabito, sztem parszor megkavarja majd a japokat a szelrol + a tizi vegrehajto is o.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én Quintero+Griez helyett toltam egy utolsó pillanatos Pavon+Cavanit... 😕 és a két kapus miatt rátoltam egy bench boostot is, reméljük bejön a két CS, akkor volt értelme.

Courtois, Allison
Carvajal, Meunier, Miranda, Trippier, Lang (😀)
Isco, Coutinho, Eriksen, Pavon, Inui
D. Costa, Lukaku, Cavani

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
végül griezmann lett a 3. csatárom, egyelőre jól áll

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Végül nem kockáztattam és kihagytam Asensiot.
Itt a keretem:
Subasic, Sommer
Lovren, Boyata, Fagner, Meunier, Pavard
Isco, Coutinho, Modric, Shaqiri, Quintero
D. Costa, Lukaku, G. Jesus
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Áhh, elfőzőcskéztem az időt, kb 5 perc alatt gányoltam össze a csapatomat 15:58kor confirmoltam 😀 kíváncsi vagyok ebből mi fog kisűlni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Terjed, h Asensio kezdő lesz az orosz meccsen. Ennek lehet bármi alapja? 5,9-ért elég jó befektetés lenne..
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Kezdődjön már a következő kör, mert amint egy kis szabadidőm van, állandóan a csapatomon kattog az agyam és variálok összevissza, majd végül a kezdeti állapotra térek vissza. 😀 Kb nettó 3 órát elvett már tőlem.