EB játék 2021

11 feliratkozó

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 816 — Nega Scott
Kösz a gratulációt, pedig nem éreztem erősnek ezt az EB-t, de igazából a negyeddöntőkig elég nehezen előrejelezhető dolgok történtek...

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
én az elődöntők előtt elfelejtettem csapatot állítani, pedig elég jól álltam 😕 onnantól elengedtem.

grat a győztesnek!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok Rajnának a győzelemhez és a további helyezetteknek.
Köszi a szervezést Lol.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy van a jelenlegi Matchday 2 csapatom. Matchday 3-ra 2 db ingyenes csere lehetőség van.

Ha én most meglépem ezt a 2 db ingyenes cserét, majd rányomok egy wildcardot, akkor mit fog alapul venni utána?

a ) A Matchday 2 csapatot
b ) a Matchday 2 csapatot a 2 cserét figyelembe véve?

Köszi előre is!
GiantsMLBhunter
Szia!

A szabály szerint, ha aktiválod a wildcardot, akkor a 2 csere törlődik és a további cserék utáni pontlevonás is, mivel bármennyit cserélhetsz.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy van a jelenlegi Matchday 2 csapatom. Matchday 3-ra 2 db ingyenes csere lehetőség van.

Ha én most meglépem ezt a 2 db ingyenes cserét, majd rányomok egy wildcardot, akkor mit fog alapul venni utána?

a ) A Matchday 2 csapatot
b ) a Matchday 2 csapatot a 2 cserét figyelembe véve?

Köszi előre is!
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Benn vagyok, de milyen szemétség már, hogy csatárt nem lehet cserepadra hozni, ha 3 csatáros felállásban játszik valaki
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Átírtam a topic címét is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
lol
Le kellene cserélni a kiemelt kommentet erre



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 5 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
Ez lesz idén?
BaltimoreDefense
Érdekes volna mert legközelebb 2022ben lesz vb
peach
jah nem ide 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ez lesz idén?
BaltimoreDefense
Érdekes volna mert legközelebb 2022ben lesz vb



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
Ez lesz idén?
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Grat Meki, ez szép volt! 😉
Én az elején elkúrtam Messiékkel, igazából azon múlt az egész, hogy a végén elöl, vagy hátul leszel-e, hogy csoportkörnél kit választunk. Kiesésesben már sok pontot hoztam, de nem volt elég a zárkózáshoz.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Ha Dybala játszott volna..

Na mindegy. Felejtős teljesítmény. "Viccesen" mondtam, h a szakvezetés minimális célja a bennmaradás, erre 17. lettem. 😀
Azért a top 10-nél örültem volna már. A csoportkör szódával elment. Az egyenes kieséses szakaszban meg pont akkor szerepeltem a legjobban (57 pont az utolsó két meccsen), amikor elengedtem már és ad-hoc jelleggel rakom össze a csapatom. Nyolcad-, negyed- és elődöntők alatt 14 meccsen 3 forduló alatt összesen szerztek 2 gólt, 4 gólpasszt és 6 CS-t a játékosaim. Csatáraim ez idő alatt 3x3 alkalomból 1 db gólpasszt. Ezt hívják totális csődnek. Remélem mind megtartja jó szokását a klubszezonra is. 😛

Ja és gratulálok minden előttem végzőnek. 😊 Akik meg képesek voltak mögöttem végezni, azoknak stílszerűen irány a gulag. 😉

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Koszi mindenkinek, az utolsó ket forduloban kockaztattam a clean sheetekre, es szerencsere bejött. Azon múlt.
Igorral ellentetben en diverzifikaltam a vegen, azon ment el az országos elso hely 😁(vagy hogy ket korrel ezelőtt courtoist a padon felejtettem)

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Höri és Igor megelőzve, csak ez a lényeg.
Grat, Csabi!
kristof
Ha az lett volna a cél, hogy téged megelőzzelek, és megszerezzem a 3. helyet, akkor halálegyszerű meló lett volna, csak diverzifikálni kellett volna..

Grat Csabi, pazar teljesítmény volt kieséses szakaszban, meg Hulknak is elhozták a magyar ezüst/bronzérmeket, nem rossz. 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Höri és Igor megelőzve, csak ez a lényeg.
Grat, Csabi!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Gratula!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Gratulálok Eaglesmcnabb a győzelemhez és a további helyezetteknek, köszi a játékot.
9. hely, abszolút elégedett lehetek a top10-zel ebben a szoros mezőnyben. 😊
Bruschi85
Grat Tyabii

És Magyarország 2. hely, le a kalappal!
több mint 5 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok Eaglesmcnabb a győzelemhez és a további helyezetteknek, köszi a játékot.
9. hely, abszolút elégedett lehetek a top10-zel ebben a szoros mezőnyben. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat eaglesmcnabb a győzelemhez! Herremans most biztos büszke rád!
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Na amin gondolkodtam, megválaszolásra került, hiszen a bronzmeccs is számít az utolsó körre. Az mondjuk rohadt jó kérdés, hogy ott ki fog pályára lépni...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Kösz Igor, kellett neked eljinxelni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azért az elég yolo húzás volt. Micsoda fantasy géniusz vagy Mó 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
LOOOOL, quad francia CS, ráadásul Umtiti max captainnel.... na azért a homárságnak is van teteje, no comment és grat a ligagyőzelemhez 😛
Igor
nem engedett több franciát ez a szar 😕
durva, hogy mbappe volt a legjobb francia, és ő kapta a legkevesebb pontot...

a győzelmet nem kiabálnám el, ha az angolok nyomnak egy CS-t, és ha Kane is betalál, akkor Hulk nyer simán.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!