Alkoholok, italok

11 feliratkozó

több mint 4 éve
Foresz Denver Broncos 466 — Broncos
Új kérdés: most hétvégén ittam egy helyen ilyet, hogy whiskey-keksz szirup-almalé, az egyik legjobb keverés, amit eddig ittam
Gondoltam megkeresem, hogy mi is az a keksz szirup/keksz likőr, de még a google se dobott ki semmit, csak egy keksz ízű krémlikőrt (nem tudom, hogy az-e az) Tud valaki esetleg valami ilyen dologról?
Newman
Megtaláltad már azt a szirupot amit kerestél? 😊
Ha még nem,akkor én a Monin szirupok valamelyikére tippelnék.Azokból van sokféle ízű,pl. én a téli időszakban a mézeskalácsos szirupot használom a latte machiato alá.

Teljesen más.
Szerintem a sörök közül az 1664 Kroenenburg búzasör az egyik legjobb amit valaha ittam.Csapoltba meg szinte verhetetlen....Árban sem drága,ilyen Budweiser körüli áron fut.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Siófokon jó itallerakatot tud valaki? Veszprém érkeznénk, az utba esőket kérdezném elsősorban.
tüsi91
 www.siomente.hu

ha nem bízol meg ilyenekben, akkor az M7-es mellett Kiliti felé van egy Tesco is, ami tulajdonképp útba esik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Siófokon jó itallerakatot tud valaki? Veszprém érkeznénk, az utba esőket kérdezném elsősorban.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
sörkedvelőknek találtam egy oldalt.

 firmabier.com/

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
 hvg.hu/enesacegem/20161005_Staropramen_sorhuto
empty taxi
nemtom, nekem nemteccik.
én nem szeretem, ha a heverő kartámasza nincs kárpitozva, ráadásul elég morbidnak tartom, hogy be kelljen dugni a szófát a konnektorba ahhoz, hogy rendeltetésszerűen lehessen használni...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
 hvg.hu/enesacegem/20161005_Staropramen_sorhuto


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
DAB dark
<3
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
 24.hu/tudomany/2016/01/06/alkoholista-robotot-epitett-a-maganyos-fejleszto/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 003 — Lucas Scott
whitstable bay. nagyon kis kellemes brit termék, ajánlom mindenkinek!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 957
Nem fos, de aminek ilyen marketingje van, annál egyértelmű, hogy csak kevert ital alapanyagának jó maximum.
baggio
Nem ismertem eddig, csak tegnap azt hozták haverék folyamatosan az asztalhoz és ma érzem, hogy nem volt a minősége a toppon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Nem fos, de aminek ilyen marketingje van, annál egyértelmű, hogy csak kevert ital alapanyagának jó maximum.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 957
A famous grouse tényleg ilyen fos minőségű pia?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
2-3 ezres árkategóriában olaszrizlingre valakinek javaslat? 😊

Szerkesztette: Newman

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
El kell engem tiltani vodka szóda lime-tól...
Asbee
Istennyila! 😀 Szeged büszke rád.
adam8
ott voltam először másnapos...😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
El kell engem tiltani vodka szóda lime-tól...
Asbee
Istennyila! 😀 Szeged büszke rád.

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
El kell engem tiltani vodka szóda lime-tól...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
nagyobb kép nem volt véletlen?
Borbinho
Ne diszkrimináld a gyengén látókat!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nagyobb kép nem volt véletlen?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
maga az ital valami saját találmány lehet, de a Bailey's-nek volt keksz ízű variációja, csak már vissza is vonták

 danmurphys.com.au/media/DM/Product/750x2000/708409_0_9999_v1_m56577569840409420.jpg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Új kérdés: most hétvégén ittam egy helyen ilyet, hogy whiskey-keksz szirup-almalé, az egyik legjobb keverés, amit eddig ittam
Gondoltam megkeresem, hogy mi is az a keksz szirup/keksz likőr, de még a google se dobott ki semmit, csak egy keksz ízű krémlikőrt (nem tudom, hogy az-e az) Tud valaki esetleg valami ilyen dologról?

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Sör-unicum kombó! 😀
peach
Igazi szegediként ismerned kell az istennyila-portorico párost 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
Sör-unicum kombó! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Valaki tud jóféle tömény-kísérő keveréseket?
Mostanában a mangós finlandia-spritera kattantam rá, a famous grouse-gyömbér is faszipántos, ilyenekre lennék kiváncsi (nyilván különlegesebbekre, nem az egyszerű whiskey-kóla, vodka-sprite kombinációkra gondolok 😊 )Newman
nézd, a lehetőségek határtalanok, hogy milyen alkoholt milyen cukros üdítővel párosítasz össze 😛 de ha már nyár van, akkor érdemes a löttyök helyett egész gyümölcsökkel próbálkozni, plusz nem árt, ha van egy jó blendered mellé, ami viszi a jeget is

a vodka mellé ugye bármi jó (csinálj mondjuk pina colada-t úgy, hogy kivágod az ananász belsejét és abba töltöd vissza az elkészült kevert italt), de a kevésbé komplex, Bacardi-kategóriájú rumokkal se lehet nagyon mellélőni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Valaki tud jóféle tömény-kísérő keveréseket?
Mostanában a mangós finlandia-spritera kattantam rá, a famous grouse-gyömbér is faszipántos, ilyenekre lennék kiváncsi (nyilván különlegesebbekre, nem az egyszerű whiskey-kóla, vodka-sprite kombinációkra gondolok 😊 )Newman
12 éves Chivas karamellástejjel.

több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki tud jóféle tömény-kísérő keveréseket?
Mostanában a mangós finlandia-spritera kattantam rá, a famous grouse-gyömbér is faszipántos, ilyenekre lennék kiváncsi (nyilván különlegesebbekre, nem az egyszerű whiskey-kóla, vodka-sprite kombinációkra gondolok 😊 )